12892
  • DamageAdept
    #9686
    Meghogy csak kalshopos lesz, a SoB tulajdonságaival...várhatóan
  • Dodokacsa
    #9685
    job change:
    ha arra gondoltok, hogy pl.: Expert Archer-ből vki átmegy Imperial Commander-ré, akkor az még nem kivitelezhető hivatalos kal-ban. kb az összes tört serveren megvan ez a lehetősége az embernek, uh valamikor majd az officiálba is beteszik, csak idő kérdése. türelem :P. mondjuk tuti nem lesz olcsó mulatság...
  • TShun
    #9684
    Van amúgy job change Kalcash itemmel szerintem official-on is.
  • Syro
    #9683
    Köszi, de én annak örülnék ha a hivataloson is lenne :P egyébként akkor ez már egy jó pont a szerverednek :)
  • Bucser
    #9682
    Örülj neki.

    Ez az OFficialhoz tartozó fórum.
  • Brutal
    #9681
    Én is emléxem egy DeViLMaYCrY-ra ako hat hónap alatt lépett 49-eől 50-re :DDDDDDDDDD
    Bocs nem tudtam kihagyni :DDDD
  • TShun
    #9680
    Szerveremen van Job Change:))
  • Syro
    #9679
    Srácok Job Change nincs véletlenül a játékban?????
  • Chamber
    #9678
    Álmodozz csak :P
    Majd lvl57 fele már lesz eseélyed talán, feltéve persze ha addig én nem lépek szintet amíg te elérsz 57re xD
  • Onikage
    #9677
    Nah csasztok!!!
    Mostmar benézek én is néha ide is.
    Régröl lehet ismernek páran sokat kihagytam nagyon,de most teljes eröbedobással kezdtem neki.
    A MagyarVitéz klánba voltam és Chamékkel nyomtam anno együtt csak a Cham kicsit azota ellépet tölem még emlékszem amikor közösen szereztük meg elsö legendarynkat azota se láttam olyan talit egymagam:)))

    Jah és hangsulyozom Cham joval kisebb kari volt mint én:DDDD
    Cham ugy is leütöm a karid a legközelebbi duelben:PPP
    Kircsi az a kari!
    A karim neve:DeViLMaYCrY és 51-es vagyok most.
    Na pásztok!
  • Dodokacsa
    #9676
    hú dö fákk is VLB? (azon túl, hogy fasza gyerek)
  • blbogus
    #9675
    VLB fasza gyerek!!
  • shaime01
    #9674
    1bként meg te
  • shaime01
    #9673
    mivel a mage nő kari .. és a nő miután kap pár splashy-t a férfitól majd megvárja még letelik a 9 hónap és képes lesz létrehozni egy vagy több accountot akkor a mellében megindul a tejtermelés :)
  • Cingar
    #9672
    latom faraszto napod volt simi ;)
  • v150r
    #9671
    te állat
    inkább Petek én, fisomon dorok.
    Petsz te, fisodon dorsz.
    Pet ő, fisán dor.
  • DamageAdept
    #9670
    Reméljük, hogy a köcsög szót érdemében használtad ((((köcsög:Olyan cserépedény, melynek alsó része öblös, felső része pedig szűkebb. Nálunk a kisebb háztartásokban általánosan el van terjedve, de tejfölözésre azért kevésbbé alkalmas, mert a K. hasas részében lévő zsírgolyócskák nem képesek felszállni. Ezért lefölözésre csak oly edényeket kellene használni melyek legalább egyenes vagy kifelé hajló fallal birnak.)))) ezesetben nem tudom hogyan hoztad össze a mage-ekkel. Nem lehet bennük tejet fölözni?
  • shaime01
    #9669
    itten köcsögök a magek de rendesen :D

    mondjuk officalon is ilyenek voltak.. de akkor sem szeretem az engem partyból kihagyo d3mazo splashy mageket :P
  • gvarga12
    #9668
    amen erre megyek en is iszok egyet :)
  • DamageAdept
    #9667
    Ha kell egy kis szünet akkor miért törtszerverezel? Miért nem töltessz még egy pohárral mondjuk velem?
  • Doma #9666
    Következőért mész pihenni!
  • v150r
    #9665
    mert miért is?
  • Cingar
    #9663
    nekem lassan keszkell egy kis szunet naraehan amig ki nem derul hogy sikerul e a gmeknek lepni vmit a hackerek ellen...
  • v150r
    #9662
    regeltem, holnap este megnézzük.
  • dragonfighter
    #9661
    ,,Ha valaki esetleg kedvet kapna ahhoz h játszon irjon a Supemage névre"
    nah igen ezt a mondatot igen hülyén írtam le-úgyértem ha kedvet kaptok hozzá rakjátok össze és ott PMeljetek a SupeMage névre :D
  • dragonfighter
    #9660
    Akit érdekel egy tört szerver(tom sokan utáljátok,a leirottak alapján)
    www.blackstorm.dark-angels.eu
    Így kezdesz:

    - Level 40
    - G40 4/4/0 imperial weapon
    - Full G42 armor
    - G11 animal
    - 500 teleports to each city
    - 100 speed up medicines
    - 500.000 Geons

    Server Information:

    - 50x EXP
    - Own edited, higher droprate (G55/G56/G59 increased)
    - Fixed Moving/Saving/Guild
    - Teleport NPCs to many Places (Dungeons, Berserk Hill etc.)
    - Shop NPCs with Quest Items, KalCash Items, Trinket/Ring/Belt or many other Items
    - All Skills of both Jobs
    - Event Island
    - Added new Armor/Weapons G65, G70, G72
    - Egg Area with level 50, 60, 70, 80 Monsters and only 100 HP
    - HackShield is active

    Szerintem eddig ez a legjobb tört szervren amin életemben játszottam
    Ha valaki esetleg kedvet kapna ahhoz h játszon irjon a SupeMage névre...
    Egyébként a szervert nagyon könnyű összehozni,regelni sem vmi nagy tudomány...Gyertek minnél többen
  • Silversting
    #9659
    Hát kb én is ilyeneket írtam neki, amikor ma este megint más néven próbálkozott be unokaöcsémnél. De tőle már nem tudott mert már figyelmeztettünk mindenkit, aki mostanában fent volt. Egy szót nem mert visszaírni a gyerek.
  • v150r
    #9658
    hűűű de eltörném a nyakát!
    hogy meri... azért ehhez nem kis pofa kell basszus...
  • Chamber
    #9657
    Énis jártam így 1x vmikor nagyon régen még.
    Ez ellen csak egy megoldás van: oda kell figyelni!
    Amúgy rollback meg ennyi idő után már sztem esélytelen S2n. Eddig max néhány órát pörgettek vissza, S2n meg lassan már 1 hetet kéne és akkor az az idő alatt játékkal töltött időd menne a semmibe. Az eset után rögtön kellett volna rollback, ha most megcsinálnák ennyi idő után akkor meglincselmnék őket hogy hova tűnt az utóbbi hét dropja/XPje =)
  • Curbuncle
    #9656
    "Utánna néztem a témának a szerverrel kapcs. licenseknek, mert én is tört szervert csinálok mint azt sokan tudják. A kal az egész Kal-t kiadta a hackereknek és azok cserébe 1-2 bíztonsági rést betömtek a kalon."

    Nem szívesen törném most rád az ajtót, de nagyon tévedsz ebben.
    1. Nem adtak ki semmit a hackereknek, legalábbis nem úgy, ahogyan azt te leírtad.
    2. Sokat beszélsz rébuszokban. Kérlek, egyszer nevezd már nevén a dolgokat mint csimbi. Számomra sokszor úgytúnik, hogy csak be-copy-zod a dolgokat, lásd privát szerver, stb, valójában azonban foggalmad sincs az egészről.
  • Silversting
    #9655
    Szomorú hírt kell jelentenem.
    Ezen a héten történt két sajnálatos eset. Vki álnéven másnak adja ki magát, és elkéri a cuccaid. Ráadásul magyar az illető. Ma pl. egyik guildtársamat ejtette át: a volt leaderünknek adta ki magát(1 kis u volt a különbség a nevében, de ezt későn vette észre az illető), és elkérte a srác cuccait azzal az indokkal, hogy pár perc múlva visszaadja, mert ha most odaadja neki, akkor több pénzt tud keresni. Ez után az akciója után törölte is a karaktert. Szegény csávó minden nélkül most nem tudja mit kezdjen :(
    Szerdán engem húzott le 7,5kk-val. Akkor épp más néven, egyik volt guildtársamnak adta ki magát. Akkor se vettem észre a nevében a különbséget. Kérte h küldjek neki pénzt gyorsan, mert talált 1 nagyon jó cuccot olcsón, de nincs annyi pénze. Mondta majd megadja. Na így jártam én. Azóta se láttam a pénzt.
    Tudom hülye voltam, de ez van. Már csak a rollbackben bízom.
  • v150r
    #9654
    50%
  • Francesco Totti
    #9653
    hány % hogy lesz rollback?
  • Silversting
    #9652
    Na én inkább nem írok semmit, mert 1 szót sem értek ebből

    A másik meg: Én momentán nem lennék vevő diegho ötletére. Az aki játszani akar, az úgy is az eredetivel fog, vagy vmelyik elég jó törtön, mert azokért nem kell fizetni. Annak akinek meg úgy is tetszik a játék, és komolyan játszana vele, az meg vagy e-bayezik, vagy kalcashezik. Én pl komolyan godoltam a játékot, és arra gondoltam elmegyek lvl60-ig legalább. Tán még a Kalcashtől sem riadnék vissza. De ha minden hónapban költeni akarnám a pénzem, akkor már tuti h inkább vmelyik jól kitalált, és több tartalommal bíró MMORPG-re szavaznék.

    UFF, szóltam.

    Ui.: Nem tudja vki, hogy Naraehán lesz-e rollback vagy nem?
  • Dodokacsa
    #9651
    ...Dodó nem tudja a ts ip címét...
  • Elitewarrior
    #9650
    Csimbi!

    Tisztában vagyok a port kiosztással! Mondtam nézd meg vagy délután 6-7h körül gyere fel ts-re és elmondom. Dodó tudja a ts ip címét ha nem akkor töltsd le a ragezone-ról és nézd át az egészet. Utánna nyugodtan mondhatod a magadét. Itt nincs kedvem külön órát tartani.
  • Csimbi
    #9649
    megnézem azt a gimnazista srácot, amelyik 20 perc alatt összedob egy modellt, meg huz rá egy texturát, beállitja a tulajdonságait, droppjait, és a spawn helyeket... (beleforditja a kliensbe, és rendbe teszi a letöltést...)

    amugy meg a php szerver a 80-as porton megy, kérlek mondd meg nekem, hogy az update miért megy a 50003 -on a game meg a 23XXX-en ha php alapu az egész? jah, meg nyugodtan hivd le a game IP jét a böngészőbe, azt nézzd a php kódot....
  • Bucser
    #9648
    Inkább nyomják fel a hackerek azokat a szervereket, mint a sajátjukat.
  • Elitewarrior
    #9647
    Csimbi!

    Nem tom milyen forrásról beszélsz mikor az egész php, és mssql adatbázis. Csak a grafikus mag van lefordítva. Innentől kezdve mielőtt mondassz valamit nézzd meg, hogy mi is az. 1 gimnazista srác ha 1 kicsit ért a php programozáshoz 20 perc alatt berak neked 1 új mobot. Ha a normál szerveren összetartanának a magyarok és lenne party sokkal több magyar lenne fent, és nem mennének el tört szerverekre.
  • Brutal
    #9646
    A másik karimmal vettem és gifteltem át.
    Szal akkor inkább télleg resetelem az egyik sort és ujrateszem minthogy egy destroy nyomjak egy SoC-ra :D
    De kössz a választ