12892
  • diegho
    #11291
    nah találtam egy g53 imp 1h-t 14/14/5 kings. viszont nem olcsó. mi éri meg jobban? egy ilyen kard plusz mondjuk egy g50 chest. vagy 3db g50 cucc ebből 2db mans és egy olcsóbb kard?
  • v150r
    #11290
    azzigen.
  • ronesz
    #11289
    akit meg esetleg érdekelne most öltük meg 2.ra haninon a bosst ime a droppok: 1. 2.
  • diegho
    #11288
    pain 1h alig van, kapásból egyet találtam 10/10/1 kings 15kk-ért. most steely-t használok pont a hp és a def miatt, előtte kings volt de azt eladtam és negyedéből vettem a steely-t. pénz elvileg nem lesz gond mert jövő héten veszek shop-ból pár millányi cuccot persze nem vagyok barom mint 1-2 dollár ezreket a játékba ölő ökör, 2db mans g50 armor darabra (kesztyű és csizma/sisak) és egy clean g50 chest-re pályázok. ez ha jól gondolom olyan 60kk-ból meg is van. az meg hozzá a saját pénzem és eladott cuccokból talán a legkevesebb eurós csomagból is kijön ami kevesebb mintha megvennék orange box-ot :D de a nagyobb csomag is csak 11.084ft szóval nem vészes. 2 napi meló.
  • Makma
    #11287
    egyértelmü hogy kings talisat :D
    de ha nem futja akkor a steely is megteszi
    mivel comma vagy mindig azt nézd mitől lessz több a deffed és a HP-d.
    ezért ajánlom a steely -t ha nem telik jobbra.
    és mivel attack skilje nuku a commának (a kardtol függ mekkorát ütsz) ezért a nagyobb attackos kardot ajánlom.
    azaz pain , ha tudsz szerezni olyat.
    (érdekes, hogy g56 Generals 1h több van mint g53 Pain.)
  • diegho
    #11286
    örülök neki mert holnap szintet léptem volna így csúszik az egész 1-2 napot. még jó hogy nem vettem meg mára az 1 napos xp követ. Makma g53-ból melyik fegyvert ajánlod és milyen talival?
  • Makma
    #11285
    valami b**i meg****ta a szervert, war közben
    egyszer csak nem lehet manát tölteni ( mágusok tépték a hajukat XD )
    aztán meg leállt a server.
    ugyhogy most pihi amig valamelyik kis "tying-tyeng " megkalapálja.
  • diegho
    #11284
    mi a rákért nem enged fel ez a buzi? connection lost azonnal ahogy rákattintok a szerverre. persze hanin megy.
  • diegho
    #11283
    másik régi ismik is hasonlóan állnak mind 60+ g59 fegyver és ők nem kal shopban vásároltak. no de ez lényegtelen már. titeket kivágott a szerver? most be se tudok csatlakozni.
  • Makma
    #11282
    @diegho
    nem hiszem hogy te is ott tartanál mint a holland ha csak nem azon az élatszinvonalon tengödsz mint ő :)
    (hja, ha annyi euro lenne a zsebpénzem mint azoknak .........)
  • blbogus
    #11281
    de igen és thx.. ott nem naon jártam sikerrel.. de legutobbi üzenetem ota talán már megis gondoltam magam és fel is adom :P
  • Nardon
    #11280
    hmm nem toltam neked egy pm-et ezzel kapcsolatban? ^^
  • blbogus
    #11279
    dehogynem xD mondom van egy server ami tele van buzi csalo majmokkal meg ugyis beta még.. vmiko nekem is ki kell probálnom ezeket a vackokat :P amiket találtam 1hh.t az általában nem müxik meg gyanitom keyloggerek.. oas vkit keresek aki összeakatt már müködö ien marhasággal.. nah de ez az utolso ien postom.. (mellesleg egy retkes ezzel a témával foglalkozo magyar forum nincs, témát nyitni meg talán felesleges a tisztességes magyar közösségnek :D ezér ide irok)
  • ThedarkmanHUN
    #11278
    HeDe csak nem akarsz csitelni?-.-'
  • diegho
    #11277
    :D

    ma láttam egy holland srácot, vele kezdtem a kal-t majdnem mindig vele voltam party-ban. commander, nem tudom hányas de full g55 g59 1h. na valahol itt tartanék én is ha nem hagyom abba. (most verem a fejem a falba :D)

    emok sárkánynál milyen ellenfelek vannak? van értelme odamenni 51-es szinten?
  • ThedarkmanHUN
    #11276
    Most az egész forum csalodott benned xD
  • dragonfighter
    #11275
    véletlenül nem Generation-X? xD ha már itt tartunk jöhetne nekem is,szintén PMben
  • Silversting17
    #11274
    Lepj meg engem is :D
  • DamageAdept
    #11273
  • blbogus
    #11272
    no cheat.. de azé mégis.. oan serveren vok ahol elvannak szabadulva a hackerek.. ha ők igen akkor én mér ne alapon.. esetleg vki ismer pár jo kis csalást? 1hh.nak örülnék a legjobban.. privátba kéne mer azé nem kő a balhé.. (szigoruan törtre kell..)
  • diegho
    #11271
    vágom. és ki ez az első most a szerveren? nem ismerős a neve. tegnap sikerült 80%-ot haladnom és nem is játszottam sokat. kifogtam egy nagyon jó party-t. 53. szintig elmegyek szépen, aztán meglepem magam karácsonyra úgy 200kk-nyi kal cash cuccal :)
  • Silversting17
    #11270
    JAGDWOLF-ra lett változtatva a neve. 33-ik a listán, de sztem egyáltalán nem játszik, és talán már nem is ő az.
  • diegho
    #11269
    silver nem tudod quitted-el mi lett? megint nevet váltott? mikor abbahagytam akkor még az ő guildjében voltam, de most már nem látom a nevét a top100-ban.
  • Chamber
    #11268
    Ez egy fokkal jobb minőségű videó (de csak ha letöltöd és úgy nézed, ha neten nézed ugyanolyan szar mint a youtube)
    Emo_Dragon.wmv (139MB)
    És 16:02-03-kor pár drop neve is látható, ha képkockánként lépteted akkor főleg :)
  • Silversting17
    #11267
    Na találtam 1 vidit róla: E-MokBoss vs. Hanin
  • Silversting17
    #11266
    Persze, jó szolgálatot tett :)
  • diegho
    #11265
    akkor hasznát vetted a g50 chestnek amit adtam :) én most elkezdek gyűjteni újra g50-re.
  • Silversting17
    #11264
    Hmmm G55, arról esetleg csak álmodom :D Amúgy G50 despo full set BoF-el sokkal jobb mint csak despo g55-k. Most G56-s impre gyűjtök.
  • diegho
    #11263
    full g50 szett :D na jó ez csak poén. nem tudom hogyan kapom vissza a karimat, meg még az is lehet hogy újat kezdek, ha minden cuccal együtt kapom vissza a karim akkor nem tudom, esetleg valami g50 cucc ha van nem utasítom vissza :P ha újat indítok akkor egy xp scroll jól jönne alap g42 cuccokal, ha megoldható persze és nem okozok nagy gondot. látom 62-es lettél. az már nem semmi azért. G55 cuccod van már?
  • Silversting17
    #11262
    Elvileg tudok ha megmondod mi kell :)
  • Silversting17
    #11261
    Én ezt eddig nem hittem el, és most se nagyon akarom. Hogy a fenébe tudtatok egyáltalán a közelébe menni, mikor egy halom baszott erős mob veszi körül? Na ha megnézem a vidit akkor talán okosabb leszek, de ez akkor is nehezen hihető, ráadásul ennek is regenerálódik a hp-ja.
  • diegho
    #11260
    majd éjjel lehúzom otthon. itt nem ér le mire vége a melónak.
  • DamageAdept
    #11259
    Értelemszerűen B-ről
  • diegho
    #11258
    srácok klienst honnan tudom leszedni gyorsan? 8k-val jön az A a honlapról a B 37k-val.
  • Chamber
    #11257
    Semennyit, én nemtom sebezni :P
    Későn jelentkeztem rá és már nem fértem be "stormer-team"-be úgyhogy csak néha dobtam egy-egy stormot. Refit/speedet/revivet osztogattam meg healeltem :)
  • Dodokacsa
    #11256
    mennyi exp-t kaptál?
  • diegho
    #11255
    mennyi idő után törlődik az acc? fél éve be se léptem. silver tudsz valami cuccokkal segíteni esetleg, ha netán megint újrakezdeném? :P
  • sp5
    #11254
    Mik vannak
  • Chamber
    #11253
    Kinyirtuk Hanin-on az island-bosst szombaton war után! xD
    100% legálisan, nemvolt semmi bug/hack, de megugrott a rebirthfelhasználás sokaknál asszem (én megúsztam 4 rebivel) :D

    Kár hogy a party aki a droppokat fel tudta venni a végén, rohadt scammer banda -_-
    Először mindent le akartak nyúlni, aztán mikor rájöttek hogy ez nemnagyon tetszik az egész szervernek kb, odaadták a szarabb droppokat és csak a G60 kn chestet + 1 G62 Bowt tartottak meg maguknak.
    Perpill kb 100 ember osztozik 1 G60 archer skirt-ön, G55 arch chesten + pár G59/G56 fegyón. Össz 574M-ért lettek eladva -> 5M mindenkinek kb.
    A G60 kn chesten (1200-Mért adták el, az egyik scammer-party tag vette meg killer61) + a G62 bow-n (utolsó ajánlat 580M asszem) pedig a scammerek 1800M / 6 -> 300M fejenként.
    KU allysok voltak, KU feloszlott az eset után.

    Ha vkit érdekel: KalHQ - [hanin] First G60 Chest Drop
    ill.: KalHQ - G60 Archer Shorts(from Boss)
  • progamer
    #11252
    hát gatyarohasztó próbálkozások után megtaláltam a megauploaddal tudom leszedni (elég noob vok)