12892
  • puna
    #7998
    ELAJANDEKOZASROL SZOSE LEHET kb 500-1 millo ft kozt ert a karaktere:)))
  • ronesz
    #7997
    szerintem SZASZA vagy eladta vagy elajandekozta...
  • THeArrow
    #7996
    csak egy a kérdés, most mivan Nhirach-al o_O(SZASZA-val=)
  • THeArrow
    #7995
    pontosan...
  • ronesz
    #7994
    SZASZA-t egyaltalan ne sajnald, ha annyira sajnalni akarsz valakit akkor sajnald pinat es mortelt mert vegulis egyikuk egy 63as a masik meg egy 71es ijjaszt bukott azert mert SZASZA egy nagy fasz...
  • ronesz
    #7993
    az Overen levo emberek szama eddig 4 volt (Over, Doki, Harp[igen o foszotta le sztem], es szereny szemelyem) vagyis ezutan nem tudom h, cybergyerek aka slip h a faszba is jon ide, es h miert kell alaptalaul vadolni mert o neki soha senki nem adta oda a karit...
    a SZASZA-s dolog meg nem tudom mennyire publikus ugyhogy nem megyek bele a reszeletekbe, de vegeredmenyben pinaszomoritok elvesztette a 63as ijjaszat es Mortelnek sincs mar hozzaferese a karihoz. a cuccokat leszedtek a karirol ketten es elosztottak egymas kozott. aki most neha feltunik a Nhirach nevezetu karin az mar nem tudom kicsoda mert nem valaszol de az biztos h nem pina es nem is mortel mert a pass-t SZASZA megvaltoztatta es azon se csodalkoznek ha eladta/elajandekozta volna...
  • puna
    #7992
    vagy megse
    :))
  • puna
    #7991
    magasrol nagyot lehet esni:(( sajnalom szaszat
  • Szimbi
    #7990
    ha névváltoztatást csinált szasza akkor "Nhirach" a neve szerintem.. A szint egyezik, a guild is :) De tényleg szar ügy a dolog mert legalább napi 16 órát nyomta, xp eventek alatt meg nem is aludt :s
  • puna
    #7989
    sajna mar csak en maradtam az indulo magyarokbol a legoregebb
  • puna
    #7988
    na valaki irja mar le mi a fasz volt :)) kinyir a kivancsisag
  • dzsonesz
    #7987
    mindenesetre elegge gazos az ugy, ahogy hallom elegge hardcore tolta a karit, arrol nem is beszelve h o volt sztem a mostani Kalosok kozul a legregebbi, meg valahogy 1utt kezdtuk anno szal ez azert szar ugy:(
  • THeArrow
    #7986
    erről pina tudna mesélni ^^
  • puna
    #7985
    mint : SZASZA nincs mar a ranglistan
  • puna
    #7984
    de ugy tudom valami nev atirai is tortent
  • Szimbi
    #7983
    Remélem az a "haver" megkapta amit megérdemelt...
  • puna
    #7982
    ronesz nyomd az infot
  • dzsonesz
    #7981
    enis csak halottam ,h megadta valami havernak a hozzaferest az meg levetkoztette, kerdezzetek roneszt, tole halottam
  • puna
    #7980
    ? na errol nem tudok
    nyomjatok az infot
  • Szimbi
    #7979
    Na erről semmit sem tudok.. Mi történt szaszával?? Úgy ment föl a ranglétráőn mint a higany.. most meg se híre se hamva
  • dzsonesz
    #7978
    hallottam , h szaszaval mi tortent, hat eleg gaz...
  • Szimbi
    #7977
    hmmm.. Bora-Bora+drága sör+5-6 szép félmeztelen Segniorita?
  • puna
    #7976
    engem lelehet fizetni sorrel es puncival :))) de ez bizalmas info
  • Szimbi
    #7975
    énis l2-őztem de már nemigen játszom.. A Revengen vagyok még egy darabig de már csak szórakozásból. Puna az infókat hogy kell kiszedni belőled?? Egy-két tipp jöhet:)
  • Szimbi
    #7974
    na már írni sem tudok
  • puna
    #7973
    sajnos a bizottsag tagjait titkosan kezelnenk, nem nyilvanos adat
  • dzsonesz
    #7972
    ugye Kal elott is Lineage2 tem official szervereken, kal utan meg visszatertem L2 be csak akkor mar free servereken:D most jelenleg semmi mmot nem tolok L2t szemetul meguntam mas meg nincs most ertelmes sajna
  • Szimbi
    #7971
    asszem pályát tévesztettél asszem :P
  • Szimbi
    #7970
    hehe.. puna a független bizottság elnöke.. :D És kik lettek volna a tagok? oO
  • puna
    #7969
    idezesek kikuldese, tanuk meghallgatasa stb . birom az ilyet
  • puna
    #7968
    pedig lettem volna a szakertoi csoportnak a vezetoje
  • Szimbi
    #7967
    Amúgy félretéve ezt a dolgot mostanában mivel ütöd el a feles időt? :)
  • dzsonesz
    #7966
    nincs ra szukseg, ugyanis ez 1 regelmult ugy es mar nem is nagyon izgat csak azert irtam, mert sose irtam ezmiatt ide.. ennyi a tortenet..
  • Szimbi
    #7965
    mind1, én azon az állásponton vagyok, hogy aki ismer az tudja milyen vagyok. Sztem ezt a témát le is zárhatjuk, mert úgyis a feszegetése csak újabb kérdéseket vet fel, és szart se válaszol meg!
    Amit írtam, azért írtam, mert láttam. Amúgy meg muinak még annyit hogy egyszer úgyemlékszem azt mondta nekünk, hogy igenis megérdemli a karit mert legalább annyi munkája van benne mint neked. HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT nemtudom, de én még emlékszem mikor 24/7 dolgoztál a g50-en...
  • puna
    #7964
    fuggetlen szakertoi csoportot allitsunk fel
  • dzsonesz
    #7963
    cimbi te tutira tréfarépát reggeliztél....
  • Szimbi
    #7962
    Na látod ez igaz, és pont emiatt nem tudja az emberi tisztázni magát...
  • puna
    #7961
    szerintem jo loveert te adtad el
  • dzsonesz
    #7960
    szo nincs errol, ense akarok anyazni sot meg se gyanusitottalak vele h te lennel a fo bunos stbstb... en annyit tudok "hallomasbol" h te is belekerultel ebbe a korbe de se azt nemtudom mondani h bennevoltal se azt h nem... csak 1 kva erdekes dolog van, ami ilyenkor mindig feluti a fejet h senki semmit nem tud:D
  • puna
    #7959