12892
  • blbogus
    #11371
    ez nem esett jol :( mégha csak vicc is volt..
    amugy a hack már télleg megvan de kicsit se arra akarnám használni.. de feleljcsétek el az egészet.. utolso proba volt itt nem véletlenül.. és lám.. :P
  • diegho
    #11370
    s2 tegnap kinyírta a sárkányt, csak gondoltam beírom :D
  • DamageAdept
    #11369
    Megígérem ha kész lesz az öltönyöm akkor felmegyek és berúgom az ajtódat
  • v150r
    #11368
    hack már megvan, mostmár csak kari kell hozzá.
    lehetőleg másé, hogy ne az ő ajtaját rúgják be a feketeöltönyös úriemberek :D
  • dragonfighter
    #11367
    elöször hacket,most meg karit kunyizol...hová süllyed a világ xD
  • blbogus
    #11366
    üdv emberek ismét marhasággal fordulnék hozátok.. ;)
    keresek oan karit 45+ mind1 meik serveren, ami a kutyának se kell és van hozzá secret number.. clean is jo természetesen.. ha vki ismer oan embert aki szivesen átadná a már neki nem kellő kariját az kérem jelezzen felém.. karácsonyi ajándéknak is fel lehet fogni és utána becs szo többet itt nem offolok :D kaszt nem számit.. knight archer persze előnyben :)
    köszönöm türelmeteket
    öszinte hivetek: blbogus ;)
  • diegho
    #11365
    nah war előtt leállt a szerver...
  • diegho
    #11364
    nah ha nem találok g53 kardot akkor guild leader ad egyet ingyé, vagyis mindenképpen ad 10/10 steely közép. azzal addig elleszek amíg nem találok.
  • Nardon
    #11363
    mondjuk egy ötlet 54 és 56 között IR-nek lure az meg elég gyors :)
  • Nardon
    #11362
    emok meg nem tom, amig d1ben van piros addig az gyorsabb, meg commaként nem tom neked mennyire gyors egy 4-5k hp-val rendelkező mobot... Meg ugye rangtól függően tuddsz ott maradni, vagy perkálni kell... Szal sztem ha comma vagy 54ig d1, aztán meg d3 partik, 56tól meg ugyis jöhet f6, ami meg elég gyors :)
  • diegho
    #11361
    most egyelőre d1-ben szórakozok, de tegnap sikerült meghalni egy szaros padlóban mászkáló lurer miatt. örültem neki. most kardot nézek, de senki nem árul semmit. konkrétan még clean sincs, nemhogy megcsinált. 3 napja kint a nevemben cop-ban hogy g53 1h-t veszek, egy ajánlatom volt egy 15/15/5 leg imp valami 80kk-ért. hát kösz ennyiből 56-ost veszek lazán. szóval necces lesz ez a dolog. d3-ba tudom hogy kell az otp, de 53-as szinttől majd emokra akarok menni, utána jöhet d3f3.
  • Nardon
    #11360
    @diegho ez is egy megoldás, mondjuk kevés embert láttam g50 1hval nyomulni 56ig. Viszont ha d3azni akarsz, oda viszont nem árt az otp, viszont ha egy 6os partiba eggeltek, egy hét és szépen meg lehet gazdagodni d3ban....
    Amugy végre elértem 53-at és viríthatok full g50-ben és pain bowwal :D
  • diegho
    #11359
    Szombati cw után az ally-m ki akarja nyírni a sárkányt, hát nem tudom... szerintem nem fog sikerülni. én szerintem nem leszek itthon szóval nem veszek részt benne, de ha valaki résztvesz csináljon videót.

    jah és megoldottam a g50 vagy erős g53 fegyver kérdést. vettem egy chest-et meg egy sisakot és szerintem egy kesztyűt is veszek. sokkal jobban tudok így haladni solo-ban r9-ben. 6 mask-al is elbánok ha rámjönnek és mivel g53 kardot nem látok, ezért azt csinálom, hogy még kesztyűt veszek és utána gyűjtök kardra, másnem 53-as szinten végig d3-ban party-zok tali droppért, abból meg lesz majd kard. de ha megnézem mostani kardot 11/11/2 bf steely 163-203(+35) ha vennék egy 11/11/2 diamondot akkor 167-207(+35) lenne a sebzésem. ergó +4 damage és +6 otp, viszont otp-re nem nagyon van szükségem még itt d1-ben, így inkább ujjítok armort.
  • Chamber
    #11358
    Ehh, kicsit le vagyok maradva :)
    @diegho "mondjuk múlt héten nem voltunk sokan 10-12en de most voltunk bőven, 20 felett"
    Lol, nálunk sírnak ha egy guildból 40nél kevesebben vannak war-ban xD 60ból a 10-12 rohadt kevés, meg a 20 is sztem.
    CWn nem jár honor a leölt emberekért!

    @Tömi Teljesen ingyenes alapból, de ha akarsz akkor vehetsz pénzért cuccokat a Kal oldalon (Item Shop). A kliens kb 400MB (de elég lassan bírja csak tölteni általában), aztán patchelgetés után lesz kb 800MB a full játék. Ha nemszeretsz emberekkel találkozni akkor menj a Bango szerverre (bár akkor mért MMO-zol? :) mert ott tényleg kevesen vannak.

    @Freez Te szegény, most elite majd jól felhackeli az egész Sp4rt4ns guildot Amúgy gratz a dropphoz darknes ;)
  • dragonfighter
    #11357
    mért van az hogy felrakom a kalt,bepeccseli elindiom,beirom id pass LOG IN és CL? Utánna meg nem akar belépni me azt a hibát adja hogy nem javítják a kalt és csekkoljam le a netet de az műxik ahogy kell -.-
  • ThedarkmanHUN
    #11356
    /me megcsipi dodokacsát xD
  • DamageAdept
    #11355
    Nah most mért kell elkezdeni az osztást, szegénynek van elég problémája magával...
    Amugy meg ha kicsit belegondolja magát a helyzetünkbe rögtön rájön hogy normális ember ha ilyen névvel találkozik akkor reflexből röhög egy jót...
    jaj! csak engem ki ne írjatok...összeomlok XD
  • v150r
    #11354
    elite, te nagyon hülye vagy.
    a szánalmas jelző mostanában közhellyé nőtte ki magát, de erre nem tudok mást mondani. szánalmas amit csinálsz. és az a vicc, hogy ezt te komolyan is gondolod. engem is "fel fogsz most hekkelni"?
    infantilis vagy.
  • Dodokacsa
    #11353
    ááááááá, ezt nem hiszem el! valaki csípjen meg! visszatért!

    aki nem tudná, 1-2 hónapja páran meg lettünk fenyegetve, hogy fel leszünk hekkelve (az, hogy miért az most mindegy, pedig az is vicces)
    feltettem a nevét, az igazit! egy nyilvános fórumra. tejóóég! és, akkor mi van? kérdem én.
    az iwiw nem nyilvános? ott véletlen nem Elitewarrior szerepel becenévként? a copy-paste is tilos? vagy hogy?
    Elite ha ezt olvasod... lécci. nem vagy már gyerek, lécci ne viselkedj úgy... gondolkozz, gondold át az életed, nézz magadba, ne mindig másban keresd a hibát, ésatöbbi...
  • diegho
    #11352
    pedig elvileg kapni kéne.
  • Makma
    #11351
    nemigazán
    én mindig 1000 honort kaptam a CW után.
    függetlenül attól hányat öltem és hányszor haltam.
  • Nardon
    #11350
    oO s2-n jár pont a cw-n megölt emberekért? oo
  • Nardon
    #11349
    jah tömi, ha megvan game, bango szervert válaszd mert ott kevesen vannak ^^ és kell a sok magyar :)
  • Nardon
    #11348
    Bango előnye, hogy szinte nem elhet elérni 50et ugy hogy ne ismerne a szerver. Pl volt egy csavo aki el 1hh-zott 68ig, és este törlte kariját, regel meg visszaűllította, igy nem volt benne top 100ban :) A lényeg az volt hogy megjelent egy ismeretlen nevű karakter fortban (a név stílusa hasonlított egy hackerére) Gyorsan vki fölkérte 3v3 pvpre és engedte az npc vagyis 50+-os. A gyerek azt csinálta, hogy ssziget végére rohant speed hackel, és ott stormolt coold down hackkel, ha pedig nem esett neki g60 gyorsan ujraindította szervert, nehogy vki odaérjen és észrevegye...
    Ezért bango pl játszhatatlan volt pár hétig...
    De köszönhetően a kis létszámú közösségnek, gyorsan le lett fülelve (vki el speedhackelt sziget végére és csinált róla egy két kompromitáló ss-t)
    másnapra bannolva volt.. Mondjuk még egy hónapig tartott mire leszedték toplista elejéről, de legalább meglett...
    btw most meg kinai guild-é bango castle... (érdekes egy guild egyszercsak megjelennek 50esen... soloba hullik nekik g62, (persze 2h a vagának) és mondjuk cw-ben egy comma meg egy mage ugy támadt meg, hogy kb egy ea tud onnan...
  • blbogus
    #11347
    hát kinek mien nete van.. meg én még talán a régi klienssel jáccottam v mittom én.. utoljára bango indulásakor voltam fent.. 3 napot :p
  • diegho
    #11346
    nem tudom ki csinálhatja, mi guildünkből senki az tuti. meg elég sokan sírtak ally chatbe is hogy már csak 3-4 kill kell nekik a kapitány ranghoz és a tökül televan ezzel.
  • diegho
    #11345
    az új klienst nem kell sokáig patchelni, nekem 2 perc se volt.
  • blbogus
    #11344
    nem fizetős.. tök ingyenes.. és hát fogalmam sincs mekkora.. 400 mega sincs ha jol emlékszek.. :huh: viszont peccselés nekem mindig jo sokáig szokott tartani :P
  • tom505
    #11343
    ja es meg h mekkora a game azaz kb mennyi ido alatt toti le?
  • tom505
    #11342
    ebbe a gameba kell vmit fizetni?
    vagy csak eleg letoteni?
  • Cingar
    #11341
    amugy most epp irta a guldleaderunk hogy megfigyelte valami haverja war kozbe a servert valami programmal nem tudom mivel nem ertek hozza egyaltalan de a lenyeg hogy tutira meghackelte valaki a servert csak kerdes hogy ki es miert.
  • Cingar
    #11340
    csak nem mind1 mert ti ha belogoltok ott vagytok ahol kidobott de nalunk midnenki narutba...
  • Nardon
    #11339
    bangon télleg nem volt gáz elég rég óta.
    Amugy egy kérdés kalcashről: elutaltam pénzt mult hét szombaton (nov 3), azt irták egy részben, hogy 6 munkanap és megjön, továbblépek és ott az volt kiirva hogy nov 19-re tervezik lebonyolítani... És még télleg nem jött meg... Vmi szünet van koreában?
  • diegho
    #11338
    érdekes módon én is végig engine-t kapok, nem csak én, a guildből mindenki, ally chatben mindenki anyázik hogy mindig engine-t kap, volt aki írta 15 perc alatt a 4.nél tart. szóval ez az engine ez nem csak rátok érvényes hanem ránk is.
  • Cingar
    #11337
    fura elozo waron nem voltak sokan a defenderek es micsoda csoda a server beszart war alatt es tiszta bugos volt.most pedig akarki a szovetsegunkbol elindult a piramis tetejere veletlen enginet kapott es tok mind1 volt hogy melyik pontjan van a piramisnak.vegulis a gyerek aki le szotka loni a flaget elindult leszedni a defender spawn a mienk volt a masik ally csak arra avrt hogy megkapjak az uzit es leszednek midnenkit a piramis tetejen es csodak csodajara a 100 spybol az egyik aki a szovetsegunkbe van szepen meguzente valakinek hogy mi lesz es veletlen nem osszedolt a server?valami irdatlan nagy faszsag van a defender oldalon.ne mondja senki hogy a spawnal nem kapok enginet ahol 10millio ember all es a piramison is csak akkor mikor tok faszan allunk es lehetne menni a flagert.tudtommal a defenderek spawjat nem undorito tamadni mivel eddig amiota jatszok warban mindig van egy kissebb ali aki ezzel segit a masiknak de mind1...
    az is erdekes hogy se hanin se bango nem szart be veletlen megint csak naraeha
  • diegho
    #11336
    jah tényleg makma, mikor vesztette el a LH a kastélyt? amikor én abbahagytam márciusban akkor még övék volt.
  • diegho
    #11335
    mi meg állítólag múlt héten le lettünk cseszve hogy alig vagyunk waron, mondjuk múlt héten nem voltunk sokan 10-12en de most voltunk bőven, 20 felett, szóval makma megvédhetsz minket hogy most voltunk sokan és öltünk is sokat, csak az a baj, hogy a mi 60+ embereink másik guild-ok 60+ embereivel együtt mennek ezért nincs az hogy tömegben együtt vagyunk, mondjuk 5-6an együtt szoktunk lenni mindig, igaz nataliep és rida kivágása után sokat gyengültünk.
  • diegho
    #11334
    jajj de megint mennyit sírtak a nyomorék támadók... édes istenem. elkezdik már nyerésben voltak 3 percel a vége előtt övék volt a spawn meg a piramis. hát nem tudom milyen piramis volt az övék mert én a tetején álltam és a 2. szinten egy db támadó se volt viszont vagy 150-200 védő. persze azt hozzá kell tenni hogy mocskos szar volt ez a védelmi taktika... legelején ki kell menni a várból és narooth előtt várni őket amíg tudjuk tartani tartjuk ott, úgyis a várban születünk újra amíg levágják a kaput addig minden respawn-ol és már az elején tudunk nyerni vagy 10 percet így. utána meg kaput kell védeni nem piramist mert megint elfoglalják a spawn-t. vagy ki kell menni és elfoglalni az ő spawnjukat északon akkor, de ennek így nem sok értelme volt. mázlink volt hogy ők voltak olyan marhák hogy mindenki a spawn-ra támadott és a piramist leszarták :D
  • ronesz
    #11333
    az akkor szokott lenni mikor egy agyu mar kilotte a golyot ami meg nem robbant fel de a cannont mar leszedtek...
    csak azert mert kalrol van szo meg nem minden mindig hack :p
  • Makma
    #11332
    az is gáz hogy az LH nem tudta elfoglani a várat több warban sem ezért most a respawn rusholja le hogy ne tudjunk ujraéledni.
    jó taktika csak nagyon undoritó.
    ezzel csak azt érik el hogy kiröhögik öket mivel nyiltan (szemtöl-szemben)nem képesek elfoglalni a várat.
    Sőőt még így sem. XD