12892
  • diegho
    #9565
    nem baj, egyel több kacat amit el lehet adni... most lettem lvl 36.
  • Cingar
    #9564
    egyre benabb dolgokat talalnak ki...mostmar elvarjak azt is hogy meg a havat is mi gyujtsuk nekik.regen legalabb maguktol beraktak par orankent a havazast.
  • diegho
    #9563
    olvastátok ezt a hóesés event-et? nagyon kész :D
  • Brutal
    #9562
    Köfi a válaszokat este letesztelem egy 1,6-os Aceren :D
  • v150r
    #9561
    az alap statokat mindenképpen felül fogod írni.
  • Bucser
    #9560
    Én még anno egy GF2-n 1,5-ös PIV és 512 ram mellett toltam. Igaz akkor nem fért meg a 2 kari:D
  • blbogus
    #9559
    tapasztalat szerint egy nyomott gépen is fut: 1,1 Ghz, 128 RAM, ati 9000 128 megás.. szal semmi akadálya.. a grafikai megjelenitéseknél van sak probléma de segit ezen a grafika levétele.. ez igazolt
  • diegho
    #9558
    imperial cuccok amúgy miben jobbak a többieknél? még nem is láttam imperial cuccot senkinél :S

    másik kérdés a talizásról. van egy expert knights-os g45 pol kardom, ebbe lehet még talit rakni? mert amikor megpróbáltam akkor azt mondta az expert ki fog jönni, viszont láttam árusoknál olyant hogy expert knights the king bla bla. ezek szerint az ilyen the king és társait bele lehet tenni?
  • diegho
    #9557
    nagyon kicsi a gépigénye.
    pl haverom: 1700+ amd, gf3, 512ram és simán fut neki.
  • v150r
    #9556
    ez baromság. 2000 féle helytelen elmélet van. egyszerűen arról van szó, hogy van x esélyed arra, hogy dobjon valamit. azok meg, hogy pl. minden 1000 szörny után dob valamit, csak annyira igazak, hogy akörül van esélyed arra leginkább, hogy kapsz valamit (valószínűségszámítás).
    brutal: milyen laptopon?
  • Brutal
    #9555
    Laptopon mennyire indul el a Kal?
  • Bucser
    #9554
    Nem. A Drop ahhoz esik akivel bent vagy. Ha massal lettel volna akkor lehet dropod sem lett volna mert éppenakkor nem ott lettél volna, hanem mashol.
  • shaime01
    #9553
    egyébként ti hisztek abban ,hogy ha benne vagytok a játékban és mondjuk van 2 nagyobb szintü karitok ahol a drop már nem olyan sürü és a kis karinak esi valami jó cucc akkor ha a nagy karival lettél volna bent akkor neki esett volt vmi jó cucc? >.<
  • diegho
    #9552
    silver ha megint találsz white swordot szólj mert majd kelleni fog szerintem, most nem white-al megyek mert azt törtem el :D de ezzel meg sokkal jobban sebzek... szóval nem tudom melyiket éri meg használni, igaz lvl40-ig teljesen mindegy melyik kardot használom.
  • diegho
    #9551
    sikeresen eltörtem egy kardot és jótékonykodtam egy kicsit haveromnak meg a barátnőjének eredmény: van 80k aranyam az 1.3kk-ból :D igaz van plusz egy G40-es 45+3-as kardom amit kemény 350-ért vettem, de akkor is nem keveset költöttem, most meg persze semmit nem droppolnak, na majd máskor.
  • v150r
    #9550
    mixing...
  • Silversting
    #9549
    Lenne 1 érdekes kérdésem.
    Tudja vki hogyan és miből kell imperial fegyvert készíteni?
  • Chamber
    #9548
    Ja, védők voltunk/vagyunk :)
    Spy-al is találkoztam, partyztunk is vagy 2 percig, csak aztán jött megint az engine.exe error nálam
    Az elején 1 óra alatt volt vagy 15 error meg pár laghalál, de a második fele egész élvezetes volt a warnak már :)
  • Dodokacsa
    #9547
    szal az epitaph (vagy mifene) az defender ally? :) mert honlapon nem vettem észre h gazdát cserélt volna -.-

    az ally meg ua, amiben veletek voltunk legutóbb, csak ML és CCCP nélkül :( (honlapunkon fentvan :P)
  • Silversting
    #9546
    Mi nem tudtunk warba menni, mert az allynk vezérének nem volt jó a nete mikor jelentkezni lehetett, ezért lecsúsztunk a határidőről :( Pedig most először volt már 4 allynk is. Na majd jövő héten.
  • v150r
    #9545
    respect.
    láttalak egyébként... meg még spy-t, szaszát (nemtudom ki játszik most rajta), meg még mittudomén h kit :D
  • Chamber
    #9544
    Mi viszont nyertünk
    Dassemet láttam többszöris, de mire a közelébe értem mindig meghalt xD Mondjuk ő pont nem Hungariansos hanem Hashishins vagy ha jóltudom :)
    Egyébként hogy jutottatok be war-ra? 1edül vagy Respect ally vagy más?

  • diegho
    #9543
    350k-ért adtam el a kardot amit vettem 80k-ért 27. szinten, egy attack talit tettem csak bele pluszba, csodálkozok is hogy elvitték ennyiért.
  • diegho
    #9542
    nekem semmi lagom nem volt 2 hétig, kivéve 1 nap egy fél órát, de akkor nem a szerverrel lehetett a gond. mióta a kínaiak visszajöttek folyamatos a lag.
  • DamageAdept
    #9541
    Egyszer fent kuksoltam azászlóhöz tökre közel. 22videót csináltam nyers még nagyon, szal ha lesz úgy egy év szabadidőm összevágom meg dobok alá vmi zenét és megnézheti aki akarja hogy én mit láttam a dologból.
    Dodo: mondj fel.
  • v150r
    #9540
  • Dodokacsa
    #9539
    ahogy látom, nem nyertünk... hogy képzelitek ti ezt? xD
    na majd este számolunk, reszkessetek
  • v150r
    #9538
    wart megnéztem...
    el van ez baszva. össze-vissza vannak a színek és az attacker/defender "rangok" --> mindenki írt mindenkit.
    ennek így van értelme...
    (mellesleg meg tegnap akartam belépni... egy tört klienst updateltem fel, az már megy. a saját kliensem nem xD)
  • Dodokacsa
    #9537
    igen... ingyenes, és ezért lagol... de tény hogy mióta visszengedték a sárgákat, velük megjött a lag is (elötte normál esetben nem volt, csak ha vmi gebasz, vagy hackelés volt)
    de ha igaz a hír, bővitik a servergépet (vagy cserélik) és az elbírja majd... ha nem, akkor még pár hét és megint kitiltják a sárgákat
  • Dodokacsa
    #9536
    csak nem a war-ra szeretnél benézni? :P
    (kicsit depi vok, hogy először mehettem volna war-ra, erre ponta dolgoznom kell xD na lol)

    este arra akarok hazaérni, hogy nyertünk... ha nem, jajj nektek
  • grimus
    #9535
    Nem akarok vitat gerjeszteni, de ezt akkor jelenthetned ki, ha ismernéd a pontos körülményeket és fizetnél is a játékért, és még akkor sem tehetnél ilyen kijelentést, mert sértő a másik féllel szemben.

    Lag a kínai ip beengedése előtt is volt, Én semmi különbséget nem tapasztalok...
  • diegho
    #9534
    én meg vagy 4 szer meghaltam a buzi lag miatt... mielőtt a sárgák visszajöttek 1 lagom volt összesen, most meg folyamtosan... kapják be!
  • v150r
    #9533
    de szeretem az inixet :)))
    egyszer szeretnék játszani, erre kidob azzal, h rakjam újra a klienst xD
    megőrülök :D
  • diegho
    #9532
    nah beszereztem egy white swordot, 590-ért talizva, erőt adó + sebzést növelő talikkal, blow-ot rátettem 850k-ban állt meg és végre 100 felett az otp-m. most már a devil troopokat is szinte mindig eltalálom.
  • diegho
    #9531
    melyik szerveren vagy?
  • Silversting
    #9530
    #9474-s hozzászólásomban leírtam mindent.
  • TTechno
    #9529
    Hello!
    Kéne egy kis segítség és 1-2 tipp mit hogy csináljak. Most van egy 20. szintű knightom de eléggé nehezen megy vele a játék. Nem tudom melyik skilleket éri meg fejleszteni, eddig 17-es a weapon masterym, 3 pont van a lightning slash-en, 1 a mockeryn és 5 pont a critical hit-en. Statjaim pedig: 61 strenght, 50 health, és 30 vmennyi az agilityn. Mire osszak pontokat hogy gyorsan és jól tudjon fejlődni? Hogyan tudok sok pénzt szerezni a játékban (így az elején is)?
  • Elitewarrior
    #9528
    Chambi!

    Még 1 dolog. Két 67+-os mage közel hasonló felszereltséggel duelben nem tudják egymást sebezni. Fél óráig ütöttük egymást eredménytelenül. A mije volt a magenak mindent bevetettünk, hóesés, villám , tüzeső és a kistámadásokat is. Csak sima csapással tudták egymást sebezni.
  • Elitewarrior
    #9527
    Chambi!

    A mage g55-ben van, 12/12-es g59-es fegyóval (Legendary) +3 otp, a mage Hermit. Nincs mixelve a fegyója és nem minden ruhályába van TOP belehúzva. És nem feltétlenül az int-je van kifejlesztve, főleg hogy támadó.
  • Brutal
    #9526
    Haninon vennék G42 archer és knight cuccokat két havert fel kéne szerelni