12892
  • sp5
    #11011
    Oks akkor toljad az IR-t a 66ért én meg most a 2moons-t probálgatom.Amugy láttalak vmeik nap atádon a bütner felé asszem
  • Chamber
    #11010
    Ja, eddigis játszottam, bár pár hónapig csak wart :)
    De most csinálom a 66-ot épp, mivel war-ra már 5. hete nemsikerült neveznünk -_-
    Plussz a vasárnapi tournamentre is nevezek mostmár majd, csa arra tudok elmenni ugyanis, abból amiért lehet honort kapni :(
    Meg kell menni az új szigetre lassan G60ért.
  • sp5
    #11009
    Cham te még játszasz?
  • ThedarkmanHUN
    #11008
    LoL
  • blbogus
    #11007
    fura lenne ha pont én nem szolalnék meg.. ennyi..
  • Silversting17
    #11006
    "teneválaszolj" Ezt a szép új szót honnan szedted? Első osztály...
  • persil
    #11005
    Quicky te kallal még játszol? O.o
    Mert én most megint.
  • QuickHUN
    #11004
    Pistike ne má!
    Pici pofi pszt :)
  • Bucser
    #11003
    Szerintem meg nézz a napba a többit úgyis tudod...
  • tpisti24
    #11002
    teneválaszolj..én tudom kivagy...egy pöcs
  • ronesz
    #11001
    "meg olyan hülye lennék hogy benthagyom commentembe és magamat égetem?"
    pontosan. (erre az uzenetre mar legyszives ne valaszolj azt se tudom ki a pocs vagy koszi)
  • tpisti24
    #11000
    egy szóval sem mondtam h botolok az csúnya szó de téma lezárva ne silkezzünk itt..
  • DamageAdept
    #10999
    Aahhhh pityu te vagy a sztár...te még botolni is tudsz...sajnálom elélveztem...mindig is tiszteltelek...
  • tpisti24
    #10998
    OFF
    kockulós a silkroad annak aki saját kézzel játszik:)...
  • Doma #10997
    Pedige elég nagy hülye vagy itt kötözködsz, ahelyett hogy ülnél a SRO előtt és farmolnál 1000L :)
    Jah és Kalhoz mérten a SRO sokkal inkább kockulás és farmolás, szal...
    Ölj meg 5000 ezt, meg gyűjts össze 1000 azt... Szóval nem kockulsz?

    De köszi az építő jellegű hozzászólás! Továbbiakban tartogasd magad a Silkroad topikba.
  • Silversting17
    #10996
    Sztem ezt rajtatok kívül senki nem érti, és őszintén szólva nem is érdekel.
  • tpisti24
    #10995
    látod ez nemígy van:)
    szerinted ha tudom ezt akkor minek írom ki? meg olyan hülye lennék hogy benthagyom commentembe és magamat égetem? direct hagytam bent tudtam h csak ezzel tud visszavágni...silkben nemigazán azvan hogy éjjel nappal ottülök:)
    ahhoz nemkell kockulás:)
  • FL Zoli
    #10994
    Az hogy neked is van 78 as karid, tököm tudja milyen játékban...
    magyarul olyan vagy mint ő
  • tpisti24
    #10993
    ronesz mondom hogy kevés vagy....ebben most mi a jó?:)
    ISRO-Venice FelszemuJack lvl 64
    ISRO-Zeus OneEyedJack lvl 78

    mi értesz ezalatt? mond má el kíváncsi vok
  • Silversting17
    #10992
    Hát ezt most nemtom miért kellett...
  • ronesz
    #10991
    hi
    ISRO-Venice FelszemuJack lvl 64
    ISRO-Zeus OneEyedJack lvl 78
    bye
  • DamageAdept
    #10990
    Most mért kell ezt? Csak irigykedsz
  • tpisti24
    #10989
    ronesz grat mekkora szar vagy xD, aztmondja ő legnagyobb magyar..hol? egy képzeletbeli világban ahol a kis 250 pixelből álló kis kariddal mész és megtudod ölni a másik kis grafikus emberkét? erre ne legyél nagy...ejjél nappal ott ülsz a gép előtt aztsem tudod mivan "odakint", nincsenek barátaid, nemtudod miaz h "élet", ...ezek a fogalmak neked ismeretlenek, belevagy építve egy játékba nem vagy sajnos több, kimennél a napra este 10kor mg akoris leégnél mer annyira hófehér bőrőd is lehet és még sorolhatnám h ennyi minden van amiatt ilyen nagyképű dumákat nemkéne besorolnod...hogyha pl nem itt mondanád h "legynagyobb magyar" hanem mondjuk az olimpián arra büszke lehetnél:) de így csak égeted magad..., esetleg egészítsd i ezt hogy a "legnagyobb magyar ...." <- ide mindenki képzelje bele azt amit gondol roneszről xD
  • Silversting17
    #10988
    Köszi az infot :) Kiegészítésül még annyit, hogy lehet savingot használni a szigeten, de csak a kezdőponton. Szval valahogyan már most össze van kötve a kalcashel
  • persil
    #10987
    Hát nem remélem nem kötik össze a kal cash-es baromságokkal:(

    De az a lol, hogy már tegnap azt kérdezgette valami baromszájú, hogy hogyan lehet a szigetre jutni... xD
    Lehet tudni, hogy milyen szinten érdemes majd odamenni?
    Tudok angolul, csak rühellem a kal hivatalost meg időm sincs, és lusta vagyok :D
  • Chamber
    #10986
    Ja, a lényege az hogy lesz egy új sziget ahol G60 armort dobhatnak majd a mobok (az átlagosnál amúgy 10%al több XPt és pénzt érnek itt a szörnyek). Viszont naponta csak egy bizonyos ideig lehetsz majd ott.
    Én pl a lvl65 miatt 45 percet + a honor rangom miatt (ami nincs is :) 30 percet, azaz napi 1:15öt lehetek csak ott :(
    (a maximum pedig lvl70+oknak, General ranggal 5 óra lesz)

    A szörnyeket gondolom akkoris látod mik lesznek ha nemtudsz angolul :)
    Lesz egy boss is az a Demon E-moogy.
    Ezt úgy lehet előcsalni ha megsemmisítik a szigeten lévő 4 kis templomban a sárkánykarmokat. Rős méreggel és sokféle skillel fog támadni, és ha úgyérzi baj van akkor elhúz a föld alá és máshol jön elő :)
    Mikor már nagyon a végét járja, megidézi a Ghost of the Dragont és őmaga elbújik a füld alá. Ez a Ghost szintén sokféle skillel és méreggel támad (ezt a mérget nem lehet gyógyítani).

    A fedősztori a timelimitre az hogy a sárkány ereje az egész szigeten jelen van és senki nembírná ki ott. Úgyhogy majd csak úgy lehet odajutni, hogy Narotuthban vmi NPCnek kell adni egy talizmant (nemtom honnan kell majd szerezni, remélem NEM KALCASH =() ami majd megvéd a sárkány erejétől egy időre.
  • DamageAdept
    #10985
    A lényeg hogy beteszik a törtről jól ismert szigetet fixre és majd jól nyakon kell bszni a sárkánykákat...
    azt írja g60 golden armort fognak droppolni, ez ugye a sárkány mintás, de nem értem miért nem tudják frissíteni az item oldalon az armoroknál...
  • Silversting17
    #10984
    Na de én arra lennék kíváncsi, hogy mit írnak az oldalon. Szinte semmit nem értettem abból ami ott van, mivel nem nagyon tudok angolul.
  • Chamber
    #10983
    Milyen event? 0o
    Az E-Mok island az nem event lesz hanem permanens update :P
    Arrólmeg mindenki vszínűleg annyit tud mint amit az oldalon írnak :)

    Jólesz ha nem lepik majd el a hackerek a szigetet 1HH-el, meg nemfog mindenki más expelt kapni tőlük :D
    Kár, hogy a honor rendszerhez van kötve vmennyire, így csak napi 1:15öt lehetek majd ott :( Mocsok kis igazságtalan koreaiak :P
  • Silversting17
    #10982
    Ki mit tud az új Eventről? Én elolvastam, de nagyon zavaros.
  • Chamber
    #10981
    Énis kipróbáltam a 2moons-t ma délelőtt... hát nekemsem nagyon tetszik, nekem olyannak tűnik mint a SilkRoad (bár lehet nem, mert silkben is csak lvl8ig vittem, szal nemsokat láttam belőle :)
    Asszem maradok a Kalnál még kicsit :D

    @MaxDJ kösz az infót, de már ismerjük... mi csináltuk a KalEncyt :D Ottis a link fent a kép alatt rá ^^ :D
  • DamageAdept
    #10980
    Szerintem is szar, 2quest és 15perc után úgy beleutáltam mint a fene.
  • QuickHUN
    #10979
    Ejnye :)

    OFF
    Aki jön a 2moons-ra akkor a legalsó server Shoa vagy mi :)
    Quickhunor lettem :)
    De sajna nem fog tetszeni (főleg kalosoknak),nagyon béna lett :)

    Csoki

  • Dodokacsa
    #10978
    a kalenci kb akkor "keletkezett", amikor én olyan 50-52 voltam.
    namost én cirka 1,5 éve jáccom, és 6-8 hónap volt mire 50 lettem
    ezt add össze okostojás
  • DamageAdept
    #10977
    Kussolsz. Játszol.
  • v150r
    #10976
    másfél.
  • nokedlike
    #10975
    oops megtalaltam a passomat a forumba:)))
    na vegetek van
  • Bucser
    #10974
    Wow:) Láttad már a bannert?
  • DamageAdept
    #10973
    Köszinem mintha nem ismernénk már egy éve
  • MaxDJ
    #10972
    Kal enciklopedia
    Leiras mindenrol a jatekbann :
    http://rapidshare.com/files/45791560/kalenciklopedia.zip