12892
  • QuickHUN
    #5219
    Na de megváltozott az egész most nem?
    A baráti erők most szürkék lesznek, ez azért nem rossz,már csak az kéne hogy a mellettünk álló csapatot ne tudjuk sebezni!
    Betanultátok már az új skiilt?
  • CartmanHUN
    #5218
    Oldják már meg a stabil szervert warra.Addig bohóckodás az egész.
  • Fantos
    #5217
    Na probléem megoldva bocsi a kitörésért de nem sikerült az összes agresziót az egeren levezetni (szinte már állatkínzás)mármint a műanyagon
  • Fantos
    #5216
    baszotul jellemző esett
    Köszi vapumaci hogy emgcsináltad de nemtok belépni mert a billen nem mükszik a nulla kimásolni meg nem lehet
  • Chamber
    #5215
    Hát magyaroknak sosem lesz így esélyük war-ban az tuti...
    Szövetségben max 8 guild ugye, MLből meg 50 körül mindig lelép az emeberek fel és csinál új guildot, tehát a magyarokból álló szövetség érne annyit kb mint 5-10 ember a védőkből. És több guild már nemférne szövetségbe.

    Mondjuk én sosem mentem még úgy war-ra hogy akár csak a zászló közelébe szerettem volna jutni =)
    Guild warban semmiképp nemlenne esélyünk úgysem, oda full 55/60+os guildok kellenek... abbólis 8db szövetségben.

    Más: lvl limit... minden guild folyamatosan emeli felfele szépen. Mi: most csökkentettük 5el mert nem vagyunk tele... de végülis ez nemgond mert úgysem lennénk tele 50+osokkal sosem, mert azok szét vannak szórva x db magyar guildba :)
  • pinaszomi
    #5214
    na kurva jó 3 szor elküldi ez a xar
    igy nem lehet semit se csinálni
    bocsi
  • pinaszomi
    #5213
    na 1 ora ota már a felénél jár a töltés haladás
    2 kor már fogom is nyomni
    de ezzen a xar gépen lehet nem éri meg kalozni
  • pinaszomi
    #5212
    1 orakor irtam és még a pachat lesetöltöte
  • Curbuncle
    #5211
    Na bazd meg ezért nem fogok soha terjedelmes hozzászólást írni erre a szar fórumra...írok vagy fél oldalt és backspace-re visszarak egy oldallal...
  • pinaszomi
    #5210
    hi
    tiszta szivás netkávézobol játszani sosincs jó gép
    mais hogy játszak egyik legszarabb gépnél vagyok
    tegnap minden gép foglalt volt
    várom már hogy legyen netem már csak 1 honap
    igy már unom a kalt
  • CartmanHUN
    #5209
    Én örülnék neki.Nálunk nincs vezér.Én viszem a kariját de azt csinálom amit a többiek akarnak,sztem igy mindenkinek jó.
  • QuickHUN
    #5208
    Hahó

    Puna ti menyien vagytok a klánban aktív emberek?
    Ha összefogunk hogy kéne?
    Visszajönnétek ?
  • CartmanHUN
    #5207
    Nekem az ML eléggé nagy szivás, csak azért vagyok benne mert van itt pár igazán jószándékú ,kitartó magyar.D2,D3 nem az a hely ahol addig mászkálok amig bevesznek partyba.Szólózni nagyon nehéz,laggban lehetetlen.Ahhoz kevesen vagyunk ,hogy összejöjjön egy jó csapat ezekre a helyekre.Ha valaha kilépek,amit nem tervezek akkor részemről ez lesz az oka.
  • CartmanHUN
    #5206
    Végre egy érdekes téma.Tulajdonképpen mi volt a baj pengével?Nekem válaszolt a noob kérdéseimre ,meg végül a kariját is odaadta ,igy megúsztuk ,hogy új guildot kelljen csinálni.De több játékostól is hallottam ,hogy nem kedvelte ugyhogy igazából nem tudom mit gondoljak.
  • puna
    #5205
    szerintem itt kurva sokan meg vannak tevedve:

    guild: (szerintem)

    - partik szervezese
    - informacio (segitseg)
    - zaszlo
    - kesobb guild war de ezek evek mire utokepes egy csapat

    maga a guild masra itt nem jo, a fejlodesed csak magadtol fugg hiaba csinaltok guildot attol nemlesz tobb xp es nemlesz tobb drop ennyi, annyi magyar meg ugyse lesz a guildedben hogy guildwarban gondolkozzal. csak toljatok be azt a keves xpt ami igy is alig van. a kemenyebb klanokban 60+++++ sok vannak, az eselyunk arra hogy nyerjunk valamit eddig 0 csak ha osszefogunk egy guildba max akkor lehet. de valaki lent irta hogy a magyarok szethuznak, Harpoont idezem : KOCSOG RATYI RAMBOK VAGYUNK!!! tamogatom ezt az allaspontot:)))
  • v150r
    #5204
    meglepően gyorsan lépek szintet mostanság...
    lvl 41 ... :P
    és már 1,5 kocka :P
  • v150r
    #5203
    ha már ilyen remekül felavattad a legelső kommentedet, akkor feltáncolhatnál ts-re is esetleg :P
  • Dodokacsa
    #5202
    hi all! (kal-ban Freezproof)

    szánom bánom, hogy nem köszöntem el:), de így vagyunk ezzel mind (gondolom:P)
    nem kellett volna elmulasztani, de megtörtént, nem tudunk változtatni rajta

    amikor bevettetek a lovagokba úgy 2 hete, semmi se változott, nem lett nekem jobb (rosszabb se szerencsére:D)

    senki se köszönt nekem amikor beléptem^^, persze ezzel nem azt akarom magyarázni hogy ezért nem köszöntem el... egyszerűen nem volt mit megköszönnöm, a sziát meg nem írtam be (igaz kellett volna, de mint már mondtam, ami történt, megtörtént)

    megpróbálunk csinálni egy olyan guildet amiben TÉLLEG mindenki segít a másiknak, igaz én nem kértem segítséget, így nincs saját tapasztalatom, de információim szerint^^ voltak hiányosságok e téren

    remélem nincs harag;)
    üdvözlettel Freezproof
  • puna
    #5201
    talan meg annyi hogy igy egy guild wart sem fogunk megnyerni vagy ossze fogunkvagy csak poroszkalnifogunk hontalanul a kalban :)
  • puna
    #5200
    amiert nemszoltam a guildbe a veres penge volt. elismerem csinalta a dolgatde alap hulye volt az egeszhez amikor megszolaltam veszekedtunk. vagy en voltam a hulye. mind1 emberileg nemfertem vele ossze. ami meg a toborzasrol: hat engem azert mocskosul erdekel a guildezes:)))) csak okorkodtem.en max a TS-en guildozok mivel jo partikhoz elengedhetetlen.de abban tamogatlak hogy mi a gecinek ennyi guild. mi is csak azert csinaltuk macaval hogy legyen zaszlo partikra. de szerintem akik csinalni akarnak uj gildet azok ilyen vezetok akarnaklenni hatalmat akarnak. szoval mint mindig is szarok az egesz guildezesre. aki megkeres es hozzank lep be szivesen latjuk, aki mas klanban van es segitseget ker annak szivesen segitunk mint eddig is,en magyarokkal szeretek partizni is mindegy hova tartozik . szoval ennyi akik meg guildeznek azoknak meg jo mulatast es sok xp betolast kivanok.:)))
  • QuickHUN
    #5199
    Hali

    Muzu Puna?
    Persze nyugodtan toborozzál itt,nem probléma,de most mi ez a segítünk a questet is kiütni dolog?
    Olyan rendes tőled!
    Csak azt furcsálom mikor nálunk voltál még szinte irni se irtál a guild chatbe,azt se tudta az ember ,hogy ott vagy!

    Hát én is haragszom a kilépettekre,egyedül te voltál v150 aki tényleg megköszönte a segítségeket és elköszönt.
    De ezt a csinálunk guildot című verset soha nem fogom megérteni,mert van egy jó pár magyar klán és egyik sem tökéletes és nem is lessz igy soha!
    Szerintem mindenkinek voltak sérelmei!
  • Chamber
    #5198
    Hmm... most jól megszedik magukat a CCFek megint =/
    Mégsem szűnt meg a VISA feltöltés egyenlőre, mimeg már 300Kért vesszük a rebiket :)
    Szal megint fel lesz vásárolva minden G50, akinek most esik az jól jár... én biztos nem. Bár kitudja hogy jó 5let-e eladni a G50et, majd kiderül hogy alakulnak az árak. Ha a Kalshoposoké felmegy akkor a többinek lefele kéne, ugyanis rebit "muszály" venni, másra meg nem lesz keret -> nemfog senki 150-200Mért G50et venni (ha a CCFerek már megvették amit akartak :)

    Ascyra: BUG talán? nem ez lenne az első Kalban :)
  • CartmanHUN
    #5197
    Valaki titokban visszajött.
  • Ascyra
    #5196
    Sziasztok
    A guildalapítás közben komplikáció merült fel:
    Amikor meg akarjuk csinálni és mindenki bele1ezett akkor azt írja,h 1 ember még nem lépett ki a guildből tehát még guildtag,de nem ergó nem tudjuk mi a gond.
    Ha vkinek van valami 5lete szívesen várjuk köszi Ascyra
  • v150r
    #5195
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • puna
    #5194
    de toborozok mert en kurva jo vagyok :))
  • puna
    #5193
    :))) 63 kicsi vagyok meg :)))
  • Doma #5192
    öreg ne itt toborozzááá

    Hogy vagyunk hogy vagyunk Sanyi bácsi?
    Net szakit rendesen?
    G50? G53? 0o
    Lvl 55-60? 0o
  • CartmanHUN
    #5191
    Persze csinálják azt is, de arra nem tértem ki mert minket nem érint.Geont meg el kell tüntetni mert jópár karit blokkoltak akiknél hegyekben álltak.Mikor a szajré elment, az esetek 90% ban ugyanaz a kari aki spammolva árulta a rebit már ész nélkül venné a G50-53-56 ot.Egy időben ez annyira elfajult ,hogy a pár létező g56 ot nem is merték árulni a játékban.Egy nagyképű lovag kitette a g53 as kardját sok-sok 9esért hadd irigykedjenek rá.Megvették....És persze nem tudott másikat venni,de még roszabbat se, mert akkor mindent felvásároltak amit lehetett.
  • Chamber
    #5190
    Vehetnél nekem ma 10 rebit akkor =)
    Vmi szted olcsó áron, nemtom mennyi az most... 200K? =/

    Mostantól akkor asszem véletlenül sem lehet veszélyes helyekre menni mint D2 pl... 500Ks rebi mellett nemfogja futni rá.

    Csak aki már most 100milliókkal rohangál annak lesz pénze fejlődni :)
    Kiváncsi vagyok hogy fognak alakulni az árak amíg le lesz tiltva VISA.
  • Bucser
    #5189
    Tévedés.... A csalók a játékban keresett geont eladták az e-bayen kemény dollárért. az elején a 150K-s rebi volt a reális mivel ha összeszámoltad, hogy 1 milla geont mennyiért tudsz eladni az ebayen kb 5 rebi árából megvolt.. csak aztán valaki mohó lett:) de ez egy elég komoly kis ipar:) Kalcashért cumót vesz (nagy tételben) értékesíti játékban, majd a geont eladja e-bayen. Ugyanez ment Silkroadban.. ott megodlották a CCF roihamot.. már nem lehet item mallos cuccot adni venni a játékban..
  • v150r
    #5188
    ;)
  • CartmanHUN
    #5187
    Ki.Meg pár vesszőt is.Sorry.Leállitották a hitelkártyás vásárlást,ugyhogy a calcash cuccok ára az egekig szökik majd.Még a KalHQ n se nagyon van ez a része a játéknak feszegetve, de jó ha tudjátok:Ezek a cuccok kemény dollárokba kerül(né)nek.Amikor valaki 100 exp stonet árul meg 1000 rebit egy ruhátlan,guild nélküli karival az a Mr kártyacsaló.A 150k rebi 500k exp stone árak ireálisak voltak és lehet soha többet nem lesznek ilyesmi árakon.A g50 cuccok értéke pedig esni fog mert a csalóknak nem számitott a geon és a "hasznot" igy tüntették el.Mindenki szidta a csalókat de ennek is megvolt a jó oldala.Amúgy sok sikert a guildhoz.
  • v150r
    #5186
    a tisztelet a kivételnek-et kihagytad...
  • CartmanHUN
    #5185
    Amúgy nem hargszom senkire aki kilépett csak rosszúl esett,de nem csak nekem.Nem egy nagy dolog beírni egy sort a chatbe mivel akkor azt se tudtuk mi történt,de most már mind1.Annak idején penge is meg napi is megmondta ,hogy komolyabb magyar guildot összehozni nem lehet.Szerintem ez a magyar mentalitás miatt van így, de ebbe nem igazán akarok belemenni.Anno annak idején az volt a trend ,hogy valaki ha elérte az 50 et az ML ben egyből ment el valamelyik menő guildba mert akkor lehetett menni ostomolni,egyszerübb volt partyt találni speedet kapni stb.Aztán jött a csináljunk guildot korszak a Renegade Angels Bluesky és aztán a Hungarians.RA vezetője megunta és ettől kihalt az egész,ML nek is ez a sors jutott de penge odaadta a jelszavát és azóta evvel visszük a boltot.Ugy tudtam a Hungarians is bevégezte de feltámasztottátok amihez gratulálok.
  • CartmanHUN
    #5184
    Irhat ha akar mert regelve van, de nem szokott.Harph az más.
  • Curbuncle
    #5183
    Azt tudom, hogy Harpoon mennyi idős, de a te életkoroddal kapcsolatban nem vagyok tisztában puni. Mellesleg az életkornak ehhez cseppnyi köze sincsen. Ember kérdése az egész.

    u.i.: Harpoon szokott ide írni? Vagy a KalHQ-n van még egy harph nevű csóka, nem ő az?
  • v150r
    #5182
    kitalálom, a bróker az breno :D
  • Bucser
    #5181
    De remélhetőleg nem tűntök el megint:D
  • Fantos
    #5180
    Egyenlőre azt se tudom hogy a bejelentkezés alatt elöszőr melyiket kell