12892
  • Nardon
    #12252
    Szerintem amugy lvlhez tartozó mobs zínek se jók... pl d1 mobok
  • Silversting17
    #12251
    @Chamber

    A KalEncyben megadott mennyiségű EXP -ami következő levelhez kell- az helyes?
  • xHeDex
    #12250
    Hungarians , HungariansARMY (bocs ha rosszul irom) meg múltkor még láttam valamilyen Hungarians.. kezdetű klánt.
  • VIL307
    #12249
    Van még magyar guild a Haninon?
  • Nardon
    #12248
    Naraeha suxxx
  • Silversting17
    #12247
    W00000000000T Örüljünk, újra ITT van, megérkezett! MI? A közkedvelt LAG-Event (Csakúgy, mint 1 éve)

    Tegnap 1 halál, de csak azért mert utána nem mentem vissza játszani, ma már reggel (!) 9-kor az első lagg, rakás halál, épp hogy megúsztam élve.

    NO KOMMENT.
  • TheGooDKinG
    #12246
    gzgz!
  • Nardon
    #12245
    GRATZ te accsharez0r :P
  • Silversting17
    #12244
    Yeeeeeeaaaahhhh lvl 67 :P
  • TheGooDKinG
    #12243
    én voksom új Kalency mellet szól :P!!
  • Makma
    #12242
    Én ellened vagyok Silver. Nem akarunk új kalencyt.
    Amúgy meg olcsó minitort vegyél, Tesco vagy Auchanosat.
    A drága is kinai csak másik bambuszkunyhóban reszelik. XD
  • Cingar
    #12241
    Frapsel vettem fel a videot es Sony vegassal vagtam ossze. ha frapset toltesz torekedj ra hogy registralt legyen mert akkor korlatlan ideig tudsz felvenni amugy meg csak 30 masodpercig. vegasbol jo a trial is.ha kell help irj privatot es segitek szivesen.
  • sp5
    #12240
    Jó a vidi cingar.Megtudod mondani mivel csináltad?Esetleg valahogy elküldeni?
  • Silversting17
    #12239
    Jaja azokat^^ Tán nem tart olyan sokáig. :P
  • blbogus
    #12238
    nem láttam.. de mekkora kár h nem láttam !! élek halok az ien müsorokér :D THX h megosztottad ^^
  • Chamber
    #12237
    Nem érek rá! Bekrepált a 17es CRTm múlthéten, azóta LCD teszteket olvasgatok egész nap, hogy kiderítsem mit kéne venni xD
    Melóban is egyedül vok a héten amúgyis, Csimbi elhúzott szabira.
    Amúgy mi újat akarsz? :P Honor fegyók? Az talán nemsok munka, majd 1x bereakjuk...
  • Silversting17
    #12236
    Chamber, követeljük a KalEncy újabb kiadását XD Ki van velem? :D
  • Chamber
    #12235
    Tegnapis volt a kérdés discovery-n asszem vmelyik idióta műsorban.
    Ott arra jutottak, hogy a dinók voltak előbb és azokis tojással szaporodtak... úgyhogy tojás volt előbb, aztán tyúk :D
    Ha konkrétan tyúktojásra és tyúkra gondoltál, akkoris a hüllők voltak előbb amíg vmelyik - kibújva a tojásából - úgy nem döntött hogy ő bizony tyúk lesz xD
  • xHeDex
    #12234
    hehe ezt pár hete láttam a TV-ben, egyértelműen a tyúk
  • blbogus
    #12233
    nesztek uj kérdés.. tyuk vagy tojás? közismert de kiváncsi vok.. már kaptam mindent.. eddig mindenki tyukra szavazott.. volt aki előbb mondott tojást, de végülis mindenki a tyukra jutott.. hajrá..
  • TheGooDKinG
    #12232
    grade 3-mas lesz majd a jő :P
  • Silversting17
    #12231
    Kell hozzá 1db valamilyen g56 fegyó, 1db valamilyen g50 armor, 1db valamilyen mix kő (kivéve mistery és demons blood). Ezeket szépen felteszed mixmasterhez és imádkozol XD
  • geri777
    #12230
    köszönöm szépen meg egy kérdésem lenne

    hogy privat szerveren jatcok de ez lényegtelen

    ebbe a íj ba hogyan tudok grade 2 tes mixet rakni ?




    a választ elore is köszönöm
  • xHeDex
    #12229
    itt találsz leírást de előbb regisztrálnod kell
  • geri777
    #12228
    Hellosztok valki leirná hogy az 50 lvl es eventet hogy kell megcsinálni hova menjek meg ijenek !


    elöre is köszönöm !
  • blbogus
    #12227
    tudod amikor először irtam h kockák akko irtam is h poén, másodszor meg nem rátok gondoltam de ezek után most mit mondjak neked? a szánalom embert köszönöm majd elgondolkodok rajta.. visszaszolni nem fogok..
  • Dodokacsa
    #12226
    bagoly mondja verébnek?
    az kockaság, ha valakinek teccik egy játék, szereti is, sok haverral baráttal együtt csinálja akár évek óta is, kb. mint egy hobbyt?
    vagy az a kockaság, hogy egész nap azt lesed mikor írhacc végre már az imádott fórum(ok)ra?
    1000x elmondtuk már, hogy ez a hivatalos kalonline-al foglalkozó topic. nembaj az off, sőt kell is, az is belefér ha pár hsz mondjuk a tört serverrel foglalkozik, DE, ha te ennyire büszke vagy magadra, hogy mekkora ember vagy, hogy nem kockulsz eredetin, mert az mekkora lámaság, akkor ahogy Gy. testvér mondta: "el lehet innen menni kérem szépen".
    az is igaz ugyanakkor, hogy minek foglalkozom az olyan hulladékkal, mint te, mindig jókat derülök rajtad, meg a hozzád hasonló szánalom embereken aztán olvasom tovább a fórumot, nem foglalkozom vele, aztán nyomok egy X-et jobb fent. de most kifakadt belőlem a próféta
    ha esetleg alaptalan, amit írtam, én kérek elnézést, ha meg ne adj isten telibe talált, akkor meg azért.
  • Silversting17
    #12225
    @Chamber, mikorra várható a KalEncy következő kiadása? :))
  • blbogus
    #12224
    hát jah én se a kal miatt irogatok ide xD
  • Cingar
    #12223
    hallod ronesz te valami hihetetlen karakter vagy
    valaszoltam a komentedre nem sirtam nem rinyaltam nem veszekedtem en elvezem a jatekot ilyen stilusban ugy mint a tobbiek. neked ez nem tetszik nem erdekel. ha ez a 6 perc ami a videoban lezajlik tetszik valakinek es elvezi nezni en annak csak orulok.ezert csinaltam a videot hogy masok is elvezzek nem azert hogy megmutassam ki a fasza csavo. aki fasza csavo ebben a jatekban kb midnenki aki tud ugy jatszani hogy ilyenekkel nem torodik hogy ki kit ol meg addig a pontig amig elvezi az egeszet, addig amig nem nyom be egy ilyen komentet hogy huh de szemetseg kikeresni a magyart a tomegbol es rautazni milyen tipikus magyar vonas ez.lehet nem tetszik neked mert te nem igy jatszol en ezert nem haragszok azert se hogy "trollkodsz" egy MAGYAR kalos forumon mikor oldalakkal ezelotti vitakban kb kifejtetted hogy te mennyire tojsz a magyarokra.volt a videoban bevagva egy oylan resz amikor leolnek a fenebe es tamad egy magyar vaga is. azt is csak azert vagtam be mert tudta hogy videot csinalok es szandekosan ramutazott( szemet magyar vonasaival) hogy benne legyen a videoban es igen a fasza csavo szandekosan belevagta csak hogy o is benne legyen de hat en se vagyok tokeletes es elkovetek hibakat viszont koszi hogy megnezted a videot es irtal ra kommentet legalabb ennyivel aktivabb ez a forum is
  • blbogus
    #12222
    amugy lengyel-német a honfitársat üti mer nincs más.. addig oké.. de ha magyarbol ien kevés van akko minek egymást irtani, mármint miért pont egymást.. akinek vicces annak jo.. nah de én nem jáccok a láma eredetin.. az a kockáknak valo..
  • ronesz
    #12221
    nem veszekszek csak trollkodok es eleg sikeres volt ahogy latod :p
  • ronesz
    #12220
    nemtom ok mit csianltak de mondtam mar hogy ne sirjatok na
    ha lamak vagytok lamak vagytok nem izgat naraeha tulsagosan csak megjegyeztem h magas a szint ott is a magyaroknal
  • blbogus
    #12219
    imádom amiko a sok kocka veszekszik xD (ezt csak azér irom mer tört szeron mostanába csak azé meek fel h ieneket mondjak a sok külföldinek és jo volt magyarul is leirni)
  • Silversting17
    #12218
    Jah másik meg: akkor németek meg lengyelek mi a f@szt csináljanak CW-n - tudniillik a szerver játékosainak kb.80%-t ők teszik ki - ha szerinted egy nemzet játékosai egy újjal sem nyúlhatnak egymáshoz? Na erre válaszoljál!
  • Silversting17
    #12217
    Huh valahogy én is számítottam erre a kommentre ronesztől -.- Már megbocsáss de annál viccesebb dolog nincs, mint amikor egymást ölitek CW-n haverokkal. Én ekkor unokaöccséknél voltam, a video legvégén a jobb felső sarokban látható máguson toltam. Náluk 3 gép van egymás mellett és csak marha nagyokat röhögtünk mikor Cingar először lecsapta Thrallt, majd Totti ütötte le őt. XD
    Apucit meg nemtom miért ne lehetne megütni: 1. nagyobb a karimnál, 2. defallyban van és ő is ölt már meg engem.
    Legvégső példa pedig pont Haninról: ExiledHibryd és MineSweeper. Még videót is csináltak erről pár hónapja.

    Ha nem tetszik, akkor nem kell megnézni és azokra a hozzászólásaidra sem vagyunk kíváncsiak amik nem építő jellegűek. PONT
  • ronesz
    #12216
    nemtom legtobb haverral egy allyban vagyok, de azt a parat akivel nem, nem keresem meg mindenaron es olom le, foleg ha egyertelmu h en is ott maradok az akcio vegen...
    ellenkezokeppen ezt azokkal szoktam csinalni akiket kimondottan utalok
  • Nardon
    #12215
    Mia jobb ha elmondhatod, hogy megölted fokuszcsátPL-t vagy egy havert aztán szórakozhatsz vele...
  • ronesz
    #12214
    nem kertem h sirj te "megolom a magyarokat mert en vagyok a fasza csavo"
  • Cingar
    #12213
    ereztem hogy ezt a commentet kapom es azt is hogy valszeg toled. megnyugodhatsz naraehan szandekosan ezt csinaljuk ! miert? mert poen es a vegen midnenki jot rohog es jol erezuk magunkat ! sose kaptam meg anyazos pmeket.magyar vonas?mar bocs de mas is ezt csinalja a haverjaival lehet nemet angol vagy magyar. bar ehez kellenek haverok akikkel el lehet waron szorkaozik nem tom neked mennyi ilyen van.