12892
  • Cingar
    #12692
    ha jol tudom teljesen uj engine van azota es a baj valahol itt van de mivel nem ertek hozza faszsagot nem akarok modnani. amugy elhiheted nem azert nem csinaljak meg mert nem akarjak. valami mocsok sok penzt lehetne vele beszedni ha sikerulne nekik.en orulnek mondjuk neki aki meg inten jatszik az nem ^^
  • Pocok90
    #12691
    Vagy csak nem akarják
  • Nardon
    #12690
    egyszer régen feltörték a szervert, akkor indultak el az első privát szerverek, azóta nem szivárogtak ki szerver fileok, ezért nincs a legtöbb priv szerveren tudtommal pvp se...
    a gondott van hogy erre azért nem sok ember képes aki kallal is szarakodik, az hogy emberkék pénzért bárki bárki pw-jét megváltoztatják azzal még mindig nem hackelték meg a szervert.. se azok akik crashelgették a szerókat napokban...
    ha lehetett volna már megtették volna... ugy néz ki nem lehet...
  • Pocok90
    #12689
    De most úgy őszintén szerinted hány hackert erdekel h illegális azok a hülye kockák mindent megcsinálnak?-.-
    amugy szerinted a privát szerverek teljesen legálisak?
    szerzői jogok megsértéséről hallotál valaha?
  • xHeDex
    #12688
    nem akarok faszságokat beszélni, de én ezt még anno asszem KalHQ-n vagy hol olvastam hogy ahhoz fel kéne törni a játékot (vagy v.mi ilyesmi) az meg büntetendő
  • Pocok90
    #12687
    Hali nem tud valaki valami jó privát szervert ahol van már Thief vagy meg olyan nincs is?:S
  • Cingar
    #12686
    csak szeretetből csinálja
  • TheGooDKinG
    #12685
    mert ez aztán iszonyat nagy reklám...
    Cingar kösz a tippet ;)
  • DamageAdept
    #12684
    Oszt téged mégis ki pénzel a reklámért?
  • Cingar
    #12683
    holnap este 7-kor restart mert 1-2 embernek nem tetszett a server hirneve es torolte a databaset. holnapra megoldjak hogy ne legyen tobb ilyen. jobb hogy ez lvl 10nel derult ki es nem kesobb ^^ meg igy is jo lesz, gyujtsetek a haverokat es jatszatok egy jot!
  • Cingar
    #12682
    tudom ez hivatalos kal forum de mielott leszedi valaki a fejemet ajanlanam mindenkinek ezt a privateservert aki valaha is elvezte a kalt mert ezek a sracok tenyleg rengeteg energiat beleoltek es ez latszik is rajta. teljesen uj story ( eletemben eloszor olvasom el az osszes npc szövegét mert tenyleg erdekes) questek mapok. nagyon erzodik hogy olyanok csinaltak akik valaha jatszottak is inten es tudjak min kellett valtoztatni. meg ha nem is akar valaki hosszutavra tervezni vele akkor is sztem par orara biztos elvezetes lesz mert ez is kal csak egy picit mas szemszogbol

    http://swordonline.mine.nu/ ( az oldal peprill nem mukodik de holnap mar sztem fog)

    KÉP
    KÉP
  • ronesz
    #12681
    fejtsd ki legyszives mitol is imbabb a thief mint mondjuk a szokasos ea/vaga/hermit/ic negyes
    nagy def? sok hp? nagy eva? elbaszott counter attack?
  • v150r
    #12680
    lehetne, igen. aztán idővel megjelennének az aoe-k utáni porfelhőben az apró sims és colgate reklámok, meg a vegyél kalcash-t c. spamáradat.

    nagyon jól ismeritek már az inix-ot. beraktak egy új karaktert? elbaszták az eddig is ide-oda billegő mérleg nyelvét? na és? kalcashből jön a pénz, az, hogy közben rohad szét az egész engine, az nem érdekli őket, eddig se érdekelte és amíg a szerver lagol a sok usertől, addig ez így is marad.

    az látszik egyedül, hogy akkor, amikor elindult ez az egész kalonline dolog, akkor beleöltek nem kevés időt és energiát abba, hogy az alap játékélmény valami olyan legyen, amit még máshol nem nagyon láttak a playerek. ebből lett egy bárhogyan folytatható sztori, és rengeteg helyszín, és monszta, mindben van valami egyedi, és magával ragadó. ezzel szemben, azóta igazán lényegi update nem volt. volt 2-3 event egy évben, mind szinte teljesen lehetetlen feltételekkel, illetve új dungeon, meg most ez a teljesen imba thief, ami annyira röhejes, hogy beértem a youtube videóval.
    ettől kéne éljeneznem és tapsikolnom?
    egyetlen egy dolgot nem értek csak. hogy a fenébe vagytok képesek még mindig ezzel elbaszni az időtök nagy részét? mit kaptok cserébe? szökőévente egyszer kiesik egy g55? hűha, nagy élmény.
  • Cnensus
    #12679
    hát lehet okosan is csinálni, pl. update ablakba reklám, s azt minden egyes felhasználó látja aki játszik a játékkal s minden inditásnál látná, azért lehetne azért pént kérni.
  • Cingar
    #12678
    teljesen felesleges beleolniuk annyi munkat hogy egy uberfasza jatekot osszedobjanak ha igy iylen "szar" allapotban is jol tejel. Meg nagy rizikofaktor hogy free es nem beszelhetnek semmiylen biztos es allando bevetelrol mert ha ugy dontenek az emberek hogy holnaptol nem vesznek kalcasht akkor nincs bevetel ( persze iylen nem lesz de elofordulhat >.< )
    a fizetos jateknal meg ott van egy rakat biztos bevetel(sponzorok,reklamok elofizetok stb...) de persze ez sehol nem biztos csak szerintem ez az egyik ok amiert nem olnek bele annyi idot.bar egesz sok most az update de ra is fert a gamere.
  • Cnensus
    #12677
    szerintem pont a menedzsmentbe nem buknék bele xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • blbogus
    #12676
    irta vki itt h nem sokan dolgoznak rajta, talán még viszonylag kis költságvetésü is az egész.. de sztem inkább a fantázia hiányzott a készitökböl egyes pontokon.. amit a legjobban sajnálok h az elején nem oan irányban indultak el h csinálni lehet egy karit és menet közben el lehet dönteni mi is lesz belőle, hogy pl egy nőstény kardot forgat vagy egy férfi varázsol.. ezzel szemben most van 4 fix kari.. nem nagy dolog, ezzel is célzok arra h annyira nem rossz maga a játék..
  • Silversting17
    #12675
    Na azért ne ess már ekkora túlzásokba. Te is elismerhetnéd, hogy sok helyen a játék alapjaiban rossz és a "Costumer Service" kb. a nullával egyenlő. És igen, néhány ember némi anyagi támogatással különbet összehozna, mint amit ezek csináltak.
  • DamageAdept
    #12674
    Mivel engem kihagytál jár a szemenköpés
  • Nardon
    #12673
    mit tudok felmutatni? rofl kéne valamit? majd lehet nekiálloke gy micimmackós skinnek jah bocs majdnemmidnentextúráhozhozzányúlásnak.
    és még mindig megnézném hogy mit csinálna a sok okos ha egy online játékot kéne managelni, télleg jól hangzik mondogatni hogy te mennyivel jobban tudnád, de ugy belebuknál első nap ahogy kell...
  • Cnensus
    #12672
    erre meg:
    1. nem skint csináltam hanem kb majdnem minden texturához hozzányultam :)
    2. egy szóval nemmondtam hogy világmegváltó lett volna a cucc csak egy kis Naruto feelinget vitt volna bele, azoknak akik vágják hogy mi a fsz az.
    3. hát lehet h. viccesnek tartották azokrol a képekről amiket pont bepostoltam, hát igen az arcok kicsit elcsusztak de wazze tod mennyit kellett azért is xarakodni h. egyáltalán olyanok legyenek?
    ha átgondolod már csak az inventorydban megjelenő tárgyak ikonján élesítettem ami kb. 1300 textúra, na ezt egyenkén élesitgessed.
    a többit meg kikódolod, megcsinálod hozzá az új textúrát természetesen nagyfelbontásban, aztán azt letömörited kicsibe és visszakonvertálod, vegyünk monjuk egy setet: az áll egy sisakbol, felsőből,kesztyűből, nadrág és csizma. és nem ez nem 5db textúra hanem pl. a nadrág az már egyből 2db textúrából áll össze + van hogy egy tárgynak van 4-5részes textúrája. s ezeket csinálgassad.
    nem állitotm h. jobb de biztos hogy 100xor többet törődtem vele mint a tigriscsikosszemű rizsszedők, mé mondom? mert 2 szememmel láttam hogy mit művelnek (azonkivűl h. földet)
    és összemertem dobni valamit ehhez hallod, napi 12 óra munka és tanulás melett a szabadidőmben, wazzé, hát jere köpjél szemen :)
    te mit tudsz felmutatni? lvl 60+? büszkeség lehet.
    nem sértés meg nemis akarlak megbántani, sőt senkitse, vágod azért járogatok fel mert nem 1 embert ismerek(tem) innen ennyi, igaz márcsak a toaletkacsajerek meg aza felpeccselt srác (v1.5 vagy mi) éldegél itten meg talán egypáran.... :P
  • Cnensus
    #12671
    most nehogymár azzal kezdjünk már felvágni, hogy ki linkelget ügyesebben mert azmár télleg gáz lenne xDDDDDD
  • DamageAdept
    #12670
    Ügyesen likelsz pötschartz!
  • Cnensus
    #12669

    [URL=http://g.imageshack.us/img253/pc3100758
  • Cnensus
    #12668
    csakhogy a lábtörlőnél maradjunk:)
    képen rajtavan kiskutja is ^^,
  • Cingar
    #12667
    az meg a masik hogy ki mennyi fizut kap mas orszagokban,de ez van, az elet igazsagtalan
  • blbogus
    #12666
    ien tekintetben jobbak a fizetős játékok.. ott van egy fix pénz mennyit kell fizetni és a másik sem tud belőle előnyt faragni.. ha most veszünk egy magamfajta pénzhiányos embert, aki jovan talán eccer tudok utalni 1-2 rugot, még ha igy is lenne akko se mennék semmire sem azzal szemben aki hetente tud küldeni mongyuk 10 ropit.. mer neki ez nem pénz.. de ezen sosem huztam fel magam..
  • Cingar
    #12665
    teljesitmeny az az nalam kalban ha valaki elerte az eleteben azt hogy legyen annyi penze, hogy bele tudjon olni pár százezer HUF-ot a kalba ahelyett, hogy elmenne százezerböl 2évre wowozni mondjuk.(persze ez izles kerdese) ott van elbaszva sajnos az egesz, hogy ha nem fizetsz akkor hugyozzal vért ha akarsz lenni "valaki". persze jo haverokkal eljatszogatni heti par orat partyban es nem feltetlen az a lenyeg hogy te legyel a legjobb de celok nelkul nem lehet jatszani ( ha mar a legjobb nem lehetsz legalabb havernal legyel jobb :P ) ez egy rpg senki nem szeretné a csóró faszit jatszani de ennek ara van. ilyen a free to play game mindenhol...
  • Nardon
    #12664
    teljesítmény? sose hittem. csak egyre több kalhqn is a "lvl 46 voltam ahh laggol szar mittomén meghaltam egyszer letöröltem összes pénzem mittudomén mert kal annyira szar..."
    elvileg ez a fórum arra lett teremtve hogy problémákat oldjunk meg segítsük egymást stb, nekem ebbe nem illik bele egy két visszajáró ember aki nem bírja megtagadni hogy beírjon vmit hogy hűdeszarakal
  • DamageAdept
    #12663
    "most azért mert vki nem tudott sokat elérni kalon" nálad pedig itt a probléma, hogy még évek múltán is azt hiszed, hogy teljesítmény bármit is elérni egy ilyen játékban. Remélem előbb abbahagyod mint hogy tönkretenne agyilag...
  • blbogus
    #12662
    nekem pl kedvenc mmo.m a kal, csak eredeti picit lassu mer türelmetlen tipus vok.. pl törtön voltam öan szintü h a fejlödés kb a 60+osokkal felelt meg eredetin, v nagyobbakkal.. pontosan nem tom.. és a xiu jol is volt megcsinálva.. nem voltak g100as rucik meg 5000x exp.. naon faja rendszere volt.. csak kb 2 max 3 évre van tervezve.. onnan behal a server.. meg persze egy csomo minden hiányzik az eredetiről.. pl honor pontok amit máig nem tok mire jo, tök jo lenne törtre.. de a lábtörlö télleg vicces dolog :D
  • Nardon
    #12661
    most azért mert vki nem tudott sokat elérni kalon, nem tetszett meg neki, attól még nem kell azt szidni folyton, olyan néven hogy áhh én nem törődök kallal, de azért szorgalmasan postoloma szemetet fórumra...
    elég sok ember számára még szórakozás ez, azért mert neked nem attól még nem szar... és attól még hogy vki kilép nem kezd el faszságokat irogatni...
  • Doma #12660
    Meg nem értett "zseni" tipikus esete
  • Nardon
    #12659
    csak olyna húdevicces hogy már x éve nem kalozol, csinálsz hozzá egy skint, ugy gondolod tök fasza lett, majd mikor bepostolod egy nagyob kal fórumra, ott szakadnaka röhögéstől, és poénkodnak rajta. aztán rendszeresen visszajársz kal fórumokra, bepostolni egy 'szarakalésjobbatcsinálok'-at
  • Cnensus
    #12658
    jééé, gondoltam feljövök h. mi itt a helyzet erre látom mennyire a szivukre vették eggyesek az előző postomat :) -amit már kb azután 10percel elfelejtettem h. beirtam s elmentem cigizni x)
    ez leginkább ahogy visszanézem nardonhoz szolt
    ugy reagáltál mintha az utcán pofánleetél volna köpve :)
    nemkell védeni a kalt, sárgák csinálják napi 1 marék rizsért, a sok láma akik a világban élnek meg pénzt ad ki h. hudefsza lehessen egy játékban :)
    ha valakinek beletiportam a lelkébe akk sry, adjon cimet küldök zsepit
    ...de a lábtőrlő akkoris marad :))))
  • DamageAdept
    #12657
    Az hogy divat lett itt ez a pampogás a kal vagy a kalosok egy rétege irányába...
  • blbogus
    #12656
    hát neked meg mi bajod? :D
  • DamageAdept
    #12655
    Sok a szabadidőtök hugyozós-szarós emberek...
  • blbogus
    #12654
    találgassunk kire gondolt.. nekem ötletem sincs *-)
  • Silversting17
    #12653
    LOL, pár hétig nem írok és rögtön elfajulnak itt a dolgok XD