12892
  • Adamikus
    #11972
    Köszönöm ,erre biztos nem jöttem volna rá egyedül :)
  • diegho
    #11971
    miért akkora gépigénye van a cw-nek? én még nem vettem észre semmi szaggatást.
  • Doma #11970
    Leszedi a rontásokat(gondolom amit IC adott) a kiválasztott kariról, kivéve a revival büntetést.
  • Adamikus
    #11969
    Megtudnátok mondani hogy mire jó a Purification ??(CJB skill)
    Azon kívül hogy nagyon szép
  • Nardon
    #11968
    Lassan nem árt gondolkodni ezen :P
    Nem baj talán egy 18. szülinap is elég lesz egy cw-n is használható gépre.
  • blbogus
    #11967
    én meg még mindig szenvedek a 8-9-10 éves kis p3.mammal.. :'(
  • diegho
    #11966
    hú bazz de régen is volt az már nekem, még az előző évezredben :D
  • Cingar
    #11965
    mar tervezgeti mire kolti az erettsegipenzt ^^
  • diegho
    #11964
    okés írj egy f/l-t vagy valami. esténként néha fel szoktam nézni 56-ig el akarom vinni a karaktert úgy élvezetesebb lesz a cw a többi meg már nem érdekel, ma vettem meg a neverwinter 1-2őt és szórakozok azokkal, kicsit felelevenítem a régi szép időket.
  • Silversting17
    #11963
    Köszi a linkeket. Megnéztem mindet, és hát azt kell mondjam PCX a legolcsóbb. Négy évvel ezelőtti árakhoz képest, amikor a mostani gépem 170 rugóba fájt monitor nékül...most meg 120-130-ért már nagyon jó gépet kapni LOL Egyelőre csak tervezgetem, de ha aktuális lesz majd megkérdezlek bővebben :)
  • diegho
    #11962
    silver: nincs honlapunk, vidéken úgyse nézné senki. pesti árakkal nem tudunk harcolni, ha akarsz venni olcsón cuccokat akkor www.ipon.hu www.pcx.hu www.aqua.hu ezeken a helyeken nézelődj de ha mondod mit akarsz mennyiből akkor leírom mit vegyél.

    most vagyok túl életem legjobb partyján. r9ben soloztam, lejárt speed mondom elmegyek keresek, r7nél egy valag mage guild társak is és rögtön bevettek lure-olni. lure-oltam nekik 1 órát, majd jön egy healer, elkezdi r3 üres menjünk oda, én pick-elek. :D hehe +40% 2 óra alatt kő nélkül :D
  • Cingar
    #11961
    hat nem tudom minel tobb a talalgatas es minel tobb ember bukkan fel akik tobbet tudnak a koreai test serverrol egyre inkabb ugy erzem nem lesz valami nagy fun az egesz de majd meglatjuk ^^
    elmeletben nem lesz 24/7 online csak ha lesz valami tesztelni valo mielott berakjak rendes szerverre. ami azt jelenti hogy kb felevente egyszer. ilyen gate meg karacsonyfa eventeknel nincs mit tesztelni emberekkel.berakjak meg a 3.3 pvp-t azutan mit akarnak testelni? remelem nagy valtozasokat terveznek amit ezzel a testserverrel akarnak alapozni ...
  • Nardon
    #11960
    Tehát nosz kölcsönkérni MineSweeper cuccait és azt átmásolni :P Hmm hmm kell vmi Full g55 bof barát minimum. :D
  • Chamber
    #11959
    Szimplán átmásolja a normál szerver adatbázisából a karidat a tesztszerverébe. Tehát megmarad az eredetin is :P Valószínű inventorival együtt (anélkül nemsokat érnének a karik). Storaget nemtom viszi-e majd, ha nem akkor előbb "check out" invbe és utána másol xD

    Azt írták KalHQ-n, hogy koreai tesztszerver ugyanúgy működik mint a rendes, csak nem ment :P Vagyis ha relogolsz akkor ugyanaz az állapot visszaáll mindig mint ahogy át lett másolva a kari.

    3 nap és meglátjuk :P
  • Cingar
    #11958
    azt irja copy tehat az eredetibol csinalsz 2ot legalabb is en igy ertem. nem art megvanri mig par ember elbukja a karijat :p
  • Nardon
    #11957
    Hmm hmm érdekes lenne tudni, hogy télleg megmarad e a kari adott szerveren. És milyen cucokkal toljuk ott meg stb... Egyesek majd otmaradnak és tolják örökre? Szal nem vágom hogy megy majd tesztszerver dolog... Hogy megy ott lvl .lvl up azt kész? xD
  • Silversting17
    #11956
    De az eredeti szerveren is megmaradnak a karik ugye? Jó ötletnek tartom, hogy itt tesztelhetjük majd az updateket, mielőtt kiraknák officialra is.

    Ha tényleg lehet majd a karikat másolni mindegyik szerverről 1 szerverre, akkor Chamber majd nyomhatunk 1 duelt :D
  • Chamber
    #11955
    B00!
    A héten eltolták a szokásos szerverkarbantartást csütörtökre :P
    Mégpedig azért mert jön a nemzetközi tesztszerver!
    KalOnline - Notice

    Accountonként 1 darab 41+os karit lehet majd átmásolni oda és nekiállni assa... akarom mondani tesztelni!
    + Apr. 17-18-án "Vadásszuk le a Doggebi Lodot!" event is lesz a tesztszerveren!
  • Silversting17
    #11954
    OFF

    @Gyuli
    Van webcíme a boltotoknak? Néznék rajta 1 árlistát^^ Légyszi írd ki :)

    OFF
  • Nardon
    #11953
    Lehet érdemesebb lett volna megkérdeznem előbb, mint elveszteni az Rb szüzességem :'(
  • Silversting17
    #11952
    Na hát azt úgy kell, hogy lehetőleg a fal mellett mész, hogy ne teleportálódjanak fel, és szép lassan egyesével leölöd mindegyiket. Néha kimenekülsz a szikláig, aztán ott ledobod őket és futsz vissza :D
  • Nardon
    #11951
    Lenne egy hülye kérdésem, D4 F2 nem DM-es bosshoz hogy lehet bemenni halál nélkül? Mert ugye ott van egy rakat worker, meg a barátságosabb manager is, akik elég gyorsan leszednek... Gondolom csak van vmi módja EE nélkül is.
  • Silversting17
    #11950
    Télleg, leírnád a Restore pontos működését? :P
  • Chamber
    #11949
    A Cure ág a Fire helyett van, és szerintem sokkal több értelme van mit a Firenek :P Mivel mindig partyban játsszom a Group cure is hasznos, a Restoret meg imádják mikor megspórolok vele 1 rebit valakinek :>
    A sok wisdom/mana ahhoz kell hogy használni is tudjam a cure skilleket.
    Az 5K HP elég a mobok ellen (ha freeze vagy lag van akkor persze nem, de akkor a 7K sem lenne az vszínű).
    Nekem szimplán kell a cure ág, ennyi :P Tudok magamtól is életképes kerit csinálni, nemcsak "választani" az 1 db legnépszerűbb (szerintem továbbrais PvP-re való) build közül.

    De felesleges ezen vitatkozni, nincs "legjobb build"! Ahhoz kell igazítani, hogy milyen stílusban szeretsz játtszani, és mennyire jó cuccokra van geonod.

    UI. hogy egy konkrét példát is mondjak GC hasznosságára:
    BossDropList 31.03.08
    ^^Nézd meg a 27es partyt, nemtudott jönni a 2. CJBnk, szóval átvettem a helyét és TirandA-val szépen végighealeltük a BossKillt. 1 halál volt összvissz a partyban, azis azért mert Haninak nemvolt flagje. Akármilyen partyban ha a CJB DCzik át tudom venni helyét amíg visszajön/lesz másik. (vagy pl D4ben sem rossz az extra GC a virágok ellen)
  • Nardon
    #11948
    G55 mage cucc evaja alig marad el egy párral G55 archerétól, szóval nem vmi rossz. Én pl utáom cw-ben az agi magekat...
  • Cingar
    #11947
    meg egyik stormage mondta eleg reg naraeharol hogy ugy erdemes egy hermitet felepiteni hogy cucokkal egyutt 120 legyen az int ha jol tudom azzal mar max az sw es a thunder is.legyen attacker sticked joesetben imperial.legyen 2k manad amivel elnyomhatod a 3stormot es meg tamadni is marad manad eleg.armorokon legyen pride.ha kicsit tobb penzed van akar full bof meg talan valamikor egy g1es str stone a fegyverbe.sok plusznal meg kevesebb alapstat kell az intre hogy cucokkal 120legyen es tobb mehet hpra illetve agira.ha lenne egy magem sztem csak akkor kezdenem el pakolni az agira a statokat ha lennel par g60om mert ha jol tudom nem igazan jo az evaja a g55nek.
  • Silversting17
    #11946
    Pl. sztem a Groupcurenak meg a Cure 2-nek semmi értelme egy hermit számára, nemhogy felvinnéd fullra a Magic és Ice Mastery-t, és sztem SW is fasza skill és hasznos is pvp-n.

    Buildról meg annyit, hogy mobok ellen is jól jönne az EVA meg a HP is, szóval intet levenném 70-ig,wisdomot 55-re, a többit meg HP-n és AGI-n elosztanám. Sokkal élvezhetőbb lenne a CW is és az IR partyk sem lennének neccesek. A madár ad elég intet, meg 2k wisdom sztem bőven elegendő. :) De ez csak az én véleményem.
  • Chamber
    #11945
    Hát ja, tuti nem PvP build :P (bár azért a heal részből a restore az hasznos PvPben is)
    De
    1. még szeretnék fejlődni, ahhozmeg a PvP build nem az igazi :P
    2. PvP arról szól hogy kinek van több pénze... szóval minek csináljak PvP buildet ha semmi esélyem 999,999,999 geon nélkül? :P Full G60 BoF + G62 Imp + Scrollok + Potionok + HB Salmon fog nyerni. Hasonló cuccok nélkül nemsok esélyem van függetlenül a saját statoktól/skillektől.

    Sztem akármilyen buildet csinálsz, mindig cuccokkal együtt kell tervezni.
  • blbogus
    #11944
    hát jah ez becsületes ^^ csak pvp.ben nem az igazi szvsz.. kinek a pap.. :p
  • Chamber
    #11943
    Kösz nem :P Nem szeretem a tucat hermit buildet, jól megvagyok így. 5-10 intet átraknék mondjuk agira (de aztis inkább csak akkor ha megvan vmi full G60 vagy G60 Chest/Deco + G55 BoF halfset), de ennyi meg nem ér meg egy SoB-ot egyenlőre.

    Sok HP = leecher build :P Az olyanokat partyban sem szeretem, nemhogy énis olyan csináljak xD Alig van intje -> keveset sebez, úgyhogy nemnagyon mennek rá a mobok, de ha véletlen mégis rámennek akkormeg a sok HP miatt túléli... ez neki biztos tök jó, de a partynak egyáltalán nem -_- Vicces mikor az ilyenek nyomják a thunderstormot, énmeg iceot és rámjönnek a mobok.

    A skilljeimmel meg mibajod? :P
  • Nardon
    #11942
    Ez valahogy az én fejemben is megfordult már :)
  • Silversting17
    #11941
    Nem gondolkodtál vmi SoC-on, mert ahogy skilljeidet elnéztem... :D Sztem egy SoB sem ártana, túl kevés HP-d van^^
  • Chamber
    #11940
    Igen, csak kevesebbet mint régen :P
    Most hogy óraátállítás volt meg el lehet kezdeni a kertben dolgozni, ált 7-8 után kerülök géphez és max éjfélig vagyok ha van party/kedvem. Ha nincs akkormeg vmi filmet nézek. De azért meglesz a 68 előbb-utóbb... utána meg a 69 G5 refihez :D
  • Silversting17
    #11939
    Chamber, még mindig aktívan játszol? Ezalatt azt értem, hogy naponta-e?
  • Chamber
    #11938
    Nemár :P
    Ne kezdj új karit lol... tuti tovább tart a 1->50 mint a 49->50 :P
    Csináld meg az 50et gyorsan vmi partyban! Mennyi kell még? 0o
    Azt ha megvan kerítek én neked vmi használható 2H kardot ;)

    Ha nem lenne már minden worker szürke D4ben akkor még G50et is vadásznák, de sajna már nemtudok :/
  • Nardon
    #11937
    Nekem is vannak néha ilyen rushok, van időm, azt elvagyok egy 10 órát (múlt péntek <3)fent, de sokat rohangászok pl fortban. Volt hogy 2 órán keresztül ez ment.
    És persze nekem ebbe benne van az, hogy hétvégén kevesebbet érek rá, és olyan több mint 1 hónapot voltam géptől távol. Pontosan 8 és fél hónap lenne - a szünetek szal kb 7 alatt van meg.
    Meg hát örültem, hogy lvl30ra öszeszedtem egy full g42-őt meg egy 4/1 G40 bowot xD Jah meg G11 pantherem olyan 45 körül lett...
  • Silversting17
    #11936
    Nekem két és fél hónap volt, de nagyon alap cuccokkal. Mondjuk én játszottam napi 7-8 órát,de lehet volt az több is. :P
  • Cortez Lovag
    #11935
    átlagra vegyünk ugy 3 óra játékot..tételezük fel a rosszab esetet hogy te napi kerek 1 órát játszottál (!!!CSAK!!! amit kétlek ) :D igy 8 honap osztva 3 mal mert ugy 3 szor annyit tolom elméletileg az valamivel kevesebb mint 3 honap tegyük hozzá hogy vagárol van szó az az kinght ról ami ha jól emléxem nem a solozás király... igy igy legyen durván 3 honap... hmmm... elgondolkodtató...
  • Nardon
    #11934
    Nekem konkrétan ilyen napi 30-60 perc játékkal 8 hónapig tartott xD
  • Nardon
    #11933
    Mennyi ideig tart 50re vinni? Menyire vagy kocka? Meg lehet azt 20 napon belül is csinálni...