12892
  • Nardon
    #12732
    olvasom kalhq-t mivan dtg hullik szét?
  • Yaya5
    #12731
    hajrá :>
    am 3 klánnal castlet foglalni nem rosz mi?:) részéletek kalhq-n ;)
  • Nardon
    #12730
    hogy kicsit fölélesszem a topicot, Banya s3on elég közel van jchez ^^ már csak pár element kell neki.
  • TheGooDKinG
    #12729
    Van még élet ezen a fórumon ?:)
    Hogy áll a Kal manapság?
  • Nardon
    #12728
    s3-on Banya 70es, herohun,hungaroring meg elég közel van hozzá de jc-től baromi messze vannak.
    és s3ra beköszönött ismét a doggi horn válság :P
  • Cingar
    #12727
    a multkor amikor kerdeztem rola tralltol nem tudott rola semmit mert fleszivodott egy idore de ezek szerint visszajott.
  • Yaya5
    #12726
    s-2n apuci de nem forumozik :]
  • Chamber
    #12725
    Köszi!
    Nemtom FENIXCOMANDER/SWATosBorisz meg akarja-e csinálni valamelyik karin...
    Van még valaki magyar 70+ egyáltalán?

    Ja jó updatek lesznek, kivéve az assa systemet, azt mégjobban el akarják baszni x) Kitörölhetnék már végre az egészet egy az egyben :P
  • Cingar
    #12724
    vihar elotti csönd O_o
    erdekes kis updatek mennek foleg ez az uj assassin system haha !
    chamber neked meg grat a jobchangehez! van meg valaki magyar haninon aki probalkozik vele?
  • qwer2000
    #12723
    Az már megvan nekem az a gondom,hogy a héten én nyertem,de a jutalom az az ablakba maradt... xD
    Sea storeba se az inventoryba semmi,pedig aztírja,hogy az összegyűlt összegek felét+1 ToD-ot kapok ha nyerek.
  • Nardon
    #12722
    asszem be kell fizetned vmi pénzt és akkor foghtsz olyanokat, aki a héten legnagyobbat fogja vagy mi kap aszerint vannak díjak.
  • qwer2000
    #12721
    Köszi a válaszokat sikerült!
    Viszont lenne még 1 kérdésem ha nem vagyok tolakodó. :)
    Van ez a bizonyos dream fish merchant és elég jó díjazásról beszél.
    De azt írja,hogy ezek a halak csak nagyon tiszta óceánban élnek és speciális halászhálóval lehet őket megfogni?
    Erről valaki tudna mondani valamit?
    Mit kell tennem,hogy énis foghassak heringeket?
    Köszi!
  • Chamber
    #12720
    Működik az, csak fontos hogy NE a settings.ini-be rakd (amiben rengeteg hasonló beállítás van), hanem tényleg a system.ini-be KELL (ahol alig van valami)!
    pl:

    [CLIENTVERSION]
    TIMESTAMP=-675697139
    VERSION=2
    MODE_WINDOW=1
  • qwer2000
    #12719
    Köszi szépen!
    Megnézem müxik-e. :)
  • xHeDex
    #12718
    van azthiszem egy olyan nevű fájl a főkönyvtárba hogy system.ini na oda beirod hogy MODE_WINDOW=1 és máris ablakban lesz.
  • qwer2000
    #12717
    Sziasztok!
    A következő kérdésem lenne:
    Az új frissítás óta teljes képernyős módba fut a játék,valahogy vissza lehet állítani,hogy ablakba fusson?
    Köszi!
  • Yaya5
    #12716
    régen irtam ide ^^
    azota unblockoltak (pár levél után) és nem a kis-NAGY betű se nem a szoköz meg speciális karakter volt a hiba a levélküldésben.. egyszerűen csak txtbe kellett volna
    miközben blockolva voltam elkezdtem (illetve 34ről folytattam) egy cjb-t ami mostanára 56 és aszem egy darabig ezt fogom vinni
  • piccolo555
    #12715
    thx megvan!
  • Cingar
    #12714
    legyen benne kis és nagy betű meg szám is.
  • piccolo555
    #12713
    emberek, nem nagyon megy a regelés, mer hibás vagy nemtom, mer ha jelszónak beirok vmit, követel szóközt, ha megadom neki, akkor meg azér rinyál, h legyen a jelszó 6-8 között, de ha 7 karakteres jelszót irok be, azse jó neki!! bhogy ki tudom küszöbölni? előre is thx!
  • v150r
    #12712
    igazán nincs mit :)
  • Doma #12711
    Kösz hogy szóltál!
  • v150r
    #12710
    ohh, bocs. nem tudom hol olvastam, csak bevillant ahogy a forrását néztem, hogy baszki, mintha...
    na nem baj, majd legközelebb
  • Doma #12709
    Szerintem nem fog megszűnni

    FileFront has been acquired by the original founders of the site and will NOT be suspended as previously announced. This is NOT an April Fool's Joke.

    After learning about Ziff Davis Media's plan to suspend FileFront at the end of March, the original founders of FileFront made the decision to buy it back from Ziff Davis Media.

    We're happy to announce to the gaming community that as of today, April 1st, 2009, FileFront is a completely independent company again and is no longer part of Ziff Davis Media. All previously suspended services should be active and working again. We thank Ziff Davis Media for their cooperation and willingness to keep the site and community alive.

    Due to the very unfortunate timing of this event and related announcements on March 24th and April 1st (April Fool's Day), we'd like to make it perfectly clear that:

    1) 1) The March 24th announcement about FileFront suspending its operation was NOT an early April Fool's joke.

    2) This announcement about the original founders buying back FileFront from Ziff Davis Media is also NOT an April Fool's joke.

    3) We're making this announcement on April 1st because the deal was completed today and we want to bring all services back online immediately.

    4) We would NEVER suspend FileFront as an April Fool's joke.

    5) We are happy to be back!

    FileFront has existed in one form or another (originally as FileLeech and Voodoo Extreme's downloads) since 1997. In the last 12 years, FileFront has become the gaming community's most comprehensive and trafficked library hosting millions of files for thousands of games while requiring no registration and providing uncapped download speeds. We look forward to improving FileFront and serving the gaming community for years to come.

    Welcome home. Game On!
  • v150r
    #12708
    doma, szedd le a headerképet a filefrontról amíg lehet, mert pár napon belül meg fog szűnni a tárhelyszolgáltatásuk.
    qwer: én sajnos nem vagyok kompetens a témában
  • qwer2000
    #12707
    Sziasztok!
    Én most kezdtem el játszani Bango serveren.
    Olyan kérdésem lenne,hogy kalshopba hogyan tudok vásárolni?
    1db exp kő kellene,de nekem visa kártyám van ami csak magyar Forint forgalmat engedélyez.
    Valahogy azért megoldható?
    Köszi a válaszokat előre is!
  • Silversting17
    #12706
    Na leszedem és meglesem, úgysem nagyon tudom milyenek a rugó "kühüm" thief cuccok.
  • Chamber
    #12705
    Pff, ezt most mért kellett?!
    Szedd fel és ragaszd össze mielőtt még belelép valaki :S

    x)

    Volt új KalEncy március 17-én ha vkit érdekel. A topic fejlécben lévő link mindig a legújabbra mutat, szóval ottvan^^
  • Silversting17
    #12704
    Megtöröm a csendet!
  • v150r
    #12703
    ejj de kihalt itt az élet :)
    ronesz hogy állsz a no. 1 magyar kariddal? megy már egyedül a lord?
  • Cingar
    #12702
    thiefet elegge lehuztak az updatek tudtommal.
  • Silversting17
    #12701
    Hát szerverek közül nincs túl sok választási lehetőséged, van belőlük 3 :D Mellesleg én is Bangot ajánlom, minél újabb a szerver annál jobb. A régebbieken sokan játszanak és túl magasak az árak is. Ha élvezni akarod a játékot akkor archert vagy thiefet kezdj - az előbbi személyes tapasztalatom, utóbbiról viszont nem tudok nyilatkozni de van pár sokatmondó videó ez ügyben.
  • Cingar
    #12700
    ha lehetseges akkor igazi adatokkal regisztralj mert kesobb ha valami problemad van kerhetik a szemelyid. szerverek kozul bangot javaslom, itt vannak a legkevesebben de az arak legalabb alacsonyabbak es jo spotok sincsenek mindig tele.
  • Doma #12699
    Banner alatt link: Hivatalos oldal.
    Ott Download, client, javaslom a Filefront-os megoldást.
    Közben amíg lejönt a kliens, itt alul a fórumkeresőbe írd be: #7422
    Szerintem nem sokat változott a regisztálás azóta.
    Ha mégis akkor minimális angol tudással meg fogsz bírkózni a feladattal.
  • Pusztító_78
    #12698
    Hali
    szeretnék játszani ezzel a játékkal
    mit honnan kell leszednem ja és szervereket amiket érdemes megnézni
    tudom hogy valahol le van itt mindez írva de 13000 hozzászólást végig fésülni
    szóva ha lenne valaki olyan rendes hogy egy kezdőnek leírná mit hol talál meg megköszönném
  • blbogus
    #12697
    müködik.. tesztelve van.. csak senkinek nem jo az h kiveszik mongyuk az archert.. ugyhogy igy ezér nem csinálnak szervert.. bug lehet h lenne néhány nem tom..
  • Cingar
    #12696
    ha ennyin mulna sztem mar megcsinaltak volna, meg ezzel max azt ered el hogy a bugos modell bent legyen de rendesen sose fog mukodni.
  • blbogus
    #12695
    jah ha vkinek nem esett volna le akkor ez arra vonatkozik h thief + private server :)
  • blbogus
    #12694
    vagy az engine vagy a mainserver.exe, amivel inditod a szervert, vagy mind2 nem birja kezelni a 4 karaktert.. de meg lehet csináni, hogy mongyuk vmeik kari helyére betenni, csak macerás, de kiprobálni megéri..
  • Nardon
    #12693
    figy ha vki abban szórakozást lel, hogy crashelgeti a szervert több napon keresztül egész nap mert talált egy bugot, akkor mért ne tennék meg...
    és van egy két pénzhajhász hacker, mint pl 5andr0 akinek mondasz egy id meg adsz neki egy borítékot és máris ad olyan pw-t amit akarsz... szal ha lehetne biztos megtették volna már, kiaz a hülye aki otthagy ilyen pénzforrást, nálam ez szinte egyenlő azzal hogy nem lehetséges...