12892
  • Cortez Lovag
    #11891
    re all
    Chamber elöször is kösz a cuccokat sajnos eddig sem idöm sem lehetöségem nem volt nagyon gamelni de most itt az idő!
    elöször is van olyan magyar vonatkozásu guild a Haninon ahova befér egy 49 vagának készülő knight?
  • blbogus
    #11890
    látod egy iennek oan szivesen lettem volna én is részese :) naon jo kép !!
  • sp5
    #11889
    Erre emlékszik még valaki?De jó volt :D
  • Nardon
    #11888
    Szép, szép. TirandA amugy ilyen attacker cjb féle?
    Bango-n most egy lovagra várunk, hogy végre 50 legyen, és akkor beállna egy masszív 6 fős party esténként.
  • Chamber
    #11887
    Full magyar party, ilyen is rég volt már. Gondoltam felrakom...
  • Nardon
    #11886
    Én is inkább a szint/cuccokra lennék kiváncsi :D
  • Silversting17
    #11885
    Pl. új G60 pajzs, vagy a karakterinfónál frissíthetnéd a szinted meg a cuccaid ;)
  • Chamber
    #11884
    Nemtudom... nemigazán van új dolog amit bele kéne rakni :P
    GMek is lusták meg énis :D
  • Doma #11883
    Re



    Furcsa
  • Silversting17
    #11882
    Chamber
    Mikorra várható KalEncy új verziója?
  • Cingar
    #11881
    aha! csak sajna az elso flakon baromi gyorsan elfogyott :( nem tok a szeken ulni egyszeruen lecsuszok...
  • blbogus
    #11880
    akko még jo üzletet is kötött
  • DamageAdept
    #11879
    Cingar igaz hogy eladtad a karidat két flakon análsíkosítóért??
  • diegho
    #11878
    hm?
  • Cingar
    #11877
    nem igazan jatszok te is tudod
  • diegho
    #11876
    na mivan egyik erős karakter se indult el? :D :gonoszszmájli:
  • ThedarkmanHUN
    #11875
    Nemkell azt összekaparni, inkább a lét kell összekaparni xDD
    De ez ma elmarad holnap suli 2 tz... nem lenne jó másnaposan dolgozatot lerokázni xDD
  • DamageAdept
    #11874
    Ha így kell összekaparni az okokat akkor az már rég rossz
  • Silversting17
    #11873
    Végre egy ok az ivásra mi? XD
  • ThedarkmanHUN
    #11872
    Grt
    Erre inni kell
  • Silversting17
    #11871
    Na végre ma megnyertem a kategóriám Duel Tournament-jét :))
  • Silversting17
    #11870
    Hogyhogy? Mé nem adtad nekem s2-n? XD
  • FENIX11
    #11869
    Eladtam a g62 kardom meg már a vagámmal sem játszok
  • Nardon
    #11868
    Igen ic-k szoktak la-t misselni rajtam. Még 62es is :D
    Elkezdtem Boss-tourt D4 F3-on napi 1-2 órát fönt vagyok és reménykedek. Meglássuk ^^
  • Cingar
    #11867
    nem tudjatok esetleg hogy icnek befolyasol e az otpje hogy hat e az LA az ellenfelen?
  • diegho
    #11866
    tegnap képes voltam 1 órát játszani, mostanában ez nagy szó :D erre pont belép egyik kedvencem a guildba: lordi :D jó helyen vagyok úgy érzem, nagyon jó ez a német kocka alakulat.
  • Silversting17
    #11865
    Fenix, láttalak MineS CW videóján. Nem azt mondtad, hogy G62 imped van? A videón csak G53 volt nálad meg 1 G55 helmet.

    Láttam Chambert is, aki öngyilkosjelölt módjára befutott a támadók hada közé, és halomra lövette magát MineS oldalán XD
  • Nardon
    #11864
    Hogy ha veszel egy ilyen skill bookot, akkor annak van effektje pl perfect eva 10->11 az vmi szárny fejed fölött, ice mastery az meg vmi hópehely szerűség. Nagyon én se értem, hogy ez mindig ott van vagy csak néha jelenik meg... Érdemes belesni kalhq-n SS részhez és meglátod majd topicot.
  • Silversting17
    #11863
    Nekem még nincs de arra gyűjtök. És mi az a dolog?

    @Chamber
    Köszi
  • Nardon
    #11862
    Valakinek van már honor pontokból vett skill bookja? Mert kalhq-n egy érdekes dolog ütötte fel a fejét ezzel kapcsolatban...
  • diegho
    #11861
    az absorb elég sokat tud csökkenteni ez tény. múltkor pont árultam cop-ban amikor egy 69-es vaga meg két 65 körüli commander duelezgetett és pont az absorbról beszélgettek, hogy az egyik comma dobja már ki a +6hp-s shortot mert nem ad absorbot és az duelben sokat számít. waron nekem is sikerült egy 428x critet bekapni egy g60-tól (de túléltem és közben meghalt aki ütött) 287deffel, egy mage-re mennyit üthet már az ilyen? 5000 felett simán.
  • Chamber
    #11860
    Az absorb rate a sebzéselnyelés mértéke. 10es absorb rate = -10% sebzés
    Azt nemtudom hogy milyen sorrendbe működnek ezek a dolgok...
    Pl ha kapnál 1000es sebzést, de van 10es absorbod meg 300as defed, akkor
    - vagy 1000 - 300 = 700 - 10% = 630
    - vagy 1000 - 10% = 900 - 300 = 600
    Azt szintén nem tudom, hogy milyen támadásoknál ellen számít (phys/magic/EB), de szerintem mindegyiknél kéne.

    A lényeg az absorb rate-nél is, hogy "minnél több annál jobb!" xD
  • blbogus
    #11859
    nekem speciel fogalmam sincs.. de csak van vmi köze ahhoz a scrollhoz amiko enemy's attack absorbed izé van.. többször csinálja v vmi..

    haha Xiu.n beindulni láccik a félig magyar félig nemzetközi guild.. erős ally lesz holnaptol és 90+osok is érdeklődnek a csatlakozásrol ^^ aki már ott van de nem ismerjük v jönne oda jáccani csatlakozzon.. pm Squill (nem én vok :P ) nevem lent olvashatok..
  • Silversting17
    #11858
    Tudja valaki mire jó/mi ellen véd/van-e haszna az "absorptiom rate" -nek?
  • sp5
    #11857
    Hát cham igazat megvalva nem jáccom már nagyon semmivel motorozok a városba vmeik nap lábodon is voltam :D(donor lessz belőlem is ) .Hát spy...nemtom ő meg most
    az autó vizsgára készül:)
  • Silversting17
    #11856
    13/13/5 king imp
    Első ok: 3 hét alatt 3db G55-, + 2db G56 -solo drop
    Második ok: 1 hét alatt 6db G62 fegyver esett a szerveren, ezért kb. 100 millát estek a G59 fegyók árai pár nap alatt...
    Szval így jött össze. Most semmi pénzem nincs^^

    @ronesz
    Kösz az infót, még mindig tanulok újat :P
  • Nardon
    #11855
    Szóval silver milyen G59-el is rohangászol? ÉS mitől lettünk hirtelen ilyen gazdagok? :D
  • ronesz
    #11854
    az a 100% csak a sima evara vonatkozik, de attol fuggetlenul a perfect eva es a parry ugyan ugy mukodik...
  • diegho
    #11853
    jah és g56 kardot mikor is kapok? :P
  • diegho
    #11852
    aha. érdekes. mondjuk engem abszolút nem érdekel se a tirgis skill, se a 200eva, se a g60, se a kal, de azért érdekes dolog :D