12892
  • diegho
    #12372
    gratula te überkocka (ezentúl dodekaédernek hívlak :D) az én karimmal játszadoztál valamennyit? Ha tartós marad ez a hideg idő és sokat leszek otthon lehet megint feltolom kal-t aztán játszok kicsit.
  • DamageAdept
    #12371
    Azóta 10 centivel alacsonyabb vagy
  • Cingar
    #12370
    haha ezt nyaron csinaltam en is csak az enyem picit macerasabb volt mert nekem ilyen allo ventillatorom van es eleg erdekes volt befektetni ide a labam melle
  • DamageAdept
    #12369
    Régen a procimmal volt ilyen gond, a gyári hűtő nagyon kevés volt neki és 80akárhány foknál újraindult a gép, párezer forint volt egy akkora hűtő rá ami Pakson is megállta volna a helyét. Én inkább költenék rá pénzet minthogy ventillátorozzak...
  • Nardon
    #12368
    Könnyen meglehet, jobb karik menüjében lehet is hőfokot nézni,
    Aztán gépház oldala le -> asztali venti gép mellé és már megy is, nekem nyáron mindig bejött. Egy próbát megér.
  • DamageAdept
    #12367
    Ez a Crysis Kal viszony elég LOL
    Én is túlmelegedésre gondolok, elérsz egy hőfokot és a videókártyád leszabályoz ezzel megelőzve hogy kifollyon az ablakon.
  • Chamber
    #12366
    Ez inkább a gép problémájának hangzik.
    Ha terhelés alatt (értsd játék általában) egy bizonyos idő után megdöglik a gép / megfagy a kép akkor valami túlmelegszik talán és nem bírja tovább. Mondjuk a videókártyádon szar a hűtés és feladja?
    Más gépigényes játékoknál is csinálja? (mert a Kal az rohadt gépigényes, a Crysis jobb FPS értékeket produkál ugyanazon a gépen néha x)
  • blbogus
    #12365
    persze h ugyanaz.. talán nem a játékban van a hiba..
  • Nardon
    #12364
    Mért nem engedi? Mit ir ki? Nem vagy rendszergizda talán?
    Amugy ha régit föltolod és frissíted sztem az ua...
  • Delightful
    #12363
    Nem, nincsen. viszont az furcsa, hogy ha letöltöm a legfrisebb kal-t, nem engedi felrakni. úgy tudtam felrakni, hogy megvolt 2 éves verzió cd-n és úgy. ez vajon miért lehet?
  • Silversting17
    #12362
    Ezt én passzolom. Más játékoknál nincs hasonló probléma?
  • Delightful
    #12361
    Sziasztok!
    Naraeha-n játszok, csak van egy kis problémám a játékkal. 30-40 percig rezzenés nélkül fut, de utánna elkezd vibrálni a kép, a karakter 1 lépést megy minden kattintásra, aztán megáll. Sokat gondolkodtam mi lehet a gáz, de nem jutottam semmire. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
  • Chamber
    #12360
    Használd néha a keresőt, párszor már le lett írva :P
    Írd be alul a "Keresés a témában, vagy ugrás sorszámra:" részre hogy group vagy hogy 5886 és olvasgass.
    Amúgy a KalEncyben lévő droplist kb 2 éves már szóval elavult!!! A régi kinti területekre még mindig jó valószínűleg (csak a repeat quest itemek hiányoznak), DE emok/FoE droppok nincsenek is benne. És Doggi Lord droppok is változtak ugyebár :p
  • Cingar
    #12359
  • Silversting17
    #12358
    Tudtam én hogy te találtad, elküldte nekem is... Először azt hittem névrokonság vagy mifene... aztán meg hogy szórakoznak a nevemmel (pl egyik kedves játékos Kalról). Aztán nagynehezen kibökte hogy fake :))
  • xHeDex
    #12357
    nem jó a kép >_< mind1 szal ezek a KalEncy-ben vannak és nem tudom hogy mik
  • xHeDex
    #12356
    Kép
    Ezek hogy
    Grp
    Ch1
    Ch2
    Sum% mit jelentenek?
  • DamageAdept
    #12355
    Ha nem érdekel az egged akkor tényleg d1r9-10, de ha van egy ütőképes party healerrel spawnban akkor az is jó tud lenni. Ne görcsölj 10perceken, ha jó a társaság menj partyzni.

    Ha meg Cingar a példaképed csak pvp-re járj és döntsd meg a maszturbálás világrekordját.
  • Cingar
    #12354
    hat egy 51es ea sztem 3szor olyan gyorsan is tud fejlodni d1 r9-10ben ha van hely mint egy original party d1ben szoval sztem maradj a solonal a gyors exp erdekeben.
  • xHeDex
    #12353
    szerintetek melyik a gyorsabb? Solo 0.08% egy szörnyért, vagy 0.01% full partyban de gyorsabban öljük a dögöket + jó egg exp.
    szerintem solo de azért gondolom megkérdem..
  • Chamber
    #12352
    Abban nem vagyok biztos, hogy 1 embernek csak 1 accountja lehet (bár volt olyan időszak amikor ha több accountra ugyanarról a hitelkártyáról ment feltöltés akkor az összes accot blokkolták. ez arra utal, hogy 1ember = max 1 acc).
    De az biztos hogy 1 account csak 1 emberé lehet, mivel az az 1 ember (akinek az adatai meg vannak adva) fogadja el feltételeket, tehát ő használhatja a szolgáltatást.
    Ja, amúgy "irigy" (vagy inkább dühös?) vagyok mert mindenféle csaló van a top100-ban és ezért a normál játékosnak esélye sincs rá (uez vonatkozik a honor rankingra is sajnos) :P
  • blbogus
    #12351
    irigy xD
    gratulálni elfelejtettem, sry.. sok sok grat !! :))))
    mellesleg készül a saját privát :D csak haveroknak, és tök láma lesz mer nem értek naon hozzá :D sőt !! ^^" ha vki ért attol szivesen veszem a segiccséget.. szülinapi ajándék ;D
  • Cingar
    #12350
    egy accountra csak egy ember mehet fel es egy embernak csak egy accountja lehet mert elmeletileg az igazi adataidat hasznalod ez benne van kal szabalyaiba.de sztem nehez oylan embert tallani aki mar jatszo joideje es nem vetett meg a szabalyok ellen
  • ronesz
    #12349
    mert az, amugy meg irigy :x
  • xHeDex
    #12348
    azt mért csalás ha ketten visznek egy karit?
  • Chamber
    #12347
    Grat!

    Azért kár hogy tényleg csak csalással lehet bekerülni a top100 :( Ezért nem leszek én sosem benne x)
  • Cingar
    #12346
    az a szemét
  • Nardon
    #12345
    höhö soha? ^^
    Egyedül szinte esélytelen, meg most vmi érettségivel fogok szarakodni vagy mifene :D
  • Silversting17
    #12344
    Köszönöm mindenkinek^^
  • ThedarkmanHUN
    #12343
    Gratz :)
    Énmeg szépen lassacskán megléptem ma a 34-et :$ :DD
  • Silversting17
    #12342
    Persze, nem véletlen a többes szám. Szted egyedül képes lettem volna rá? Ő még mindig nem írta be az aláírásába, hátha ezután megteszi. De lehet, hogy továbbra is inkognitóban marad^^
  • blbogus
    #12341
    probálunk?
  • Silversting17
    #12340
    Megpróbálunk nem kiesni^^ Neked mikor lesz már meg? XD
  • Cingar
    #12339
  • Nardon
    #12338
    Mióta vártam erre :D Csak ki ne huljj onnan xD
  • gvarga12
    #12337
    laal respect
  • Silversting17
    #12336
    W00000000000000000T Végre ez a nap is eljött
  • Nardon
    #12335
    Elmondom mire volt jó bloodx-nek és haverjainak...
    Egyszerűen igy csináltak server crasht... Szerver nem bírta el a sok studentet és bumm leállt... ezt takarták gmek egy "szolgáltató probléma" felirattal...
  • blbogus
    #12334
    ezzel tulszárnyaltál engem ^^ nekem 2,5 év alatt is csak lvl 29 sikerült :D
    gratula
  • ThedarkmanHUN
    #12333
    Wooot wooot kínkeserves munka árán lv 30 megvan :)))