12892
  • Chamber
    #11451
    Jó nagy balf@szok... ha csináltak volna egy mentést az adatbázisról az update előtt akkor csak azt kéne visszaállítani. De ezekszerint ilyenre mégcsak nemis gondoltak =(
    Így viszont esélyük sincs mindent helyrerakni. Mivan ha valaki eladta a fegyókat NPC-nek és már rég vett a pénzből jókis cuccokat magának, még a maintancek előtt? Annál most nincs semmi illegális, se fegyó, se pénz belőle...
    Egyetlen megoldás a rollback lenne, de ezt a szót nemis ismerik úgytűnik -_-
  • ronesz
    #11450
    Szerencsére Haninon 15:30kor kezdődött volna a boss ölés -.-
    Amúgy meg attól félek, hogy jópár embernél bent fog maradni jópár misi, mert ez nem úgy néz ki h rollback lesz...
  • Nardon
    #11449
    Hehehe elvileg most lenne kész kiegészítő frissítés, de honlapon is frisítettek és így már 16:00-ra lesznek kész :D
    Nah szerintem nekem csak estére derül ki mi lett...
  • Nardon
    #11448
    Kiegészítő maintance megy most... Alap hogy ksizedik mert kb ez azt jelentené hogy 30 perc alatt egy 50-es ea tudott volna keresni 320kk-t, most s2-n ez nem is olyan sok, de bango-n fél szervert meg lehet ebből venni...
  • ronesz
    #11447
    Fegyvereket már törölték amúgyis (legalábbis Haninon), mostmár csak azért kell izgulni, hogy a pénzt is kiszedjék.... (az NPCk 3.2 misiért vették be darabját...)
  • Nardon
    #11446
    Notice honlapon: kb minden-t törölnek és visszacsinálnak, olyan rollback féle...
  • Chamber
    #11445
    Jogos :D
    Látod, így legalább előbb-utóbb mindenki megtanul majd magyarul ;)

    Amúgy a koreaiak megint totálisan elcseszték az updatet... egy csomó ember meggazdagodott aki fent volt rögtön az update után, mert a szigeten az összes mob szórta a G65 fegyókat mint állat.
    Én sajna megint nem tartozom közéjük, mert melóban vagyok -_-
  • Silversting17
    #11444
    Csütörtökön visszatérek :)

    Én tuti nem megyek bosst ölni, mert nincs kedvem elveszteni több 100%-t vagy 10-20 millát, inkább megyek fejlődni 63-ra :P
  • v150r
    #11443
    az egykezes kard nagyon zsír, és a bot is gecijó.
    a kétkezes kard, meg az íj meg úgy néz ki, mintha valami sci-fi mmoból került volna ide. milyen színesek lettek ezek a 65ösök...
    talán a következő armorszett nem ilyen gány szar lesz, mint a fekete, meg ez az arany.
  • DamageAdept
    #11442
    láttam az új fegyvereket, teccenek *_*
  • Cingar
    #11441
    *********
    Update
    *********

    1. 65 Grade Weapons

    - 65 Grade weapons called "Dragon of Sky" will be added.

    - Dragon weapons of Sky can be obtained only from the Doggebi Lord in the Doggebi tower.

    - The Doggebi Lord is only called up once a day.

    - There will be downward readjustment of the Doggebi Lord"s ability point.

    elmeletileg marad a dogilord hpja de a sebzese alacsonyabb lesz ez igaz?
    naraehan szombaton emok boss kill vasarnap lehetseges a dogilord is.

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=6_v7g018Vbo]egy naraehas emok boss kill ^^[/URL]
  • DamageAdept
    #11440
    Köszönjük tanár úr!
    Aki nem tud magyarul az feleslegesen jár[...]
    Azt hittem, hogy maga tisztában van értékeivel!
  • Chamber
    #11439
    Hmm, azthittem hogy ez egy fórum és azért van hogy itt írjanak/olvassanak az emberek... szerintem aki nemtud magyarul az feleslegesen jár magyar fórumokra :P
    Igen, sokan nem tudatlanságból írnak helytelenül, DE ha sokáig gyakorolják ilymódon a "magyart" akkor előbb-utóbb tudatlanság lesz belőle!
  • Nardon
    #11438
    *taps*
  • shaime01
    #11437
    muszáj volt ide irnom.. nem tudom mért.. :/
  • blbogus
    #11436
    kicsit sem biztos h az emberek tudatlanságbol irnak a magyar nyelvtannak nem megfelelően.. pl én se :P ha vkinek nem teccik nem olvassa el ;)
  • Nardon
    #11435
    Jah és végre nem csak kóreából lehet sasolni G65 fegyvereket :) végre int honlapon is fent vannak...
  • Nardon
    #11434
    http://www.kalhq.com/forums/index.php?showtopic=35419
    Hmm vki tapasztalt virust mikor megpróbál kalozni? Elég sokan mondták ezen kívül innen onnan, hogy ma kezdte... érdekes... Emrjek fölmenni vagy ne?
  • Nyuszuke
    #11433
    " huh azt hiszed hazudok?pedig nekem oylan hacker programom van ami rajtam kivul csak 2 embernek van Magyarorszagon"

    De ismerős ez a duma!... Vajon honnan?
  • Chamber
    #11432
    Ja, legelső link a banner alatt^^ Az a link nem változik, ott mindig felülírom a KalEncyt a legújabbal.
    De ha vkinek filefrontos link kell akkor ittvan azis:
    KalEncyclopedia v1.02.10
  • Cingar
    #11431
    huh emlekszem.csinaltam a beszelgetesunkrol kepet kar hogy elveszett :( mert az nem semmi volt. kb " huh azt hiszed hazudok?pedig nekem oylan hacker programom van ami rajtam kivul csak 2 embernek van Magyarorszagon"
    amugy a kep alatt ott a kalenciklopedia linje.

    meg amikor bekotottek par eve az internetet akkor kezdtem el ugy igazan ide ulni a gep ele es persze szedtem is le a kalt.igy kialakult ez a chates ekezet nelkuli helyesirasom ^^
  • Silversting17
    #11430
    Szívemből szóltál :P Ennek én már egyszer áldozatul estem és júniusban valami hülyegyerek (aki mellesleg Magyarország legnagyobb hackerének állította be magát) megpróbált lenyúlni, pontosabban átverni, persze sikertelenül. HUNter még emlékszik, ha minden igaz :P

    @Chamber
    Melyik a legutóbbi KalEncy verziója? Ki tudnád ide linkelni?

    @Makma
    ÉLSZ MÉG??? :D
  • Chamber
    #11429
    Ja, hogy ne csak offtopic legyen...
    Tegnap vmi idióta (magyar) PMelt nekem Kal-ban Hanin-on (Guhban vagy Gubhan nevű kariról), hogy adjak már neki egy kis pénzt kölcsön pár órára mert akkor tudna sokat keresni S2-n, mert vkit le akar nyulni (scamm). Lol, úgy kér kölcsönt hogy közben megmondja hogy scammelni akar, mert mostanában nincs droppja! Van olyan hülye aki egy tolvajnak adna kölcsön??? xD (nem mintha én bárki másnak adnék)

    Sajnos az S2-es karija nevét nemtudom. Azthittem blblogus volt innen, mert őmeg itt kunyizott karit hogy scammelni tudjon az "eladásával". De megkérdeztem és aztmondta hogy nem ő az, persze ettőlmég lehet.. aki lop, csal, az hazudik is simán :)
    Szal figyeljen oda mindenki a scammerekre, és főleg ha magyarok... mert akkor hajlamosak vagyunk jobban bedőlni, mert "ő is hazai, és csaknem akar lenyulni". Pedig de! Magyarokból is sok a szánalmas kis csaló sajna :(
    Kár hogy az ilyenért nem lehet blokkoltatni az accokat.
  • Chamber
    #11428
    Igen ez így van, az ilyenek rontják a helyesírást énis tapasztaltam magamon :D De azért próbálok magyarul írni.
    Látom tőled meg az ékezeteket teljesen lenyulta már a Kal xD
  • Nardon
    #11427
    Akkor biztos ezért van sok 1-esem helyesírás dogákból -.-
  • Cingar
    #11426
    Szegeden egy panelhazra fel volt irva 2 meteres betukkel hogy " HÜJE AZ ORBÁN" nah ez inkabb szanalmas. a helyesirast a gep elott toltott orak rontjak le pl az msn, meg az sg forum ahol par ilyen hozzaszolas utan megragad a fejedben mit hogyan kell irni
  • Chamber
    #11425

    Magyar nyelvtant már nem tanítanak sehol? =(
    Mondatonként "csak" 1-2 hiba az utóbbi pár hozzászólásban... helyesen:
    bosszút, rászedtek, aztán, ilyesmit, magadtól írtad, hívom, óvoda, gereblye, egyébként
    Szomorú :( Vagy szánalmas inkább?

  • progamer
    #11424
    XD egyépként nekem lufi volt XD
  • blbogus
    #11423
    nekem asszem v gerebje v hal :P
  • progamer
    #11422
    Háát sjna nem!!
  • DamageAdept
    #11421
    Neked se a logikus mondatfűzés volt a jeled az ovodában.
  • progamer
    #11420
    Azért én kapok mert ez egy vámpír nevelgetős játék és a vámpírom kap aranyat ha megmar téged azért én kapok!!
  • blbogus
    #11419
    pont az Sn miatt hivom scamnek :P

    @Dodokacsa hát ha ezt magadtol irtad :p ha meg rákerestél :p szép volt :D
  • Nardon
    #11418
    Ez a regelgetés az szegények CCF-je :D
  • v150r
    #11417
    jó vicc lett volna, de nem tudsz olvasni.
    :D
  • dragonfighter
    #11416
    ekkora hülyeséget xD gz dodo
  • Dodokacsa
    #11415
    nem értem az összefüggést a link és a regélés közt...
    rege:
    a 19. sz.-ban igen kedvelt műfaji megjelölés, amely jelenthet prózai vagy verses elbeszélést, népköltészeti vagy műköltőtől származó alkotást is. – Bár a rege szó „régi mese” értelemben régebben is ismert, a nyelvújítók élesztették fel, s meghatározására több kísérlet történt, hol a → népmesét, hol a → mondát nevezték regének. Toldy Ferenc meghatározása szerint pl. a monda történeti alapon nyugvó elbeszélés, a rege költött elbeszélés. A Magyar Nyelv Értelmező Szótára szerint a rege ősi, szájhagyományban élő, mesés, csodás, gyakran mitikus történet, elbeszélés: 1. A népköltészet egyik elbeszélő műfaja. – 2. Műköltőtől származó hasonló (verses) elbeszélés. – Klasszikus költőink, pl. Arany János, szívesen nevezték történeti elbeszéléseiket regének.

    meg mért te kapsz aranyat, ha mi regélünk? he?
  • progamer
    #11414
    http://s2.bitefight.hu/c.php?uid=72141
    pls regeljetek asztán szarjátok le az egészet ha akarjátok csak azért kérem mert ha ti regeltek én kapok a játékban aranyat meg ijesmit pls REG
  • Nardon
    #11413
    Hidd el elég kevés van aki passért meg id-ért fizet vmit ^^ Persze azért lehet találni egy két hülyét, és kedvesen meg lehet gazdagodni :)
  • blbogus
    #11412
    jah isze ti nem is tudjátok mér kellenek nekem a karik xD
    röviden, tömören.. scam :D ugy néz ki a dolog h tört serveren árulom, vki meg akarja venni az a "kutyának se kellős" magas karit, megadom neki a pass.t meg id.t azt ha az illető nyomi ki is fizeti a lét én meg örülök mint majom a farkának mert végre bosszut állhatok a sok majmon akik még anno haninon engem is többször rászettek :D
    egyre szánalmasabbnak érzem magam .. xD