12892
  • Silversting17
    #11731
    Szted említettem én a nevét? Vele nincs semmi bajom. Én a velem azonos szintűkre gondolok, hogy már full G55-ben G59 imppel, vagy netán már G60-ban g62-vel szaladgálnak(főleg íjjászok, lovagok), és nem lehet őket lenyomni duel tournamenten. Félreértés ne essék. Ha valaki havonta vesz 1 alkalommal, az még nem baj, de ha valaki minden héten a maximumot...
  • Nardon
    #11730
    És vagák gondoljatok bele mi az olcsóbb, egy g59es kard vagy full g55 archernek? Mert nálunk egy g59 2hból egy g55 archer bootsot tudsz venni.
  • diegho
    #11729
    cuccon múlik a legtöbb tényleg. régen egyik guild társam 59-es vaga g46-ban g50giantal volt hogy kikapott egy g50-ben lévő g50impes 52-es vagától mert misselt rá 4et egymás után.
    előbb volt egy failed mans topom :( remélem mélyen együttéreztek velem :D buktam 1kk-t, de ha az 5. belemegy akkor is ugyanott vagyok mintha megvettem volna a megcsináltat, de a sikerélmény megfizethetetlen :P ezért is nem vettem 50+ vagát, hanem csinálom a commandert és költök 7k huf-ot, hogy legyen egy sob-om a többin meg g50 mans cuccokat veszek és bőven elvagyok d1-ben 56ig. a kc-zők közül meg tényleg nem mindenki tirpák.
  • Nardon
    #11728
    Én pl ismerek nagyon jó fej kalcashest. Azt mondja neki belefér hó elején fizetésébe, hogy vesz mindig 300kc-t. Mellesleg magyar és nagyon jó fej :D (tudod silver az akinek mindig lógok :D)
    Ha valaki megengedheti hát mért ne. Mondjuk ha gazdagnak látszol elszaporodnak a beggerek rajtad, persze lengyelül...
  • pinaszomi
    #11727
    mondjuk az assázás a vagáknak kedvez mert senkise megy el jó cucban assázni legalább is haninon és eak g46 ban elég gyengék.. mi meg veszünk egy low pimped g53 impet és egy g46 setet és 2 healerel jól toljuk
    de persze a gmek felemelték a mask árakat hogy ne hogy meglehesen engedi hogy assázunk egy lvl up után^^
  • pinaszomi
    #11726
    vagáknál a szerencse számit legjobban de a lvl is számit meg a cucc is de például egy lvl 65 ös vaga g62 2h impel kisebbet üt rajtam mint én g56 .. de szerintem ott van elbaszva a kal hogy egy full g55 ea t nem tudsz megütni.. én kb 67 es eakat le birok nyomni duelben mert az nem nagyon critel rajtam de egy velem egyszintűt már mesze nem ütök meg és 2 lövés vagyok nekik az is nagyon idegesit hogy d3 f8 on nem birok solozni mert 2 lény simán leszedi az életem és nem birok folyamatosan ölni és egy ijász 61+(full g55) simán öl folyamatosan ugy hogy 2 mob is rámegy
    visszatérve a duelhez ea vs vaga
    g62 2h val már szerintem lenne esélyem mert az +11 otp a g56 hoz képest ami azért sokat számit
  • Cingar
    #11725
    sztem a jatek mar ott van elkurva hogy nem a szint szamit hanem hogy miylen cuccod van.sztem azonos kaszton belul 5 szint se erzodik meg ha a magasabb szintunek van a szarabb cucca.
  • Cingar
    #11724
    hat nem tudom jo arc e de amikor fent vagyok kb heti 3-4 alkalommal 5 perc es szombaton az a 2 ora war addig en egyszer sem lattam volna hogy ir chatbe.
    sztem nem gaz ha valaki milliokat kolt kalcashre.az o penze azt csinal vele amit akar.mas se baszogatna sztem ha minden nap vennel valamit amit mas esetleg nem tudna megvenni.attol meg nem hulye es ugyan olyan jo arc esetleg tudat alatt piszkalja a csorod hogy neki semmi teher kirazni a zsebebol azt a penzt amiert te pl honapokig dolgozol.ott van a klan leaderunk teljesen rendes mindenkivel es az osszes cucca KCböl van.most attol meg nem pöcs hogy etterme van Barcelonaba amit a batyja iranyit de amugy meg orvos egy korhazban.persze van aki nagykepu is de nem azert mert kc-zik.ott van headshot a vilag legnagyobb baromja es sztem o sem nagyon koltott kalra.de mondjuk német szal nem lehet tudni az ilyeneknel :D
  • Makma
    #11723
    A célhoz vezető út fontosabb mint maga a cél
  • Silversting17
    #11722
    Grat a teljes pride-hoz ;) Na ez a teljesítmény, nem a kalcashen vett full g55. Szép munka.
  • Chamber
    #11721
    Nem egyedül jön, hanem EA partyban, és mindegyik az aggrós skilleket nyomatja, így tudják lenyúlni a droppot :(
    Azt nem tudom hogy a saját partyjával osztozott-e vagy tök egyedül tartotta meg az 1600 millát. De azt hiszem a healerük (paneens) Elfen kiskarija, szóval vele nem kell osztóznia :P

    Más: Énis full G55 + G59 vagyok és énsem vettem soha kalcasht (ezért sikerült csak lvl 67-re összehozni és nem 55-60-ra mint egyeseknek) :D
    Kedden végre ráment az utolsó darabra is a Prideful (kb 10. próba volt), úgyhogy mostmár full Prideful... már csak a BoF hiányzik 4 darabról, de arra nem mostanában lesz keret, hogy felhúzzam :/
    Lényeg hogy kalcash nélkül is lehet játtszani, csak tovább tart elérni ugyanazt. De ha nyersz a lottón és veszel egy lv70 karit full G60 + G62vel, akkor azzal mit fogsz csinálni ? 0o Mert játtszani már nincs értelme vele, nincs miért... max war 2óra/hét :o
  • blbogus
    #11720
    hát és itt találta el a srác nagyon.. nagyképű f*szkalapok..
  • pinaszomi
    #11719
    full g55 vagyok és sohasem vettem kalcasht
  • Silversting17
    #11718
    Alapból semmi bajom nem lenne, ha nem lenne még k***a nagy arcuk is hozzá. Valami felsőbbrendű lénynek hiszik magukat. De sztem haggyuk ezt a témát.
  • Nardon
    #11717
    Lottózz-->milliomos leszel (vagy nem)--> vehetsz kalcasht--> full g55öd lesz---> silver utálni fog
  • pinaszomi
    #11716
    attól nem vagy fasz hogy a kalra költöd a pénzt,ha túl sok pénzed van és megteheted akkor mért ne vehetnél kalcash cucokat
    ha milliomos lennék én is kal casheznék
  • diegho
    #11715
    és ha holnap veszek 100k-ért kc-t és full g55ben fogok rohangálni? :DDD na jó ekkora kocka fasz nem vagyok azért, hogy egy szaros játékra költsek százezreket.
  • Silversting17
    #11714
    Nem. Te nem költesz havi többszázezret KC-re meg nem vásárolsz geont E-bayen.
  • diegho
    #11713
    én vettem kc-n sob-ot... most engem is utálsz :( sírok :'(
  • Silversting17
    #11712
    Igen. Se őt, se XXIV-t, se Jimaama-t, se Stroke-t, se a többi idiótát nem szeretem.
  • diegho
    #11711
    na erre pont most járt le a 30 napja a kis szánalomnak.
  • diegho
    #11710
    akkor minden gazdagabb országból származót utálsz? :D mondjuk ha így nézzük akkor pl a theprinceplx-et mennyire utálod? 100000ft-nyi dollárral kezdte a kal-t, azóta ennek többszörösét ölte bele és szerinte ez a normális, az ő élete a kal, ennek él(t) mert blokkolták a kis nyomorékot :D utálom mint a szart :P
  • blbogus
    #11709
    oan sokat? attol mer szerencsés és van pénze még lehet jo arc.. aki megteheti..
  • Silversting17
    #11708
    Ezzel nem értek egyet, aki ennyi KC-t használ, az nálam már messze nem jó arc. -_-
  • Nardon
    #11707
    Hát mondjuk ha belegondolsz 72-n télleg nincs nagyon semmire szükséged.. Neki még annyi kell, hogy összeszedjen egy G60 gloves-t meg hoodot, ha ezt még nam scammelt magának :D Pro bowja megvan, ennek bofolásával meg elszórakozik majd... És akkor télleg high lvl meg legjobb cucc...
  • diegho
    #11706
    te tolod még aktívan lh-ban, vagy csak cw-re jársz fel? egyszer se láttalak még a másfél év alatt. most nálatok van silversamurai ugye? (lehet követem, nagyon jó arc)
  • Cingar
    #11705
    lattam forumon a topicba irt baromi humoros valaszat miutan 3 oldalon keresztul mar kb midnenki az anyukajat szidta vagy a segget nyalta
  • Silversting17
    #11704
    Hogy érted, hogy lenyúlja? Solo módban tolja és képes olyan sebzést okozni, hogy van rá esélye hogy ő vegye fel a droppokat? :O
  • Chamber
    #11703
    Hát nem tudom... néha nekemis úgy tűnik, hogy erősebb (talán több HPja van, mert amúgy nem üt nagyobbat szerintem). Purifival viszont nemhinném, hogy volt probléma nálunk, nekem legalábbis nem tűnt fel és mástól sem hallottam.
    Viszont mostmár sin-partyt is kell szerveznünk bosshoz, mert Elfenlied még mindig jön, hogy lenyúlja a droppokat (pedig már 1,6 milliárdot scammelt 3 hete). Bár a legutóbbi 2 db sin (mage + vaga) nem volt túl eredményes, de mégcsak most kezdtünk sineket bérelni, lesz abból még többis :D Szerencsére most nem Elfen kapta a droppokat ígysem :P
  • Silversting17
    #11702
    Ezt csak azért írtam, mert ma guildtársamat (Egida) blockolták ki tudja mennyi időre. Azt írták neki, hogy illetéktelenül vásárolt kalchast, vagy mifenét. Kár hogy a gyerek sohasem kalcashezett még -_-
  • DamageAdept
    #11701
    inkabb a feneked
  • Cingar
    #11700
    nem az hogy az iranytu helyen a fejem forogjon ?
  • blbogus
    #11699
    lol?
  • Silversting17
    #11698
    Jó ötlet, írd meg a GM-eknek. Sztem megjutalmaznak pár nap blockkal :)
  • Silversting17
    #11697
    Nem találok semmi furcsát. Mit kéne nézni, azon kívül, hogy egy zöld majom lent szórakázik D1-ben? XD Én is voltam lent tegnap R10-ben rage pontot tölteni^^ De sajna már csak az angereken meg a guardian doggikon tudom.
  • diegho
    #11696


    silver keresd meg a kakukktojást a képen, jó party volt mi csak néztünk meg ilyenek lordi meg osztotta őket :D
  • DamageAdept
    #11695
    Nekem nagy álmom hogy tegyenek be egy kis ablakot, mint ami a honor pontokhoz van, és ott írják ki melyik szörnyből mennyit nyírtál ki
  • Silversting17
    #11694
    XDDDDDDD Képes voltál megszámolni? l00000000l Amúgy mágus kesztyű.
  • Nardon
    #11693
    Én workerekkel és G50ekel annyit szoptam még 50 előtt, hogy nem tudtam mást mint számoltam őket.. 15k workernél meguntam, hogy köcsög ringen meg G52 shiledn kívül nem dobtak semmit... Remélem boss kedvessebb lesz hozzám...
  • Nardon
    #11692
    Neméééér lucker!!!!!! Jóvan ha kieggelgettem amit akarok, én is lépek oda, mert nehogy már előbb legyek 56 mint hogy legyen G56 impem...
    Amugy milyen G55-öd esett?