12892
  • diegho
    #9525
    ugyanaz mint másikaknál, egyik defenzív másik offenzív. mondjuk el nem bírom képzelni milyen a védő archer...
  • grimus
    #9524
    Fú, tényleg, lvl 50-nél, bár az még odébb van, de külön válik az archer. Mi is a különbség a két ág között?
  • diegho
    #9523
    silver meg mindenki más aki naraeha-n van ha találtok G40 white kardot akkor szóljatok mert kell, végigmentem egész szerveren és senki nem árult clean kardot, én meg nem adok ki egy csak blow-ot tudóért 1.5 millát, annak a feléből megcsinálom még ha javítanom is kell.
  • Cingar
    #9522
    hanin
  • ronesz
    #9521
    1 ilyen skill van, amit pedig ugy hivnak h Focus shot es az Exper Archer kapja meg 50en
  • grimus
    #9520
    Archernél -gondolom- több olyan varázslat is van, ahol a képernyőn megjelenik egy vízszinzes állapotjelző, és elkezd tölteni, közben az archer körül mindenféle felők jelennek meg :-) Remélem, tudjatok, miről van szó. Melyek ezek a skillek?
  • Silversting
    #9519
    A gatyát azt 130k-ért vesztegetem, de max. majd holnap, mert meghaltam D1 R9-be és majd csak holnap loggolok be, mert nem volt reviver a közelben.
  • Silversting
    #9518
    Na szép!!!!
    HUNter ezt a képet melyik szerveren csinálták?
    És olvastam a Notice-t is, ott meg vmi G65-ről írkál, de nemtom mit.
  • Cingar
    #9517
    amugy 3 boss van a jatekban: lord,queen,es demon monster.ezek kozul legalisan csak a dmet oltek meg nemzetkozi serveren.
  • Cingar
    #9516
    itt a boss alatt sztem a Queenre gondol(d4 f6)
  • grimus
    #9515
    Melyik a leggyengébb Boss?
  • Cingar
    #9514
    es igen!!!! a GMek megcsinaltak :)
    droppot akart a nep hat tessek itt egy par "inygen" g62
    enek sztem igy mar nincs is ertelme :(
    http://www.kalhq.com/forums/index.php?showtopic=31055
    http://www.kalonline.com/Community/Notice_View.asp?IDX=511
  • diegho
    #9513
    +2 erős lovag gatyát mennyiért adod?
  • diegho
    #9512
    wáááá bakker... pont gondoltam ha 200 alatt kérsz érte veszem is meg
  • Silversting
    #9511
    Már semmit, mert eladtam 150k-ért
  • diegho
    #9510
    white sword-ért mit kérsz?
  • Silversting
    #9509
    G40 white sword, G46 mage kesztyű meg lovag kesztyű, G46 mage armor, 3 G48 -s bot, 1 G45-s bot, meg egy 2 strenght-s G42-s lovag short.
  • diegho
    #9508
    megnéztem a top-ot amit 500k-ért adtam el, még mindig árulja az egyik srác az övét 650k-ért, már legalább 1 hete árulja... szóval szerintem 500k jó ár volt érte, amúgy meg mindig annyiért adom a cuccokat hogy tuti elvigyék és ne kelljen sokat árulnom, mert amíg árulom az idő alatt sokkal többet össze tudok horgászni :)
  • diegho
    #9507
    miket dobtak? hátha érdekel valami engem.
  • v150r
    #9506
    Regisztrálás leírása a #7422 hozzászólásban!
  • Chamber
    #9505
    Hát én erősen kétlem hogy a mage 22 szinttel nagyobb szörnyet sebezni tudna. Bár nemtom te milyen mageről beszélsz? Illegál szerveren egy full BoFos G60 setben meg +18/18/18 King+Demons blood mixed G65 stickel? 0o Mert lehet 200+ inttel már bír ennyivel nagyobb szörnyeket is sebezni, de rendes szerveren sztem kizárt.

    Egyébként mostmeg nekem van túl sok melóm, úgyhogy vszínű nemleszek fent túl sokat, úgyhogy küldd friendlisten amit akarsz :)

  • Silversting
    #9504
    Hú annyi droppom volt tegnap meg ma!!!!
    2 és fél sor tele van a cuccokkal,most is árulom őket. REmélem megvesznek pár dolgot.
  • diegho
    #9503
    tudom hogy 650-750 között is elment volna, másoknál 650-ért láttam ugyanilyent, de láttam már 380-ért is, szóval középút az 500k. így is van 1.4 millióm és már megvannak a g46 cuccok csak kard kell majd, de az majd nagyon sokára.
  • Prypiat
    #9502
    Sziasztok!

    Elnézést,hogy idióta kérdéssel fordulok hozzátok,régebben már volt egy accountom ami elveszett,most próbálnék újra reggelni de nem kapom meg mailban a reg kódot pedig vagy 4 mailcímen is megpróbáltam. (Mailbox,citromail,pannonmail,freemail)
    Esetleg van ötlet,hogy mi lehet a gond?

    Köszönöm előre is a segítséget!
  • v150r
    #9501
    talán mert az egy kicsit olcsó volt? :D
  • diegho
    #9500
    wisdoms top-ot elvitték 500k-ért 10 perc alatt.
  • diegho
    #9499
    én úgy érzékelem változott a droprate valamennyit, mert kimentem devil troop-ok közé és rögtön jött is a G40 drop. persze még most is ritkán jönnek a cuccok, de 2 és fél nap alatt: 4 G37, 1 TOI, 1 TOP, 1 G40, ez azért nem rossz.
  • Elitewarrior
    #9498
    QuickHUN!

    Lehet hogy most nem megy a reg, de tegnap többen is tudtak regelni. Pontosan 8-an a baráti körömből. Nézegetni kell.
  • QuickHUN
    #9497
    halihó

    Sajna az Eatheren reg stop van ,nem tom meddig nem lehet reggelni!
  • diegho
    #9496
    köszi. tudom melyik mire való, csak azt hittem van valami trükk hogyan lehet több esélyt adni neki. top-ot szerintetek érdemes felhasználni, vagy inkább adjam el? wisdoms-os 2 health +1 int 36%, a trinket-be +1 health-ot adott csak a tow, kapja be! :D
  • Doma #9495
    Jó ideje nem játszok már komolyan a játékkal
  • Elitewarrior
    #9494
    Dodó!

    Ha megint felkuksizol kipróbálni valamit a törtre, tudd, hogy elmentünk az x-ről az Eather Server-re. Ha valami van ott megtalálsz, vagy ts-en.

    Chambi!

    A mage 68-69-es zsintől már sebzi a monstert csak egyedül nem tudja legyőzni. Nem volt mostanság időm semmire, de majd felugrok normálra és odaadom a linket ahonnan letudod szedni amit beszéltünk. Nem felejtettem el csak időm nem volt foglalkozni vele.
  • blbogus
    #9493
    eddig biztos voltam h eccerűen csak rá kell huzni a talismant arra az itemre amivel ugye hát egyesiteni akarod.. de azé ide nem merem csak ugy leirni mer mivan ha van valami csavar is a dologban hogy jobb eséllyesl sikerüljön.. nah de én nem tok rola
    szal szedd ki a helyéről azt amire talit huzol, és eccerűen csak huzd rá, trinket belt ring nem törik, a többinek van endurancéja az előfordulhat h mikor a tali törik akkor az leesik és akkor jobb az esély fegyo és ruha megsemmisülésére.. erre jo a polishing stone ami egy kalkash item, megveheted neten vagy a játékban.. az árát nem tom
    csak egy kis ismertető:
    Talisman of Int.. - Fegyverre
    Talisman of Wonder - Trinket Belt(Protection Talisman) Ring
    Talisman of Protection - Ruhára
    Talisman of Defense - Ruhára
    Talisman of Evasion - Ruhára
    Talisman of Accuracy - Fegyora
    Talisman of Attack & Magic - Fegyora
    Rem nem hagytam ki semmit és pontos választ adtam
    ha nem megfelelő akko pls javitsatok!!
  • Brutal
    #9492
    Bevásároltam KalShopból szal akinek hanin-on kell kölcsön rebi (szigorúan csak jó ismerősöknek és klántársaknak) az szoljon ha d.u. 17h után bajba kerül.
  • diegho
    #9491
    én naív... gondoltam megcsinálom a lvl34 küldetést mielőtt lefekszek... hát persze... 10 beads kell... megöltem 117%-nyi ghost-ot ebből kb 115% volt blacksmith 0.27-et adnak tehát több mint 400 darabot öltem meg és csak 8-at dobtak, de nem sírok, volt egy drop-om, egy top ráadásul :D
  • diegho
    #9490
    elárulja valaki hogy lehet tali-t rakni cuccokba? van egy +3 health-os tow-om, bele akarom rakni a trinket-be, mi kell hozzá? honlapon nem találtam hírtelen semmi infót erről, pub-nál megtaláltam a mixinges csókát, de az gondolom nem erre van.
  • grimus
    #9489
    Nekem meg egy TOA, csak vegyék meg...
  • blbogus
    #9488
    Lvl65 Mage/Hermit Cure/Lightning/Ice
    Chamber ez naon teccik.. mindig is iet akartam. elismerésem h neked sikerült
    igaz az eleje a legnehezebb..
  • diegho
    #9487
    lehet mégis változott a droprate vagy piszok mázlim volt fél óra alatt egy toi és 2 fegyver.
  • Chamber
    #9486
    1. Lassan 2 éve ha jól emlékszem.
    2. Demon Monstert nem sebzem. Nézd meg a DM adatlapját is... lvl90es. A magere meg van egy olyan szabály hogy lila szörnyeken jelentősen csökken a sebzése. Mivel a DM 90es sztem egy mage kb 75-76on már talán tudja sebezni vmi minimális sebzéssel, azalatt esélytelen :P
    3. Lvl64-65öt kerek 20 nap alatt csináltam, de akkor éppen belehúztm rendesen (XP kővel átlag napi 50% - napi 8-12 óra játék). Azóta nem XPzem szal kb egy hónapja 65 vagyok és mindig meghalok és elbukom az XPm szal 0 XPn vok általában most.