12892
  • ronesz
    #8078
    jo akkor tisztazzuk a helyzetet
    amikor az eset tortent 3 ember tudta az idt meg a passt: Doki, Over es harp. Doki jatszott vele neki semmi inditeka nem volt h lecsupaszitsa a karit. Over mar magasrol leszarta a kalt akkoriban csak napok mulva tudta meg h mi is tortent. Es vajon ki maradt? hat harp...
    Azt is elmondom csak a tisztanlatas kedveert h amikor a karival ez tortent akkor en meg NEM tudtam a passt, azutan adta meg Doki minden mindegy alapon. En meg vettem ra cuccokat es elkezdtem vele jatszani...
  • puna
    #8077
    andrej bubos!!!
    zsiraf gyilkos
  • puna
    #8076
    bazz idaig abban volt a felesegem hogy ez egy zsiraf:))
  • Nyuszuke
    #8075
    Most olvastam vissza a mai történést.
    Andrej, drága, kitörtöled a zsiráfomat is. :((( Nesze:

    Ja, láma :D bocsi :DDDDDDDD
  • puna
    #8074
    na csend van, akkor elszivok egy cigit
  • v150r
    #8073
    kb 20x-os. itt az alap ruci a g50, kb annyi arcnak van g55, mint a normálon g50. valamivel könnyebb és élvezetesebb is így a kal.
  • Doma #8072
    Mennyivel nagyobb a rate AT szerverén mint a hivataloson?
  • puna
    #8071
    mintmondtam harpi kemenyen hatba szurt. de nem hinnem hogy lenyulta volna rola a motyot.
    ha lenyulta volna akkor simbi es andre is tudott volna rola, de akkor en is tudnek rola.
    szoval szerintem a kuty masholvan elasva.

    erdekel az igazsag szeretnem tisztan latni a dolgot mint mindenben
  • v150r
    #8070
    nah lol.
  • Doma #8069
    Igazi Harpoon már nem játszik!
    Mellesleg nem Harpi pakolta le a karit
  • puna
    #8068
    te nem utod meg velem a hangsulyt eloszor tajekozodj ki a vitapartnered utana oszd az eszt
  • dzsonesz
    #8067
    hát nem is azt mondta , h le fogja szerelni....
    de nem is ez a lényeg nem az baszta a csörömet sohasem h Harp igy tett, ugyanis kvara nem lepodok meg azon h valaki 1 ideig megbizhatonak latszik és utanna 1x csak fordul a kocka(erre kivalló példa szasza is)
    , hanem az volt a gaz h Doki kvaszivesen jatszott volna a karival és vitte volna tovabb raadasul nem csak én és Harp, hanem Doki és Harp is jo haverok voltak...... remélem , h mostmar világos, miért nem tetszett kvara a dolog és annak ellenére ,h te itt kvara flémezni akarsz valamiért, azert remélem ez eljutott hozzád
  • ronesz
    #8066
    legyszives ilyen kemenyen ne oltsal mar le mert sirva fakadok pillanatokon belul...
  • puna
    #8065
    na latod kicsi csira harpi szarba hagyott engem elmeletileg kemenyen hatba szurt:))
    de engem nem a szeemlyeskedes erdekel hanem a teny. menj olvass ki valami konyvet aztan terj vissza lama
  • ronesz
    #8064
    o egyetlen %ot nem csinalt rajta ebben majdnem biztos vagyok max kiprobalas szintjen jatszott vele
    ezekkel a sablondumakkal minthogy "nincs lecked" illetve "menj el mosogatni" leallhatnal mert csak magadat tunteted fel rossz szinben bar neked mar ugyis mindegy...
  • v150r
    #8063
    nah ezaz. ezt tudod csak. többre nem is vagy képes, igaz, ez tőled _elvárhatatlan_.
  • v150r
    #8062
  • ronesz
    #8061
    es akkor most mi a franc van? ebbe az egyetlen dologba tudsz belekotni es ezen lovagolsz mar vagy 1 napja mert egyszer felreirta...
    egyebkent en meg azt mondom h harp tenyleg nem volt a tulajdonosa mert o aztan semmit nem csinalt vele azon kivul h lelopkodta a cuccokat rola...
    egyebkent meg ha jol tudom a ti "guildotokba" volt/van, de mar meg se lepodok az ilyen szar alakok mindenutt megtalaljak egymast jatekban eletben egyarant
  • puna
    #8060
    de gondolom mikor megadtad harpinak a passt akkor o is azt mondta mint a tobbi hog yviszi a karaktert nem ?
  • puna
    #8059
    ronaesz nincs lecked nem latod hogy a nagyok beszelnek? menj mosogatni
  • dzsonesz
    #8058
    #8055
    ezt ugy mondod mintha elotte 1 szoval is tagadtam volna , holott nem:DD

    #8056
    alapvetően igaz, amit mondasz csak én meg hozzátennem azt is, h én azokat tartom/tartottam tulajdonosnak, akik az elmondottak szerint tettek, pontosabban követték azt az elvet, hogy tovabbviszik a karaktert.. javits ki ha roszul gondolkodom
  • ronesz
    #8057
    en nem nyalom fenyesre a segget senkinek csak eppen van aki normalis es tobbe-kevesbbe jol latja a dolgokat mig van aki egy nagy rakas szerencsetlenseg es nem birja elviselni h neki nincs igaza es atmegy szemelyeskedesbe mivelhogy mar csak ez maradt neki amivel be tudja bizonyitani maganak h o egy igazan fasza csako aki megmondja mindenkinek a tutit
  • puna
    #8056
    tulajdonos : az a szemely aki birtokolja a jogot az adott dologra. szemelyre(ez meg a rabszolgatartasnal)
    vagyis tulajdonos mindenki akinek a passtilletve az id t megadtad.

    de javit ki ha tevedek :))
  • puna
    #8055
    kesobb ismerted el hogy harpinak is megatad amikor andrej radszolt

    te olvasd vissza
  • puna
    #8054
    csak nem mentel el :)))
    ereztelek
  • dzsonesz
    #8053
    ""a karakternek rajtam kivul 2 tulajdonosa volt..."" lehet , h én számolni nem tudok de te meg olvasni nem tudsz sajna, ami elég sajnálatos, ha gondolod vissza is olvashatsz. De segitek ha ezt mondtam volna ,h: "2 embernek adtam meg a hozzáférést" akkor bizony igazad lenne és most könnyeznék a megbánástol és a bocsánatodért esedeznék
  • v150r
    #8052
    "meg van eselyed h barmibe is jobb legyel nalam ha mar sehol mashol nem sikerult"

    ezt nagyon kétlem.
    az agyad megint csak a játék körül forog.
  • puna
    #8051
    zoli bazz legalabb mellem allhatnal :)))
  • v150r
    #8050
    ronesz. hozzatok össze egy találkozót punával. megvitathatjátok a kettőtök közötti ellentéteket.
    amúgy meg, tudod, mi a siralmas?
    az egy dolog, h valaki elkezdi, de ti meg folytatjátok.
    szánalom a köbön.
  • puna
    #8049
    MIVEL MEGMENTETTEK A VILAGOT EGY EKKORA LAMATOL
  • puna
    #8048
    koszonom :) legalabb ha nem mas vagyok egy darab szar veled szemben aki egy semmi
    over a tegnapi beszelgetesbol azt mondta hogy 2 embernek adta meg a passt.
    miutan tobben raszoltunk hogy talan tobb ember is megkapta , elismerte hogy 3 embernek is megadta a passt(ha meg beszeltuk volna lehet hogy lett vola 5 ember is ): innen a 1+1+1=2 matek feladat
    szedj kavintont jo a memoriara!!

    azert mert te mekaptad az over karaktert azert nem kell fenyesre nyalni a segget (tudjuk hogy levagy kotelezeve)
    szoval mellozd az itteni kifutasaidat a vedelem teren:) nem a 11 eves pistike vagyok. vagom a kepletet.

    de szeretlek, na most arra jottem ra hogy kb te meg over kb a segedmunkasaim szintjen porogtok, szoval mint cegvezeto nektek is azt mondom hogy lapat es aso valo a kezetekbe es ne gondolkozz.ha veletlen felsobb iskolaba jartok kerlek lepjetek ki onnan es csaladod megkapja a VILAG MEGMENTESERT A BEKE NOBELDIJAT.
  • ronesz
    #8047
    nem csak tudod van akinek nem az a legjobb szorakozasa h egesz nap a forumot refreshelje es pofazza a hulyeseget mint te...
    inkabb mennel jatszani ott esetleg meg van eselyed h barmibe is jobb legyel nalam ha mar sehol mashol nem sikerult...
  • ronesz
    #8046
    istenem te akkor egy pocs vagy h mar nekem faj
    egyebkent ki hol es miert hazudott az emberek szemebe?
    egyebkent meg egyre jobban erosodik bennem az az erzes h akirol igazan szolt a #8017 az te vagy szal igen az onkritika az tenyleg oke de attol meg mindig csak egy darab fekalia maradsz sajnos
  • puna
    #8045
    te is elhullottal mint oszi szelben a falevel ....
  • puna
    #8044
    a nagy kihivas szamodra a matekora?

    es belehazudni az emberek szemebe?
    ha ez kihivas akkor nagyon gyenge szinten uzod.

    kene allitanod a motivatorodon mint az r2 droidnak.

    ha gondolod en szivesen megteszem
  • dzsonesz
    #8043
    mert szeretm a nagy kihívásokat, ellentétben veled, aki csak ilyen szánalomraméltó(kecyszar) dumakkal próbál barominagyfiúnak latszanni:D
    nade kösz szellemi leépítést, nekem mara elegvolt és sikeres szellemi fejlődést kivanok neked a jövőben, van mit behoznod.. ha kell valami irj pm et mer én léptem
    tsátsá és crycry
  • puna
    #8042
    akkor miert epited az eleted?
  • dzsonesz
    #8041
    se kedvem ,se tehetségem nincs hozzá, de azt te is jól tudod, h a szarbol nem lehet várat építeni
  • puna
    #8040
    hogyis volt a a 1+1+1= 2?

    iszom szavaid

    TANITS PLS
  • puna
    #8039
    tanits akkor kerlek mester :)

    te biztos kibaszott tapasztalt avgy