12892
  • blbogus
    #11771
    az a pár száz ezer annak a pár száznak biztos nem jön rosszul..
  • dragonfighter
    #11770
    TESO haninról leshoutolta az accját és most több 100 csávó próbál belogolni a 66-os Hermitjébe.Csak clean G46 + G48 11/7 Stick van rajta meg pár hulladék és képesek ezért a pár szár ezer geonért egész délután a belogolással szórakozni xD
  • Silversting17
    #11769
    Nekünk mákunk van, mert a legtöbb ember nem európai, hanem vagy amcsik (náluk akkor még hajnal van) vagy a távol keletről vagy ausztráliából származnak (szval kb. este 8), vagyis általában mindig full a létszám :)
  • Cingar
    #11768
    szerencsed hogy nem voltam! ( bar sose vagyok :D voltam eddig 2 pvp-n)
    de mar azt is csodalom hogy volt aki elment mert altalaban van 5 ember aki raer ilyenkor.
  • DamageAdept
    #11767
    Köszi a helpet, elég fáradt lehettem mert összekevertem Yoo-Sang ot Ja-Sang al
  • Silversting17
    #11766
    Nah, ma jól megvertük az LH-t pvp-n^^ Kaptam kb. 4500 honor pontot. Csak 2 tornyunkat sikerült ledönteniük, nekünk 2 kivételével mindet :P Igaz uccsó 10 percben már csak az ellenséges mágusok hentelése folyt.
  • Chamber
    #11765
    Tuti jó NPChez mentél? 0o Fortban kezdődik, nem Pub-ban.
  • diegho
    #11764
    próbáld úgy hogy odamész a gang man-hez utána fortban a ja-sang-hoz majd vissza gang man.
  • Silversting17
    #11763
    Sztem menny el az askétához, az majd megmondja melyik küldi következik. Ha az sem segít akkor passz.
  • DamageAdept
    #11762
    Van egy kis gond... lvl 53as quest, első tomb-os, nem tudtam felvenni. Minden leadva, jó npc-hez mentem oda... nah most akkor hogyan tovább
  • diegho
    #11761
    akit nemrég linkeltem hogy milyen gyökér megint scammernek és hackernek nevezett valakit ráadásul újra magyart... hogyan tudom blockoltatni?
  • Silversting17
    #11760
    Jaja, nekem is narancs volt, és 56-n is az lesz a maid of honor.
  • diegho
    #11759
    lehetséges az hogy lvl 55 quest mobja narancs és nem citrom? ministert kellene ölni elvileg de azok narancsok, akkor hogy van ez mostan?

    ma láttam megint a kisgyereket aki tegnap rinyált nekem. előtte party chatbe azt kérdezgette, hogy jó-e a BTC guild, megvárom még felveszik és kivágatom onnan a francba.
  • Silversting17
    #11758
    Grat :)
  • diegho
    #11757
    végre 55 lettem :D
  • Cingar
    #11756
    en sztem jo a 90 agi 70 str maradek hp stat
    de ha jo statot akarsz akkor a cuccaidhoz igazitsd.persze alacsonyabb szinten mikor egy drop utan mar masik cuccod lehet akkor nem eri meg cucchoz igazitani max kesobb mikor mar g55 bof meg ilyeneid lesznek.
  • Silversting17
    #11755
    Én sztem már 70-ig sem érdemes feltolni a str-t , max 60-ig, utána meg agi, ha agis íjjász akarsz lenni vagy nincs elég evád. Ha kevés HP-d van akkor pedig HP-ra tegyél.
  • Nardon
    #11754
    Télleg felötlött bennem, hogy EA-ként 70/80/90 build után 70/90/90 vagy 70/80/100 menjek. Ha télleg sose unnnám meg akkor végcél úgyis 70/90/100 lenne.
    Vagy vmi más ötlet buildre?
  • Nardon
    #11753
    Imádom az ilyen profi angolosokat. :D
  • Silversting17
    #11752
    Itt az én statom:


    Kard: 14/14/5 King Imp G56
    Armor: Full G50 Despo BoF (plusz defense nélkül)
    G34 Tigris, 5 HP gyűrű-öv-knight trinket
  • Silversting17
    #11751
    XD Ez durva, több ilyet kéne ide kirakni, legalább lesz min röhögni XD Az még haggyán, hogy 1 nub, de még rendesen angolul sem tud :D
  • diegho
    #11750
    ma r1-ben partyzok én lettem a leader és volt egy gyerek aki 5 percenként connection lostozott, már unta az egész party, hogy bejön, lagol mint a szar öl 5 mobot és cl. 10. előtt szóltam neki hogy nem hívom vissza ha megint cl-je lesz. azt írja okés megjegyzi és kérdi hány éves vagyok. mondom neki mennyi, erre jó ő nem kötekedik a magasabb szintű idősebbekkel. kapta is a cl-t 2 perc múlva, majd 10 percre rá visszalép. és ez a beszélgetés folyt le :D
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4

    közben megállt r1 bejáratban, levette a g50 chestjét és elkezdett futkorászni hogy én f/l scammeltem tőle és hackeltem, majd mikor leszarta mindenki a fejét felvette a chestet és elment :D
    felrakjam ezt a szerencsétlen kisgyereket had röhögjenek rajta a gm-ek?
  • pinaszomi
    #11749
    de a clean statom 103 healths 100 str és 40 agi ha jól tudom
  • pinaszomi
    #11748
    most ne kérdezd eladtam a half settem ^^ egy 68-69 es ea le is nyom
    de persze más lenne a helyzet ha lenne a g62 2h ám azzal felveném velük a versenynt duelben megkockáztatom duel torunamentben is
    amugy full g55 despo bof lesz +14 es g56 2h val g39 tigerel ennyi a settem
    statot azt nem mondok még mert nem olyan jó de majd az lesz
  • Nardon
    #11747
    Egy g56-os fegyó még elég szépen tud misselni egy full g55 bof ea-n ~180 eva-val.
  • Silversting17
    #11746
    @FENIX
    Milyen cuccaid vannak és mi a statod? (alap stat, fegyver stat, armor stat, állat, kiegészítők) Én el nem tudom képzelni, hogy egy 68-69-s íjjász leverjen egy 70-s vagát.
  • ronesz
    #11745
    Blow-up arrow
  • Silversting17
    #11744
    Ahh tényleg azt én is tudni szeretném^^
  • blbogus
    #11743
    jah azt meg akartam kérdezni mi is az az aggrós skill mer dunsztom sincs Oo xD
  • blbogus
    #11742
    shockwave robbanással akko talán aszondom simán sebez akkorát
  • blbogus
    #11741
    nekem ezek a nevek nem jelentenek semmit.. mi volt a vicces a vereségében? annyival szarabbu áll a legyőzője?
  • diegho
    #11740
    JIjJjJI = Jonh vagy Del attól függ éppen ki játszik rajta, de inkább John szokott játszani. amikor megkapta a g62-őt és meglépte a 71-et akkor duelezett jimamma-val vagy kell írni és vesztett. ott röhögtek rajt a többiek :D
  • Silversting17
    #11739
    Ki az a John? :P
    Amúgy az illető whahazhutou és lvl 71 XD Szval eképzelhető, hogy 3500-t sebzett neked, mivel 17 szint a különbség.
  • blbogus
    #11738
    hát sztem az robbangatott is.. sose sebez akkorát hacsak nem joval de joval magasabb..
  • Cingar
    #11737
    azt irtad hogy utalod azt aki kurva sokat kolt kcre es az tuti nem jo arc.beasty pelda volt es nem szamonkérés.
  • diegho
    #11736
    nem tudom, csak annyit tudok hogy cw-n odajött whahaanyámkínja és 3500-at sebzett elsőre a botjával shock-al vagy mi a rák az ami lightningos és már alacsony szinten is van (igen... eszméletlenül érdekel a mage job :D) a másik meg a jimamma vagy mi a neve (kc-s köcsög by silver :D) aki meg simán veri John-t aki még talán magasabb szintű is nála full g55+g62 vaga. az a rohadt nagy előnye van a cjb-nek hogy agyonbuffolja magát, nagy eva, sok hp, nehéz eltalálni ő meg mindig talál és g62-vel rohadt nagyot sebez.
  • pinaszomi
    #11735
    hát attól függ szerintem a nagy szintű commanderek a legerősebbek
    de kitudja lehet hogy egy ic elverné bár nem hiszem az attacker cjb is erős
    engem például SEFIROT2 70 es cjb (minesweper cuccában) lenyomott de azért párszor én is nyomtam le de akkor én csak 69 es voltam^^
    persze azonos cucban lenne esélyem ellene
    sőt szerintem akkor én nyernék ellene
  • diegho
    #11734
    még jó, hogy nincs bajod a keveset kc-zőkkel, mert vernélek megfelé... első kc-m g50 despo chestjét nem is tudom kinek adtam :D második kc-val visszavettem ugyanazt :D (okos húzás volt tudom) 3. meg most sob-ra kellett, mert annyit nem játszok, hogy újrakezdjem, csináltam egy 30-as lovagot, de inkább megyek a commanderrel (jó érzés d1 r8-ban hogy azonos színtűek között mindig nekem van maxon a hp-m, hiába jön rám több mob)
    amúgy ahogy én vettem észre, hogy duelben a legerősebbek a cjb-k, legalábbis aki már full g55-ben van és van g60 stick-je az szinte megölhetetlen.
  • diegho
    #11733
    na megjött a kc-m meg is vettem a sob-ot végre alaphangon 5k+ hp-m lesz kite-al meg 6k körül így nyugodtabban tudok majd gyakni mint most a kemény 4.3k hp-val commanderként :D
  • Chamber
    #11732
    Akkor te még jól állsz :P
    Engem 5 szinttel kisebb vaga is agyoncsap 2 ütésből (ha van elég OTP-je hogy eltaláljon, általában van). Hameg csak 2-3 szinttel kisebb akkor 5ből 4szer a rush-stun is bejön neki és akkor aztán totál semmi esélyem :P Ráadásul még a Cold Bindingem sem működik rendesen mert jégkockaként is simán csúszkál rush-al -_-
    Na de majd ha full G60 BoFban leszek 150+ eva-val :>