12892
  • Nardon
    #12652
    én ma öszegyüjtöttem a mégmindigkalosfórumokraíró, de kaltutáló embererk postjait kinyomtatam őket majd formáztam egy embert belőle és arconszartam.
  • blbogus
    #12651
    ez jopofa.. lábtörlöt elfogadnám :)
  • DamageAdept
    #12650
    De rá ér valaki, hát mit képzelsz? Ingyen hugyozunk mi?
  • Cnensus
    #12649
    ma kinyomtattam a kalonline honlapját beledobtam a wc-be és ooooooolyan de olyan kellemeset hgyoztam rá ^^,
    az élet apró örömei :)
    biztos sokba fog kerülni de csináltatok egy kalonlineos lábtörlőt :D
  • Cingar
    #12648
    hmm nem keves az? bar nem tom melyik serveren vagy de azt hiszem ami naraehan esett chest az is valami 60kk+ért ment el bar nem tudom pontosan szal lehet faszsag amit mondok.
  • Cnensus
    #12647
    Hát 1részt engem nemérdekel öcsémnek esett:)
    de eladta 35milkoért.. a párszáz k-nál akk jobbanjárt:)
  • Cingar
    #12646
    jo kerdes, mar csak azert is mert mocsok sok a thief akinek sok penze van es mocsok keves van thief cucokbol raadasul itt van d5 még az arak is ugy tudom erosen esnek. felbecsulhetetlen az erteke de sztem gyors add le npcnek megeri az a párszáz K mint kesobb ne tudd eladni es a nyakadon maradjon.
  • Cnensus
    #12645
    hali, mennzit ér most egy G55-ös thief short?
  • DamageAdept
    #12644
    meglesik azt jóvan??? ezek koreaiak 500forint egy hamis személyi aztán rögtön te vagy letartóztatva egy thaiföldi extasy elosztó diszkóban...MIND MEGHALUNK!
  • DamageAdept
    #12643
    13éves ukrán drogcsempész...
  • Nardon
    #12642
    1. egyátalán nem hivatalos, ha saját adatokat írtál be meglesik hogy személyiden is az van e azt jóvan
    2. diák is jó sztem, vagy lehet el van rejtve vhol kal policyben hogy csa 14 felett játszható xD
  • Adamikus
    #12641
    Nah akk hagyom a karakteremet. Csinálok egy újat, mivel ha személyi is kell akkor :
    1. Nagyon hivatalos ez a dolog, és én nem szeretnék ilyenekbe belemenni
    2. Személyit pedig csak nyáron, vagy legalábbis csak február után fogok kapni :D
  • Dodokacsa
    #12640
    "azután jutott eszembe, hogy nem jut eszembe"
    mekkora bölcsesség! Mindenki térdre! újra itt a megváltó

    amúgy amit a többiek leírtak az kb kimeríti a lehetőségeidet. de én inkább angol tanfolyamra járnék kal helyett... u know! english is easy with easy english
  • Chamber
    #12639
    Ehh a . spéci karakter? Nem is tudtam x)
  • Chamber
    #12638
    Nem tudom, neked van Vistad. Én nem játszok sok DX10-es játékot, szóval nem kell még... mostmár a Windows 7-ig kihúzom XPvel sztem :)
    Van egyáltalán Vistához FW 1.1? Abban alapból nem a 3.0-s FW van benne már?
  • Yaya5
    #12637
    61es thief a btcben.. lawl
  • dubplate
    #12636
    Hali!

    Chamber kalencynek elvileg működnie kéne Vista 32-n? Telepítettem a .NET Frameworkot, 2x is, de nem akar működni!

    Előre is köszi a reply-t

    (:
  • Nardon
    #12635
    sztem hagyd ki belőle speci karaktereket, nekem csa akkor engedi c/s-t szal no pont meg felkiáltójel...
  • Chamber
    #12634
    A figyelmeztetéseket senki sem olvassa? Pl hogy "5 sikertelen próbálkozás után blokkoljuk az accot!" (asszem ez csak egyhuzamban elkövetett 5 próbálkozásra vonatkozik bár hogy ez mennyi időt takar azt nemtom, de szerintem mondjuk 4 próba, kilép, 5perc pihi, megint 4 próba... mellett talán már nem blokkolnak)
    Ha működik a C/S center (mert nekem mostanában nem -_-) akkor vedd fel velük a kapcsolatot, de fogd rövidre! És rendes angolt használj ne rövidíts meg ilyesmi :P
    "I have not played for a long time and forgot my secondary password. Please delete it so I can set a new one! Thanks"
    És ahogy már mondták készítsd be a személyid scanjét, hogy igazolni tudd hogy tényleg a te accountod! Secret number ehhez talán nem fog kelleni, azzal a Kal oldalon tudod változtatni az acc infókat (bár lehet ottis lehet állítani a 2nd passt, még sosem néztem... én inkább nem felejtem el, az egyszerűbb x)
  • v150r
    #12633
    akkor még a cs center előtt készíts be scannelt képet a személyidről és a lakcímkártyádról, mert kérni fogják, h azonosítsanak.
    ha nem valós adatokkal regeltél, vagy akár egy betűnyi elírás is van a valóshoz képest, akkor kezdhetsz aggódni.
    ja, és nem árt a secret number sem.
  • DamageAdept
    #12632
    Mindig örülök ha segíthetek megtévedt kalosoknak
  • blbogus
    #12631
    nem is neked irta..
  • Adamikus
    #12630
    És köszi DamageAdept a nagylelkű segítséget, de ........ nem.
  • Adamikus
    #12629
    Nem nem azért mert nagyon régen nem játszottam. Az első jelszavas kapun átengedett, és azután jutott eszembe, hogy nem jut eszembe a második jelszavam, úgyhogy elkezdtem írni mindenfélét, amit szoktam, ha számkódról van szó, és azán jött ez az üzi, hogy blokkoltak.
  • Nardon
    #12628
    azért mert sose postolok sgre képet, és máshol tökéletesen működik... vagy 100 képből egyet se blockolt még...
  • v150r
    #12627
    mi az a rég? mert lehet, hogy nem azért blokkoltak...
  • v150r
    #12626
    miért használtok még mindig imageshack-et, amikor már 4 éve is csak 10 uploadból egyet volt hajlandó megjeleníteni?
  • DamageAdept
    #12625
  • Nardon
    #12624

    ha ez se jön be föladom :D
  • Nardon
    #12623

    ez is megtörtént egyszer...
  • v150r
    #12622
  • DamageAdept
    #12621
    Persze: LINK
  • Adamikus
    #12620
    Sziasztok!

    Nekem lenne egy olyan bajom, hogy régóta nem játszottam, és elfelejtettem a 2. PW-met, és beírtam mit tom én hányszor rosszul, és blokkoltak. Ilyenkor mi a teendő ? Valmai C/S-el kell felvenni a kapcsolatot, de én nem igazán tudok angolul. Tudnátok segíteni ?
  • Cingar
    #12619
    BUÉK
  • ThedarkmanHUN
    #12618
    Fix ip és Cingar ötlete se jött be ... magától helyrejött ^^
  • sp5
    #12617
    Egyszerű :D válts ip címet:) (ha modemes huzd ki majd vissza vard míg vissza jön a net és voala :))
  • Cingar
    #12616
    inditsd ujra a gepet vagy probald meg kesobb mondjuk most ;p
  • ThedarkmanHUN
    #12615
    OFF:
    Valaki aki nagyon okos segitsen má :D
    Töltenék rapidshare-ről vagy data.hu.ról ... de mindegyik azt irja hogy van egy aktív letöltés az ip címemről ... namármost l**aszt se töltök ... nemlehet vhogy ezt megoldani?
  • Nardon
    #12614
    vmi gond votl kábelekkel a közel keleten, de pont mára sikerült elvileg megjavítaniuk. btw olvasd el dreadnought fljét...
  • blbogus
    #12613
    nah ezek hirek vélemények tapasztalatok :) naon jol hangzik, talán a tört szerok most fágják virugkorukat élni muhaha