12892
  • Szimbi
    #7958
    jah.. tudom tieded is meg macáét is.. muhahahahaha
  • Szimbi
    #7957
    hmmm .. mondjuk Cybergyerek? Oo
  • puna
    #7956
    az a vicces a dologban hogy szimbi tudja a passomat es megis megvan mindenem :)))
  • Szimbi
    #7955
    Amúgy sincs sok kedvem indulatokat szítani, meg anyázni. Én hozzáteszem az álláspontom, ami vagy tetszik vagy nem.. Muiól meg annyit hogy igen labilis természetű volt mindig is, volt hogy jófej volt, volt hogy jól fejube kellet volna verni, mégsem öltük halomra.
  • dzsonesz
    #7954
    Hat eleg logikatlannak tartanam pl azt, pl ha ronesztol kerul ki, ugyanis o most is jatszik vele ha o tette volna ,akkor valszinuleg 1 mazohista allat es imad a 0-rol indulni...
    Doki legjobb tudomasom szerint szivesen jatszott a karival es meg irt is nekem amikor nem tudott fellepni az Acc ra.Igy o is kiesik...
    Na ki maradt?:D
  • Szimbi
    #7953
    A kari nem szét lett osztva, hanem állítólag általunk kifosztva... Miután ilyen szemét módon elintéztem a karint Andrejjel és Harpival otthagytam a kalt, és eladtam a karim... Nem bántani akarlak Over csak arra kérlek hallgasd meg mind2 oldalt.. És ha azután is úgy gondolod hogy az történt amit híresztelnek, akkor részemről lezártnak tekintem ezt a kis beszélgetést.
  • puna
    #7952
    en elolvastam :)) a befelyezesed arrol szolt hogy kerdezem meg harpit a dolgokrol de nem lattam a folytatast es ronesztol es dokitol.....
  • dzsonesz
    #7951
    iagazabol enis csak , hallomasokbol tudok a dolgokrol , mert ahogy te is mondtad nem voltam mar ott mindenesetre 1 dolgot tudok en anno azert adtam meg ennek a 3 szemelynek a hozzaferest, h a karaktert vigyek tovabb es nem azert h szet legyen osztva.... ha azt akartam volna akkor en osztom szet.
  • dzsonesz
    #7950
    valamit nem irtam le erthetoen? v beolvastad?
  • Szimbi
    #7949
    szia Over!

    Nos igen a karinak asszem 57-58-ig te voltál a tulajdonosa.. onnantól kezdve pedig mui, harpi, cyber.. és még isten tudja kit láttam a karidon erről csak ennyit... mellesleg miután nem játszottál mégis honnan tudod ki kinek adta meg meg a passzt?? Kérdezd nyugodtan Andrejt hogy mikor ki volt overen mert már mi sem tudtuk követni...
    Ennyi amit hozzáteszek, csámcsogjatok rajta kicsit mert nemsoká elruccanok. Ez a "2 tulajdonosa volt" dolog meg szimpla "parasztvakítás" csak te tudod úgy hogy 2 tulajdonosa volt, ami meg azt illeti hogy mit gondoltok arról az ügyről csak annyit hogy over te is ismersz valamennyire meg a régiek közül mindenki.

    Puna nemhizsem hogy kaloznék may csinálnék egy funkarit hogy untassalak téged :P
  • puna
    #7948
    nem csak harpnak hanem ronesznak es dokinak is. nem?
  • dzsonesz
    #7947
    figy cimbi sztem az elobb egeszen erthetoen leirtam ,h én szemely szerint 3 embernek adtam meg a hozzaferest, mert abbahagytam a Kalt.Az meg megint 1 mas kerdes ,h mikent es kik, mikor, miert stbstb.. tudtak meg, szal ezt a kerdest inkabb valaki masnak kene felenned, mert fogalmam sincs a reszletekrol pl Harp -nak
  • puna
    #7946
    vagyis akkor ezek szerint 2 tulajdonosa volt a karinak de 40en tudtak a passt?
  • puna
    #7945
    na jo de akkor enm ertem miert vadoltatok meg szimbit
  • dzsonesz
    #7944
    jah ok 3 an tudtak, legalabbis onekik adtam meg masnak nem
  • puna
    #7943
    nah csak , h tisztázva legyen a dolog es ne legyen felrebeszeles ,mint az kalonline vilagaban annyiszor megtortent mar (igaz szimbi?) .... tehat en vagyok Over, pontosabban a karakter inditoja es ugy 50 valamediig hasznaloja.Hozzatennem , h a karakternek rajtam kivul 2 tulajdonosa volt az 1 ik volt Doki es a masik Muitaly(aki itt ronesz), aki most is aktivan hasznalja.

    na varjunk mar doki+ronesz + harpi az =3? vagy en nem voltam ott a matek oran?
  • puna
    #7942
    en benne vagyok

    induljon a war
  • dzsonesz
    #7941
    tudom en azt , h honnan ment tovabb de ez mar igencsak 1 regi ugy de ha van kedvetek boncolgatni .. felolem
  • dzsonesz
    #7940
    igen, adtam neki is és?
    btw, az iment arrol beszeltem h a karakternek 2 tulajdonosa volt es nem arrol , h kiknek adtam meg..
  • Doma #7939
    Hm ezt Harpoon szemébe is mondanád hogy neki nem adtad oda a hozzáférést a karihoz?
  • puna
    #7938
    csak annyit meg ha ronesznak es dokinak adtad meg a passt akkor onnan ment tovabb a pass, szoval ronesz vagy doki a bunos :)))
  • puna
    #7937
    szimbi csak azt mondta hogy rengetegen tudtak mar a jelszot a karaterhez ennyi erre mondta
  • dzsonesz
    #7936
    sziasztok!

    nah csak , h tisztázva legyen a dolog es ne legyen felrebeszeles ,mint az kalonline vilagaban annyiszor megtortent mar (igaz szimbi?) .... tehat en vagyok Over, pontosabban a karakter inditoja es ugy 50 valamediig hasznaloja.Hozzatennem , h a karakternek rajtam kivul 2 tulajdonosa volt az 1 ik volt Doki es a masik Muitaly(aki itt ronesz), aki most is aktivan hasznalja. """Ehhez az over dologhoz meg annyit, hogy az a kari több tulajdonost látott, mint amennyi "hym nemiszervet" egy prosti! :DD""....Ezt a baromsagot ,h te honnan vetted arrol fogalmam sincs tovabba arrol se, vajon anno honnan tudtatok meg hozzaferest... de ez mar 1 regi tortenet... szal tsak arra kernelek , h mielott megszolalsz elotte gondolkodj el. Tudod önkritika rulez... htx
  • puna
    #7935
    de ez mar leragott tema. szimbi nem nyult le semmit se andrej. hapoonrol meg nem nyilatkozom :)))
  • puna
    #7934
    ja ez az over karirol valo sapka lenyulas vagy mi a szosz
  • puna
    #7933
    mi a stori?
    nem vagyok kepben
  • ronesz
    #7932
    azt azert igy hozzatennem h foleg harp baratotook miatt alakult igy es nektek is volt benne reszetek szal inkabb csondbe lennek a heyledben
  • puna
    #7931
    szimbi mikor kostolsz megint bele a kal nedves puncijaba? mondjuk egy uj karival?
  • v150r
    #7930

  • Szimbi
    #7929
    Szerk.: "hím nemiszervet"
  • Szimbi
    #7928
    hi all!!

    szeva Puna, látom még mindig a kalospohár fenekére nézegetsz, remélem a droppoktól le is részegedsz.. velem semmi sincs, meló, suli, vizsgák, sör.. csak a szokásos :D
    Néha elbeszélgetek Alexel (XaNDeR) a kalról meg itt a fórumon tájékozódom dolgokról :)
    Ehhez az over dologhoz meg annyit, hogy az a kari több tulajdonost látott, mint amennyi "hym nemiszervet" egy prosti! :DD
  • DamageAdept
    #7927
    "Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága. Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében,átvezeti a gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője. Én pedig lesújtok majd Te reád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal és amazokra is akik Testvéreim ármányos elpusztítására törnek! És majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr midőn szörnyű bosszúm lesújt rátok!"

    Curbuncle vezess minket, elgyengültünk világunkban.
  • v150r
    #7926
  • puna
    #7925
    kurva jo
  • Csimbi
    #7924

    Köszönöm Uram, hogy kitüntetsz megtisztelő figyelmeddel, és eme sötét órakban sem pártolsz el mellőlem. Köszönöm, hogy áldozatos munkám meghozta gyümölcsét, és kérő szavam meghallgatásra talált Nálad.
    Ha úgy érzed, hogy égi szózatodban elhangzott "seggbe rúgás" lelki üdvöm javát szolgálja, kérlek teljesísd be rajtam szent akaratod.
    Mindazonáltal kérlek Téged, védj meg a gonosz asszaszinoktól, és szabadits meg a laggoktól, melyek nélkül nyugadtabbá válok, és több idöm marad dicső szavaidon csüngve értelmetlen életemen elmélkedni.

    Köszönöm

    Ámen
  • Dodokacsa
    #7923
    nem tudom mit szívtál, de abból a szerből szerez nekem is mindenképp
  • puna
    #7922
    szabi ez valami monolog volt valami ismeretlem mubol?
  • Curbuncle
    #7921
    Kívánod hogy segged megrúgassék általam, mi?

    Imádkozz éjfél tájékán a Fogtündérhez és elkerülheted eme sötét jővőd Csimbi. xD
  • puna
    #7920
    hu bazz megvadultam mi a gecirol irsz ?? eskuszom nem vagyok kepben
  • Csimbi
    #7919

    Az ÚR szólott hozzátok Testvéreim, hallgattasék meg az Ige, és követtessék mindenki által. Dicsőségét zengjétek, mert megvilágosított mindannyiunkat, zavart elménket megtisztította, és rávezetett a helyes útra.

    Köszönjük

    Ámen