12892
  • TottiHUN
    #11411
    Hali
    Végre kifogtam az 1. dream fish-emet
  • DamageAdept
    #11410
    Én keresek egy lovagot full g50ben g53as kings karddal, akár secret number nélkül...
    valaki írjon a jolá[email protected] címre előre is thx!!
  • v150r
    #11409
    sajnos a lelkiismeretem nem engedi meg, h ezt lebizniszeljem veled.
    :D
  • blbogus
    #11408
    nah tetőzöm.. :D
    akármien kutyának se kellős magas clean kari secret number nélkül is !! xDDDD
    küldjetek pm.t..
  • v150r
    #11407
    simientológus?
  • Dodokacsa
    #11406
  • DamageAdept
    #11405
    1 Ez nem volt kedves.

    3 Pont telibef×som ki milyen helyesírással ír ide. Szerintem kövessetek. A személyes vallásom jövő héten kerül megalapításra.
  • dragonfighter
    #11404
    úgy hogy senki nem vesz figyelembe xP
  • blbogus
    #11403
    most h belegondolok én irom ide a legtöbb marhaságot engem mégse piszkál senki.. hogy lehet ez? xD
  • diegho
    #11402
    vagy megnézed ie-vel vagy nem nézed meg sehogy, ez a két opciód van, mivel opera se nyitja meg. ha neked az más világ akkor fogadd el, hogy nem fogod látni.
  • v150r
    #11401
    rám miért is?
  • Nardon
    #11400
    ie 7.0 az egy másik világ....
  • diegho
    #11399
    nem kompatibilis, viszont ie 7.0-val szépen megyen.
  • diegho
    #11398
    köszi. lógok tottinak 3kk-val :D így tudtam csak kardot venni, amúgy meg semmi extra, 2 hittel megölt egy defender :) 1 percig álltam előtte el se talált, na mondom miez már a többieket simán levágta már csak én éltem aztán hopp egy 2400-as sebzés :D majd egy 3000 körüli és szevasz... ja mondom jólvan, azért 4-en lesebeztük úgy 90%-ra :D majd még szórakozunk vele hiszen nincs xp vesztés szerencsére :)

    makma 64-es már. én meg most pihentetek egy ideig, december elején úgyis műtétem lesz, majd utána játszok eleget, idén jó lenne a full g50 feathery-t összeszedni.
  • Nardon
    #11397
    Omg MineSweeper elérte a Full G60-at... Mennyi kell még Elfen-nek a fullhoz?
    Amugy használ vki firefox-ot kal honlaphoz? Mert nem tudom rávenni, hogy betöltse a honlap fölső részét...
  • Silversting17
    #11396
    Csá srácok! Úgy tűnik 1 hét múlva újra lesz netem és tudok megint kockulni Amúgy mi újság Naraehán?

    @Makma
    Hányas vagy már? Van már kifejlett tigrised?

    @diegho
    Grat a lvl upokhoz meg a jó cuccaidhoz, így tovább ;)

    @Chamber
    Gratula a G55 kesztyűdhöz meg a sárkány ölésekhez E-Mok-n :)
  • progamer
    #11395
    de tudnák!!!A rooteren holkel beálíteni a tűzfalat aszt nemtudja valaki meert én sajna nem de rád is rádférne egy íráslecke de tom rámis
  • v150r
    #11394
    nemtudnálegyszerazéletbentagoltanvesszőkkelírni?
  • Doma #11393
    Rooterben is van tűzfal(általában), nézd meg! Ha van akkor engedélyezd azt a portot amire a tst belőtted.
  • progamer
    #11392
    De megy a ts én fel is tok menni de a többiek nem tudnak connactálni a tűzfalat kikapcsoltam és van rooterem azis bekavarhat?
  • Doma #11391
    Indítsd el a TSt. Keress rá a magyar szerverekre.
    Ott van jópár public szerver amit bárki használhat.
    Menjetek fel az egyikre és máris tudtok dumálni.
    Így nem fog sávszélességet a gépeden a szerver, ami esetlegesen lagokat okozhat.
  • progamer
    #11390
    ja sikerült servert csinálnom mostmár csak az a bajom hogy mért nem tudnak feljönni a heverok nekik aszt írja hogy nincs server pls help
  • progamer
    #11389
    sry tom ez nem ide tartozik de nemtudtok adni egy linket vagy egy leírást hogy honnan kel ts2 szervert csinálni úgyhogy az én gépemen fusson a ts szerver vagy egy linket ahonann ts2 server készítős progit lehet leszedni? előreis thx
  • Nardon
    #11388
    hmm kal exe meg exception exe és woila le is frissítet lol...
  • Nardon
    #11387
    eljöttt következő nap is... update még mindig nem megy nekem... ég jel hogy quit kéne lol?
  • diegho
    #11386
    nálam is 15 sec volt a frissítés kb. és tegnap este megléptem az 53-at végre. kimentünk emokra, az xp nagyon jó, így hogy végigbeszélgettük még így is többet szereztem, mint d1-ben szoktam fél óra alatt. pénzügyileg eléggé csődben vagyok 700k-m van :D no de megvan az új kard és használni tudom +9otp +200hp +2 evasion lett az eredmény. most pénzt kéne szerezni, hol tudok a leggyorsabban pénzhez jutni? d3f3 mondjuk?
  • Chamber
    #11385
    Másis írta már hogy az eheti frissítés vmi szép nagy lehet mert sokáig tölti... nekem kb 15-20 sec volt, úgyhogy a Kalosok csesztek el megint vmit és néhány embernél szar csak sztem.
  • Nardon
    #11384
    pff ez röhej... általában nekem is 2 perc... most meg... nyomtam egy net reconnectet semmi... ugyanugy szar...
  • dragonfighter
    #11383
    nekem általában 2 perc alatt megvan,nálad lehet valami
  • Nardon
    #11382
    Csak nekem patchel kall immáron közel két órája?? Sé még csak fél úton jár... Nem emlékszem hogy valaha is lett volna ilyen hosszú...
  • Chamber
    #11381
    Clean G55 arch gloves a legolcsobb G55 darab a játékban perpill, az 45-50M. Helm 50M, Shorts 60-65M ilyesmik, de még mostis lefele megy a G55 archer ára még mindig. A G56-al az a probléma hogy sok ember viszi mixelni, úgyhogy viszonylag drága. Clean Bow 6-7M körül talán.
    Visszanéznél Kalozni vagy mi?

    Ja, 3 hónapot pihiztem 66on 0 XPvel, de mostmár 66,5 vagyok és elkezdtem zöldülni :P
    (G55 gloves van meg eddig prideful)
  • QuickHUN
    #11380
    Persze ,mind az 5 nek megvan még :)
    Vagyis 2 hónapja még volt még:)

    Ejnye SP5 :) te kis lusti :)
    Menyiért mennek a G55 ös cuccok,és a G56 os fegyók ?Sima nem + os árakat is mondhatsz.
    Ijjra és archer rucira gondolok:)

    Látom te is leragadtál 66 nál :)


  • Chamber
    #11379
    Quick! Csá! :D
    Toljuk még mindig páran :P
    ML még megvan, pont most adtam oda VeresPenge-t a volt SP5knight-nak, ő fog rajta most játtszani, mert újra megjött a kedve Kalhoz, de lusta új karit kezdeni :P
    Tiri, Zan, meg az én nubkarim is MLben van még mindig.
    Neked megvan még a karid egyáltalán Kalban? 0o ill a cuccaid rajta?
  • Chamber
    #11378
    Hát ez attól függ, hogy a leader adott-e jogot a chiefeknek új tag meghívására :P
    Ha adott, akkor a nagyon bonyolult /invite név paranccsal tehetsz ilyet :D
    Próbáld ki, ha nincs rá jogod akkor ki fogja írni :P (online-nak kell lenni a meghívottnak)
  • QuickHUN
    #11377
    Toljátok még ?

    Sárkány ?
    Jól le vagyok maradva :)
    Egyedűl vagyok a Magyarok klánban ? vagy annak már anyi?
  • diegho
    #11376
    nálunk s2-őn is alig volt dropp, én pont csajoztam, de többiek mesélték hogy összesen 1.95kkk-t sikerült összeszedni a cuccokból.

    jah guildem megválasztott chief-nek. ne kérdezzétek miért, talán azért mert minden nyelven tudok amit beszélnek nálunk, fogalmam nincs, pedig szóltam hogy ne szavazzon senki rám. most már csak az a kérdés, hogy chief-ként tudok guildbe hívni embereket? ha igen akkor hogyan? mert fingom nincs :D

    kardból sikerült szerezni egy 12/12/3 kings diamondot, asszem 56ig elleszek vele 18kk volt, igaz kölcsön kellett kérnem (köszi Totti). 200% és 53-as vagyok, tegnap sikerült 200%-ot haladnom úgy hogy délben keltem fel és xp kövem sincs. r10 soloban nagyon jön az xp, jobban mint bárhol máshol.
  • blbogus
    #11375
    nem akarok rosszat :'(
  • Dodokacsa
    #11374
    ez is vicces :) elsőre dobott 2-3 60as armort meg kitudja mennyi fegyót, most meg alig vmit... mint a sziget nyitásánál. első nap 3-4 60, aztán azóta kb semmi... a kis sárga ördögök csavargatják a dropratet sztem, mert ha túl sok jó cuccot ütnek ki -> nem váltanának annyi kalcash-t, mivel minden sokkal olcsóbb lenne
  • Chamber
    #11373
    Hát ja, ha CCF/hack/scammelni akarsz akkor rosszhelyen jársz :P
    Ha jóltudom akkor ^^ilyesmikhez szoktak kiskarikat venni, amit nembaj ha blokkolnak.

    Amúgy grat S2nek a sárkányöléshez! ;)
    Miis kiírtottuk tegnap megint, az össz értelmes drop egy G62 bow volt :(
  • v150r
    #11372
    :(