12892
  • blbogus
    #10371
    **OFF**

    visor: tucc vmit a serverről? tartasz kapcsolatot dns-sel? lassan télleg feladom.. :'( a honlap napok ota nem érhető el.. válaszod köszi

    bocs az OFFér
  • ince
    #10370
    Koszi mindenkinek
  • Syro
    #10369
    Akkor sok sikert hozzá! :D
  • Bokafix2
    #10368
    most kezdtem vele jáccani, király....
  • v150r
    #10367
    én mindig úgy értem el, mivel nem kellett nyomogatnom folyton, h előszedjem, egyszer kiraktam, azt szevasz.
    de igaz, a h-val is elérhető, csak azért nem léptem be h megnézzem :D
    hülyeséget meg nem akartam mondani :P
  • Dodokacsa
    #10366
    ha már kukacoskodunk, a Transformation a Skillekből is elérhető, ahogy v150r írta... igaz, hogy a közvetlen hotkey a H
  • Chamber
    #10365
    Az S a skillekhez van, viszont az állat az külön kategória. Szal inkább a H betűt nyomd meg és onnan húzd ki a megfelelő transform ikont. Ha már átalakultál akkor ugyanebben az ablakban megjelennek az állat saját skilljei is.
  • v150r
    #10364
    megnyomod az s-t, a passive skilleknél kikeresed a transformation ikont, arra katt, a baby transformation ikont kihúzod a skillsávra, majd megnyomod bal gombbal és örülsz.
  • ince
    #10363
    Sziasztok..


    JO regen nem KALoztam, van 1 uj karakterem, kifejlodott a tojas 11re, de elfelejtettem, hogyan kell attranszformalodni. Segitsen valaki...koszi
  • Chamber
    #10362
    Lassan 2 éve asszem, és szarul :P Kb 3 hónapig 0 XPn voltam 65ön, mióta újra használok rebirthet azóta 3 kockát sikerült szednem (de XP követ nem vettem, és inkább pénzt gyűjtök most, vmi szép új zöld cuccra =) ... karácsonyra lehet meglesz a 66! :D
  • Silversting
    #10361
    Köszi
    Télleg mióta játszol, és hogy állsz a szintlépéssel?
  • Chamber
    #10360
    Nagy hátránya hogyha meghalsz akkor mehetsz vissza városba újra megvenni őket, aztán mászhatsz vissza oda ahol eddig öltél. Ezen segíthet a moving scroll ami még mindig olcsóbb mint a rebirth. 65ös szinten nekem már az az 5% XP is 1 óra+ játék, szal én már nemhasználom ezt a bless systemet.
  • Chamber
    #10359
    Bless - Fele annyi XPt vesztesz csak mint amennyit anélkul buknál.
    Special Providence - Ha rajtad van mikor meghalsz, akkor nem nő a "deathcount"-od. Nemfogsz egyre több XPt bukni hiába halsz sokszor egy szinten.
    Mindkettőt az Ascetic árulja 1, 3 ill. 5 órára lehet venni. Ez idő letelte után maguktól eltűnnek, ill. ha meghalsz akkoris eltűnik mind1ik!!! Az ára a szintedtől és az időtartamtól függ^^
    Jóval olcsóbb a rebirthnél, de csak szintlépés után van értelme elkezdeni használni őket (mivel a szintlépés nulláza a deathcountod). Ha szintlépés után mindig minden halálodnál fentvan mindkéttő, akkor végig csak 5% (20% az alap, ezt egyszer felezi a revive meg még1 a bless) XP-t fogsz bukni revival akkoris ha 100x meghalsz a szinten (mivel nem nő a deathcount az alap XP vesztés marad a 20%on).
  • Silversting
    #10358
    Lenne 1 kérdésem: mire jó a Bless?
  • Syro
    #10357
    Én most újra elkezdtem vinni a lvl 42es archer karim és feltolom majd jó nagyra :D csak semmi cuccom nincs sajnos :) De majd megoldom és én leszek a best :)
  • ThedarkmanHUN
    #10356
    Nem offical server me tudtommal még ott nincs mana med:P (Lebuktál )
  • v150r
    #10355
    erre minek? van ebből nagyobb is.
    és általában elder doggebinek hívják, ez valami speckó lehet.
    ahogy látom, ez se sima szerver :D
  • Silversting
    #10354
    Na erre tessék gombot varrni :D
  • diegho
    #10353
    megnéztem a videót, tényleg jó lett grat hozzá!
  • diegho
    #10352
    nah. 51-es lettem még hétvégén. vettem egy g50-es chest-et despo-t 61kk-ért. kapásból +3 otp szóval jó vétel volt. most mentem olyan guildbe ahol lesz végre pvp is és rágyúrok az új pajzsra, de alig játszok már, szerintem talán havonta fogok szintet lépni. a videót meg majd megnézem kemény 50k-val jön 8 megás vonalon :D
  • Silversting
    #10351
    Stem is király lett. Főleg a Security cam tetszett :) Na meg hogy milyen szépen behaltunk ott egymás mellett :)
  • Cingar
    #10350
    sony vegassal szoktam osszevagni meg a tobbi dolgot megcsinalni es a vegen be lehet allitani milyen formatumba rakja ossze meg minoseggel lehet jatszani stb...

    Itt a linkje a videonak amit az elozo heti warrol csinaltam.nem tul nagy 145 mega es sztem egesz jo lett
  • Szimbi
    #10349
    szépjónapokat.
    @Cingar
    Nemtudom használsz-e convertert, de én frapsel csinálok videókat tetszőleges képméretben (1024*768) hangal vagy anélkül, és utánna lekódolom DIVX-be. Csak egy példa: Baiumos videóm 3,9 giga lett majd lekódolva divix-re 360 mega, és a minőségéből nem vesztett csak minimálisat. Ha konvertálod a vidóid akkor nemszóltam. :)
  • Cingar
    #10348
    elso videoban az 1.szam az a szuksegallapot 2.queen-ballroom blitz 3.sum41 4.box car racer- and i 5.lenyegtelen
    meg van az elozo heti video is feltoltve.azert nem linkeltem be mert megprobaltam egy joval rovidebb es sokkal szebb minosegu videot osszerakni.viszont mikor felvettem az egeszet veletlen nem kapcsoltam ki a bloom efektust ezert a betuk amik tisztan latszodnanak elmosodnak valamilyen szinten.mivel nem ertek hozza ezert meg nem jottem ra hogy lehet normalisan osszehangolni a filemeretet es a minoseget.a mostani videom az elozo hetrol 405 MB es vkinek fele ekkora filemerettel sokkal de sokkal tisztabb videot tud osszedobni.szoval ezert nem raktam bea linket sehova de ha erdekel tessek
    megnezem hatha ezen a heten jobban sikerul
  • v150r
    #10347
    kicsit fáradt voltál úgylátom... :D a fogalmazási készséged nem volt éppen a toppon :D
  • Ascyra
    #10346
    Sziasztok!
    Csak hogy én is írjak valami okosat:
    Én is ott voltam v150r rel a quennél és 82 es cjb voltam/vagyk még nemtom lesz-e megint szerver. Nekem kicsit nehéz volt talpon maradni(1,5k-t gyógyító medivel, és ha jól emlékszem már minden mob kék volt ergó nem sebeztek sokatz csak a virágok.Plusz ezreket healeltem magamon és 3 vészhelyzet esetén használatos killem van) kb 5-7k healthem van. és mire v150r párszor kinyírta a queent én addig 30 db rebit nyomtam el. Persze ez nekem meg se kottyan mert 1k rebialatt el se indulok ilyen helyre:P de akkor is.
    nézd ha újraindul a szerver én benne vagyok, hogy odaadjam a karit neked hogy leteszteld és meg fogod látni, hogy mi van.
    Csak ennyit szerettem volna.
  • Silversting
    #10345
    Bravó :)
  • diegho
    #10344
    írtam
  • Silversting
    #10343
    Írhatna már vki. Nem kell ennyire csendben lenni :(
  • Silversting
    #10342
    Sajnos rossz választ adott. Kérte volna inkább a közönség segítségét Az Ön nyereménye 0 Ft.

    Amúgy 5 szám van és 3. a Sum41.
  • ThedarkmanHUN
    #10341
    ömm asszem 1.Szükségállapot-Örökkévaloság
    2.Sum41-No Reason
    3. vmi noném de amugy jo szám :D
    4. no comment
  • Silversting
    #10340
    @Cingar,
    1. A múltkori movie-dban mi a második szám címe?
    2. Készül már az új videó?

    @Mindenki,
    Honnan lehet leszedni különböző HUD-okat a Kalhoz, ahonnan keyloggert sem kapok? Mert kerestem én, de nem találtam.
  • blbogus
    #10339
    akko talán nem az a céljuk h mindenkit letudjanak verni duelban és azzal fittizni v nem tom..
  • Csimbi
    #10338
    hááát, a koreai szerveren már lenyomták párszor :D
    szal valószínűleg az internationalon van a baj, bár igaz, hogy a két szerver játékosainak játékfelfogása jelentősen különbözik...
    nálunk int.en ugye a "lila-piros kill" partik mennek, koreain pedig a "narancs-citrom kill" az elterjedtebb, ezért ott átlag sokkal nagyobbak az animalok, és sokkal több a drop a killrate miatt (már ez a 2 dolog is sokat segit :D)
    koreain a comm-vaga arány pont fordítottja a az itteninek, ott messze sokkal több a commander (ez részben persze a narancs-citrom killböl adodik, oda ugye jobb a comm...)
    ők máshogy skilleznek, főleg csak partiba tolják, és ezekszerint jobb a csapatmunkájuk is :D tanulhatunk tőlük minden cyberjátékban a topon vannak, valszeg nem véletlenül ...
  • Syro
    #10337
    Visor van benne vmi :D de hát a japók azok tudnak :D
  • Silversting
    #10336
    Hát én se
  • v150r
    #10335
    szerintem sehogy. a queen még durvább.
    törtön a gm karimmal feltoltam a defet, az attackot és a hp-t 100e körülire, 250es intellel (magic def), 84es szinten 2ezreket sebeztek a virágok, a queen nest 1 ütés volt, a queen és a lord átlagban 16 (200!!!/20 g70 kinges karddal, kinges armorokkal, gyűrűkkel).
    ezt most csak azért írtam le, mert ha az officialon még ha 5000 60 körüli is áll oda, akkor sem fogják tudni legyűrni. a dogi azért gázosabb, mert a guardianok elég keményen meg tudnak ütni még full zöldben is nagytömegben, szal nem tudom, hogy ezt hogy gondolták...
  • Silversting
    #10334
    Ja X-Periencen idézték a Lordot. Unokaöcsém official kalon tart 1 kis szünetet és most ott nyomja, és mondták hogy mennek lordot ölni. Mondom megnézem milyen, csináltam gyorsan 1 accot és go fel a LVL 1-s karival XD Nem sok minden lett belőle: fél órányi szenvedés után sem tudták, pedig a top 100 mind 71 feletti, ja és ott volt még 3 GM is. Szinte állandóan az RB-t nyomkodták csak. Kérdem én, akkor officialon hogy a fenébe ölnék már meg? :S
  • diegho
    #10333
    ahogy látom nem csak nálam volt lag fort-ban 2 árus maradt és totál üres volt a nagy tér a flag-es előtt.
  • diegho
    #10332
    meghalok 30m-re a tartózkodási helyemtől mert akkora lag volt és a guild-ből senki nem tudja mi az az RB... és nem tudnak küldeni... végülis csak 4 ember volt 50 alatt a többi 55+ !!! de nem tudnak küldeni rb-t és röhögnek hogy nem tudnak küldeni. 47 emberből 1 se... hát ez hihetetlen, ennyi nyomorék fattyút egy helyen...