12892
  • Cingar
    #9485
    en a vagabondomnal kifejlesztettem maxra a defenset mar csak azert is mert nem ugy inditottam el a vagamat hogy mar megvolt a 2kezes.skilek egyertelmuen le vanak irva penge leirasaban.viszont a statoknal mar rengeteg variacio van. kalhq oldalan rengeteg hasznos info van a statokrol.en meg az elejen penge statleirasabol indultam ki de kozben rajottem hogy nem igazan tokeletes.ha vaga szeretne majd kesobb lenni a haverod sztem ne rakjon wisdomra .en sem raktam es soloban es partyban is teljesen megvoltam alacsony manaval is.agilitit felhuztam 50re de lenyegeben 48 es 50 kozott semmi kulombseg nincs szoval en inkab a 48 mondanam ha csak annyira huzna fel.azt az 1 pontot intre is felelslegesnek tartom mert ha vki hoszabb tavra tervez akkor valahonnan ugyis csurran cseppen 1 int pont (gondolok itt a legendary vagy kings fegyverekre,pimpelt armorokra stb..)ami majd megadja azt a +1 resistet amivel szinte semmire nem megy.az 55os vagam statjai 93 str 86 healt 50 agi 9 int.ha csinalnek meg egyszer egy vagat biztosan felhuznam az agilitit 70re mert addig tudomasom szerint csak 2 pont szukseges hozza es csomo otp-t ad , a str maradna 93 es a maradek healtre menne.az archeremnel statreset utan ugyan igy raktam hogy 70 str 93 agi maradek healt es kb 6-7 otp-t nyertem vele.persze ez pvm stat de ha esetleg pvpre utazna a haverod akkor teljesen mas lehetosegek leteznek.valaki nem is rakna agira csak strenghtre stb...szal statok szempontjabol erdekes dolgok leteznek. en a 93 70 rest healtet javasolnam
  • Silversting
    #9484
    Hát ahogy elnéztem Chamber adatlapját a KalEncyben, sztem tuti sebzi a DM-t.
  • v150r
    #9483
    sztem a flashing slash is felesleges. de úgy, h az összes quest megvan, még több skillpontod marad, szal végülis az a 3 pont nem számít...
  • Syro
    #9482
    Én már a dropnak is örülnék :D 1 hónapja semmi nem volt mostmár jöhetne valami :D csak birjam kivárni :) Ha kell vkinek egy G12es 80%-os panti az írjon pm-et nekem :)
  • ronesz
    #9481
    nem hiszem h chamber barmikor is olt volna dmet leven nem sebzi (legalabbis azt hiszem...)
  • diegho
    #9480
    látom naraeha-n játszol, ha netán kapsz G46 lovag armor droppot akkor arra vevő leszek: kell majd sisak, csizma, naci, pajzs.
  • Syro
    #9479
    hát droprate változást én sem vettem észre sajnos pedig d2f2r2-ben partyztunk a guilddel és csak meditket kaptunk, de ha kell valakinek frissen dropolt medi az szóljon :)
  • diegho
    #9478
    én a lovagot annyiban egészíteném ki, hogy aki kezdő karakterrel nyomja és nem kap extra cuccokat annak a lightning slash-re 1-2 pont áldozása megérheti, hiszen kevés dolgot kell pakolni így lesznek felesleges pontok, sok zűrös szituból sikerült már kijönnöm a segítségével, ha van felesleges pont akkor lehet rá tenni egy keveset én elég sokat raktam rá, asszem 7-et, de még így is van 5 pontom (lvl 33 lassan 34)
    éjjel kicsit ütögettem a szörnyeket, majd kimentem fort elé nézegetni a cuccokat, hogy mit árulnak. kint duel-eztek páran, egyik harcos G50 cuccokban volt, mindenkit pár ütésből leütött, kérdik tőle milyen cuccok stb. lvl 52 harcos: 4700hp, 139 OTP, minden armorja despotic talival... na mire én ilyen cuccokban leszek...

    amúgy már elkezdtem megvenni a G46 armorokat 85-ért vettem vértet, 50-ért kesztyűt, ahogy néztem elég olcsón meg lehet kapni őket clean állapotban.

    droprate változást nem vettem észre így kb 3-400 devil soldier megölésével a szokásos 1db G37 cucc és 1db sbwb droppom volt.
  • Silversting
    #9477
    Örülök, hogy segíthettem
  • Brutal
    #9476
    Neked meg a konkrét választ köszönöm Silver
  • Brutal
    #9475
    Sokadszorra is KÖSZI
  • Silversting
    #9474
    Brutal
    Lovagnak nem kell túl sok skillt tanulnia: Weapon mastery-t tolja fel max-ra(20), aztán Critical Hit 15-re,de az csak 51-n lesz fullos(még nekem sem az),majd 30-s szinttől tanuljon Trancedental Blowot(ezt is maxra 5-ig),39-s szinttől flashing slash(fullra 3).Én ugyan Vagabond leszek,de tettem a defense-re is, mert hasznos és jó sok támadást kivédesz vele a pajzzsal, mellesleg nem von el annyi skill pontot se(ha vaga lesz ő is akkor max 12,ha commander akkor max 15). 42-s szinten pedig tanulja meg az increasing concentration-t
    Lighting slash-re ne tegyen,meg upward slash-re se, meg widening woundra se.
    Tulajdonságpontokról annyit: először health 50, aztán strenght 60,utána health 70, agility 50, strenght 90, intelligencia 9, wisdom 30. Kb ennyi.
  • Silversting
    #9473
    Nem Drogeria Markt, és nem is Dogebbi Master. Mitha nem is ezzel a game-mel játszanátok A DM az a Demon Monsternek a rövidítése,mint ahogy azt ronesz is leírta, de mi még hasbeszélőnek is hívjuk
  • DamageAdept
    #9472
    Scroll of Name Change, drága mulatság.
  • ronesz
    #9471
    vagy demon monster :)
  • diegho
    #9470
    kérdezek megint egy hülyeséget: névváltoztatáshoz mi kell?
  • v150r
    #9469
    sokadszorra
  • Brutal
    #9468
    NEEEE :D
  • shaime01
    #9467
    lovag hmmm

    szerintem fontos a megjelenés aztán az udvariasság meg tanuljon pár nyelvet és akkor egy igazi lovag lesz belöle :)
  • Brutal
    #9466
    Kis segitséget kérnék.
    Haverom inditott egy lovagot,annyit szeretnék kérdezni,hogy mik azok a skillek,amiket fejlesztenie kell,hogy később jó legyen skillezve és melyek azok amiket hanyagolni kell?
    Nem értek a lovaghoz ezért szeretném,ha nem rontaná el a dolgot.
  • Syro
    #9465
    © Doma

    Drogerie Markt

    de inkább Dogebbi Master -> hoppá ezt nem láttam, lehet hogy igazad van :D túl kicsivel írtad :)
  • Syro
    #9464
    Szerintem Silversting GM-er gondolt, ha nem akkor bocsi :D Tegnap én is játszottam egy kicsit és szereztem 10% ot :D De semmi droppon nem volt :) ha kell vkinek G11 10% Tiger keressem meg az S2 "@Systemo hali kéne a tojas és adok érte jó sok geont" :D
  • Doma #9463
    Drogerie Markt





    de inkább Dogebbi Master
  • v150r
    #9462
    dm?
  • Silversting
    #9461
    Azta emberek!!! 2 napig nem jártam erre, és mikor feljövök 5 oldalt kellett elolvasnom, amivel elment fél óra a játékidőmből
    Tessék szépen mellőzni az ilyen veszekedéseket!

    http://www.webforditas.hu/ <-----Én ezt az online szótárt szoktam használni, ha nem értek vmit a játékban, és szövegfordítója is van.

    Chamber
    Szeretnék tőled pár dolgot kérdezni(ha nem baj):
    1. Mikor kezdted a játékot?
    2. Öltél-e már DM-t?
    3. Hány havonta lépsz szintet?
  • diegho
    #9460
    na a kínaiak meghozták a lagot is, ennek eredménye 1 halál, hogy kapnák be! így nem lehet haladni mert ha 3-4 dögöt szedek magam köré van hogy már halott ki is végeztem és utána kapom meg a sebzést tőle, akkorát lagolgat... nyugodtan tilthatnák vissza a kínaiakat a fenébe.
  • shaime01
    #9459
    nekem még mindig nem megy az attack :o
  • diegho
    #9458
    uncle bens original long grain: recovers 3000 health over 30 second , uncle bens hearty soup: recovers 1500 magic point over 30 second...
  • v150r
    #9457
    szegény kínaiak ki voltak tiltva.
    hűdesajnálomőket.
  • Athina
    #9456
    krumpli helyett rizst fog droopolni
  • gvarga12
    #9455
    brutal : szerintem meg a programozok se tudjak mirol beszelnek
    nem ilyen szegeny foldi halandok mint mi :)

    egyebkent ahogy ismerem a kedves gyartokat kb. konvergalni fog a valtozas a 0-hoz mint mindig

    a kinaiakat meg ha jol csalodom azert tiltottak ki meg jo regen mert belaggoltattak a szervert, elmeletileg most van egy tisztesseges vonal kina fele es nem fog laggolni

    gyakorlatilag viszont arrol lehet szo hogy a koreai barataink valoszinuleg kicsit megriadtak azoktol a kaloz Kal szerverektol amit Kinaban allitottak fel
  • Brutal
    #9454
    Valahogy ugy :D
  • grimus
    #9453
    Droprate... Mindegy, hiszen úgyis jön a kínai piac :-D
  • Brutal
    #9452
    Most ha nagyon alpári szeretnék lenni mondhatnám hogy KUSS legyen már emberek.
    A veszekedések közepette elvesznek a játékkal kapcsolatos dolgok és infok amik mondjuk a kezdőket érdekelnének vagy a rutinosabb játékosokat is akár.
    Szal lehet engem is sértegetni meg az értelmi szinvonalamról értekezni akkor is : KUSS legyen már és maradjunk a game-nél ha lehetséges.
    Kis segitség: 27 éves vagyok és sz..ok majd az engem sértegető hsz-ekre szal lehet próbálkozni. :DDDD
    @Napi #9436
    Droprate lehet tudni mekkora százalékban változik? :D
  • blbogus
    #9451
    nédda még vmien szinten probálom védeni és még én vok a köcsög
    előre kérek mindenkit h ne kommentáljanak mig ennek az ügynek nincs vége
    magyarul: ne nyomjatok oat h "válasz erre"
    nagyon köszönöm..
  • shaime01
    #9450
    hát jah én is sokat kereskégelk még ma is neten egy-egy szó jelentése után . de nekem volt annyi elönyöm ,hogy elötte 5 évig tanultam angolt de nem azon a szinten amilyen szinten kellet volna szóval egy angol óra abból állt ,hogy énekeült a jó bevált dalt "head and shoulders eyes and ears"
  • Doma #9449
    Hja itt te nem rúgsz labdába :P
    Már odáig fajultak a dolgok hogy nem is a játékon tört ki a vita, hanem egymás sértegetésén.
  • lalee920119
    #9448
    sziasztok nem enged regelni mer mindig azt írja ki hogy próbáljam ujra.
    az email cím beírásnál tovább nem jutottam mer ahogy rákattintottam hogy comfirm kiirta hogy próbáljam meg később meg egyéb hülyeségek!
    csak nálam van ez a problem vagy másnál is??
    tudnátok csinálni nekem egy reg-et [email protected] a msn címem
    pls segítsetek
    a game már lenn van.
    előre is köszi
  • diegho
    #9447
    hogy on is legyek ma fogtam eddig kismillió goby-t, és 0 értelmes dolgot :S
  • diegho
    #9446
    feltűntessem? akkor csak kategóriát adok meg jó? 26-30 között. nem az életkort kritizálom, hanem a tipikus viselkedési formát, ami a mai 18-huszonegykettő éveseknél jellemző. ez a ki ha nem én faszagyerek stílus egyszerűen szánalmas, mikor meg arconcsapkodja őket az ember sírva futkorásznak és fenyegetőznek a haverokkal... most komolyan ez mire jó? nem lehet normális ember módjára viselkedni?
    amúgy a nyelvhez kicsit visszatérve a legjobb nyelvtanulást tudjátok mi? a feliratos filmek! olyan mint egy interaktív szótár, én minden filmet eredeti nyelven nézek felirattal (ha magyar akkor nem :D) és innen nagyon sok rámragadt, most már simán megtehetem hogy pl a kedvenc sorozatom (stargate) részeit az eredeti nyelven nézzem és ne kelljen napokat várni a feliratokra. másik példa: annó még a tomb raider 1 megjelenésekor angolul (integrált japán felirattal :D) néztem az unokahugommal aki 1 évvel fiatalabb nálam és középfokú angolja volt akkor, de nagyon sokszor én mondtam neki hogy most mi van, mert egy nyelvvizsgához elég egy korlátozott szókincs, be kell magolni a sablon szöveget és megvan (sok olyant ismerek aki így ment át, megmukkanni nem tud de nyelvvizsgája van) persze most már más a helyzet, unokahugi 3 éve kisebb megszakításokkal londonban él angolul, spanyolul, németül, svédül beszél perfekt :S pl amiatt a bemagolós szar miatt nem fogok soha felsőfokú nyelvvizsgát csinálni, mert én nem fogok senki kedvéért ilyen hülyeségeket bemagolni, ezt megmondtam annó a német tanáromnak is, ezért nem adott 3-asnál jobbat mikor mellette a dunafer-nél tolmácskodtam, a két csaj aki megszólalni nem tudott bemagolt mindent ők meg szín ötösök voltak :D szóval ez megint egy nagy marhaság.