Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Brutal
#3336
Hétfõ is van meló is van ennél rosszabb már kevés dolog lehet...

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3335
Ja, az idõ jó, van vagy 2-3 °C =)
Csak melóba ne kéne jönni =/

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3334
Újabb gyönyörû hétfõi napra ébredtünk <#falbav><#violent><#duhos2><#gun>

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Brutal
#3333
Valamiben végre egyet értünk

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3332
ha doma feleloseggel vegzi a munkajat akkor az utolso 3 hszt torli...
gondolom most jon a szokasos "nekem te csak ne parancsolgassal" amire hivatkozva nem fogja kitorolni de nekem mindegy

riszpekt\'

#3331
<#papakacsint>
#3330
nem lehet innen valahogy bannolni?<#confused>


létszi létszi PLEASE SZÉPEN KÉRLEK !!!!!!! KÖSS BELEEEEEE -----AKAROM-----!!!!!!!!!!!
#3329
mui <#banplz>
Bucser
#3327
"aki egy ilyen fajta jatekkal jatszik muszaly hogy legyen vmi celja (uj ruha,uj fegyver,uj skill) nem ugy mint soli hogy teng mint a marha azt elvan..."

Barátom majdnem írtam valami nagyon csúnyát neked😊 de tudod mit?? Csinálj amit akarsz... Az önzõ kis világodból nem kilátva nem csoda, hogy nem veszed észre azt, hogy nem mindenki azért csinál egy féle karit hogy neki jó legyen... Én azért leszek CJB mert a társaság akikkel partyzom Segít elérni ezt a célt én pedig ezzel az egész PArty hasznára válok.. rmeélem vágod az összefüggést. Mellesleg 6 emberrõl beszélsz😊 elég LOL mert a mi kis társaságunk a TS-en lassan 10 fõs és még nem beszéltünk azokról a külföldiekrõl akiknek ha sólunk jönnek partyzni... Mert tudják, hogy érdemes mert mi nem lépünk le a droppal és elõrre tisztázunk mindent. Lemondok a dropról ha %0-es mert a partyban másnak nagyobb szüksége van rá viszont még én soha nem találkoztam olyannal a kis társaságunkban ha valakinek szüksége lett volna valamire akkor azt mondjuk neki "Bazdmeg nem ismerlek nem kapsz semmit"

Gondolkozz el azon Mui hogy CJBként miért nem tudtál fejlõdni... Majd utána oszthatod az észt újra... engem meg hagyjál légyszíves lógva a kis "tápoló vérpistike" hozzáállásoddal... Nem tudsz rólam semmit és ha szerencsénk van nem is fogsz tudni...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

gvarga12
#3326
inkabb ezt olvassatok a lama flemelest meg abba lehet hagyni !!

13E7

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3325
vmelyik nap lattam napi es penge utolso beszelgeteset
sosem kedveltem igazan de abban a beszelgetesben nagy igazsagokat mondott erdemes lenne tanulmanyoznotok....

riszpekt\'

#3324
mui csak neked:

ShadowDi, Damarys, illa, Belgiummage.... csak egy pár + a jelenlegi klánunkból xca xander carnage... és voltak még páran akik szivesen partyztak velünk. A magyarokat fel sem sorolom. Nem kötöszködöm csak az a gyökér penge is hasonló baromságokkal b***szta fel az agyamat.

Nem én voltam... Oo

#3323
mielott vki belekotne muszaj*

riszpekt\'

#3322
mohaazok nem kell kioktatni mennyire hasznos,jo stb.

riszpekt\'

#3321
ezt igy soha nem mondtam ki de nem hulyeseg
anno en is napokat soloztam semmi party(mert nem volt) 48,49,50en mert mindenkeppen 50 akartam lenni utanna meg cure3 meg hypno
aki egy ilyen fajta jatekkal jatszik muszaly hogy legyen vmi celja (uj ruha,uj fegyver,uj skill) nem ugy mint soli hogy teng mint a marha azt elvan...

riszpekt\'

#3320
Miért forgatod ki a szavaimat?
Sehol nem jeleztem hogy csak 6 an vagyunk....
És mivel te nem látsz a partyainkból semmit így nem értem miért ítélsz korrekt információ hiányában. Ugyanis voltak állandó külföldi emberkék akik nap mint nap KERESTEK minket hogy jönnének partyzni!
De nyílván ezt te tudtod...
Szal pls máskor kérdezz gondolkozz és utána alkoss véleményt htxvm

#3319
Sztem pont annak unalmas a játék aki "ész nélkül a tápra megy".
Ölheti folyamatosan a monstákat amikkel még épp elbír. Semmi assahunt, vagy eggparty, nem ér rá dumálni...

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3317
<OFF>
TS sokat dob a játékélményen függetlenül attól hogy hogyan játsszol 😛
Mikor még UT alatt TSen is voltam, csomó olyan meccs volt ahol halálra röhögtük magunkat, és senkit nem érdekelt hogy épp kikapunk közben.
Dehát UT klánom is "FUN" klán volt, nem a CB helyezésre hajtottunk ottsem =)
</OFF>

Egyébként egy íjász pl staggal klikkelget monstákra, énmeg közben heal-el az íjászra... melyik az unalmasabb ? 😄

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3316
Szal szerinted aki nem ész nélkül a tápra megy annak a játék unalmas???
Tényleg nem mind1 melyik oldalról beszélünk....

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

#3315
akit healelnek annak jo aki healel annak kevesbbe izgalmas kevered hogy melyik oldalrol beszelunk

riszpekt\'

#3314
figy sztem nem kene azzal dicsekedni hogy ennyire beszukult partyzasi szokasaitok vannak,6 ember,ts es slussz
tudod en nem csak overrel partyztam am hanem sok kulfoldivel ugyhogy azt hiszem tenyleg nagyobb tapasztalatom van mint neki...

riszpekt\'

#3313
latom elbaszottul akarod azt a bizonyos utolso szot szal hagyom
igen neked teljes mertekben igazad van megyek hamut szorni a fejemre

riszpekt\'

#3312
Pénz az kell indig, nem? =)
Nekem pl nincs elég hogy feltalizzam a full G46-om Glorious-ra... nembaj, majd a G50et fogom 😛

A botomra sem ment rá a Distinct tali legutóbb (csak +5 wis lett belõle) ;\

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3311
Nálunk az ölögetés úgy megy "mikor, hol", kinek éppen mihez van kedve. Ha összehozunk egy jó full partyt akkor d2-be hookozni megyünk, ha nem akkor skorpió tk vagy maszk<----ha pénz kell 😄

Nem én voltam... Oo

#3310
Ez jó volt, de most megint nincs mit olvasnom. Írjatok vmi értelmeset, mert unatkozom =)
Szimbi teljesen átszoktatok már D2be? Vagy merre irtotok mostanában a szokásos partyddal? O_o

Rohadt TKk nem dobnak G50et, valaki fenyítse már meg õket 😉

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Brutal
#3309
"egyebkent eleg erdekes figura lehetsz ha a healelesbe ennyi oromet talasz hat hajra te tudod..."
Hmmm...
Brad-el én is örömemet lelem abban ha a party face-eknek nem kell állandóan szögelni (bocs mi igy hívjuk a medi használatot 😊) és nyugodtak lehetnek hogy áll mögöttük valaki aki odafigyel hogy ne makkanjanak ki,ezért õk jobban tudnak a játékra,a skillek használatára,egymás támogatására figyelni...
Lehet ezek szerint nem csak én figyelek oda ilyenekre?

Háborúk voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.

Bucser
#3308
hõõõ😄

Inkább maradj picassonál😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3307
No comment! Ép lejövök a sörrõl és nincsenek csak kusza gondolataim amiket nem festek fel a világháló vászonára mert egy Dali kép lenne az eredménye.

Nem én voltam... Oo

#3306
"na mondjuk itt kezdodik hogy 7 lvl kulonbseggel miert is szallsz szembe az en tapasztalatommal,tudasommal 😛"

Tudod Mui TS powwa!
Aztán a te tapasztalatod nem hasonlítható Sol élményeihez....

Bocs kibic voltam csak szubjektív véleméyn

Bucser
#3305
😄😊

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Bucser
#3304
Akkor csak idegesítelek kicsit jó??

#3283:

"adok 3 jo tanacsot
Ne legyel CJB! Ne legyel CJB! Ne legyel CJB!"

#3289:

"azt mondom hogy a cjb nem ad annyit mint amennyit a hermit ad akarmilyen jatekstilus,eletfelfogas,nem vagy vercsoport"

#3295:

"de ugyan azokon az elmenyeken hermitkent is at lehet esni es mint mondtam az jobb..."

#3297:

"te szoltal hozzam eloszor,te akartal meggyozni aztan persze hogy nem hagyom hogy hulyesegeket beszelj foleg ha nem tapasztaltad..."

NA csak ennyit ragdok ki a környezetébõl😊 nem akarok flamelni de aki itt rá akarja erõltetni másra a véleményét az te vagy ha végigolvasod a hozzászólásaimat mindenhol csak annyit írtam, hogy nekem jobb... Te viszont jossz azzal a nagy tapasztalatoddal (amire nagyívbe szarok) és majd jól megmondod nekem, hogy mégis mi a jobb!!! Jó lenne ha a saját kicsiny világod alapján nem általánosítanál és felfognád, hogy mindenki el tudja dönteni mit akar!!!!

Nem szeretem, ha megppróbálják belémerõltetni azokat a gondolatokat amiket nem tartok magamnak valónak... Azt meg pláne mikor te jössz azzal hogy neked húúúú de kurva nagy Kalos tapasztalatod van és higgyek neked hogy nekem milyen szar lesz mert te tudod!!!! Te mindent Tudsz és te soha nem tévedhetsz... Nem veszed észre Mui hogy talán kicsit el kéne fogadnod más véleményét is és nem állandóan a sajátodat erõltetni?? egy szóval sem mondtam hogy jobb a CJB annyit mondtam én az szeretnék lenni és nekem illlik a szemléletemhez és lelkivilágomhoz az ilyen dolog. Ennyi. Inenntõl pls Ingoráld a hozzászólásaimat mert olyat mondok, hogy belezõdülsz..😮P

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

gvarga12
#3303
oOsSsToBaAak

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

gvarga12
#3302
oOsSsToBaAak

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#3301
na mondjuk itt kezdodik hogy 7 lvl kulonbseggel miert is szallsz szembe az en tapasztalatommal,tudasommal 😛
egyebkent eleg erdekes figura lehetsz ha a healelesbe ennyi oromet talasz hat hajra te tudod...
a gyozkodes temat meg hagyjuk mar a vak is lathatja hogy te kezdted

riszpekt\'

Bucser
#3300
😄 De ha megerõszakoltad és meztelenül tartottad akkor kereshetsz új healert😄 pláne ha felfázik^^

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3299
Én nem értelek benneteket (Mui és Soli). Mit aggályoskodtok soli karaktere jelenleg az én birtokomban van és cjb lesz!!!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nem én voltam... Oo

Bucser
#3298
De Mui nem igaz hogy nem érted...😄

Engem nem érdekel mikor leszek 50 fogod??? csak hogy itt kezdõdjön.. aztán meg nehogy már attól függjön, hogy én a "nagy" Muitaliy_hoz hozzászólhassak hogy mennyi a szintem😊 Nem gyõzködtelek semmirõl basszus csak állandóan tolod nekem, hogy a CJB szar és hogy a Hermit jobb... (engem meg õszintén nem érdekel, hogy szerinted mi a jobb mert én így ÉLVEZEM a játékot) én csak egyet nem vágok mikor még lehetett te a Hermitrõl miért statoltad át magad CJB-vé??? Érdekes és fogós kérdé oO

Btw.: Azért nem játszom mostanában mivel szar a gépem különben lehet már nem 45 hanem 48 körül járnék de tudod mit??? Nem akarlak meggyõzni (nem is akartalak) csak elmondtam a véleményem aki gyõzköd az itt e vagy...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3297
nem tudom mi valtotta ki ezt a hangnemet,de emlekeztetnelek hogy te szoltal hozzam eloszor,te akartal meggyozni aztan persze hogy nem hagyom hogy hulyesegeket beszelj foleg ha nem tapasztaltad...
nem azt mondom hogy amint 49 9 csik 99%on allsz es megolitek az ucsso mobot akkor fog elmenni a kedved
bar ilyen tempoval meglatom mikor leszel 50 es utanna folytathatunk parbeszedet mert 44rol 50re majdnemhogy tovabb fog tartani mint 0rol 44re....

riszpekt\'

Bucser
#3296
Mui minek akarsz meggyõzni arról ami szerintem nem úgy van?? Áruld már el?? 27-es szint óta csak healelek és nekem tökéletesen megfelel😊 Szerinted majd ha 50 lettem akkor Hûûû de nem lesz hozzá kedvem???

"de ugyan azokon az elmenyeken hermitkent is at lehet esni es mint mondtam az jobb..."

Szerintem meg nem! Fogd már fel légyszíves, hogy vannak akik nem olyan tápolómûvészek mint te és nem is azért hajtanak mert az a lényeg hogy "Hûûûû mekkora a szinted??" És ennyi. Vitát rövidrezárom innentõl ez a téma nem is érdekel😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3295
de ugyan azokon az elmenyeken hermitkent is at lehet esni es mint mondtam az jobb...
majd ha eljutsz 50re meglatod...

riszpekt\'

#3294
Valami hibaüzenet esetleg?
Vagy mit csinál ha elindítod? O_o
Telepítsd újra az egész XPt =)

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

Bucser
#3293
Ez az amiben soha nem fogunk egyetérteni Mui...

Nekem nem a lvl jelenti azt hogy elértem valamit a játékban<#nevetes1> Hanem pontosan az élmények amiken együtt mentünk át😊 Ha én a levelre hajtanék már rég abbahagytam volna😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3292
Még mindig nem indul el😞 pedig ujra tettem, meg minden ló.... csináltam már, de nem mûxik.
Fogalmam sincs hogy mi lehet.

#3291
Tigris te mivel szenvedsz? O_o
Mértnem megy a Kal?

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3290
Épp azért kellett a skill leirás, hogy meg tudjam nézni mennyi skillpoint kell a hermitnek kb. Hátha össze lehet hozni egy normális hermitet úgyis, hogy nem resetelem az összes heal-el kapcsolatos skillt =)
De mondom majd lvl50 közelében ráérek ezen gondolkodni, addig még sok idõ van hátra 😊

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#3289
ha vmire is vinni akarod ebben a jatekban(lvl) akkor a cjb szar a hermit meg ugyan annyira lehet csapatjatekos mint a cjb mert ugye annak is van healje es meg be is allhat tamadni ha arrol van szo
azt mondom hogy a cjb nem ad annyit mint amennyit a hermit ad akarmilyen jatekstilus,eletfelfogas,nem vagy vercsoport...

riszpekt\'

#3288
Most rakjam ujra a játékot vagy mit csináljak? mert még mindig semmi eredmény😞

Bucser
#3287
Mui játéksrílustól függ, hogy ki mi lesz😊

Én például utálom a monstereket gyilkolni egyedül halomba... még partyba sem fun... (Szerintem) úgyhogy inkább leszek CJB mint Hermit😊

De azt hiszem ez is volt már beszélve.. aki nem csapatjátékos az ne menjen CJB-nek aki igen az menjen... Aki CJB akar lenni annak legyen viszonylagosan állandó partyja a Hermitnek viszont mindegy...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#3286
Jah, szerintem ott vagyok, de nem enged belépni a játékba😞
Remélem nem történt veletek semmi rossz dolog.
Pedig ma össze akartam hozni kb. 1 kockát😞

#3285
Még mindíg a d2ben vagy?