12892
  • Doma #10971
    Utobbi időben egy ijásszal bohockodom, de semmi komoly :)
    Csak nemi nosztalgia, meg idotoltes.
  • plas
    #10970
    ...ááá egyszer át akartam írni az ID-t és nem emlékeztem, hogy pontosan mit is írtam beAsszem lvl51-es volt a karim... de legalább kénytelen voltam abbahagyni Te tolod még..?
  • Doma #10969
    Reccs Plas :)
    Karid megvan még vagy már te is túladtál rajta? :)
  • plas
    #10968
    Uhh... Mui, most nézem már benne vagy a top100-ban :)
    Nemsemmi... De azért remélem mellette éltek "real life" nem csak cube-head , amúgy üdv mindenkinek
  • DamageAdept
    #10967
    Azt mondod ez ilyen biztonsági funkció? egy bizonyos időkorlát után nem enged be nehogy ne ébredj rá hogy életed is van és örökre a kalban ragadj
  • gvarga12
    #10966
    hehe en is ha akarnek :)
    gondolom azert van mert nem jatszom mar tobb mint egy eve :)
  • DamageAdept
    #10965
    Én be tudok lépni de szerintem ez csak a kölcsönös szimpátia dolga
  • persil
    #10964
    Valaki be tud lépni ebbe a rohadék játékba? Már vagy 10x próbáltam és minden alkalommal mikor beírom a pass-t/id-t utána disconnect.
  • ThedarkmanHUN
    #10963
    Nemnagyon >.<
  • persil
    #10962
    Hú de elhalt a fórum.
    Elképzelhető, hogy amíg én nem játszottam megváltoztatták a droplisteket és a drop rate-et?
  • Silversting17
    #10961
    Szerencsére én azzal nem játszottam
  • persil
    #10960
    Nekem igazából sosincs semmi:) Csak most ez -.-"
    Bár... gondolj bele, hogy összehasonlítod a silkroad-al... 150x próbálkozásra bejutsz. 2 perc játék ledob. Ha nem akkor meg 10 perces lag:D
  • Silversting17
    #10959
    Ó mostanában van hogy első 10 indításra még a nyitóablak sem jön be, vagy csak a kurzor villog. De volt már olyan is hogy az ajtónál megállt, és se ki se be. Mostanában rengeteg indítási problémával küzd a Kal.
  • FL Zoli
    #10958
    Én akkor szoktam ilyen üzit kapni, ha a másik gépen megy a torrent vagy hasonló jóság
  • ThedarkmanHUN
    #10957
    XDDDDD
  • DamageAdept
    #10956
    Szerintem a sors akarata ilyen bűnre nevelni a nődet
  • persil
    #10955
    Na most meg az van, hogy barátnőm is rászokott erre a szarra. Eddig nálam játszott amíg megtanulta, hogy mi merre.
    Most próbált volna otthon és amikor be akar lépni, mindíg kap egy "you are expelled" ablakot, mintha sokszor akart volna rossz jelszóval belépni.O.o

    Tudja valaki mi a szar lehet ez, miért nem tud játszani otthon?
  • sp5
    #10954
    hát én sarura jól emlékszem mert ugy huzott el melettem szint külömségbe hogy csak néztem
  • persil
    #10953
    Baszki:DDD Nekem űrítettek a rohadtak... valami csóka mondta, hogy azért lehet, hogy minden ugyanúgy van csak semmi cuccom.
    Amúgy meg senki nem tudta a jelszavam stb-t, szóval tuti ez volt:P
    Lehet beléptél azóta, vagy ilyesmi xD

    SP5 hogy a francba ne emlékeznék arra, akivel együtt lettünk 25-35 a devileknél :)
    Mindenkire emlékszem... bár szarul esett, hogy sokan (nem közületek) nem emlékeztek már az íjászomra, pedig jóval fiatalabb mint Saru volt:(

    Silver loál :D
  • Silversting17
    #10952
    Egyszer Persil. Mindig Persil. (énekelve olvassátok XD)
  • sp5
    #10951
    Szeva saru emlékszel még rám?:D(ha nem az se baj :( )
    A küldésről annyit mielőtt rá kattintanál arra a gombra ahol kifagysz előtte katt rá a chat ablakra és egy időben nyomd meg a f/lben azt a gombot amivel kifagysz és ezzel egy ídőben nyomj egy betüt is a chat fülbe nekem bevál:) bocs ha nem tiszta sose voltam jó fogalmazásból
  • Brutal
    #10950
    Érdekes tegnap beléptem és megvolt minden cuccom csak nem tudtam sokáig maradni sűrű napirendem miatt :D De majd potolom a hétvégén.
  • persil
    #10949
    Hát azt szoktam csak baromi idegesítő:D Ráadásul azt veszem észre, hogy egyre többet kell várni mielőtt el tudom küldeni. Eddig olyan 1-2 perc bőven elég volt, ittam egy korty valamit közben vagy ilyesmi. Most meg szó szerint 5-6 percet kell rá várnom:S

    Meg újabban kitalálta, hogy ctr-alt-del nem működik néha:D
  • Silversting17
    #10948
    Ez van, mindenkinek csinálja. Esetleg ha jobb géped van akkor nem. Max annyit csinálsz, hogy Ctrl-Alt-Del és bezárod, majd újraindítod és így spórolsz 1 percet :P
  • Cingar
    #10947
    hat amilyen nagy arccal eddig irtal sgre bocs hogy kinezem beloled
  • persil
    #10946
    Régen is volt olyan hiba, hogy ha küldeni akartam valamit akkor kifagyott az egész szar. (sokaknak volt) Nah, akkor megoldotta egy reinstall, most is van ilyen gikszer és most nem oldotta meg a reinstall, van valami ötlet mit lehet még csinálni vele?
    (tudom várni kell küldés előtt, de ki a rossebnek van kedve 2-3 perceket várni... )
  • ThedarkmanHUN
    #10945
    tereli a szot a kismakesz XD
    @blbogus te aldott hippy lelek xD
  • ronesz
    #10944
    es komolyan is veszik beszarok...
  • Silversting17
    #10943
    Jó Protector az más, de vegyük őt is ide. TMNuclear asszem most elment Cabalozni, és az öccse játszik vele néha, de ez már korábban is így volt.
  • persil
    #10942
    Brutal ha visszamész akkor készülj fel, hogy nem lesz semmi cuccod, 3 hónap után gm-k ürítenek. Legalábbis velem ez volt.

    Chamber mennék szívesen de nem tudok... nem fedem fel Saru gonosz kis titkait, de fogd fel úgy, hogy meghalt:D
    Most naraehan-n vagyok 37, kb 2 hete játszok újra az íjászommal.

    Te ronesz gyerek. Most őszintén az olyan nagy dicsőség, hogy mekkora kocka vagy?:D Grat akkor remélem első leszel a ranglistán, komolyan:DD

    Silverstring elég hosszú idő után alig pár napja játszom és már most több magyart ismerek mint amit felsoroltál... :D
    Csak tudod attól hogy valaki csak 30as vagy 20as szintű még számba lehet venni:)

    Egy dologban amúgy teljesen egyet értek, néhány emberrel, abban, hogy magyarokból sosem lesz egységes klán. És németeket, lengyeleket leszámítva, semmilyen más nációból sem.
  • blbogus
    #10941
    jo kérdés h ez mér van.. engem naon érdekelne ez a dolog.. nem tom mér nem lehet az egész világ egy nagy család, és még csak nem is baráti társaság.. lehet csak én vok ien emberke aki annyira szeretné h az emberek szeressék 1mást meg ienek.. attol mer vkinek más a véleménye vmiben nem biztos h nem lehet barát.. de én ezt a témát inkább passzolom mer még a végén vki hülyének néz..
  • ThedarkmanHUN
    #10940
    "Szerintem a magyar online játékostársadalom nem fog tudni soha semmilyen játékban egységesen egy emberként sikereket elérni.
    Mindíg lesz olyan akinek nem tetszik majd valami"

    Aze Silkroadban ez eppenseggel nem igy muxik ^_^ ott vannak elegen a jo guildhez es szazszor jobb guildek vannak mint kal-ban :O
  • Cingar
    #10939
    elobb irtad hogy nem erdekel teged a MAGYAR kalkozosseg de akkor miert hangsulyozod hogy te vagy a legnagyobb MAGYAR eppen?
    amugy meg Silver elirtad 2db 65os magyar van naraehan es mind2 rankingon van . Protector meg a ranking negyedik helyig vitte csak aztan meghackeltek es rahagyta. lassan lepotyog a rankingrol de meg 88. helyen van a legnagyobb meg TMNuclear 69. helyen. eleg hulyen viselkedik amiota megosztja az accuntjat vkivel.
  • ronesz
    #10938
    nem, erre a pocsomet verem, a nyalamat arra h en vagyok a legnagyobb magyar is eppen :/
  • Silversting17
    #10937
    Én szerintem igenis szép teljesítmény bekerülni a TOP100-ba. Én személy szerint nagyon ürölnék ha bent lehetnék.

    BTW tejles mértékben egyetértek Domával. Naraehán mi is kénytelenek voltunk otthagyni a magyar guildet, mert 10 emberrel nem lehet nagy célokat elérni. És most tessék: most egy igen nagy, várvédű alakulatban vagyunk, ahol a vietnámitól kezdve, az ausztrálokon át, egészen az amerikaiakig bezárólag mindenfajta nemzetiségű ember megtalálható. És marha jól elvagyunk.
  • Curbuncle
    #10936
    Ki engedte, hogy ellopd a forráskódomat?
  • Doma #10935
    Hozzászólásoddal magadat jellemezted...
  • Doma #10934
    Nem off ez, elfeljtettem kihangsulyozni hogy mmorpg-rol beszelek :)
    FPS mas teszta, ott a warok eleg kis letszamban mennek, es egy 10-15 fos klanbol eleg konnyu kivalasztani 5-6 jatekost akik jok, es ismerik is egymast :)
  • Chamber
    #10933

    De tud, pár éve egy népszerű Unreal Tournament 2003 modban (Deathball) nagyon jó kis full magyar csapatunk volt. Igaz ott csak 5-6 fő kellett egy ütőképes csapathoz, annyit meg könnyebb összeszedni mint egy MMOban egy 60fős guildot :D


  • blbogus
    #10932
    hát sztem naon sokan büszkék lennének magukra ha benne lennének a top 100ban :p