12892
  • ThedarkmanHUN
    #10891
    Pontosan
  • Doma #10890
    Jah és Puna szépen beszélt :)
    Ahogy Saru is mondta hagy őket a 'csába, vitatkozni nem érdemes velük, eszet meg nem tudsz nekik adni
  • Nyuszuke
    #10889
    Ronesz!
    Örülök neki, hogy csak ennyi maradt meg a fejedben...
  • Doma #10888
    Ne kössél, gyúrj a rankingra te kis kocka
  • Dodokacsa
    #10887
    +1 év, amikor elraboltak az UFO-k... tudod... akkor megáll az idő
  • ronesz
    #10886
    1. te sehol nem jatszol 2004 ota de tegyuk fel h igen
    2. oke szamolok
    2004 --> 2 honap max
    2005 --> 1 ev
    2006 --> 1 ev
    2007 --> 7 honap
    ez nalam 2 ev 9 honap nem 4 ev kthxbai
  • blbogus
    #10885
    off nem off.. nem off.. ez már nem a kalrol szol.. :p
  • gvarga12
    #10884
    ja 2004 okt. vagy nov. ota van int. szerver ha jol tom
  • Chamber
    #10883
    Pont azt mondom, hogy pl magához a játékhoz Kalban nemkell TS (a healer rátenyerel a GCre a többiek meg ölnek), ha ismerkedni akarsz arra jobb a TS mert gyorsabb mint regényt írni chatbe :D
    Amúgymeg chatben / TSen / előben veled szemben állva is mindenki azt hazudik amit akar. Persze tény, hogy chatben a legkönnyebb hazudni :)

    "A TS pont akkor jó igazán ha csak épp összeáll egy csapat olyan emberekből akik még nemismerik egymást."
    Ezt úgy értettem hogyha ismeretlen emberek állnak össze akkor kell kommunikálni ezerrel mert amúgy nemfogtok csapatként működni. Ha viszont egy régóta együtt játtszó csapat van akkor már ismerik egymás játékstílusát és adott szituációban nagy valószínűséggel eltalálják hogy a másik mit fog csinálni kommunikáció nélkül is :) Bár ez valószínű csak egyszerűbb, kevesebb variációs lehetőséget nyújtó játékokra igaz.

    Lényeg, hogy jó a TS. Gyorsabb, közvetlenebb mint a chat ahogy mondtad, DE nélküle is lehet élni, és csapatban/csapatként játtszani is sztem.

    Amúgy ez offtopic nem? :D
  • persil
    #10882
    Hali quicky:)

    Az van, hogy Silk-et már egy ideje (igen régen) meguntam. Azóta voltam már 61es a Lineage 2-ben és Guild Wars-oztam is egy jóideig:D

    Most meg leölt az unalom mmo téren, és visszajöttem kicsit majomkodni a kalba, mert akármilyen szar egy játék mégis ez a legjobb mmorpg:D
  • blbogus
    #10881
    nézzetek csillagkaput.. hinnye
  • Nyuszuke
    #10880
    ronesz!
    2004-óta játszom, számolj utána!
  • Dodokacsa
    #10879
    amúgy meg TS-en nem csak az van aki épp kockulva kalozik
    csomó más játékot is nyomunk Hamachival... cs, nfs, worms, stb... bármi amiben van LAN mód.
  • Dodokacsa
    #10878
    "A TS pont akkor jó igazán ha csak épp összeáll egy csapat olyan emberekből akik még nemismerik egymást."
    "Egymás jobb megismeréséhez esetleg."
    ez a kettő üti egymást... hogy ismersz meg vkit chat alapján? TS közvetlen, ha nem is látod az arcát, sokat megtucc a másikról... chatbe azt hazudik az ember ami teccik...
    party játék alapja a gyors kommunikáció... az élő szónál egy gyorsabbat tudok, a gondolatátvitel, de ez még nem megoldott
  • Dodokacsa
    #10877
    ejj, bekár, hogy erről lemaradtam

    "Nem bántom őket, hiszen az élet rendje, hogy lenni kell hulladéknak is."
  • Chamber
    #10876
    Minden gradeből 1féle imperial Bow, Stick, 1H Sword, 2H Sword létezik. Tehát igen, az összes G53 2H Swordból Imperial Diamond Giant Sword of Pain lesz!
  • Chamber
    #10875
    @PUNA
    "party játéknak az alapja a ts" ezzel nemértek egyet :P
    Sokat könnyít a dolgon a TS ezt elismerem, de én 5 éve mikor UTztam még (iCTF, DB szal ottis kellett a csapatmunka), ottsem nagyon jártam TSre és mégis volt fasza kis összeszokott csapatunk. Kalban meg egyáltalán nemjárok/jártam TSre, és ígyis lehet partyzni.
    A TS pont akkor jó igazán ha csak épp összeáll egy csapat olyan emberekből akik még nemismerik egymást. Ha már van egy összeszokott csapatod ahol már mindenki tudja mi a saját és a többiek szerepe akkor TS nélkül is nagyon jól megvannak.
    Egy ennyire kötött játékban meg mint a Kal, aztán tényleg nemkell TS a partyban való játékhoz. Egymás jobb megismeréséhez esetleg.

    Lelkiismereted-ről annyit megjegyeznék, hogy tudtommal már rég nem az eredeti tulaj játtszik rajta.
  • ronesz
    #10874
    a jatek meg 3 eve sincs kint
    [megfogja a lenyeget]
  • Silversting17
    #10873
    Na összegezve: pl G53-s 2H kardok.
    Van:
    -Diamond giant sword
    -Diamond giant sword of Pain
    -Diamon giatn sword of Phantom
    Mindegyikből lehet impet készíteni? Csak akkor ugye változnak a statjai, külseje, otp-je, damage-a? És lesz belőle: Imperial Diamond Giant Sword of Pain?
  • ThedarkmanHUN
    #10872
    Ez elvileg nem igyvan héy XD Én impeztem es a dmg megvaltozott btw ha g53 pain bowot impezel---> imp phantom lesz valtozik dmg/otp/name/skin ugyanez ha diamond g53at impezel, minden gradebol csak 1 imp van
  • Silversting17
    #10871
    Érdekes :D
  • QuickHUN
    #10870
    Hahó all

    Na Puna,ezek az emberek tényleg szopósok,ne idegeskedj ilyen majmokon!

    Saru mi a pina van?
    Silkroad? nem megy ?
    Szerencse kalba hagytam egy kis lóvét ,még bármi lehet :)
  • Makma
    #10869
    jajaj , tévedtem , még a neve is más lessz
    akkor most hogy is van ez ?
    akkor nem csak egy fajtát lehet impezni hanem mindegyiket , legfeljebb majd minden átiródik és más lessz?
    űgyesek ezek a kóreai srácok :)
  • Makma
    #10868
    @Silversting
    ez az amiről beszéltem
    az impezés után teljesen ugyanaz lessz az összes statja mint a másiknak csak a neve meg a külseje marad meg


  • blbogus
    #10867
    jah szánalom..
  • persil
    #10866
    Szomorúan olvastam amiket írtál, bár nem lepődöm meg, az említetteket csak névről ismerem, ezért érdemben nem szólok hozzá.
    Viszont az ilyen kurva anyádat, hogy mertél a szörnyembe ütni te tetves görény tipusú, meg enyém a terem ne merj idejönni tipusú 15 éves játékosokat úgy verném meg, hogy soha többet ne tudjon géphez nyúlni.

    Aki nem képes felfogni azt amit mond, ne beszéljen.
    És aki nem képes ésszerűen játszani egy ONLINE játékkal (értsd: nem képes/nem akar viselkedni/alkalmazkodni) az vegye elő a mahjongg-ot.

    Szomorú de mi magyarok ilyenek vagyunk. És akár a buszon vagyok, akár a közértben, csak azt látom, hogy 3 perc gondolkodás helyett elnyomunk egy 30 perces basszad szájba a kurva anyádat.
  • Nyuszuke
    #10865
    Sziasztok PUNA vagyok, irományom címe: Elkeseredtem

    Ma lent voltunk d4-ben, workereket ütni, ésbeálltunk az egyik terembe, ahol egy mage volt. Úgy gondoltuk, hogy a terem elbír minimum 2 partyt, partynként 10-10 mobbal, ezért lightosan elkezdtünk ütni. Mint már megszoktam a kalonline-ban, és nem is vártam mást, körülbelül 3 percen belül kaptuk a felszólítást magyarul (!), hogy b***uk szájba a k***a anyánkat. Első pillantásra fel is húztam a szeme, hogy egy kis külföldi gyerek hogyan tud ilyen jól magyarul, de aztán megkaptam a választ egy pm formájában, agol ELFHUNMESTER számoltatott el a mai napi teljesítményemről illetve a "kselésemmel". Mint jó pásztornak meggyóntam bűneim, és közöltem vele, hogy mi nem ütöttünk bele az ő mobjába, mi nem kseltünk, hanem mi csak a teremből szedtünk össze mobokat, figyelve arra, hogy az ő játékát ne rontsuk el. Miután ezt meggyóntam ELFMESTERNEK, és elmondtam a 100 Mi Atyánkot BŰNBÁNATBÓL, közölte velem, hogy igazából ő mondta, írta le, hogy mit írjon ez a külföldi gyerek a magyarnak (b***uk szájba a k***a anyánkat), és hogy igazából ő itt a helytartó és a magyaroknak nem adott lehetőséget arra, hogy üssenek d4f2-n. Miután megkérdeztem tőle, hogy mi okból történik ez, hogy kisajátítják a termet, ő közölte velem, hogy ez a kal nagy rendje, és mi egy kis csiribiri szarrágó emberek vagyunk, vagy elfogadjuk, vagy eltakarodunk. (Lehet, hogy 3/3-as gm?) Igencsak meglepődtem, hogy utána még követte Fatal/Lelkiismereted, miután felvázolták nekünk a lehetőségeinket, egy hosszas mély beszélgetés bontakozott ki.

    Pár dolog, amit a publikummal meg szeretnék osztani:
    Nekem az a meggyőződésem, akár a játékban, akár az életben, hogy minden dolognak 2 oldala van. Van egy jó és egy rossz. Ilyen a guild (Hungarians), vannak nehéz napok, és vannak jó napok. De azt is tudom, hogy egy guild attól is lesz jó vagy rossz, hogy én mit teszek bele, hiszen saját magamtól válik valami jóvá vagy rosszá, én teszem azzá, ami.
    Ennek van több megközelítési lehetősége is, az első, hogy játszok magam, és nem léppek soha életemben guildbe. Akkor a magam karakterét építem, maganak tartozom számadással. Vegyük úgy, hogy ez az első szint.

    A második szint, hogy belépekegy guildbe, és már nem csak a magam érdekeit képviselem, hanem "egy új terhet" veszek a vállamra (mint egy házasság), a guildnek az életét is, emberek, kommunikáció, probléma megoldás stb. stb. Ez látom kihívásnak. Ebben van az, hogy mi magyarok mit tudunk tenni, meg tudjuk e mutatni csapattársainknak, akár a világnak, hogy mi egy egységes, becsületes, összetartó nép, a játékban baráti társaság vagyunk. Ez néha rögös út. De ez a kihívás mutatja meg nekem, hogy mennyit is érek én. Akár a játékban, akár az életben.

    Van a harmadik szint, Amikor elmenekülök a kihívások elől, és egy olyan guildbe megyek át, ahol már minden kész. Mit teszek én ehhez??? Hiszen nem én ültettem el a fát, nem én öntöztem, de mikor megért a termés, akkor az asztalhoz ülök?!?! Milyen lelkiismerettel ülök az asztalhoz, amire nem tettem semmit? Ez egy gennyes és rövidebb út. De látom sok magyaron, hogy ezt az utat kedvelik. Nem bántom őket, hiszen az élet rendje, hogy lenni kell hulladéknak is.
    Én szeretem azokat az embereket, akik kitartóak, és húzzák, a szekeret, ha el is akad a sárban, NEM ELMENNEK, hanem kisegítik azt a sárból, hogy a szekér célba érjen. Szerény véleményem, hogy ha a magyarok kitartóak lettek volna, akkor ma a magyar kalközösség egy elismert guild lenne, akik warokon is jelentős eredményeket értek volna el. Én úgy gondolom, a problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket. Jó lenne, ha minden magyar ezen elgondolkodna, és megértené,az apró rejtelmeit az emberi létezésnek.

    Én lettem az asztalra: akár egy 600 ezer forintos ts szervert, aminek az évi fenntartása 240 ezer forint, mások (Breno, Freezproof stb.) letették az asztalra a kitartásukat, a honlapunkat, a segítséget a kisebbeknek, vagy akár megemlíthetném a LaHieR-eket (3-an csinálják a karaktert), akik segítenek a kicsiknek anyagilag is, ha szükség van rá. Remélem nem ennyiben merül ki a magyar kalközösség. Remélem azt, hogy valaha megértik a magyarok a magyarságban rejlő erőt, és képesek lesznek arra, hogy együttesen álljanak fel.



    Lelkiismereted!
    Soha nem kseltem (max véletlenül), és megvetem azt az ember, aki nem tartja be a fairplay szabályait. Elvártam, és el is fogom várni minden Hungarians-ostól, hogy ennek tükrében játszanak. A tisztesség, az életemben fontos. Akár a játékról, akár a családomról vagy bármi másról beszélünk.

    Elfhun!
    Amit ma beszélgettünk, Kicsit heves volt, de remélem, hogy a fentiekben leírtak alapján valamilyen képet kaptál rólam, hogy hogyan is állok a dolgokhoz. Az a szöveg, amit te elnyomtál, hogy te azért léptél ki a guildből, mert a másik guildben téged meghallgattak és lelki támaszt nyújtottak neked, az csak azon az egyetlen egy félreértésen múltott, hogy megközelítőleg 4. éve magyarázom (ML-nek is), hogy egy party játéknak az alapja a ts. A ts-en való megismerkedés sok mindent áthidal, félreértéseket stb. Hogy akartál e Te a Hungarians építő tagja lenni, arra csak annyi volt a válaszod, hogy nincs mikrofonod. Ha te akartad volna, hogy legyen akkor vettél volna, megközelítőleg 1000 forint. Az évek alatt szerintem sikerült volna. Most a Hungarians ts-en vannak olyan napok, mikor 20-an is vannak. Minden szobában megy a partyzás, és fejlődnek. Erről beszéltem 4 évig.

    Befejeztem, nem fárasztom a jónépet, de hogy Freezproof szavaival éljek:


    ÉN KÉREK ELNÉZÉST!!!!

    By PUNA
  • Silversting17
    #10864
    Németek ezt zsebből fizetik :D
    HUNter, lesz video?
  • Makma
    #10863
    ne itélj elhamarkodottan
    csak nekünk sok , van akinek ennyi a napi zsebpénze.
    nem mindenki csóró magyar
  • persil
    #10862
    Aki ennyi pénzt ad egy játékra, az nem normális, én személy szerint le is lőném:D
  • DamageAdept
    #10861
    Még mindig keveslem az árat
  • v150r
    #10860
    o.O
  • Cingar
    #10859
    naraehan 700 euroert (kb 175k HUF ) lett eladva a rankingelso Rubbermanz lvl 71es ea karakter cleanen persze.
  • DamageAdept
    #10858
    Ezzel nem dobod föl.
  • Silversting17
    #10857
    Punnyad a fórum
  • Cingar
    #10856
    mostmar mind1 :D
  • persil
    #10855
    Amúgy mikor vagy fent...?:D
  • persil
    #10854
    Igen lovag voltam:)
    Aztán megőrültem amikor 1 hónapja nem esett kétkezes bicska:D
    Meg berohantam meztelenül shadow troop-ok közé és abbahagytam a játékotxD

    Nem vagyok szerencsére az a nagy koldus, de ha tudsz segíteni anélkül, hogy megrövidülnél, azt megköszönném, majd írok:)
  • DamageAdept
    #10853
    A Keresztapa
  • Cingar
    #10852
    Saru ez meg nekem is ismeros.ha jol emlekszem knight voltal nem?mind1 ha kell naraehan elindulashoz par g42 meg g40 irj HUNter nek segitek ha tudok.