12892
  • Cortez Lovag
    #11932
    siránkozó szavaim megértő fülekre találtak .... kösz elöre is
  • blbogus
    #11931
    hát anno segiccséggel én is ujra keztem volna.. ;)
  • Cortez Lovag
    #11930
    format volt nem rég kéne nekem olyan hogy IP meg minden ... :D
  • Doma #11929
    Corti, holnap beszéljünk már lehet tudok egy kis kezdő tőkét biztosítani az újrakezdéshez ;) Megkereslek, TSt addig ízzítsd be :)
  • Cortez Lovag
    #11928
    Kb mennyi ideig tart egy lvl 50 es vagát összepakolni ... nem emléxem..
  • Cortez Lovag
    #11927
    hat szerintem én jöttem-láttam-feladtam... iszonyatosan levagyok maradva... uj karit kéne kezedenem hogy oké legyen de karakter fejlesztésröl valki tud valamit ajánlani?
  • Doma #11926
    A hp csík mást mutat party ablakban mint a sajat kijelzőn
  • Cortez Lovag
    #11925
    nem érzem ugy .... de az kicsit gáz hogy fegyomat csak a klántársak jóindulatával tudtam megjavitani
  • Cortez Lovag
    #11924
    gyengébbek kedvéért elmondanád mi a lényeg .... esküszöm nem látok semmi különöset....
  • Doma #11923
    Nem, Harp egy ismerőse, de nem is ez a lényeg a képen :P
  • Bucser
    #11922
    te ez ugyanaz a Harpoon? (mármint ugyanaz az ember játszik a karival?:)
  • DamageAdept
    #11921
    ha úgy érzed erről szól az élet, nyugodtan. akárhogy is, rossz befektetés
  • Cortez Lovag
    #11920
    ahogy elnézem muszály leszek beállni kallernek mert valahonnan sürgösen lét kell keritenem guild be megjöttem maris Fix tool ért kunyiztam ...
    megvan az eső jópont a többieknél tuti szivesen látnak :D
  • DamageAdept
    #11919
    forintér veszel csecsét-becsét aztán kiülsz és eladod, közvetlenül geon is van eBay-en de érdekli a kalauzt...
  • Cortez Lovag
    #11918
    na alakul :D csak az a gaz hogy nincs tul sok lém koldulni meg nincs pofám meg amugy sem kapnék annyit amennyi kéne...(1.5 k val rendelkezem ) :D
    Szóval hogy lehet valahonann genyot szerválni?
    Pl én tolom a Silkroad ot is ott lehet USD ért vagy forint ért játékbeli fizetöeszközt venni itt is van ilyen lehetöség? Vagy van valami gold farm recept?
  • DamageAdept
    #11917
    shift + enter ha jobban emlékszek, ha rosszabbul akkor ne szóljatok had érezzem magam a toppon :P
  • Cortez Lovag
    #11916
    nekem nincsennek emlékeim de amugy THX
  • v150r
    #11915
    shift+space, ha az emlékeim nem csalnak
  • Cortez Lovag
    #11914
    mit akell ahoz csinálni hogy PM be ne kelljen mindig leirnom ujra a nevét?
  • blbogus
    #11913
    hehe ezekben a percekben töltöm le az eredeti klienst :D lehet felviszem 30ig a 25ös ijászomat xD
  • Nardon
    #11912
    Bangon kevesen vagyunk olyanok akik aktívan tolják, épp kijön belőle egy 6os party ^^ meg még egy két ember, de alacsonyak nincsenek nagyon. Egy ideig tolják aztán eltűnnek.
  • Silversting17
    #11911
    LoL felét nem értettem amiről beszéltetek, de csak azért, mert mire megnéztem a fórumot, az a hsz. már törölve lett. :P Naraehán van 1 már nem működő guild, de a honlapja még mindig él, tudtommal elég forgalmas.
    TurulBird
  • Doma #11910
    Nah elvileg kész is.
    Ha Naraehán és/vagy Bangón van magyar guild betolom azokat is banner alá! Csak szoljatok.
  • Doma #11909
    Lol
    Fenét rólad! Bocs, sőt annyira lehet hogy már tegnap le akartam cserélni azt a linket a banner alatti Magyar Lovagok guild linkre :D
    Csak elfelejtettem... De most megteszem ;)
  • Adamikus
    #11908
    Ugye nem rólam beszéltek ???
    Vagy nem lehet linket berakni ???
  • blbogus
    #11907
    igen ez télleg engine.. én lesz*rom a keyloggereket és bevállaltam csak miattatok ;D
  • Doma #11906
    Te meg kapni fogsz ezért egy bant a forumról, ha nem hagyod abba!
    Nincs cheat ez tisztázva lett már korábban ebben a topikban.
    Továbba amit linkelsz keyloggert tartalmaz.
    2008.03.26. 17:50:45 Malicious HTTP object <http:/***********.rar>: detected Trojan program 'Trojan-Spy.Win32.Ardamax.n'.
  • blbogus
    #11904
    jaja ieneket ne töltsetek le mer nem az aminek mondják.. cheatengine a nyerő, olvassatok forumokat !! ha iesmiket akartok.. télleg még eredetin nem is teszteltem :o
  • Nardon
    #11903
    huh?
  • Doma #11902
    No cheat!

    Aki letöltötte számoljon a benne levő keyloggerrel.
  • Cortez Lovag
    #11901
    thx
  • Adamikus
    #11900
    Jah és amúgy naon is örülnének neked ,mert mostanában mindig emelik a min. LVL-t mert "csak így tud fejlődni a guild" ( most is min. LVL 40 )
  • Adamikus
    #11899
    Cortez Lovag !
    Itt van egy pár név a HungarianARMY tagjai közül(csak a legfontosabbakat sorolom akik be tudnak venni) : ACTRobiHuN,Zeus11,Joe1977HUN,mariskaHun,AngelHuN

    Amúgy ITT van az oldal ha érdekelne. (vagy valaki mást )
  • Cortez Lovag
    #11898
    át fogalamazom :D
    Nem , én kértem a cuccokat szoval nem történt scamm.. egyszerüen nem tudtam játszani ennyi
  • Cortez Lovag
    #11897
    nem én kértem a cuccokat semmi scamm csak a kal-ba a solozas esélytelen és egyenlöre nincs társaságom.... igy meg ugye nem nagyon lehet mit kezdeni.... szal akkor van olyan guild ahova befér egy lvl 49 es party képes knight
  • THeArrow
    #11896
    offline voltál ha jólMléxem :D fuu bakker azok a régi jó d3 f-nemtom hányas partyk mekkorák voltak :)
  • Chamber
    #11895
    Ehh, ezen nemvagyok rajta! Szerintem tuti ezerrel IReztem valahol akkor mikor készült :D
    De jó kép ;) Még csak Arrow, Nati meg Zannak van 1-1db G50e :D
  • Chamber
    #11894
    Ehh, akkor tényleg Cortez vagy? 0o
    Én azthittem csak lescammelt vki, mert már jó régen kérte el Penge cuccait (clean G46), hogy újra tuja kezdeni aztán eltűnt velük és azóta sem láttam/hallottam róla.

    Magyar guild van olyan hogy HungarianARMY, de most konkrétan egy tagjuk neve sem ugrik be. Szerintem oda beférnél, más most nem jut eszembe... de ettőlmég lehet hogy létezik :D (ML is megvan még de csak inaktív karik vannak benne, azsem sok)

    FENIXCOMANDER akart nemrég új magyar guildot csinálni, de még nem hallottam hogy megvalósult volna.
  • THeArrow
    #11893
    lol :D
  • Doma #11892
    Re kisgyerek! :D