12892
  • dzsonesz
    #8038
    fájdalmasan buta vagy, de majd valamikor rajösz, h ezzel is csak saját magadat minősíted
  • puna
    #8037
    de sajna az arcombol nem tudok visszavenni:((( akkora az arcom mint a tehetsegem :(((
  • puna
    #8036
    hu elotolt a kispocsbol az allat :))
    ezt szeretem van ver a picsajaban :)))
    lehet hogy ember vagy ?? es nem is egy gyoker majom?
  • puna
    #8035
    HUM
    hat ez a mondat mindenkinek szol, szoval szoveg ertelmezesben a te keszulekedben van a hiba :))
  • ronesz
    #8034
    "vagyis hogy mekkora lamak vagytok es nem vagyok meggyozodve arrol hogy tudjatok kirol is van szo
    de beirom ezt nektek mert en vagyok annyira jo hogy megosztom veletek"
    es igazam van. ha valaki nem birja elviselni az mar nem az en problemam
    egyebkent meg vissza kene venni egy kicsit az arcbol nem ugy gondolod? csak azert nem veszem magamra amit irsz mert egy szanalmas dako vagy akinek nincs jobb dolga mint h faszsagokat irogasson

  • dzsonesz
    #8033
    "vagyis hogy mekkora lamak vagytok es nem vagyok meggyozodve arrol hogy tudjatok kirol is van szo
    de beirom ezt nektek mert en vagyok annyira jo hogy megosztom veletek"

    ez csupáncsak a te fantáziádnak a szüleménye,látszik , hogy szereted a dlgokat továbbgondolni és természetesen magadra nézve negatívan levetiteni..... a hiba az ön készülékében leledzik
  • puna
    #8032
    bocsanat nemitelem el a homoszexualisokat
  • puna
    #8031
    ej ej over :))szegyen e buszkenek lenni? nem, de beléd inkább 1 érzékeny lélek szorult, aki magáravesz mindent és nem birja ki , h ne szóljon vissza , holott nem is neked címezték. lásd:#8015

    itt erzed a finomsagot?

    itt arrol szolt a szoveg hogy :D4 F5 crazyknel bar ez nem tudom itt kinek mennyit mond :P

    vagyis hogy mekkora lamak vagytok es nem vagyok meggyozodve arrol hogy tudjatok kirol is van szo
    de beirom ezt nektek mert en vagyok annyira jo hogy megosztom veletek

    es benyom egy mosoylt a vegere

    szoval nekem is szolt

    es en magamra vettem
    bocsanat hogy nem ismerem azt a kicsiny kis faszt
    akit ronesz reggeltol estig szop
  • dzsonesz
    #8030
    -szegyen e kimondani az igazat? nem, ha megy róla "gyöződve"
    -szegyen e buszkenek lenni? nem, de beléd inkább 1 érzékeny lélek szorult, aki magáravesz mindent és nem birja ki , h ne szóljon vissza , holott nem is neked címezték. lásd:#8015
    -szegyen e kiallini a valos ervek elott ha karmomkodva is ? ezt mire is vezessük vissza? hol is vannak azok ? mik is azok?
    -szegyen e ember lenni a valosagban? nem az de te a jo utat követed , hogy azzá válhass
  • puna
    #8029
    seretned tudni mi?

    de nemtudom idezni :))) kitorolted:)))))))))))))))))))))))
  • puna
    #8028
    most ilyen romantikus pillanatom van:)
    erre ronesz ramtalalt
    es elojott minden
    tiszta sziv vagyok ma.
  • Doma #8027
    Sanyi valld be! Be vagy tépve?
    Honnan a fenéből jönnek rád ezek a gondolatok?
    Ki kér pénzt kitől és milyen úton bratyiztam kivel?
  • puna
    #8026
    most mit mondjak ?:)))
    minosited magad
    ha ez neked jo akkor en miert akarjak neked jobbat mutatni???
    ennyi lettel, ennyi vagy

    de igy hogy elismerted jo tudni mit varhat el toled az ember

    ne szegyeld, neked ennyi jutott
  • puna
    #8025
    nem haragszom rad mert szeretlek mint enbert akitmegismertem csak neheztelek amit cselekedtel
  • ronesz
    #8024
    de meg szerencse h vannak olyan okos emberek akik felvilagositjak a tudatlanokat...
    egyebkent eszre lehetne mar venni h akinek igazabol szolna az uzeneted leszarjak a velemenyedet ezert igy teszek en is
  • puna
    #8023
    Sajnálom hogy erre a következtetésre jutottál. Ezek szerint mégsem figyeltél rám eléggé.

    nemszoltam akkor
    de te akiben magas igazsag erzetet tapasztaltam aki kiall a maga igazaert, akkor elatad magad a "adminok" szabalyinak, olyanak koszontel aki penzt kert a magyaroktok , olyannal bratyiztal aki elarulta a "kuldetest" hogy egyutt vannak a magyarok.
    nem intoen fenyitetteles szoltal hogy TE rossz uton jarsz mert en ugy tanultam egy jo vezeto peldat ad es peldat mutat

    vagy lehet hogy en latom rosszul
  • puna
    #8022
    -szegyen e kimondani az igazat? ha levagjak a fejedetis erte
    -szegyen e buszkenek lenni? magadrol allitani te ember vagy
    -szegyen e kiallini a valos ervek elott ha karmomkodva is ?
    -szegyen e ember lenni a valosagban?
  • dzsonesz
    #8021
    brávó, hurrá:D.. le a kalappal, brilliáns önábrázolás volt.Mindíg is tiszteltem az ilyen embereket, akikbe már néha a többnél is több önismeret és önkritika szorult, amelyel tiszteletreméltó példát mutatnak embertársaiknak. that was nájsz dude
  • Doma #8020
    Hmm szép gondolatok.
    Okfejtésedben ott is a válasz.
    Ez nem a való világ, ez egy álomvilág egy játék. Itt nem kell és nem is várhatod el hogy hétköznapi értékrendet képviseljenek a jelenlevők. Mert épp azért választották az rpg játékot, hogy szerepet játszanak, hogy a játék adta határokon belül élvezkedjenek.
    Ki így, ki úgy. Van aki megpróbálja a valós értékrendet az életből adaptálni a játékba is, de a többség ahogy mondtad...
    Itt pótolja a hiányt, vagy egyszerűen csak itt éli ki magából gondját, baját, örömét, bánatát.

    "sirok ha arra gondolok hogy ember akire figyeltem En, andrej , gyerekek melle all es a alomvilagukban erositi meg, torli mikor valaki kemeny kritikat gyakorol es mint egy bab alakitja ki a figurakat :(( szegyen hogy ennyik lettunk ."

    Sajnálom hogy erre a következtetésre jutottál. Ezek szerint mégsem figyeltél rám eléggé.
  • puna
    #8019
    a lenyegmint ember halott vagy a az indokot meg olvasd el
  • ronesz
    #8018
    tul hosszu most nincs kedvem olvasni tomoritsd kicsit ossze elore is koszi
  • puna
    #8017
    es naylos a segget a kicsi 15 eves ki pocsnek es itt aradozol rola
    "D4 F5 crazyknel bar ez nem tudom itt kinek mennyit mond " cimmel

    :(((
    ah kibuktam :(

    azon gondolkozom hogy en vagyok a nagyon hulye vagy valami kicsi gyermekek koze szorultam akik estenkent kiverik a fakukat es parirzspivel torlik meg majd anyukatol joejszakat puszit kernek.
    rajottemen vagyok az oreg :(((
    ennyi lettem aki mar nem tud porogni kicsiny gyermekes dolgokon porogni
    habar neha felveszem gyermekes arcomat,de latom ez itt keves
    kicsiny 15-25 eves gyermekek porognek itt es akarjak bizonyitani mekkora starok.
    de semmi az uzenetuk. legalabbis nekem :((
    sirok ha arra gondolok hogy ember akire figyeltem En, andrej , gyerekek melle all es a alomvilagukban erositi meg, torli mikor valaki kemeny kritikat gyakorol es mint egy bab alakitja ki a figurakat :(( szegyen hogy ennyik lettunk .
    15 eves gyermekek vagy lehet hogy huyz assazassal fenyegetik a karikat. szegyen hogy egy fiatal itt elheti ki folytott vagyait.
    szegyen hogy nem latja a fatol az erdot:(( es nem tanul hanem vagyainak ervenyt szerezve el egy alomvilagban.
    sajnalom hogy enyi lettel ronesz, sajnalom a tobbi fiatalt aki pldakepnek hasznal teged es masokat akik ezt varjak el a tobbi "nagy "karaktertol
    de belatom hogy en vagyok rossz helyen, en nem akarom megzavarni gyermekes almotokat amiben ti vagytok a supermenek.
    de sajnalom hogy kiben bizva es akartam hogy nagyaok legyenek es "szememben nagyok is voltak" szetfoszlottak mint kod a napfelkelte utan. szegyenlem hogy azoknak adtam bizalmat akikben azt lattam hogy felnott ertelem szikra csillant meg szemukben, es halvanyult el mint kicsiny csillag , amely lehullott a foldre.
    :((
    itt osztod az eszt es varod az elismerest, irasaid varjak az elismerest "HOG TE ISMERED" de kozben a valosagot nem latod meg, amely gyenge jellemet takar, kuzdest az elmulas a hatranyos helyzet enyhitesere.
    kuzdes hogy tobb vagyok, tobb szeretnek lenni. harc azert hogy valaki legyek.
    de nem itt az ido es a hely hogy ezt megvalositsd, mert az IGAZ szemnek nem tudsz palastot hinteni ele, nem tudsz hazudni az EMBERNEK aki ELT.
    aki latja hogy gorcs vagy egy felelem vagy testeden belul, aki kitorni keszul alomcsapdajabol.
    soha nem lesz osszefogas eben az orszagban nem lesz eredmeny ebben a kalban mert alomvilag az amelyet epitetek, es remeny a titkos vagyak eleresehez. akaratlan pusztitjatok egymast, mert jatekban eltek. mint enber halottak vagytok. :((( sajnalom
  • ronesz
    #8016
    nekem annyit h minden nap ott olok illetve vagy a keyholder szobaban vagy az infantry spawnnal...
    igen tudom h nagy sztar vagyok mindig is az voltam
  • puna
    #8015
    hu temekkora star vagy :)) nekedmennyit mond?
  • ronesz
    #8014
    D4 F5 crazyknel bar ez nem tudom itt kinek mennyit mond :P
  • bsyrex
    #8013
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • v150r
    #8012
    silkroad, rf online, knight online, hero online, cabal online, wow.
    így elsőre ennyi. címet nem adok, keress rá.
  • tpisti24
    #8011
    ronesz holvolt aza G56os drop?
  • bsyrex
    #8010
    léccci:'(
  • bsyrex
    #8009
    Hali!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek.Valaki tudna nekem mondani olyan játékokat, mint a kalonline?Ez is tuti játék, csak kiszeretnék próbálni másikat is.Ha igen, akkor létszi írjátok meg nekem,hogx mi neve, és, hogy honnan lehet letőlteni.Előre is köszi.E-mail:[email protected] ide a forumra is íhatjátok.

    Köszike!
  • ricsimaster
    #8008
    na megy vistán mert vanalmi zs anti hacking-es lószart ír ki és kilép
  • THeArrow
    #8007
    ,,/,, te kuki :D
  • ricsimaster
    #8006
    Nálatok emgy vistán????????????,,
  • ronesz
    #8005
    csak h valami vidam dolog is legyen ezen az oldalon :)
  • puna
    #8004
    egy fullos 65 + os karakter full g-50, + geon + jo fegyver 300 tol

    akkor egy elso karaktert mennyi?
  • puna
    #8003
    hat most erre nemmondok semmit csak pl: egy 56-60 karakter felszerelve 100 ezer kb annyiert elviszik gyorsan es ez a 100 a ygengen felszereltekre vonatkozik
  • ronesz
    #8002
    nem ez tortent de majdnem...
  • ronesz
    #8001
    ugy ertettem kolcsonadta egyebkent meg nincs az a hulye aki annyiert megvenne mert gold member es SZASZAnak megvan az SN...
  • THeArrow
    #8000
    pina naon nagyot szívott :(
  • puna
    #7999
    en ahogy kivettem a titkos beszelgetesekbo a kovetkezo tortenhetet:

    szasza kapott jo ajanlatott a karakterere, mive tolni akarta a kalt tovabb de nem a O -rol igy kapora jott neki pina:( (sajna o belement a jatekba)valami ilyesmit tudok elkepzelni