12892
  • Chamber
    #9321
    Arrgh, lecsúsztam... na mind1 azért B.U.É.K! ;-)
  • Brutal
    #9320
    BUÉK!!!!! 2007-ben az első hsz!!!
  • v150r
    #9319
    jahjah, boldog új évet!
  • Brutal
    #9318
    Ne duma ma már ne jáccatok emberek inni kell én mán benne vagyok
  • diegho
    #9317
    Buék minden KAL-osnak! a karácsony szigetre lvl mennyitől érdemes menni?
  • v150r
    #9316
    (tisztában vagyok vele :D)
  • Bucser
    #9315
    nem aza kancsócska azaz kisköcsög intézményesített jele:D
  • v150r
    #9314
    <--- ez valójában sör. a menők ilyen trendi módon fogyasztják :)
  • DamageAdept
    #9313
    Nem lesz olyan hogy egy év múlvamuhahahah
    mér nincs sör smiley?
  • v150r
    #9312
    gyanítom, hogy semmi lényegeset. kiváncsi leszek, h mi lesz vele egy év múlva.
  • Bucser
    #9311
    mert neki mindegy nem veszoik észre amíg nyílvánvaló nem lesz (lásd serveroldali hackelések amikor már odáig ment a Hacker gyerek , hogy GM-et ölt meg Dogebbi Lord-ot idézett magának, mert megunta. Vagy milyen sokáig lehetett hackelt Mastercardal kalshopban vásárolni. Amíg nem csökkennek a bevételeik és nem a bőrükön érzik a csüökkenést addig szarnak bele. Pedig ez egy lefelé irányuló spirál. A Kal már túl van a csúcsán hiába nyitnak új serverket. kíváncsi vagyok mi újat tudnak még mutatni.
  • Dodokacsa
    #9310
    van benne valami

    hagyjuk ezt a témát sztem :)

    mondjuk akkor már csak azt nem értem, mért nem tesz az INIX ez ellen semmit?
  • Bucser
    #9309
    Kiemelném számodra azt, hogy ez csak a magyar szabályozás szerint van így. Mely szerint mindig a terjesztő a bűnös és a "vásárló" nem tehet arról, hogy illegális terméket saóznak rá. Ez az ártatlanság vélelme. Viszont az informatikában szellemi terméket lopnak és terjesztenek ingyen ez olyan mintha ellopnál egy kamionnyi dvd lejátszót és ingyen Szétosztanád. Ugye nem ugyanaz? Pedig a gyártó a profitjától ugyanúgy elesik mert a te vásárlóid tőle már nem fognak venni semmit. Te is kereskedsz csak éppen veszteséggel 0 forintért. De attól az még lopás. Lehet robin hood valaki attól még közönséges tolvaj és kárt okoz.
  • Dodokacsa
    #9308
    ©Chamber
    igen. minden progi, film, játék, a KAL le van védve.
    de te nem követsz el jogsértést azzal, ha letöltöd azt, amit valaki feltett a netre. az vétett a jogszabály ellen aki feltöltötte.
    torrentnél, DC++-nál sem az a "szabálytalan" ha letöltessz, hanem az, hogy feltöltessz.
    az, hogy ha vki csinál egy privát szervert, az már lehet, hogy más tészta (a privátokról én azt hallottam, hogy addig legális, amíg nem kérnek el érte pénzt (pl kal cash cuccok azért vannak merchantnál :)) de ez nem 100%)

    amúgy sztem is hülyeség, hogy letölteni letölthecc szinte bármit, de mondom, ebben majdnem biztos vagyok, hogy így van. anno elég sokat volt szó róla neten, TV-ben, a DC, meg társai kapcsán...
  • Bucser
    #9307
    Engem semvonz:)

    viszont a Voyage Century Online az igen okosságos:) Topicja is van már az SG-n:)
  • shaime01
    #9306
    és ugyanugy megkapod az ingyenes 1 honapot
  • shaime01
    #9305
    egyszerü, letöltöd ha lejár a trial és megfogna a wow.. (de ,hogy mi.. olyan angy szám benne..) akkor rákattintasz arra ,hogy upgrade account és voálá.
  • Bucser
    #9304
    Veszel timecardot.

    Egyébként WOW-on belül vagy reg díj van vagy megveszed és azzal reggelnek 60 napra.

    De erről inkább Erunosta-t kéne kérdezni hisz már 1 éve csak WOW-ozik:D (bár nem tudom, hogy hol lehetne megkérdezni:D)
  • grimus
    #9303
    es honnan lesz nem csak 10 napig ervenyes serialod, ha nem veszed meg a dobozos valtozatot?
  • shaime01
    #9302
    wowot megveszed - 12e ft
    wow regisztrácios dij - xx ft :P
    gamecard - xx ft

    whehe.. inkább le kell tölteni ^^
  • Chamber
    #9301
    "Szal akkor pl minden játékot tök ingyen és legálisan végigtolhatók csak végezzek vele "x napon" belül és utána gyorsan töröljem le? 0o"
    "Én eddig azthittem a játékdemók vannak arra hogy ingyen kipróbálhasd mielőtt megvennéd :)"
    Ez éppen a singleplayer játékokra vonatkozott, egy mmot sztem nemlehet végigtolni (ahol van szintlimit azt elérheted max de nem 1-2 nap alatt). Játékdemók is singleplayerre utalnak sztem, mmoban általában nem demónak hanem "free trial"-nak hívják.
    Szólhatott volna a filmekről is hogy te letöltöd és megnézed ingyen amit boltban 6-10K Ftért árulnak, és akkor ez legális-e.
    Csak úgy általánosságban akartam rávilágítani hogy akkor most miért vannak copyright jogok, ha minden ingyen legálisan beszerezhető sztetek? 0o

    Amúgy mostmár WoW kliens is ingyen letölthető amióta van abbólis 10 napos free trial. Tehát ha a WoWot megveszed boltban akkor a szép dobozért/CDért/stb plussz a 30 (vagy 60?) nap játékért amit hozzá adnak fizetsz.
  • DamageAdept
    #9300
    Quote Chamber: "Azt nem értem akkor mért árulják őket 10+ ezer forintokért egy csomó helyen... gondolnak az olyanokra is akiknek nincs netük? xD"
    Te beszéltél itt a kliensről :)) a 10+kért árult cuccok alatt te pl wow szerverre vagymire gondoltál?
    azt hittem kliensről beszélünk, de ezek szerint nem láttam át a gondolat menetedet
    peace
  • Chamber
    #9299
    Ki beszélt itt kal kliensről? A kliens ingyenesen letölthető a hivatalos oldalról, azzal tudsz játsszani teljesen legális ha elfogadod a feltételeiket (az a szép hosszú szöveg amit telepítéskor leokéz mindenki de senki nem olvassa =)
    A szerver programot viszont én nemlátom kal oldalon sehol, azt úgy lopta el vmi hacker aki betört az inixhez. Aztán ezt felrakta a netre és most ezt használva csinálják sokan a privát szervereiket ami viszont sztem tuti hogy illegális.
  • v150r
    #9298
    hát, mivel abszolút nem vagyok tisztába az árakkal, ezért fogalmam sincs, h mi mennyibe kerül.
    célszerű 10/10 körüli kardot venni. ha van benne valami tali str/hp az csak javít rajta.
    nézz meg minden árust fortban, irogasd fel az árakat, illetve h melyik milyen, akkor már tudni fogod, h melyik az, ami ár/érték arányban a legjobb vétel.
  • diegho
    #9297
    valaki adjon instrukciót hogy 250k körül milyen kardot éri meg megvenni? G40 kell.
  • diegho
    #9296
    hm amíg beírtam elment 100k-ért a bobh... már csak egy sbwb-t kell eladnom és újra 200k.
  • Dodokacsa
    #9295
    elvileg ha nem fals adatokat adtál meg(mint én :P), akkor el kell küldened a személyid másolatát valahova a kalosoknak, és akkor kiküldik még 1x, a SN-t
  • diegho
    #9294
    hm. szóval csak 46. szinttől kell a bobh? akkor eladhatom mert az még nagyon messze van, csináltam egy ijjászt azzal csak bighanded-et ölök elején aztán hátha dobnak, 1 már van. 100k-ért szerintem nem megy el, majd megpróbálom 80k-ért.
  • Silversting
    #9293
    Na végre 45-s lettem XD Kira az új kardom, meg a pajzsom.
    Ja és lenne 1 kérdésem:
    Tudnátok segíteni abban, hogyan szerezhetném vissza a serial numberemet, mert elfelejtettem az e-mail címem, és a jelszóemlékeztető nem küldi el a megadott alternatív e-mail címre a passt. Ilyenkor mit tudok csinálni?
  • Dodokacsa
    #9292
    na igen, valaki bepróbálkozott
    nagy meccs volt, de mi nyertünk :)
    sajnos az acc nem nagyon marad meg, hacsak nincs meg a SN :S:(
    de a cuccok nálam vannak
    thx Curbuncle for jór kooperájsön
    (bátyád cuccait amiket én adtam neki azokat eltettem magamnak)
  • ronesz
    #9291
    idre emlekszem mert az eleg egyertelmu ugye de a passt mar el is felejtettem annyira nem erdekelt...
  • Bucser
    #9290
    hat kal helyett pl.: tanulhattal volna magyart is...
  • Dodokacsa
    #9289
    arra az acc-ra fel tudtam lépni, de üresek voltak, a másikra meg mire átmentem volna, hogy lementsem a cuccokat, Doma törölte a hsz-t :(((
    bátyádnak új a telszáma gondolom :( uh el se tudtam érni...
  • Cnensus
    #9288
    ja dodo: nézd meg h. bent van-e flux,Fula meg CnensuOnimusha..
    ezek a karik tiszta karik voltak,vannak
  • Cnensus
    #9287
    dodo: batyam az nem ideges o ugyis nagyabol abbahagyta a kalt..
    de én kibaszottul ideges wok mert 2 évi munkam ment tonkre mert eza idiota bnatyam faxan bekopizta a uzenetet a gm-nek..
    max inditok 1 uj karit és baszza meg az aki mst jaccik a karijaimmal..
    mst csk a fgt46 sett ment el mind a knightnak mind a magenak..
    3kk jonehany dropp meg 6 karakter..
  • Dodokacsa
    #9286
    "majd ha velem ugyan az fog tortenni akkor megengedem h kinevess..."
    az igaz, hogy mindenki magából indul ki, de szerencsére az is, hogy nem vagyunk egyformák
  • Cnensus
    #9285
    ui.: elobbb a levelet HakimeraLYAnn irta :P szval dozen ocsse...
    termeszetesen batyam volt az ien okostojas aki becopyzta a cuccot forumra...
  • Dodokacsa
    #9284
    ha öcséd is veled van, akkor para van :S
    mert ma a te karid és az övé is volt bent:S
    privátban küld már el számod, vagy kapcsold be a telód, mert egész nap próbáltalak hívni...)
  • Cnensus
    #9283
    OMg ronesz remelem nem huztal be semmit..
    és más sem..
    balcsirol irok...
    ronesz: ne huzz be semmit inkabb segits fejlodni ha mar tudod:PP
    mint tudjatok majustok-szeptemberig nem volt netem..
    igy hat a kal elvette az oszzes cuccot, hotmail tortolte az oszzes levlet koztuk a serialt is :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSs
    és ha hazamegyek és nincsenek meg a cuccaim akk aki behuzta az baszza meg..
  • DamageAdept
    #9282
    lvl 46tól kell questekhez...összesen 30darab
    100k körül lehet eladni