12892
  • puna
    #5179
    es van brokerunk is:))))))))))))) mindent megszerez olcson
  • puna
    #5178
    nem promosio de itt 30 evesek vannak akik figyelnek a kezdo fiatalokra akik most kezdi vagy kemenyen toljak itt mindenki jol jar. folyamatos dungi parti gc mageval stb :)) EZ ITT A REKLAMHELYE
  • v150r
    #5177
    Brenoval naponta beszélek. anno felmerült, h csatizunk, de aztán mégsem...
    majd mag az lesz :P
  • puna
    #5176
    csak finoman jegyzem meg hogy van magyar jo guild a (hungaryans)csak egyszeruen, itt a nagyok segitenek kiutni a questet meg aranylag mindenben, aki keres guildet ...csak batran probaljon szerencsetnalunk , keresetek DUGIMACAT, Breno, Harpoon
  • puna
    #5175
    olvasgatok eppem. puszilok mindenkit mi a palya kal mesterek?:)
  • vaPuMarci
    #5174
    vmit rosszul irtál sztem... ez a 2. reg résznél irta nem ? Mikor már megvan a secret number nem? Akkor sztem csak rosszul irtál vmit az email cimben...
    NEM?:)
  • Fantos
    #5173
    gwwáááárrrr email címre nem akar ID-t küldeni mert azt mondja No Match mééééééééééééáőrrrrrrtttyf??,
  • Ascyra
    #5172
    Jah és persze csak akkor ha nem jön be és visszavesztek de ez még nagyon a jövő zenéje.
  • Ascyra
    #5171
    Sziasztok ismét!
    Látom sokan válaszoltatok és ennek nagyon örülök illetve köszönöm!
    Úgy néz ki soha nem fogjuk tudni megmagyarázni mi is történt. kettő lényeges dolog van: - Nekem nincs bajom a guildel. Azért léptem ki mert még soha nem volt guildünk és szeretnénk 1et. Nem is gondoltuk h min. 6 nap(persze ki is akarjuk próbálni), ez csak az alkotásnál derült ki.És 1 darabig maradunk, persze ha bejön akkor hosszabb távon, de ki tudja mi lesz még.
    - Jó persze ahogy kiléptünk. Én úgy érzem ebben ludas vagyok és bocsánatot is kértem. Lehet h ez nem elég, de nem fogok könyörögni, mert sztem érthető h lázban égtünk.És sztem nem megbocsáthatatlan.

    Most még 1xer bocsánatot kérek mindenkitől akitől nem köszöntem el.
    Ja és köszönnyük a jókívánságokat.
  • v150r
    #5170
    apropó... lassacskán kész lesz az egyesült magyar kalonline site design-ja, viszont kéne nekem egy ember, aki valamelyest ért a php/mysql codinghoz, mert ugyan az alap dolgokat meg tudom csinálni a full design-on kívül, de mást nem.
    szal kéne egy ember, aki a kommentrendszert, a hozzászólás-rendszert és egy valamilyenfajta beléptetőrendszert tervez/ír. mert ezek nélkül nem nagyon van értelme az egésznek ;)
    majd update-elem ma sztem estefelé, mert van 1-2 új/kibővített elem, a menü is full máshol lesz, de az eddigiek megtekinthetőek a siteon.
  • v150r
    #5169
    "De inkább sikerüljön összehozni a saját guildot és akkor nemlesz ilyen probléma... sok sikert hozzá ;-)"

    köszi ;)
    (siga lesz a leader, ez már biztos. a guild neve még kialakulóban van, majd kiderül ;) )
  • v150r
    #5168
    én elköszöntem, beírtam, h köszönök minden eddigit, de szeretnénk kipróbálni h ez így milyen, és ha nem jó, AKKOR max visszamegyünk/átmegyünk máshová.
    értem én az elvedet, de úgy gondolom, hogy itt most nem arról van szó, h "nem kell" a guild, hanem szimplán arról, hogy felmerült, h "mi lenne ha" és kiléptünk. ahhoz, hogy a többiek hogy távoztak, semmi közöm, szal azt velük beszéljétek meg (már ha akarjátok), de én úgyhiszem, hogy mindent megtettem annak érdekében, h ne haraggal váljunk el ideiglenesen/örökké.
  • Chamber
    #5167
    Én személy szerint nemszívesen veszek vissza olyat aki 1x már lelépett (nemkellett neki a guild -> ősem kell nekünk). Nem azért ahogy leléptetek, ez csak vmi saját elv féle :) (ezt elmondtam az utóbbi 2 héten párszor rudiHUN kapcsán a guildban, szal nem most találtam ki miattatok :P )
    cartman viszont azért nem fog visszavenni mert nemtetszik neki ahogy leléptetek =)
    Többieket nemtudom, ha aktuális lesz a kérdés majd megvitatjuk guildban azért. De inkább sikerüljön összehozni a saját guildot és akkor nemlesz ilyen probléma... sok sikert hozzá ;-)
  • Chamber
    #5166
    Curbuncle már bemásolta a guild parancsokat, az gondolom elég. +ban annyit még hogy a guild és a rangok neve is max 14 karakter lehet (angol betűk+számok).
    Bár látom a parancsoknál azt írja 15ön belül, ez sztem 14et jelent, a leghosszabb amit még engedett az a "HermitCantBuff" volt nekem, azmeg 14 :)
  • Chamber
    #5165
    A restore 1 szintes, 25%-ot gyógyít és a perfect cure épül rá (lvl52n, 3 szintes, 35%-ot gyógít). Nekem akkorsem volt mikor még CJBnek készültem. Tényleg vészhelyzetben jó csak, ha kell másra is a skillpont (nem feltétlenül most, csinálj vmi tervet hogy milyen skilleket szeretnél majd, és számolj utána. Énmár használtam SoC-ot 1 skillpont miatt =) akkor inkább ne erre rakd sztem.
  • v150r
    #5164
    jah és megléptem 40-et ^^
  • v150r
    #5163
    köszi. mikor látunk ts-en?
  • Curbuncle
    #5162
    */positionnamechange [a kettős kereszt itt van, csak hivatkozásnak hiszi és nem írja ki] [name]
  • Curbuncle
    #5161
    Alright, maybe not *Everything* because a lot of guild management features have not been implimented yet, but for what has let me help ^^

    First off, once you create your guild, you are required to change the guild position names if you want to be able to read them.

    *This has been modified to a simpler solution to this problem*
    Type :

    /positionnamechange [#] [name]


    # Represents the Position name you are trying to change, Numerical 1-6.
    name Represents the Changed title you wish the position to be called.


    Once you have renamed your guild, you will probably want your Guild name to be displayed underneat your member`s names. Taken from kalonline.com :

    Guild Level 2 : 2,400,000
    Guild Level 3 : 7,800,000
    Guild Level 4 : 16,000,000

    The major benefits of each level are are as follows :

    Guild 2 Enables Guild Title beneath member names. Members possible increases by 14, from 12 to 26.

    Guild 3 Enables Guild Flag system. Flags can be purchased by Leader for members, each with varying special qualities it bestows on members partied with the flag bearer. Members possible increases by an additional 14, from 26 to 40.

    Guild 4 Enables Guild Battle / Guild Ally system. Guilds can officially start wars with each other, can occupy capture areas (when this feature is added) and can form alliances. Members possible increases by an additional 14, from 40 to 54.

    --
    The commands of a guild leader are listed at the executive, but for ease of reference :

    /invite [ID] Invite A New Member to the Guild.
    /expulsion [ID] Expel A Member from the Guild.
    /position [ID] Set Individual Membership level (see below).
    /informloginon Turns on Inform Login Status To Guild Members. (all members can do this)
    /informloginoff Turns off Inform Login Status to Guild Members. (all members can do this)
    /postionnamechange [Current position name][New position name] Allows position titles to be renamed, within 15 characters. (note spelling of position in command)

    position [ID] is used to promote and reduce the membership level of members. The positions are as follows :
    1: Leader (founder`s position, unchangeable)
    2: Sub-Leader
    3: Chief (inactive position)
    4: Supervisor
    5: Official member
    6: Temporary member (Default member setting)

    Only positions 2, 5, and 6 can be set at this time. Sub-leaders must stay in their position at least 144 hours before being able to have their positions changed.
  • Bucser
    #5160
    Azért a healernek esnek először mert ő a kulcsfontosságú a partyban:) a segítségével 4-szer 5-ször tovább bírja a party.:)

    Majd egyszer megszokod:) Nálunk mindig az volt ha assa jött akkor én szaléadtam először mögöttema lovagok:D
  • Bucser
    #5159
    A restore emergency skill. Szóval nem kell várni mint amikor a cure-t nyomod hogy elcastolja a varázslatot hanem azonnal érvényesül a hatása.. cserébe sokáig tart mire feltöltődik. (hosszú a cooldownja szebb szavakkal) néha 6-os partyn nagyon jól jött mert cure 1 cure 2 párhuzamosan és mellé néha restore ha teli volt a gatyó a legszarabbul álló emberre:D JÓ kis skill ha CJB akarsz lenni akkor elengedhetetlen (na meg asszem a summonhoz kell)
  • Ascyra
    #5158
    Chamber a restore skillre érdemes áldozni? Mert a honlapon azt írják h full hp-t tölt és 1 szintes ill a játékban csak 25%ot írnak és nemtom hány szintes.
  • Ascyra
    #5157
    Sziasztok!
    Pár dologot kérdeznék:
    - guild szintlépéséhez csak expkell meg contr.pont?
    - a rang max hány karakter lehet?
    - a rangok jogosultságát hogy kell beállítani?
    ha vkinek van ideje lécci válaszoljon.
    Üdv minden 50+ os faszfej lovagnag aki azzal szórakozik h healert öl!
    Egyáltalán miért mindig a healer hal meg előszőr?
    Azt vágom ha healel az rosz de ha xy-ra haragszol akkor miért az őt healelő maget kell megölni aki ezek után úgyis le fog tradelni és meghalsz?
    (ez most csak kérdés senki ismert nincs benne a lovagos témában)
  • v150r
    #5156
    annak a pár kicsiszintű kis gyökérnek üzenném, aki azt terjeszti rólunk, hogy most éppen visszaakarjuk könyörögni magunkat a guildbe, mert azért léptünk ki, h találjunk másikat, de mindez nem sikerült, az fogja be a pofáját, mert erről szó sincs. egyenlőre nincs guildünk mert ugye 3 nap kell kilépés után ahhoz, h lehessen kreálni, ezért nem tudtuk megcsinálni még. kipróbáljuk, h így milyen, aztán max ha nem jön be, akkor visszamegyünk a lovagokhoz. gondolom ennek nincs akadálya. szal kuss.
  • v150r
    #5155
    amit az npc-k hablatyolnak, annak túl sok értelme nincs, annak értelmének tudta nélkül is remekül el lehet játszani a játékkal, az viszont már tényleg kérdéses, hogy mi lesz a más nemzetiségű gémerekkel.
    (be kár, hogy nem találkozok már olyan arcokkal, akinek az az összes szökincse angolul, h "bitch", "fuck you", ja és a "stfu" ki ne maradjon)...
  • Chamber
    #5154
    Egy kis minimum angoltudás akkoris sokat segít sztem, bár lehet anélkül is próbálkozni...
  • QuickHUN
    #5153
    Köcsög autentikált lótúró jön be elösször mikor fellépsz,és ez megzavar mindenkit,ezzel mincs kapcsolatba a játékban való boldogulás,mert mint itt is a játéban is segítünk,és ha a képre kattint valaki, nagy segítséget kap!
    A bal felső sarokban az id és pw alatt található egy JOIN szócska és
    akkor dobja be a megfelelő ablakot!
    Ha valaki elsőre megszereti a játékot és elég kitartó,simán bele jön!
    Sajna nagyon nehezen kezdtem én is,azt se tudtam hogy medi létezik,megöltem egy szörnyikét és ültem mig az életem feltöltődik!
  • Bucser
    #5152
    Gondolod ha egy egyszerű regisztrációs formulával nem boldogulsz lesz esélyed megérteni amit estleg az NPC-k vagy a külföldi játékosok hablatyolnak neked??

    Csak költői kérdés volt nem kell válaszolni...
  • Chamber
    #5151
    Szóköz nélkül egyben, CSAK ANGOL betűk és számok lehetnek bent!
    (6-8 karakter hosszú, a 7 tuti jó =)
  • Fantos
    #5150
    Na találtam valami hasonlót de ezt írja ki:with no space in English and number are together<--ez mi?
  • Fantos
    #5149
    NEmtalálok olyat hogy Modify Info
  • Curbuncle
    #5148
  • Fantos
    #5147
    HELP ME!!!!
  • v150r
    #5146
    ez sem egy rossz ötlet.
    mondjuk nekem soha nem kellett rebi és nem is fog kelleni egy darabig úgyvélem. arra én nem költök, h feltámadjak, annyit nem ér. talán zért van 6 millám minden erőfeszítés nélkül, mert amin lehet spórolok és gyűjtögetek. nagyon jól fog az jönni még később.
  • CartmanHUN
    #5145
    Nem érdemes tőlem árakat kérdezni mert annyira ugrálnak ,hogy csak rosszúl járnátok ha mondok bármit is.Ne sajnáljatok egy teleportot ,hogy végigmenjetek COP on és megnézzétek mi mit ér éppen.Rebirth ára is igencsak ugrál, 150-240k között.Ezért is nem küldök csak annak a pár guildtagnak akiket ismerek hosszabb ideje. Nekik is mindig ár nélkül azonnali visszavásárlással egybekapcsolva és csak ha nekem marad legalább 3 tartalékban ,éppen olyan helyen vagyok stb.Szerezzetek olyan barátokat akikre tudtok támaszkodni vagy csináljatok még1 accountot és huzzátok fel 21 ig.Azzal be lehet lépni és megvenni a rebit majd elküldeni magadnak.
  • v150r
    #5144
    lol. atis sztem hagyd abba :D
    nincs neked ennyi időd... :D
  • Bucser
    #5143
    Ne érezd magad elnyomva.. ha mondhatnékod van mond ki:) Jöhet privátban is ha gondolod:D
  • Ascyra
    #5142
    Szabolcs:Mióta az íjad tört elérhetetlen vagy!
    Bucser: mondanék még pár dologot ne hidd, h mindenben igazad van. De akkor zárjuk le a témát.
  • THeArrow
    #5141
    belement az íjjamba elsőre a steely :)
    kira :)))
  • v150r
    #5140
    ...
    hát de ha már tsre nem jössz fel...