12892
  • Chamber
    #12412
    A quest (és minden egyéb NPC) szövegek szerintem a data\hypertext\e\e.pk-ban lévő .dat file-ok.
    A .pk file viszont jelszóval védett, meg a .dat file-okban sem simán vannak beírva a szövegek. Szóval kéne hozzá egy jelszó meg egy konvertáló progi ami érthető formára alakítja a .dat-okat. Valaki olyannal vedd fel a kapcsolatot aki privát szervert üzemeltet, max az tud segíteni. (bár nekik is csak konvertáló progijuk lesz sztem, az új jelszót nem fogják tudni a .pk-hoz)
    De belepakolni/felülírni tudsz a pk-ba jelszó nélkül is x) Csak kimásolni/ovasni nem.
  • Cnensus
    #12411
    jajj meg egy olyat esetleg hogy holl lehet átirni a játékban lévő szövegeket -pl. quest dumákat
  • Cnensus
    #12410
    na ezt majd kiprob
    lom, tyty
    amugy kalency nagyon sokban megkönnyiti a texezést ^^,
  • blbogus
    #12409
    ha két héttel előbb kérdezel.. akkor még naon benne voltam ezekbe.. átnevezés a tuti.. de már nem emlékszem a többire :S moboknál tom h meg kell hexelni vmeik fájlokat h meik texturát "olvassa" v mi.. hülye infos nyelv :) fegyoknál dunsztom sincs..
  • xHeDex
    #12408
    én egy rekesz sört adok ugyanennyiért
  • HUNdekrid
    #12407
    aki nekem vesz full g60-at + g65 bowot annak en is adok egy csokit :D
  • Dodokacsa
    #12406
    ha már szóba került :)
    hasonló téma: szeretném kicsit átszabni én is a klienst, mégpedig úgy, hogy a g50 modelleket kicserélném a g60-al, valamint az 59-es bowot is a 65-el :) ha sikerülne az jelentősen növelné a játékélményem :) mivel többségében szólózom... aki segít benne, annak fel tudok ajánlani érte egy csokit
    átnevezés nem megoldás, azzal csak a textúrákat lehet cserélni, magát a modellt valamiért nem :(
  • Chamber
    #12405
    Hát egy picit foglalkoztam a textúrákkal is mikor megfejtettem a KalEncyhez hogy hogyan is tárolja a Kal a 3Ds modelleket, de az átlátszóságot még nem volt kedvem /nem bírtam/ megoldani a 3DViewerben x)
    Az animációkat meg főleg nem.
    Szóval akkor helyesbítek: nem nagyon értek hozzá.
  • Cingar
    #12404
    hat igen aki informatikus annak ennyit jelent a nem ertek hozza
  • Chamber
    #12403
    Én nem csináltam még saját textúrát kalhoz nagyon :P
    Buff ikonokat cseréltem le 1x, azoknál elég annyi az átlátszósághoz hogy feketére (nem a totál fekete színre, hanem RGB 15,15,15 vagy 0F0F0F hexában) színezed az átlátszónak szánt részt.
    A textúráknál viszont valószínűleg az "alpha channel" adja meg hogy hol mennyire átlátszó, tehát olyan progival szerkeszd ami eztis kezeli.
    De ez csak tipp, nem értek hozzá.
  • Cnensus
    #12402
    aki ért a kalnak a skinneléséhez -pl. szerintem csambi vagy valaki
    az mondjamármeg nekem hogy hogyan tudom megcsinálni h. a játékban a nemlátható texturák nemláthatóak maradjanak? mert miután retextezek valamit akk a nemlátható az nekem fekete lesz... pl. a compass_t.gtx
    valami 5let?
  • Makma
    #12401
    opppsz , mégis megtaláltam magamat. csak rossz helyen kerestem.
  • Makma
    #12400
    adnám de sztm törölték a karimat mert nem tok beloggolni még a weblapra sem, és minden próbálkozásomra az a válasz hogy "nem létezem". :)
  • diegho
    #12399
    enyémről bármit vihetsz, bár szerintem már vitted :D nem kezdem újra, nincs értelme, viszont eladhatnád az összes cuccát jó áron a kardon kívül és ha netán valamikor újra játszani akarok akkor ugyanannyi pénzből jobb cuccokat kapok.
  • Silversting17
    #12398
    Hajrá hajrá :P Egy ideig jó de én 108-n meguntam^^
    Amúgy addig nem adod kölcsön armorjaidat? Perpill naked vagyok, meg kardnélküli XD Megköszönném :)
  • Makma
    #12397
    fél éve nem játszom és máris kibasznak.
    ezt a felelőtlen kapkodást. :D
    (most az aláírásom második sorát tolom)
  • Silversting17
    #12396
    Yayy csak most :D De frissíthetnéd, mert nem vagy az NWA-ban ^^
  • FENIX11
    #12395
    az fasza , van egy fire elementem,jó áron eladom.
    chamber a tied lehet 100m ért
  • Makma
    #12394
    ahoj Silver , láttad az aláirásomat ? :D
  • Chamber
    #12393
    De, sztem leírták :o
    "Requirements
    Level 70, Stage of 2nd job
    Jega’s letter of recommendation
    each 20 elements from all spirits
    Each one purified element from all spirits
    4 evil sacrifices
    Emoogy’s pure scale, Doggebi’s horn"

    Amúgy a mai "update" az lesz hogy a "normál" elementek (az amelyik qrva ritkán esik) sem lesznek már boundok... szal a gazdagok már jobchange-t is vehetnek mostantól -_-
  • ronesz
    #12392
    nem hiszem h a gmek barhol leirtak volna mibol mennyi kell (hivatalosan) szal nem tom miert sir fel kal, foleg azok akik meg nem is 70+ok :p
  • Silversting17
    #12391
    Imperfectből esik egy csomó, de nem az kell, hanem a sima element, de az meg bounded és nálunk naponta esik max 1-2db egész FoE-n... Amúgy Doggebi Hornot meg Emoogie Scale-t is kurva nehéz szerezni. Szval ez a 3rd jobchange elég nagy vicc eddig.
  • Nardon
    #12390
    Kiváncsi vagyok mikor lesz vmi 3rd job change-ből, mert ami a limit most, hogy kell vagy 100 olyan FoE-s element.... azt közel lehetetlen összeszedni...
  • Silversting17
    #12389
    Kell 3rd Jobchange-hez.
  • xHeDex
    #12388
    micsoda ez a Horn of Doggebi Lord?
  • Silversting17
    #12387
    Na teszek fel pár képet tegnap estéről. Eddig ez volt a harmadik és egyben a legjobb is







  • Nardon
    #12386
    jönnek hát, azokat a skillek, a koreai test client-ben már benne vannak asszem. csak hát még sztem egy kis tesztelés rájuk fér, mert hát dmg-el sok mindent el lehet baszni...
  • sp5
    #12385
    Olvassva :P
  • Chamber
    #12384
    SP5 olvassál privi üzit inkább :P
  • diegho
    #12383
    majd gyere fel valamikor msnre akarok kérdezni pár dolgot.
  • sp5
    #12382
    Jönnek az uj skillek? http://pl.youtube.com/watch?v=Cwm0YDvOhYc
  • xHeDex
    #12381
    gratz
  • ThedarkmanHUN
    #12380
    Vért izzadva ugyan de végre meglett a lv 40 :))
  • Silversting17
    #12379
    Csak 19"-s van és az se wide :P Na de végre köszi új KalEncyt
  • Chamber
    #12378
    Ja tudom, középre akartam rakni csak ígyis alig volt időnk már befejezni az egészet, úgyhogy nem volt időm kitalál hogy lehetne és inkább kiadtuk így, mert már sokan sírtak érte :P

    Amúgy 1680 x 1050-ben jól mutat! Nincs még mindenkinek 22"-es wide monitorja? :P
  • diegho
    #12377
    persze, használd nyugodtan, ha lesz dropod akkor majd pötyögj msnen aztán, ha már nem kell a chest nekiállok én is kicsit tolom, egy 50-es short-ot hozzámvághatnál majd :P asszem az még hiányzik a full g50-hez, de lehet már megvan, tököm se tudja már mi van a karimon.
  • Nardon
    #12376
    Vicces kalency új háttere mondjuk 1280×1024-ben :P
  • Doma #12375
  • Chamber
    #12374
    Új KalEncy végre :P
    KalEncyclopedia v1.02.13 on FileFront (2008. sept 26.)
    KalEncyclopedia v1.02.13 on RapidShare (2008. sept 26.)
    Ha vkit még érdekel ^^ (UW.hu-n még nincs fent, majd otthonról feltolom később)
  • Silversting17
    #12373
    Ööö 2 kocka kell még neki, csak most sajátommal se tudok játszani, UPC baszakszik valamivel, és most már hetek óta szar a netem. Ma 1 órán belül kb 10x ment el... Tudsz még várni azzal a viszatéréssel? :P Chested épp használatban van általam, mert perpill nekem nincs^^ G50-t meg nem akarok venni most magamnak, kellene még 1 drop és akkor rögtön meglenne full g55 :D