12892
  • Killer18
    #10411
    Teljesen igazad van dodokacsa vagy Freezproof ahogy jól esik :D
    Pontosan körülírtad a dolgot, és először ugyebár azt akartam hogy belemegyünk abba hogy kapcsolódok az ML-be és megpróbálok olyan srácokat összehozni akik aktívak is és van eszük is. De lehet hogy tényleg rossz ötlet.
    Még is csak akkor új guild-ot kéne alapítanom? Hát nemtudom. Mert mi a haverokkal (osztálytársakkal) elkezdtük a kalt megint és "tuti" :) hogy nem hagyjuk abba (egyszer úgyis vége lessz mindennek).

    Már csak az az 1 kérdés maradt: Hányan vannak azok akik bennevannak ebbe a 2 nehéz körben!? hogy kik értelmesek is, és még mellette aktívak is.
  • Dodokacsa
    #10410
    ML és Hungarians...

    az a baj, hogy egyik guildben sem jáccik a leader már jó régen... sőt akik alapították sem jáccanak
    ML-t Chamber vitte tovább amíg meg nem unta, a Hungarians-t Breno, és én (Freezproof) vittük (akiket kihagytam azoktól elnézést). a végén már csak én. beleuntam, abbahagytam a kalt, nem vagyok már aktív... próbáltam átadni a vezetést aktív embereknek, de akik most a Hungariansban aktívok, hát inkább nem mondok róluk semmit (alkalmatlan egy bagázs, de majd hátha belejönnek... tisztelet a kivételnek)

    a legnagyobb probléma, hogy ezt a fórumot kb 15-20 ember olvassa, a játékkal meg vagy 100-200-an jáccunk. EZT nem fogom soha felfogni... hogy mért nem képesek emberek tájékozódni. csak jáccanak, gyaknak, azt se tudják mivel, mert általában fogalmuk sincs mit tartalmaz az update, de úgy vannak vele, hogy volt update, húdejó, jáccunk...
    tehát írhatok ide akármit, úgyse jut el 10 embernél többhöz...

    én úgy látom, hogy az "értelmes" játékosok vagy abbahagyták, vagy átmentek külföldi klánokba (megintcsak tisztelet a kivételnek)

    most lehet vándorolgatni ML-ből Hungariansba, aztán Hungariansból ML-be stb-stb... de értelmetlen, mert mivel a vezetők inaktívak, nem lesz jövője, egy idő után életképtelen...

    a kiút új guild alapítása lenne (hátha), ha sok emberhez eljutna az infó... ideje lenne felkavarni az állóvizet
    de mivel a többség 15 éves kis pöcsike, aki azt se tudja mivan, csak nyomogatja az egeret, amíg el nem kezd füstölni, addig ez is esélytelen...

    uff, szóltam ^^
  • Killer18
    #10409
    Köszike Cnensus, de mintha arra emlékeznék, hogy azt írtad, hogy 1 csomó guild van, erre írtál 2-őt
    Ha neked 2db 1 csomó, akkor 2 csomó hány darab?
    Azért köszi a válaszod.
    Tegnap láttam 1-2 gyereket amelyik Hungarians-ba volt, csevegtem velük 1-2 szót, de nemtúl kedves emberek. Azt mondta az egyik hogy kb. 60-an vannak, abból 10-15 aktív.
    Hát Chamber jó ajánlat, nem is tudom, de az én haverjaimat inkább hagyjuk mert azok játszanak de nem annyira hű de aktívak, kéne még 1-2 magyart keresni akik jó fejek, aztán lehet belépünk ML-be, és oda csak aktív tagokat vennénk fel. Ha jól tudom jó híre van ML-nek lehet átjönnének Hungariansból ide :) ,kitudja, még meglátjuk milesz.

    Cingar, az az event partyzásról szól? komoly lehet, deha így körbeírtad akkor ennyire unalmas?
  • blbogus
    #10408
    "F" betűt nyomva feltucc venni neveket, majd látod is őket, ha fent vannak.. innen tudsz küldeni üzenetet és cuccokat is. azonnali beszélgetést igy tudsz kezdeményezni: @azilletőneve (üreshej) az üzenet.. mituán irtál neki shift+space gyorsbillentyű lenyomásával ismét ott lesz a @azilletőneve és nem kell mindig begépelned. remélem érthetően montam :)

    más: utálok peccselni.. grr
  • FL Zoli
    #10407
    Figyu azt hogy lehet megnézni kik vannak online, s PM et küldeni nekik...mert én már kaptam pm et csak nem tudtam hogy kell visszaírni :(

    Meg lehet olyat csinálni, hogy egy másik karira átvinni cuccokat külső segítség nélkül? (nem mintha nem bíznék a többiekben :) )
  • Cingar
    #10406
    hello
    kegyetlen gyenge ez a protect the leaderes event.eloszor is rohadt gyorsan eltelik.az elejen ezek a hulye commanderek kesz szenvedes :/ meg kar hogy csak 20 ember mehet a guildbol nem mondjuk az egesz talan ugy izgalmasabb lenne.nem reg lett vege. sajnos kikaptunk 650-25 re :D.
    viszont lehet szopatni az ellenfelet rendesen. a respawnhelytol 2 ut vezet a templomba es nalunk mind2hoz odahuztak az osszes mobot es meg kellett varni amig eltunnek.eleg rovid az egesz es nem tul taralmas :S


    jujj majdnem elfelejtettem : <3 Simi 8)
  • Chamber
    #10405
    Haninon max a Hungarians maradt sztem ahol vannak még aktív emberek, de sztem ottsem sok. MagyarLovagokba bevehetem killert meg a haverjait meg tégedis esetleg és akkor már lesztek 3-4en xD
    Ha érdekel killer, akkor majd írj vhol azt megreformálhatod MLt :)

    Én már rég Epitaphban vagyok.
  • v150r
    #10404
  • Cnensus
    #10403
    Killer:
    ottvan a Hungarians Freezeproof-nak azaz dodkacsanak irj pm-et
    ottvan a MagyarLovagok oda Chambernek irjal pmet de leet h. mar atment masik guildba..
    tobbet mar nem tok mondani xD
    ja és átlagosan 30as szintol veszik fel az embert..
  • Curbuncle
    #10402
    Lám ismét egy kuruzsló, ki az én szent igémet terjeszti.
  • Killer18
    #10401
    Erre csak ilyet tudok Damage -->
    Mekkorát röhögtem te új Isten,
  • Datas
    #10400
    ne terdelj fiam, csak kelj fel es jarj :D
  • FL Zoli
    #10399
    hehe te se vagy normális :D:D

    Mellesleg ha vkit érdekel: van 1 raklapnyi quest cuccom amitől (alacsony áron ) megszabadulnék vagy teleportra cserélném mert fél életemet lefutkosom

  • DamageAdept
    #10398
    174/10 es vagy? A vérnyomásod igazán nem számít ha guildet akarsz, ne azt írd be először
  • Killer18
    #10397
    Tudnál mondani párat?
    Köszi.
    és persze azt is tedd hozzá hogy hányas szinttől vesznek fel embereket.
  • Cnensus
    #10396
    heeee???
    1ebkent minek neked guild? van 600k pénzed?
    1ebkent meg 1 csomo magyar guild van..
  • FL Zoli
    #10395
    Vki nem akar klánt guildet (vagy mi a szöszt) indítani? én benne lennék..bár még csak 17 4/10 es vagyok
  • Syro
    #10394
    Datas térdelünk elötted :D (de nem a térdelj le és szeress módszer) Kérünk téged láss el bennünket is isteni tudássoddal és erőddel :)
  • blbogus
    #10393
    vajon ez a Datas télleg egy isten? :O :DDDDDDDDDDDDDD
  • Datas
    #10392
    nincs mit :)
  • qwer2000
    #10391
    köszi megoldotta a gondot :)
  • Killer18
    #10390
    Datas ott a pont!!!!!
    Isten vagy, téééééényleg, mivel lvl 18-tól hátul mine után a bányában fejlődtem, és amik ott vannak azokat öltem és tuti hogy összegyűlt a 35 water dragon head és biztos egyből adta is. mekkora ész vagy, ez eszembe se jutott. Lehetséges hogy ez történt, mert beszéltem vagy 3x sae-wonal aztán csak nyomtam a felső üzit

    Még1x köszönöm neked és a többieknek hogy próbáltak segíteni. Ha lesznek még problémáim jövök :D amúgy 2 éve figyelemmel követem a fórumot, csak éppen nem játszottam, mert volt annál jobb dolgom is, de hogy most már nincs elkezdtem újból :)
  • Dodokacsa
    #10389
    milyen okos meglátás könnyen előfordúlhatott
    bár én magamból indúltam ki
    mindig, minden szart, vagy destroy-áltam, vagy "bezúztam" merchant-nál, mert nagyon kényes voltam az inventorymra
  • Datas
    #10388
    Nos akkor szerintem az tortent, hogy megcsinaltad a lv 23-mas questet anelkul, hogy eszrevetted volna. Ez nagyon konnyen lehetseges, mert csak annyi a feladatod, hogy osszegyujts 35 water dragon fejet, ami ugye konnyen lehetett mar eleve az inventorydban. A jutalom meg csak 1 contribution pont meg nemi xp amit gondolom nem kovetsz annyira figyemellem mint pl. a skill pontokat. Szoval lepjel meg 1 szintet mert ugye a kovetkezo quest lv 25-on jon es eler majd akkor parazni ha sae won meg mindig a folyoba akar dobni :)
  • Dodokacsa
    #10387
    a Q betűt, ha megnyomod se ír semmit? ott is minden megvan?
    mert akkor nem tudom mi lehet :S
    ha esetleg írna vkit a quest logban (Q), akkor azt a térképpel együtt megnyitva pirossal jelzi, hogy hova kell menj
    (talán úgy, hogy először kiválasztod a küldit, aztán megnyitod a térképet, és akkor jelzi... nemtom már pontosan, rég volt :))
  • v150r
    #10386
  • Killer18
    #10385


    Beszeltem Prophettel és ezt írja, kevés angol tudásommal lefordítottam, röviden annyi hogy nincs több küldetésed, öljek többet aztán jöjjek vissza.
    De utoljára lvl21-es questet csináltam meg, ami flag-es volt, most vagyok 24, és még mindig nincs másik quest? vicc!?
    Valami 5let?
  • Silversting
    #10384
    "Kapni akarok néhány démont és be akarom dobni őket ahhoz a folyóra... te! Ne próbálj meg beszélni velem. Nem vagyok egy jó hangulatban most. Lehet, hogy a démonok helyett bedoblak téged a folyóra!"

    XD Webforditas.hu ezt dobta ki XD
  • Datas
    #10383
    Nem ertem a logikadat, hogy miert varsz inkabb ahelyett, hogy semmi perc alatt kiprobaljal valamit(beszelj a prophettel) ami talan kozelebb vinne a problema megoldasahoz....- de nem lepodok meg ;)
  • Killer18
    #10382


    Ahogy ígértem beraktam, ezt írja ki.
    Vodkas: én nem látom :(
    Datas: igen sztem is úgy van hogy nem mind1, hogy kész van-e az előző vagy sem. De én a KAL Encyclopedia-ból csináltam, és tuti hogy nem felejtettem ki egyet sem.
    Még megvárom hogy a hozzáértők mit szólnak a képhez, és csak utána kérdezem meg Prophettől.

    szóval várom a tanácsokat.
    Köszönöm.
  • Datas
    #10381
    Nemelyik sima kuldinel is szamit, hogy kesz van e az elozo, szoval valamit kifelejthettel. Legegyszerubb, hogy beszelj a Prophettel es kerdezd meg tolle, hogy mit kell csinaljal, o majd megadja az aktualis kuldid.
  • Vodkas
    #10380
    látom segítettem xD
  • Killer18
    #10379
    Kösz dodokacsa a választ, de a lvl25-ös quest is ugyanannál van. a lvl21-23-25 mindegyik 1 embernél kell felvenni és leadni. Úgyhogy akkor azt sem tudom felvenni? ez így nem fer :(
    A képet ha hazaértem felteszem rögtön, mert nagyon kell a segítség, marhára nincs kedvem újból kezdeni.
    abban bízom hogy másnak volt ilyen problémája és megtudta oldani és megossza velem :) vagy nem.
  • Dodokacsa
    #10378
    amennyire én tudom, a sima küldetéseknél nem számít, hogy kész van-e az előző, ott csak a szinteden múlik, hogy fel tudod-e venni
    az az eventeknél van, hogy nem lehet felvenni amíg nincs meg az előző

    nem értem mi a baja, az a kép sztem segítene :)
  • Killer18
    #10377
    Sziasztok!
    2 év után újra játszok, mert kb. 2 éve abbahagytam. De sajna inaktivitás miatt törölték az accomat, így anno a lvl48-as magem is odaveszett :(
    Újrakezdtem haverokkal hátha jó lesz megint hülyülni nagyon.

    qwer2000: amit mond Datas csináld azt mert nekem is ez a problémám volt és megoldotta rögtön.

    Kérdés: lvl21-23-25 -ös questeknél tartok.
    A lvl21-est megcsináltam carboban sae-won-nál az volt a flag-es zászlós küldi, de utána odamentem lvl23-on hogy a következőt felvegyem de azt írja ki, hogy: [The End] Fast idiousi vagy valami ilyesmi. Később berakok róla 1 képet. Beszéltem Chamber-el hogy mi lehet, de azt mondta hogy nemtudja próbáljam lvl24-en, hát most délelőtt gyors feltornáztam 24-re, de most is ugyanazt írja ki.

    Nemtudom felvenni a következő küldit, valakinek nemvolt ilyen problémája?
    Kérlek segítsetek mertha nemtudom felvenni a következőt akkor az azutáni küldiket sem tudom, és nincs értelme folytatni :(

    Pls help me!!!!
  • Datas
    #10376
    tipp: network adapterednel,properties -> configure -> advanced szekcioban tildsd le(disable) a "checksum offload" -ot.
  • qwer2000
    #10375
    sziasztok!
    Nekem olyan gondom van,hogy másik gépem van mint amin eddig játszottam.
    Belépek a játékba a kari fortban van és egyszerűen az árusoknak csak a fele feje felett jelenik meg a sárga felirat,majd 20-30 sec után connection losttal leis vág...
    Vki tud esetleg vmi megoldást erre?

    (gépem. AMD Athlon 64 3000+ ABIT NV8 alaplap, 2Gb ram,Ati X700Xt VGA.... Windows XpSP" oprendszer 2Mb-os net)
  • blbogus
    #10374
    thx
  • v150r
    #10373
    majd lassan írok neki egy mailt h miafaxvan, mert továbbra sem tudok semmit.
  • Silversting
    #10372
    Na 3 hét szenvedés után végre megvan lvl55 :)