12892
  • diegho
    #11811
    én is így gondoltam 50 agi onnantól meg hp. cuccok egyelőre minden mans és lehet vitatkozni kipróbáltam 2 pride g50-et vagy 4 mans g50-et használjak és a 4 mans-el jóval erősebb vagyok, árban meg ugyanannyi volt, a következő lépés majd a pride/despo bof lesz, de most tökéletesen jól elvagyok így is, 56-on meg majd bevásárolok valami jófajta kardot. jelenleg egy 9/9/1 steely generalsom van amit lehet felnyomok 11/11/2-re és kész is, de ha találok valami jobbat 15kk környékén akkor megveszem. agi-t meg majd lehet panther-el ellensúlyozom.

    amúgy nem tudom, hogy vagy vele, de én a copa-t egy oltári nagy baromságnak tartom soloban, mert alig ölök vele gyorsabban, de előbb futok r10-ben. cw alatt meg végig cootp-vel megyek így vagákra alig misselek és a pain karddal már egész jókat ütök.
  • Makma
    #11810
    @diegho
    a commának két dologra kell figyelni:
    1 defense
    2 HP
    az evát felejtsd el, úgy sem lessz belöle annyi ami megvédene a fizikai támadásoktól.(inkább a defenset növeld)
    azaz : 90 str.
    50 agi.
    a többi meg HP
    a sok HPjó:
    warban , hogy kitartson amig megjön az erősítés
    partyban healelni a többieket.
    sóló-ban , hogy futásnak eredj ha "szorúl a hurok"
    a cuccok legyenek pridések ( azok adnak sok-sok HP-t és defenset), és ha telik rá akkor bof-os.
    ha otp kell akkor nyomj COOTP-t. ha attack pont akkor kapj be egy eel főzeléket.
    de az agira nem érdemes 50-nél többet tenned mert amivel több evát-otp-t ad neked azzal nem sokra mész mint commander.

  • Silversting17
    #11809
    Köszi, már neki is álltam a nub karimmal :) De azokat az itemeket hogy kapom meg, amiket a szürke mobok dobnak?
  • DamageAdept
    #11808
    Ha ezért megkapod ugyanazt az xp-t vagyis egy kockát akkor új karakter kezdésnél csak pénz kérdése hogy fél óra alatt eléred-e a 42őt. Nem is olyan sok pénz...
  • Chamber
    #11807
    Semmi értelmes, ahogy ezt már megszokhattuk az Inixtől :P
    Segítsük a lowlvleket fejlődni, ez a lényege. Kb annyira hasznos mint múltkor a "Boost your lvl up" event volt lv1-20ig.
    Repeatable Quests System
  • Silversting17
    #11806
    Mi ez az új frissítés?
  • ThedarkmanHUN
    #11805
    Én ingyé szivesen elviszem xDDD
  • dragonfighter
    #11804
    akko már én is :D én full g42 knightot árulok meg még pár g42, g40-es cuccot ^^ Hanin PM me
  • DamageAdept
    #11803
    Ugyanitt eladó g16 tiger
  • DamageAdept
    #11802
    hanyinon vönnék g18-g20 pantyert
  • diegho
    #11801
    meg nekem g55 armorra. köszi puszi :D
  • Silversting17
    #11800
    Már én is ott hagytam. XP szar, dropok úgyszintén, unalmas, kezdő cuccok gatyik. Mondom kösz nem, inkább eredetin gyűjtöm a pénzt d4-ben G59-re.
  • blbogus
    #11799
    hja naon ratyi.. nekem azé má alakul vmi meg naon sok külföldi jo ismerősöm ment át xiu.rol.. van aki csak kiprobálni mint én, de van aki ott is marad.. és hát az utobbiak mindent beleadnak ^^ rájuk számithatok..

    @Többiek.. én anno olvastak a kalhun.lapja.hu-s stat elosztásos izét (gondolom mint itt majdnem mindenki), és aszerint knightnál minden 3,5-edik str ad 1 otp.t, ami azt jelenti 120 str fölött 4 stat pontba kerülve összesen +1 otp felemészt 14 stat pontot.. az agi alapbol 8ba kerül, 50 agi fölött 2be kerül ami összesen 16ot emészt.. aki otp.t akar akkor annak str mindenképp.. de ott van a többi tényező is.. nem tom alap sebzést str meg agi miképp ad, meik a jobb.. az evába knightnál nem igen hiszek.. de mindenkép cuccokhoz igazitson mindenki h ne legyen felesleges +stat egyiken másikon.. kalenci az hasznos ehhez..
  • dragonfighter
    #11798
    én már ott is hagytam,csak 10X exp van (aszittem valamivel gyorsabb lesz ^^) és kezdő cuccnak g24 cucc <_< akkor inkább a Hanin.
  • Silversting17
    #11797
    Bah fordítva: 90 van str-re, 60 agira. XD Pedig nem is ittam semmit :P
  • Silversting17
    #11796
    Most van 143 OTP-m, 99 evám, 686-812 sebzésem és 90 van agira, és 60 van str-re rakva. Megnéztem úgy is, hogy levettem az agit 40-re, és a megmaradt 30 (0-50 -> 1 pont; 50-70 -> 2 pont) pontot rátettem str-re, így lett az 100. Így változott: 143 OTP, 92 eva(!) és 688-812 sebzés. Ebből is látszik, hogy str nem éri meg.
  • DamageAdept
    #11795
    hp mellett agira is, nem lehet végtelenségig menni csak hpval
  • Silversting17
    #11794
    Hozzátenném, hogy a sebzésed is nő az agi miatt. Mellesleg pedig semmivel sem lesz több otp-d ha csak str-re raksz 90 felett, agi ugyanannyit ad, ezért nem is éri meg 90 fölé vinni (kipróbáltam) legalábbis sztem. Nem is értem azokat a vagákat, akik semennyit sem raknak agira, hanem mindent rátesznek str-re(lesz minimális evájuk-->mindenki eltalálja őket-->gyorsan meghalnak, és még a sebzésük sem több. Véleményem szerint: 90str/90hp/60 vagy 70 agi. Ha ezt elérted legjobb csak a HP-ra tenni, szerintem.
  • DamageAdept
    #11793
    Én mindenképp raknék az agira, én lvl 53 commander vagyok és 85 86 9 8 55 a statom. A hea 90 fölött már 4 pontot visz el semmiképp sem éri meg. A str 120ig 3 pont az otp így lesz a legtöbb és a dmg is jól megy fel, viszont az agi 50-70között csak 2 pont, ezzel nő az evád és az otp is egyaránt, legjobb választás szerintem.
  • diegho
    #11792
    commander statot hogy rakjam? most 90 90 8 8 49 úgy gondoltam hogy 50-re felmegy agi többi hp-ra.
  • blbogus
    #11791
    én is keztem x-p.n.. lvl 25 knight.. de sztem ott is hagyom mer az átlag 600-700 emberrel naon laggol.. bár van akinek nem.. furi ^^
  • diegho
    #11790
    ahhoz képest hogy oltári nagy láma guildben voltam (most léptem ki mert 5 ember volt waron) ez volt egyik legjobb warom. hiába lvl 55 már kezd alakulni és ha rámjön egy vaga akkor nem feltétlen kell elrohannom, hacsak nem 60++. jah és büszke vagyok magamra, elmenekült előlem egy g56 impes vaga 2 perc misselés után :D szerintem 56-57 lehetett mert shield-el mindig stunoltam. persze a végén levágtak mert odajött még 3 másik defender is és a többiek körülöttem már mind kihullottak.
  • diegho
    #11789
    én is unatkozok, csak én melóhelyen még 12 percig.
  • DamageAdept
    #11788
    unatkoznak
  • diegho
    #11787
    pedig elég sok commát látok 2h-val, igaz vagákat is 1h-val.
  • Silversting17
    #11786
    Commának marhaság a 2h, lassabban fogsz ölni vele, mint a saját 1kezeseddel.
  • diegho
    #11785
    szerinted minek? hogy nagyot üssek wazze :D d4 f1-en ez a lényeg.
  • Silversting17
    #11784
    Én már ott is vagyok, LVL 26-s lovag^^ Eddig 55. helyezés volt a legjobb de reggelre benne se leszek top-ban :P
  • dragonfighter
    #11783
    hát yaa ^^ (14 vok)
    ki jön X-P-re?
  • ThedarkmanHUN
    #11782
    Véded a magadfajtát?xDDD Ne vegyéééé komolyan'
  • blbogus
    #11781
    130as iq nem kevés lol.. rendesen átlag feletti :P de az jo kérdés mér mindenki a 13 éveseket kapja elő (de télleg mindig pont ezt az évet szidják ^^) hisz mondom én a legtöbb nagypofáju inkább a 17 év körül van.. hormonok meg kutyaf*sza és ők a nagylegények.. szegény kicsik max buták de nem "nagymenőek"
  • Silversting17
    #11780
    Minek neked 2 kezes? Te comma vagy :P Amúgy belement a 4-ik kő(Flame, sajnos Strength nem volt), szval villog mint a karácsonyfa XD
  • diegho
    #11779
    nem baj, lennénk 1500-an de normálisak :D előbb meghaltam :( már nem is tudom mióta az első halálom. kurva router újracsatlakozott, de már kettétörtem :D (ingyen van :P) most másikkal megy.

    silver ha 56-os leszek megkapom majd néha a kardod amikor te nem játszol? d4-ben szeretnék kicsit droppokra menni.
  • Doma #11778
    Erre Te vagy az élő példa [viccel]
  • Silversting17
    #11777
    Azért sztem ez általában igaz :P
  • ronesz
    #11776
    Szerintem rohadtul meglepodnel kik maradnanak akkor(mas kerdes h 130 felett kb a jatekosok 5%a ha van), mert attol h vki egy fasz, meg nem jelenti azt hogy buta is
  • diegho
    #11775
    jajj istenem... a holaco gyerek akiről beraktam ide az ss-t most megint problémázik csak most másokkal :D írtam a líderjének hogy ha kell küldöm az ss-t arról miket ugatott nekem. tököm televan már hogy az ilyen 13 éves kis pöcsök ezt is tönkreteszik... komolyan mondom úgy kéne beengedni a barmokat ilyen online játékokba hogy előtte iq tesztet töltsenek ki és 130 alatt lehet menni legózni.
  • FENIX11
    #11774
    Semmi se lett vele csak csináltam egy új at.Amugy kössz
  • Silversting17
    #11773
    pinaszomi felhasználó hová lett?^^ Amúgy grat a g62-höz.
  • FENIX11
    #11772
    Jaj az a leaderem nek valami rokona
    Vettem g62 2h imp 14/14/4 kinges kardot
    Over igazad volt téleg sokkal többetér mit a full g55 meg egy g59