12892
  • Curbuncle
    #10931


    Megújult a Silkroad oldala! :D

  • Doma #10930
    Azért ez nem teljesen igaz így ahogy leírod.

    Emlékezz vissza hogy miért alakult meg a RenegadeAngels és miért mentek át MLből a nagy karik, lásd Over, Alex, Doki, Mui, Plas, ColdTequila, Cybergyerek (ha valakit elfelejtettem vagy nem kellett volna ideirnom sry, de nem emléxem már mindenkire). Akik hozzáteszem nem éppen a tizenéves kategoria voltak. Nem kell őket megkövezni ezért, ők nem értettek egyet midnenben Pengevel, vagy egyszerűen úgy gondolták hogy megpróbálnak egy jobb guildet csinálni és kapcsolataikat kihasználva szövetségeket kötni (ez meg is történt).

    Csak éppen nem úgy fejlődött az RA népessége ahogy szerették volna.
    Kezdetben így volt ez a Hungarianssal is ha jól emléxem. És így volt az ML-el is egy jó ideig miután sokan kiléptek/kiléptünk.
    Hozzáteszem mindhárom guildben voltak alacsony szintű karik akik mára már szépen kinőtték magukat, vagy eltűntek a süllyesztőben, amibe jónéhány akkoriban magasnak számító kari is eltűnt.

    Nem feltétlenül a kicsik segítéséről vagy nem segítéséről szól ez az egész Sanyi!
    De me, várhatod el midnekitől hogy "élete végéig" játszon egy játékot.
    Vagy ne menjen másik guildbe ha hívják, főleg olyanok akikkel jó a kapcsolata. Azt sem szabad elfelejtened hogy esetleg személyes ellentétek miatt léptek ki, vagy nem léptek be emberek egy egy guildbe :)
    Sztem ha Mui lett volna egy magyar guild leadere Te a büdös életbe nem léptél volna be oda, ahogy én is kiléptem anno MLből mert nem találtam meg a hangot Pengével. Kicsik segítése ide, guildbe való munka berakás oda.
    A kal ott lett elrontva hogy egy guild vezetőjét nem lehet megváltoztatni, talán ha így lett volna a mai napig egy guild lenne Haninon, a MagyarLovagok, és talán már várvédő allianceban lenne.

    De nem kell messzire menni példáért, lásd régi nagy guildek, Pussywagon, PizzaBoys, EE, KinGs.
    Megszűntek de nem azért mert nem jó társaságok voltak. Mind ütőképes guild volt, de jött a tagok számára egy jobb ajánlat, változtak az erőviszonyok ennyi. Egyik sem volt pl csak angol, vagy csak francia, vagy csak szudáni.

    Jah és a lengyeleket és németeket leszámítva, nem fogsz találni sehol, semmilyen nemzetközi online játékban ütőképes és egységes nemzetiségen alapuló guildet.

    Szerintem a magyar online játékostársadalom nem fog tudni soha semmilyen játékban egységesen egy emberként sikereket elérni.
    Mindíg lesz olyan akinek nem tetszik majd valami.
  • ThedarkmanHUN
    #10929
    Erre vered a nyálad?Oo
    Há sztem bujjá el es hasznald a meg eppen maradott agysejteidet gondolkodasra mert hogy most te ottvagy a 100-ban ez ki a g**it erdekel? :O Az mar inkabb erdekelne ha anyad vmi emberiseget is beled szopott volna... (Elnezest a trágár kifejezésekért de ez már a töketlenség ne továbbja)
  • blbogus
    #10928
    mér baj az ha vki külföldi guildba megy? sztem nem oan fontos.. tapasztalatlanoknak ugy is lehet tanácsokat adni h nem magyar guildban van az ember. mongyuk megkülönböztetni akko már lehet ha ott diszeleg a magyar guild neve a neve alatt :) végülis nekem aztá 8.. számomra pl felesleges a guild mer mint a példák is mutatják csak a balhé van belőle.. ahhoz meg semmi kedvem per pill..
  • Chamber
    #10927
    "és ehhez még adj hozzá 10-15 50-65 közötti magyart, akik gyökerek és elmentek külföldi guildbe :)"
    Remélem engem nem ide számolnak :D
    Bár most amúgyis csak warokra járok pár hónapja... de ha meglesz az új gépem lehet visszanézek kicsit Kalozni megint :)

    @Saru huzzál vissza Haninra! :P Vagy hagytad hogy letöröljék a jókis knightodat?
  • Brutal
    #10926
    17h körül megyek fel szerverre ha minden jól megy akkor kérnék egy invite-ot. Amikor leálltam irtam PM-et valakinek de nem emléxem ki volt. Abban irtam hogy elég volt a Kalból egy darabig kicsit leállok. Most asszem megint vissza kellene térnem,megjött a kedvem.
  • Silversting17
    #10925
    WoooooW az szép.
    Naraehán best magyar lvl65-s. 2nd lvl62, 3rd-4th lvl61, 5th (én) lvl60, 6th-7th lvl56. Ezen kívül van még egy 53-s, 52-s, 50-s, meg még 1 53-s de ők már alig játszanak, vagy egyáltalán nem. És kb. ennyi magyar van összesen Naraehán. :P Vagy legalábbis több emberről nem tudok
  • Dodokacsa
    #10924
    és ehhez még adj hozzá 10-15 50-65 közötti magyart, akik gyökerek és elmentek külföldi guildbe :) lenne itt esély csak mindenki önző...
  • Dodokacsa
    #10923
    mint 1 rendes guildnek, nekünk is van honlapunk (igaz fapados, de készül az atomübersirály :)) amúgy a fenti linkek közt bentvan. 1 kis keresgélés után meg fogod találni a ranglistát... 70-esekre ne számíts :P
  • Silversting17
    #10922
    Haha, én csak megkérdeztem mert az érdekel. A többi meg nem, hogy mi megy Haninon. Ennyi
  • Dodokacsa
    #10921
    @Silversting17
    sikerűlt megfognod a hsz lényegét... majom...

    @ronesz
    te speciális eset vagy :) PUNA még nem tudja, hogy veled nem érdemes próbálkozni, mert a vita skilled 0-ás...

    @Brutal
    várunk vissza! azért tettünk ki, mert nem mondtad, hogy nem leszel és nem tudtuk mi van veled... vagy ha mondtad nem jutott el az infó :)
  • Brutal
    #10920
    ÖÖÖÖ nem tudom szabad-e kérdeznem de most melyik magyar klán létezik egyeltalán Hanin-on? Csak mert szeretnék lassan visszatérni igaz nem biztos hogy napi 8-10 órában és ha lehet csatlakoznék egyhez. Amikor abbahagytam 47,4 íjász karival toltam. Nem tudom beférnék-e még valahová? Ha nem az se baj csak a játék legyen meg :)
  • ronesz
    #10919
    elsore is leesett mirol is akarsz irni, de olyanokat allitasz rolam(rolunk) amik nem igazak. mindenkinek megvolt a sajat oka amiert kilepett a magyar guildokbol es inkabb egy kulfoldi nagyobba ment. nalam igazan az volt h megkaptam overt es leven mar senki olyan magyar nem maradt akit kedveltem volna, inkabb engedtem az akkori Doki(slip) hivasanak es beleptem hofba.
    "Egy fellángolás által 1-2 napig vagy hétig segítettétek a kicsiket, hogy magatokat tisztára mosva tudjatok felkiáltani: ÉN SEGÍTETTEM! ÉN MINDENT MEGTETTEM!" nem, nincs igazad, en magyaroktol nem is kertem, de nem is adtam segitseget, igazabol nem is erdekelt mi lesz veletek. szegenysegi bizonyitvany? lehet
    p.s. majd ha 68 leszel meglatod h az az 58 vagy 59 amennyi vagy mennyire nem az ut fele
  • persil
    #10918
    Nem azért de az előző írásod alapján okulhattál volna, lásd be sajnos felesleges ilyesmiket írnod... erre csak a flame lesz a válasz.
    Aki mást nem tud, attól ne is várj többet.

    És amíg valaki ezt sem érti, addig észre sem veszi magát, hogy pont épp most is azt csinálja amiről ez a hülye ugatott... :)

  • Silversting17
    #10917
    Mekkorák azok a nagy karakterek? Csak kérdezem érdeklődésből :P
  • Nyuszuke
    #10916
    Kicsit hideg, kicsit nem.

    LÁtom Ronesz neked sem derengett be, meg az Elféknek sem, hogy miről akartam beszélni, miattatok és a hozzátok hasonlók miatt tartanak ott a magyarok, ahol.
    Miről szól a fáma?
    Ti azt mondjátok, erősen hangsúlyozva, hogy ti a magyaroknak, mikor magyar guildben voltatok, segítetek, segítettétek őket. Azért léptetek ki, mert nem volt megfelelő party, vagy nem kaptatok megfelelő támogatást, stb. Ki nem, ha nem ti, mint őreg kalonline-osok tartotok ki a helyes úton, hogy a magyarok egyben maradjanak, erősítve egymást, mint egy igazi guild. Mit tettetek ti? Egy fellángolás által 1-2 napig vagy hétig segítettétek a kicsiket, hogy magatokat tisztára mosva tudjatok felkiáltani: ÉN SEGÍTETTEM! ÉN MINDENT MEGTETTEM! Ennyi lenne a kitartás? Eddig tartott volna a nagy segítség? Számíthatott e rátok hosszútávon egy kicsi, vagy számíthatott e rátok "a vezetőség, a nagyok"? Ha ennyi a kitartás, és az a megoldás, hogy átmegyek egy másik guildbe, ahol mindezt már felépítették, akkor ezért neked babérkoszorú nem jár. Ott mutatkozik meg az igai kitartás, amikor a szar időkben is a megoldást keresem arra, hogy egyben maradjon a csapat. Az biztos, hogy nagyon fontos mindezek mellé a probléma megoldás. Ezt próbáltam feszegtetni az előző írásomban. Na ez nem jutott el a piciny agyadig, és csak odáig sikerült fejlesztened magad, hogy egy már félkész karival arcoskodj.
    Miért fikázok?
    Bocsánatot szeretnék kérni előszöris ezekért, de értsd meg a helyzetemet, hogy olyan magyar nagy karakterekkel találkozom, akik mind elmenekültek, mint a patkány a süllyedő hajóról a magyarok közül, különböző hiteltelen indokokkal. (én segítettem, én mindent megtettem, de nem kaptam viszonzást, nem segítettek.....) Majd mikor ezek elmentek, megtámadták a magyar guildet, hogy ilyen szar, olyan szar. De hol van a munkájuk? Hiszen attól szar a guild, amit részben ő megalkotott, hozzátett, majd elhagyva, szapulni kezdte azt. (Nem egy önkritika ez saját magáról ?!?!?!? HIszen a saját munkáját is szapulja.) A guild az minden esetben hierarchikus rendszerben működik, ahol a felsőbb szintű karaktereknek vezetniük kell a kisebbeket. Csak rajtunk múlik az, hogy a guild milyen pozícióban van. Ez a munkánk gyümölcse, és ez minősít minket. Ezen kellene mindenkinek elgondolkodni, és ez alapján kellene az eddig elért csapatmunkáját értékelni. A vádam azért torzított egy kicsit, mert van rengeteg 12-20 év közötti ember, kik nagy karakerrel rendelkeznek, de szellemileg teljesen éretlenek arra, hogy egy csapatban dolgozzanak. Nem látnak előre, csak a következő mobig. Addig jó a gulid, míg pusztán az ő fejlődését szolgálja. Ennyi.

    By PUNA
  • persil
    #10915
    "remelem nem sokan akartok atjonni 2moonsba, mar igyis sok retardaltrol tudok aki megy"
    Ha jól értelmezem, Te is kal-ból oda tartassz nem...?
    Igazán nem akarok személyeskedni, csak a magad elé állított logikai úttorlaszokra hívnám fel a figyelmed:D

    Csak azért gonoszkodok, mert általánosítottál a "magyar kal közösségről" aminek lényegében én is része vagyok, mind amellett, hogy semelyik klánban nem vagyok benne(nem is leszek, remek tapasztalatok végett) és így rám nézve is sértő, hogy így beszélsz:P
  • ronesz
    #10914
    es igen, koszonom mindenkinek aki gratulalt, ennyi volt nekem a kal, koszonom a kivalo magyar kal kozossegnek ezt az elmenyt h veletek jatszhattam, remelem nem sokan akartok atjonni 2moonsba, mar igyis sok retardaltrol tudok aki megy, nem kell novelni ezt a szamot
    tovabbi jo szorakozast kivanok :o (igen mostmar lehet orulni)
  • blbogus
    #10913
    lol
  • Doma #10912
    Grat te kis kocka
    Over ismét top 100ban
  • JohnnyFirpo
    #10911
    Gz szép azért messze még az eleje:)
  • v150r
    #10910
    gratulálok.
    ezért érdemes játszani.
  • THeArrow
    #10909
    pina már rég 69es lenne szal ne legyé annyira oda ;)
  • ronesz
    #10908
    a rajongoimnak ajanlanam h nezzek meg a hanin ranglista 100. helyezetjet a gyengebbek kedveert tessek
  • ThedarkmanHUN
    #10907
    BTW: nezd meg jobban a 2. illetve a 3. kepen levo kard dmg-jét pls köszi :) ugye rajossz magadtol is:P
  • Curbuncle
    #10906
    Büdös egy reggelre ébredtem és nem bírok visszaaludni...gondoltam lessük már meg egy hónap után a kal fórumot, mi megy itt. Azt kell tapasztalnom, ide midnig meleg szívvel jövök vissza. Az idő úgy megállt itt, mint szülővárosomban Salgótarjánban a születésemkor. Minden ugyanaz. Az anyázás, a hittanóra, az elkötelezettség mások anyukájának a megismerésére, bla bla bla...Most látom az emeberk is ide-oda szállingóznak, be-be írogatnak heti-havi rendszerességgel egy takarodj anyádba, kseltél a játékban szövegecskét, vagy éppen Elite próbál ismét világuralomra törni.

    Imádlak titeket, kérlek ne változzatok meg, maradjatok ilyen gyökerek mindörökké.
    Amen,


    @Cingar
    #10859

    Te ilyeneket ne írjál, be mert vannak az olyan fanatikus elborult elmék, mint Atis aki ezért kalozik, hogy szerver első lehessen és kalból gazdagodjon meg. :D
  • blbogus
    #10905
    komolyan ez szánalom h állandoan megy a veszekedés a forumon.. nem mondom h nem jo nézni ahogy az egyik szidja a másikat, talán tanulok pár uj faszás beszolást, meg néha be lehet csatlakozni is, de azér.. vki elmongya a véleményét vmiről és nem a sima válasz jön rá érvekkel v vmi, hanem máris csépelés következik.. stop.
  • FL Zoli
    #10904
    Na most legyen elég ebből..mindenki töltse ki a dühét egy játékmackón, s letisztult elmével írjon megint hozzászólást.
  • DamageAdept
    #10903
    onnan hogy pont akkora szar vagy emberileg mint amivel engem fosnál le :))))
  • ronesz
    #10902
    bla bla es bla lefoslak :)
    de hogy mibol jutottal erre a kovetkeztetesre arra azert kivancsi lennek
  • Nyuszuke
    #10901
    Kicsit igaz? Kicsit nem? Kicsit hideg, kicsit nem, az a langyos (buzi?!?!?!) Azokat nem szeretem.
  • Nyuszuke
    #10900
    PUNA:
    Ronesz!
    Nem ismerem az alternaívákatm arra, hogy az igaz hogyan lehet kicsit hamis, és a hamis hogyan lehet kicsit igaz. 2 utat ismerek:
    AZ IGAZT ÉS AZ HAMIST, KÖZÉPÚT NINCS. A langyosokat nem szeretem.
  • Cingar
    #10899
    TS sztem partyknak azert fontos megha egyszeru es monoton dolgokat kell csinalni mint ahogy mondtatok hogy a mage csak lenyomva tartja a gombot es nyomja a gc-t mert bizonyos szituaciokban nem epp jo dolog gepelni.pl d4ben ongyilkossag chatalni is meg olni is.
    kalonline warokon mar tobb mint egy eve ugyan abban a szovetsegben vagyok es nagyon jol osszeszoktunk de sztem kozel nem lennenk ilyen sikeresek ha nem hasznalnank allandoan TS-t hiaba vagyunk baromira osszeszokva.persze tobb szaz embert nehez iranyitani de lehet egy csapat akarmiylen osszeszokott hiaba van 2emberrol is szo minden szituacio mas es mas.
  • v150r
    #10898
    kérlek, áruld már el h ez mit bizonyít?
  • DamageAdept
    #10897
    Ha bután használsz valamit akkor annak tényleg nincs értelme.
  • v150r
    #10896
    a szobák és az alchannelek igen hasznosak tudnak lenni...
  • FL Zoli
    #10895
    Úgy imádom, mikor egyesek egy halom bit- meg bájthalmazért képesek lennének elvágni a másik torkát. Ez nem KAL..minden online játékra igaz. Egyesek mintha szakosodnának arra, hogy a másik játékát, örömét elrontsák..s ez már nem is online játék, sok van ilyen a való világban is


    Online játék "...olyan mint sajtreszelővel rejszolni..enyhén szórakoztató..de leginkább fájdalmas"

    Ts ügyben meg csak annyi, hogy nem feltétele a jó közösségnek. Játékon kívül kell összehozni az embereket. Chat , fórumviták stb. S játékon belül is mindenki a maga feje után megy..össze kellene hozni őket legalább egy csoportkép erejéig. Jó pár hete erősen illuminált állapotban vkinek az mondtam milyen jó lenne bújócskázni kalban..sha így belegondolok, nem is hülyeség
    Ahh..elkalandoztam... TS..sokan azért nem beszélnek(pl én is sokszor) mert az zavarna vkit a környezetében. Hallgatni meg minek hallgassa, hogy 20 szinttel alatta/felette partyzókat minek hallgasson hogy öld meg! öld meg! healelj! dropp! scammer! etc.etc.etc.
  • DamageAdept
    #10894
    Nekem az egész életed egy elcseszett nagy időpazarlásnak tűnik. Felesleges vagy.
  • Silversting17
    #10893
    Köszi Chamber

    Na végre volt némi olvasnivalóm
  • ronesz
    #10892
    nem akartam reagalni erre a bs tomegre, mert tudom h neked az szerez oromet ha a kozeppontban lehetsz es akarmit mondok ugyse latod be h igazam van, akkor meg minek pazarolni rad az idomet