12892
  • Makma
    #11331
    a weblapon kiírták hogy karbantartás , hahahaha
    hagy abból a rengeteg beküldött kalcash-ből nem tudnak valami normális szervert meg netett összedobni és azt megfelelően futtani ez röhely.
    valszeg magyar mentalitással csinálják: lovét lenyúljuk azt összedobuk valami szart a bontóbol.
  • diegho
    #11330
    3 perc van vissza a warból és cl... megint hack volt? mondjuk 1 cannon lövésből lelőtte valaki a majd' fullos zászlót :D
  • diegho
    #11329
    én is ezért fogok inkább diamondot venni, meg sokkal olcsóbb is.
  • Nardon
    #11328
    pain dmg: 182-222 (+30) 212-252
    diamond dmg: 167-207 (+41) 208-248
    ez a -4 dmg nem vmi sok ahhoz mérten hogy kapsz +5otp-t diamonddal.
    Szal én is arra szavazok.
  • Makma
    #11327
    @diegho
    én a 12/12/2 treasurét venném ,
    lvl 56-on úgy is lecseréled.
  • blbogus
    #11326
    soha nem fogok rájönni h mér jáccok még mindig ezzel a tetves játékkal..
  • diegho
    #11325
    remélem hamarosan megkapom a kal cash pontokat. úgy döntöttem középutat választok. veszek 2 g50 armort és egy közepes kardot, mivel kb 50-50%ban party-zok és solo-zok. már csak az a kérdés kardból mondjuk 10-10-1 kings pain vagy 12/12/2 leg diamond (közép) kb egy árban vannak.
  • diegho
    #11324
    persze lehet szimplán félreolvastam éjjel, de valami ilyesmi volt. vagy ha a hp van 10% alatt akkor alakítja a manát hp-vé? mert hogy 10% alatt nem arra fogok kotomászni hanem rohanni az is tuti :D
  • diegho
    #11323
    survivorhoz azt írta hogy ha 10% alatt van a mana akkor alakítja át hp-vé. szóval van ebben 10% is meg mana is.
  • Csimbi
    #11322
    "akkor szokott a manám 10% körülre "
    "még azt a 10%-ot is elveszi akkor nem kell"

    erre irtam, hogy keverted... a 10% az a sacrifice, a mana meg a survivalhoz kell. mind1, értjük mind2en, hogy miről van szó, ez a lényeg
  • diegho
    #11321
    miért keverem? azt mondtam néztem a skilleket, amit 52-őn kapok megkérdeztem ér-e valamit mert a másik életmentő szart se ér szerintem. most te leírtad azt amit én. no mindegy. akkor arra az áldozatra teszek 1-et meg persze ott lesz a shield offense, végre tudom pihentetni a majd a felesleges doggikat.
  • Csimbi
    #11320
    @diegho

    látom kicsit kevered a dolgokat xD

    Sacrifice,
    G1 : lvl52, az életed 10%-át veszi el, és a másikon ennek a 10%-nak a 75%-át gyógyitja
    (pl: 5000 HP * 10% = 500 HP * 75% = 375 heal)
    G2 : lvl61, az életed 15%-át veszi el, és a másikon ezt teljesen 100% gyógyitja
    (pl: 6000 HP * 15% = 900 HP * 100% = 900 heal)

    Én Zan-al 1060-at healelek, és elmondhatom, hogy sokszor jön jól, még ha van healer, akkoris.... a G1 nem nagy durranás, de a G2 már nagyon hasznos!

    Survival Instinct,
    nah, ezaz, amelyik a manádat alakitja életté... sztem nem sokat ér, elvileg életmentő skill, de mégis van casting time-ja... ha szarban vagyok, akkor ált. nincs idő még castolni is xD akkor már ES sokkal jobb xD

    @boss
    kinyirtuk megint a boss Haninon, de most a DT allyval(régi KU ally)
    gyakorlatilag megint mi(VSB ally) öltük meg, a stormerek és a cjbk 90% tőlünk volt, a támadóik meg szart sem értek, ugyhogy a végén a VSB allybol ment 2 csapat segiteni nekik, az aggrot is átvették, ugyhogy a droppok is oda estek! Szerencsémre pont abban a csapatban voltam énis, kaptam 22%-ot lvl60-on a bossért xD
    Sajnos G60 armort nem dobott, de 2x G62 fegyvert igen


    nah játszatok sokat, aludjatok keveset, bb
  • diegho
    #11319
    7% a szintlépésig, de meguntam tegnap este már, nem volt kedvem még 20 percet játszani :D

    ez a lvl 52-es gyógyítás féle dolog használható valamire? néztem skilleket de ahogy látom pl a túlélési hajlam vagy mi az egy rakás sz@r, nekem akkor szokott a manám 10% körülre menni mikor felteszem fod, cod, +3otp és mondjuk nem volt teljesen maxon, most ha nekem ilyenkor még azt a 10%-ot is elveszi akkor nem kell.
  • diegho
    #11318
    jah inkább úgy fogalmazok ha nincs party r1 r2 r7 r8-ban akkor solo r9 r10. így is egész jól elvagyok ott.
  • diegho
    #11317
    solo is van meg party is van. vegyesen nyomulok. én is gondolkoztam azon hogy fullos imp kard és g46 despo bof, még nem tudom mi legyen, keresek egy pain kardot először is, aztán lehet imperialozom majd. chest-et megveszem g50-ben (mert tetszik) aztán meglátom mire marad pénz.
  • JohnnyHUN
    #11316
    nem 1röl 56ra nehéz megcsinálni hanem 56rol 68ra!!! meg nem 1 olyan van aki nem 1röl vitte a karaktert szoval szerintem ez mindenki magán ügye szerintem bár én ugytudom 56tol viszed :P
  • ronesz
    #11315
    most jonni fog megint a szoveg h az csak egy fake fasz es 58on kapta stb stb :p
  • JohnnyHUN
    #11314
    sziasztok Over gamel persze dropra megy 68as :P
  • Nardon
    #11313
    dodo egy ötlet, ha nem kapsz cw-ért honort, csak egy c/s egy kis blabla már unom hogy nem kapok semmit szöveg stb... meg egy kép a honor tábládról. Azt egy-két hét alatt megkapood az eddigi összes elmaradt honorod. Amugy a "most már nem is tudom hogy érdemes e kc-t venni" szöveg mindig bejön :D
  • blbogus
    #11312
    Over még jáccik ? időtlen idők ota nem hallottam rola.. azta.. mi van vele?
  • Nardon
    #11311
    lagg? az mindig van... Mondjuk helyekn jó hogy kevesen vannak, pl egy két partinak nem több oldalas váró listája van... Lényeges helyeken vannak partik, d3 f6, d4, hl, d1... A hátrány hogy nehéz cuccokat eladni...
  • Dodokacsa
    #11310
    névcsere meg azért kell, mert nemzetközi guildet nehéz olyan névvel csinálni, hogy Hungarians... ezt gondolom nem kell magyarázni
  • Dodokacsa
    #11309
    azt senki sem mondta, hogy a Hungarians felbomlik :P
    marad, az idők végezetéig :)
    annyi lesz, hogy csinálunk egy +50-es nemzetközi guildet név: SpartanS :P (vagy vmi hasonló)
    a Hungarians meg megmarad, mert vhol fel kell fejlődni 50ig...
    és igen, van akinek a honor-al volt baja (én pl 5-ből 5x nem kaptam meg... ebből 4x végig bent voltam) van akinek a kevés aktív taggal volt baja (10-15 hétköznap, 15-20 hétvégén) van akit meg az zavart, hogy nincs aktív leader...
    és ezt találtuk a legjobb megoldásnak, és ha már új guild, akkor legyen kövér
  • Csimbi
    #11308
    hu de régen irtam ide xD

    hungarians:
    hát, sajnálom, hogy felbomlotok, de megértem az indokokat normális szint és ally nélkül nehéz honort gyüjteni :( sok sikert a továbbiakban, ha kell vmi help, tudjátok kinek kell irni xD

    boss:
    66 emberrel pucoltuk ki 2. ra a bosst, és abbol 4 magyar volt xD ez azért nem rossz, ott lenni a top-ban (ChamberHUN,HelenaHUN,Over,TirandA)

    diegho:
    ha solozol, akkor über g53 imp kard + full pimp g46, és ahogy lesz drop, cseréld g50-ekre
    ha partyzol, akkor szutyi kard, full pimped g50 és majd 56 után kard...
    véleményem szerint egy jol huzott g53 impet már nem éri meg lecserélni sima g56-ra sem, max egy agyon huzott generalsra, vagy g59-re, viszont elmondhatom, hogy amiota Zan-nak g62 1h-ja van, azota vmi iszonyatosan darál... (skillek nélkül, ha csak az alapsebzést nézzük, jobban sebez a g62 1h(átl:670), mint a g62 2h(átl:590) xD)

    bango:
    az árak röhelyesek, a multkor benéztem, 3M ér már g50-et lehet venni, viszont szerintem nehéz játszani, mert kevesen vannak -> kevés a parti
    persze legalább nincs annyi lagg
  • Chamber
    #11307
    Hát ha jóltudom akkor Hungarianst szüntettétek meg és az helyett alakul új guild, új leaderrel gondolom. Akiket érdekel a dolog azok eddigis ottvoltak már sztem, ők ezért nem szóltak hozzá. Akit meg eddig sem érdekelt a Hungarians (mert már van guildja) azt mostsem fogja érdekelni ugyanaz a guild új néven gondolom.
    Új playerek meg nemsokan vannak sztem lv50+ hogy hozzászóljanak :D

    Amúgy a leader meg névcsere volt az egész lényege? DUGIMACA még mindig 53 körül van és senkisem játtszik rajta?

    Sok sikert a tagtoborzáshoz! ;)
  • Dodokacsa
    #11306
    nem vártam, hogy bárki reagál majd bármit is (persze jó lett volna), csak gondoltam így illik. hátha. de nem.
  • v150r
    #11305
    látom, megint sokakat érdekel a dolog.
  • Nardon
    #11304
    Éljen bango, egg party pénz dropokból összejön full g50re pénz... 53ra full g50ben leszek, legalapabb kalcashből meg egy bowot vettem...
    Most jöhet az oltás hogy ki mért nemszereti bangot...
  • diegho
    #11303
    nem vagyok gazdag és pont azon gondolkodok mit érné meg venni, végülis g50-re nincs egetverő szükségem, inkább a killing speed ami lassú, tehát egy jó kard kell, lehetőleg pain és egy kis otp se ártana jelenleg 120 és 125 jobban tetszene amit most használok 11/11/2 68 alap otp, pain-el mondjuk egy 12/12/4 kings-el meg is lenne annyi ezt szerintem olyan 15kk körül meg is kapnám, plusz ez mellé vennék egy g50 chest-et 18kk körül és egy kesztyűt 15kk körül, ez összesen 48kk a legkisebb kal pontból 40kk összehozható eladom a cuccaim, melléteszek valamennyit és meg is van, így már mehetek majd d3f3-ra ott jobban jönnek a droppok, több pénz lesz, abból meg meglesz a többi g50.
  • diegho
    #11302
    legközelebb teleportálok aztán az tuti safe, ott semmi nem tud kinyírni még assa sem. igaz most olyan szövettségben vagyok ahol ha kinyír egy assa már mennek is utána, legalábbis egyik 50- srácot megvágta egy assa 5 perccel később már halott is volt, igaz többször olvasom azt hogy 6-an összeállnak a szövettségből és ők vagdossák azokat akik nem közénk tartoznak :D jah és tegnap is véletlen 1 lövéssel lelőtt egyik íjjász egy 60-as vagát :D mert útban volt, azonnal küldte neki az rb-t hogy sry, pedig assa halálért alig jár levonás.
  • Chamber
    #11301
    Hát aki gazdag és megteheti :D
    Hát ja a ló alatt nem safe, viszont sok szobában van safe sarok ami tényleg az, hamár nincs kedved messze menni akkor legalább addig mássz el legközelebb.
  • diegho
    #11300
    úgy gondoltam hogy a folyosón lévő ló alatt max hp-val talán nem halva jövök vissza, de mondom annyi mob volt ott hogy ameddig elláttam ott álltak és ugye se fod se cod nem volt rajtam, legközelebb ha gyorsan el kell mennem akkor teleport.
  • diegho
    #11299
    nem gond most használom a razer deathadder egeremet erre is, ma meg hazaviszek egy másikat klikkelgetni kalhoz. tök jó hogy találok egy despo top-ot annak ára elmegy rb-re mert lagolt, utána találok egy legandary toi-t annak ára megint rb-re megy el. csodás. de különösen nem érdekel pár euró elkölt azt kész nincs pénzhiány.
  • Chamber
    #11298
    Az ilyenek ellen van egy tök egyszerű megoldás: safe-ben logolj ki mindig :P
    Vonatkozik az AFK-ra is :)
  • blbogus
    #11297
    ennél a játéknál nem monták h csak erős idegzetűeknek meg h ienek? :P
  • diegho
    #11296
    jah és - egy 10k-s egér amit szétvertem a g.cibe.
  • diegho
    #11295
    a k.rva isten b.ssza meg... elindítom ezt a szart r8 előtt a folyosón léptem ki. erre odateremtődök az r8 és az r7 összes dögje közé mert egy nyomorék faszláma 30-as ijjás odahúzta őket és megdöglött. megint -2 milla rb-re. ezt komolyan nem hiszem el. következőnél eladom a karaktert a f.szba.
  • Nardon
    #11294
    Arany középút :), mondjuk 3 clean g50 és egy nem imp pain, meg ha elég kocka vagy 56 gyorsan meglesz, és 1h-k kicsit elérhetőbb áron vannak mint mondjuk g56 íjak. Gondolok ezzel ara, hogy lecseréled majd egy g56-ra (az meg lehet imp 16/16/6 kings demons blood stb..., g56-al már el lehet ketyegni egy ideig)
  • Dodokacsa
    #11293
    Sziasztok núbok
    abból a nagyszerű okból írok, mert van vmi készülőben a HANIN szerveren...
    (bár úgyse olvassák annyian mint szeretném :))
    egy új Guilddel fogunk megpróbálkozni, ami nem csak magyarokból áll majd, PvP meg War meg egyebek miatt (Honor)
    Mivel csak magyarokból nem lehet kiállítani ilyen guildet azért lesz "nemzetközi"
    Viszon mivel a vezetés magyar lesz, ezért természetesen minden 50+-os magyart szívesen látunk
    Név még nincs meg, de 10-15 ember már összeállt
    ha minden jól alakul ma kilépünk és jövő héten megalakulunk :)

    to be continued...
  • diegho
    #11292
    na első pvp-m ellenfél: xfire, burnc, migot, rossita, psychowar, ingvald :DDDDDD esélyes volt hogy egyet se ölünk, nem is öltünk :D