12892
  • blbogus
    #9726
    a legtöbb magyar ien ezt kár igy mondanod.. nem tom nektek mér baj ha vki hack progikrol kér segiccséget akkor ha nem officialon akarja használni.. inkább válaszolnátok és hamarabb befejezi.. hiszen tuti h egy ketten értetek az iesmikhez, még ha nem is azér mer használtatok.. bár vannak kikből kinézem és csak a szájuk nagy..
  • geri777
    #9725
    Hát hid ell skk magyar van aki használ ijet Rendes szerveren is sokal több és kérdezél meg pár embert ebööl a topick bol mert pár pm amiben azt kérdezik mejik oldalrol és hogy kell használni szoval ...............
  • Doma #9724
    Kérdezd talán ott ahonnan leszedted a szarjaidat vagy kérdezd attól aki a szervert üzemelteti. Biztos szívesen segítenek neked. Jah és ha kérhetünk ne hangoztasd hogy magyar vagy mert veled fogják azonosítani a magyar játékos társadalmat, ami nagyon szomorú lenne.
  • geri777
    #9723
    De a szerver erre készült hogy ki leheseen probálni De csupa segytség jött erre a kérdésre köszönöm
  • DamageAdept
    #9722
    Támogatom kézzellábbal.
  • ThedarkmanHUN
    #9721
    Támogatom eme nemes célt!
  • Doma #9720
    Rossz ajtón kopogtatsz...
  • Dodokacsa
    #9719
    javaslom geri777 bannolását erről a fórumról
    ellenvetés?
  • v150r
    #9718
    ott sem szabad.
    igen, utálunk.
  • geri777
    #9717
    Sziazstok ezért utálni fogtok de meg kérdem letöltötem egy csomo kall hacket egy ldalrol trade speed hack meg ammor hack meg kalbot meg ijen hülyeségeket és egy tört szerveren ahol szabad hackelni szeretnek játsznai de nem tom össze hoznni ezeket a dolgokat miért is??? nem tom :DD aki tudd az irjon vissza és mongya meg hogyan tom beinditni öket és hogyan lehet ban nélkül hasznaálni mert csak 99% hack müködik vagy én csak azt az 1 % töltötem le ami nem mükxik vagy mi valki irjon pm be köszönöm :D
  • QuickHUN
    #9716
    Huhu DeViLMaYCrY :)

    Még együtt partizgattunk mi is :)
    csak akkor a Cuci nevű knightot toltam még :)
    És még benne vagy a friend listámban:)
  • blbogus
    #9715
    de kiemelted..
  • Bucser
    #9714
    Igazából leszarom.

    A forum lényege nem az, hogy minden szartól pörögjön, hanem hogy információt nyújtson azoknak, akik az OFFICIALON akarnak játszani.
  • blbogus
    #9713
    hát ki lett tiltva egy lényegébe témához kapcsolodo ám kicsit eltérő téma és lám lám a forum meghalt.. a mai nap elég gyér volt a többihez képest
  • DamageAdept
    #9712
    Te tű:P beirassalak angol órára? :D
  • Syro
    #9711
    Sziasztok srácok :) Szép jó reggelt mindenkinek innen Szegedről az Eötvös gimiből :) Demédzs Adept neked is :) szünetben talizunk :P
  • blbogus
    #9710
    hehe nincs mit
  • VLB
    #9709
    köszönöm
  • blbogus
    #9708
    vmit beirt miko együtt ittunk, csak kitörölték az üzit mer nem teccettde fasza csávo
  • DamageAdept
    #9707
    Az meg ki a veréb?
  • blbogus
    #9706
    VLB akko is fasza csávo
  • Doma #9705
    Igen igen, Bucser jól beszél.
    Lassan kezd romlani a szituáció, nyissatok tört szerver topikot és ott vitassátok meg a továbbiakat. Maradjon ez a hivatalos játék topikja és mellőzétek a privát szerver témát.
    Javaslom saját forumkba vagy gumiszobába a téma a megnyitását, mivel máshol nem lesz tolerálva a moderátorok részéről!

    További jó játékot!
  • blbogus
    #9704
    amugy meg..
  • Bucser
    #9703
    SRÁCOK!!


    ROSSZ TOPIC. EZT MÁSHOL FOLYTASÁTOK!!


    KÖSZÖNÖM!!
  • Csimbi
    #9702
    nah akkor mégegyszer, csak hogy tisztában legyetek a dolgokkal:

    1. van 3db _EXE_ file, ezek a szerverek... semmi közük a php-hez, vagy akármi más script nyelvhez, normál ablakos windows programok
    2. az adatbázis mssql, ahova nem txt-t importálsz, hanem egy backup file, amiböl az mssql csinál két szép nagy DB-t _ÜRESEN_
    3. az adatbázisok csak a változó adatokat tárolják, guild, inventory, players stb...
    4. azok a txt formátumok, amiket a szerver exe beolvas, azokkal lehet buzerálni a game beállitásait (de ezek sima config fileok, formázott alakban)
    5. uj mobot berakni nem ugyanaz, mint egy meglévő mobnak uj/más spawn helyet adni (uj mobot berakni még egy profi programozo sem tudna igy bepakolni, mivel a klienshez nem férsz hozzá... max meglévőt lehet lecserélni, de ez sem ugyanaz...)

    részemről mindenféle egyéb ilyen jellegű téma lezárva, én megnéztem, feltelepitettem, kipróbáltam, érdekes megoldások vannak benne... hát olyan koreais :D

    (viszont legalább chamberral megfejtettük a magic damage titkait, és végre bekerülhet a kalencybe :D)
  • blbogus
    #9701
    és amugy már kész van a servered? lehet felnéznék rá
  • Elitewarrior
    #9700
    Visor!

    Valaki azt mondta, hogy dj vagy. Mi a dj neved? Én is az voltam csak abba hagytam.
  • Elitewarrior
    #9699
    Visor!

    Mysql-t te honnan szedtél?? Mert itt mssql-ről van szó amúgy is de az csak meg lett említve, nem foglalkozott vele senki részletesen, amúgy az adatbázisa is txt-ben van és a txt-ből importálod be a táblákat.
  • Elitewarrior
    #9698
    Visor!

    A php az text formátum ami nyílt forráskódú. Ezek a textek hasonló nyelvet használnak mint a php szinte ugyan az. Olyan mint az apache configurációs állománya. És tényleg 1 gimnazista srác be tud rakni 1 új mobot ha akar. Vizor Inkább maradj csendben. Hülyeséget ne dumálj. Ha valaki ért a php-hez simán megcsinálja, megadod x,y,z tengelyen hogy hol jelenjen meg a mob. Nem 1 nagy vasziszdasz az egész.
  • v150r
    #9697
    elite... abszolút semmi bajom nincs veled, de!
    "Nem tom milyen forrásról beszélsz mikor az egész php, és mssql adatbázis. Csak a grafikus mag van lefordítva. Innentől kezdve mielőtt mondassz valamit nézzd meg, hogy mi is az. 1 gimnazista srác ha 1 kicsit ért a php programozáshoz 20 perc alatt berak neked 1 új mobot. "
    mint rendszergazdának, nem illene tudnod, h mi az a php, mire és hol használják, illetve mi az a mysql?!
    ha tudnád, nem beszélnél ilyen orbitális baromságokat.
  • v150r
    #9696
  • blbogus
    #9695
    sziasztok!!
  • Csimbi
    #9694
    lol .. Elite, képes vagy értelmezni azt, hogy mit irsz, és hogy én arra mit válaszolok??
    eddig azt irtad, hogy az egész kal szerver php-ben van, én irtam hogy nem... erre irod, hogy txt, meg adatbázis, ennek mi köze van a php hez? meg eddig a programrol volt szó, nem az adatbázisról...

    amugy valóban, fut 3 szerver .exe (login, db, game) ami meg van irva mondjuk C-ben, txt.böl veszi game beállitásait, és az összes guild/player adatot mssql-ben tárolja, de ennek még mindig semmi köze nincs a php-hez, amit te irtál. az a néhány relativ ügyesen megirt tool meg a txt és a db fileokban turkál, ahogy azt te is irtad, de azok sem php-k...

    ezeket kezelni nem kell ész, viszont ha bármi ujat akarsz összehozni, ahoz már igen, és én arra irtam, hogy enm fog menni.... :D
  • Elitewarrior
    #9693
    Csimbi!

    Nem tom te milyen szervert néztél, de ami nekem megvan és müködik annál az adatok textben (TXT) ben vannak letárolva, valamint minden az mssql adatbázisba kerül be ami a karival történik meg maga a kari is. A kiegészítő progik amik bevannak fordítva azok ezeket kezelik. Minden beállításhoz külön kis segéd progik vannak. Meg lehet csinálni szövegesen is de úgy elég fárasztó.
  • Csimbi
    #9692
    Elite,

    ráérő idönkben összedobtunk egy szervert, de az a PHP-val még csak köszönőviszonyban sincs...
    igaz, hogy van egy script könyvtár, amiben van 6-7 db php file, de azok a szerverre ültetett weboldalhoz levő automatikus scriptfile-ok, magához a játékhoz semmi közük.

    a 3 szerver file (login, db, game) mindegyike windowsos, dll-eket használó normál program (valszeg C vagy C#, fene tudja)

    a szervert belőni nem egy nagy ördönngősség, ha rápakolja vki a kész tört szerver patchet, akkor főleg, de akkor hol marad az egyediség?? :D
    megnézve az adatbázis szerkezetet, ezek a koreaiak elég bután raktak össze benne pár dolgot, és kissé átláthatatlan melyik mező mire jó, és mit csinál :((

    mindenesetre sok sikert :D
  • DamageAdept
    #9691
    Én mindig is tudtam mit akarok. Jelszó: Kalozz okosan
  • shaime01
    #9690
    nekem meg tört szervern sem megy az attack ;(
  • Syro
    #9689
    jó persze válaszd azt a jobot amit majd vinni akarsz de ahhoz tudjad hogy melyik a jobb ahhoz ki kell probálni mind a kettő jobot.... és nem hiszem hogy mindenkinek van kedve kezdeni még egy karit azért hogy kipróbálja a masik jobot is.... :) :D
  • Dodokacsa
    #9688
    vagy lehet, hogy úgy oldják majd meg, hogy 70-en lehet majd választani esetleg újra xD (tuti mindenki örülne)
  • Chamber
    #9687
    Mikor legutóbb nyilatkoztak erről az Inixesek akkor azt írták hogy nemlétezik ilyen és nemis tervezik hogy lesz mondjuk "Stone of Jobchange".
    Tehát olyan jobot válassz magadnak már elsőre amilyennel játsszani szeretnél :P
    Hameg mégis lesz 1x ilyen hivatalosan akkor ahogy a többiek is mondják tuti csak jó sok kalcash-ért fog menni :)