12892
  • Beni521
    #8118
    nekem csak fekete marad
  • v150r
    #8117
    ttechno: 50ig kell agi
    beni: de, bejön. csak a firefoxot nem szereti, nem látszik ff alatt a fejléc.
  • Beni521
    #8116
    valaki tud adni 1 linket h honnan lehet letölteni? a hivatalos oldal nem jön be
  • TTechno
    #8115
    Hello!
    A knight-nál agility-t szükséges növelni vagy ne foglalkozzak vele? Én eddig strenghtre és health-re nyomtam a pontokat többnyire.
  • plas
    #8114
    Régi játékosként néha én is bekukkantok ide, hogy lássam mi történik Veletek :) De ami most itt van, az több mint megdöbbentő... Ezer éves dolgokon veszekedtek, senki sem hagyja abba, mindenki él az utolsó szóval, hogy még véletlenül se legyen befejezve:(
    Nemtudom, hogy a kor teszi-e?! Talán a 20+ 25+ os emberek jobban kezelik az ilyet... (ezzel nem azt akarom mondani, hogy ezen kor alatt mindenki "anyázik" összevissza, biztos vannak kivételek, de lássuk be többségében ígyvan...) Anno régen talán nem fajultak el idáig a dolgok, pedig voltak konfliktusok, nem is kevés. Talán kevesebb LowAge is játszott közöttünk.
    Valóban ahogy mondtátok az emlékek szépek:)) jókat partyztunk együtt.
  • bsyrex
    #8113
    Hali!
    Valaki játszika knight online-nal, mert nem tuddom, hogy lehet az eladást lebonyolítani valaki segísen.THX.Aki játszik az írjon.A game nevem ProtectorHUN
  • v150r
    #8112
  • Bucser
    #8111
    Áhh nemváltoztál kavarod a szart mint mindig:)

    Grat

    Leérettségizned sikerült már?
  • Bucser
    #8110
    csak csendben súgom, hogy kapd be a micsodámat mindenki nevében...
  • Bucser
    #8109
    még mindig az eddig semmit nem fejlődött "kapott" kariddal?
  • puna
    #8108
    nincs itt balhe csak az arcokra hatunk hogy legyen egy kis osszefogas:))
  • Chamber
    #8107
    Hát ja, kitalálhatnának végre vmi újat is. Ez az event is megint csak a szokásos... csináltak pár új kis ikont a csokiknak, meg pár 3D modellt a fejfedőknek, és dobhatják őket a mobok, ennyi! Uaz mint zászlók/betűk (najó azokhoz csak ikonokat kellett csinálni :)

    PvP pl Ryzomban van: -duel -PvP arénák -Guildok közti csaták outpostokért (amiből vsok van a térképne, nem heti 1 war) - és a világ 2 nagy frakciója közti csaták. Kalban meg castle war azt kész. Bár a PvP arénákról már vannak pletykák, de abbólis jövő év végére ha lesz vmi talán. Pedig nem tűnik túl nehéznek megcsinálni... kijelölnek rá egy területet és aki belép az támadható/támadhatja a többit aki bentvan :)
    Jó, tuom a Ryzom fizetős Kal meg ingyenes, de az arénák megvalósítása tényleg nemtűnik nehéznek :P
  • CartmanHUN
    #8106
    Új kasztokkal,több PvP vel sokat lehetne dobni a játékélményen."A gyorsabban klikkelő leader allyja mehet war-ra" mód eléggé szánalmas.Az xp gyüjtés is rohadt monoton dolog nagy szinten,amikor már hónapokban lehet mérni a lvl uppot.Vagy jöhet a "megosztom a karit mutatvány" ami nem egy jó ötlet.Esetleg családon belül van értelme.Káin és Ábel story?:)
  • v150r
    #8105
    "Nem szeretnék a Zsaruban Kalonline játékosok összecsapásairól olvasni:)"
    höhö.
  • CartmanHUN
    #8104
    Napi,kérdeznék pár dolgot de nem Kalos vagy EVE-s témában.Privid le van tiltva.Küldenél nekem valami elérhetőséget?.Persze csak ha ráérsz válaszolni néhány kérdésre UK-val kapcsolatban.
  • JohnnyFirpo
    #8103
    Hali Cartman!

    Jól látod a dolgokat. Én már hozzá sem szólok.
  • CartmanHUN
    #8102
    Bekukkantottam én is,mizu itt.Nem sok újdonság bukkant fel a fórumon de sajnos a gameban sem.Nem csodálom ,hogy az aktív játékosok a régi dolgokon nem birnak átlépni,komoly újitás nincs.Halloween event=lol)Ami érdekes számomra ,hogy mindenkire ilyen benyomást tett a kal.A fórumra beirnak az ezer éve nem kalozók is.Talán nem is volt olyan a régi csapatból aki ne játszott volna át min 1 éjszakát,ne lett volna valami miatt dühöngő őrült ha csak pár percre is.Engem nem vonz semmi a játékban,pedig régen alig vártam ,hogy login-eljek.A sok régi szép emlék miatt azért most is érdekelnek az események.Gratulálok azoknak akik kitartanak és gyüjtik az xp-t.Azért ahogy Tiger is irta,ne felejtsétek el ,hogy ez csak játék.Nem szeretnék a Zsaruban Kalonline játékosok összecsapásairól olvasni:)De a napotokat se érdemes ebaszni az egymásra acsarkodással.
  • Dodokacsa
    #8101
    ejjnya, már megint mi ment itt
    Over lenyúlásáról minden nap kiderűl vmi új (lol hogyisvanez?)
    puna kioszt bárkit ^^

    ronesz! neded azt kéne megértened, hogy a KAL csak egy játék! lehet h 6x-dik szintű karid van, és nagy star vagy a játékban, de te nem egy karakter vagy, hanem egy ember! igen sajnos, csak egy ember vagy (tudom ez most érzékenyen érint, de ez van)
    Kal-on kívül mit tucc felmutatni? van egyátalán életed a gépen kívül? barátok? barátnő? stb...
    igaz, hogy ez a gém azért van, hogy itt más lehetsz, szerepet játszhatsz, de ez akkor is csak olyan, mint a mikiegér (nem valódi)
    sejtem, hogy most majd előrukkolsz vmi hsz-el amiben leírod, hogy mennyire nincs igazam, meg minden, DE ha megértenéd, hogy igazából mire is gondolok, hidd el jót akarok neked ^^
    nem karakterek vagyunk, hanem emberek!
  • tpisti24
    #8100
    puna elmehetnél írónak:P
    amúgy vki mondja má el mivan szaszával mer nagyon érdekel.
  • gvarga12
    #8099
    hali tigris

    latom itt meg mindig nem valtozott semmi
    ugyan arrol megy a vita mint egy eve :)

    egyebkent ha valaki kivancsi en meg EVE-zek mindig
    fel ev alatt masodszor vertek minket magyarokat ki arrol az allomasrol ahol laktunk
    szoval happy happy joy joy :)

    egyebkent minap neztem szinteket eleg durva, mar nemzetkozi szerveren is olyan szintek vannak amirol azt hittem soha nem elerheto, igaz azt se gondoltam hogy ilyen kari adas vetel fog vegbemenni

    en meg mindig kint vagyok napival a Giant Dogiknal hatul a sziklaknal, ahol a legszebb napjait erte meg a karim :)
    hihetetlen hogy regen azt hittuk hogy ott atjaro lesz az uj varos fele gondolom meg ott vannak az elszort texturak mindig a hegyek mogott, es semmit nem csinaltak veluk :)
    hihetetlen hogy mennyit maszkaltunk a terkeprol lemenve :)
    teljesen feleslegesen :)
  • v150r
    #8098
    inkább hasonlítsátok össze a narancsot asztal.

  • puna
    #8097
    csa tigrincs:)))

    mi a palya?
    csalad egyeb? mi van veled nem nagyon lalak mar. hianyzol
  • Feher Tigrincs
    #8096
    Szerbusztok "játékosok", azért tettem idézőjelbe, mert némelyikőtöknek ez már nem is játék, hanem több annál, ahogy látom.
    Csak ámulok és bámulok.
    Nem akarok megsérteni senkit, főleg azokat az embereket nem, akikkel régen én is játszottam és mulattam, de olyan dolgokat írtok, amelyek oda-vissza működnek, és segget csináltok a szátokból.
    Over hogy a kariddal mi történt azt nem tudom de abban biztos vagyok hogy nem azok az emberek követték el azt amit te és a többiek felhánytorgattatok
    Én kiállok mindazok mellett akiket bűnösöknek neveztek Ennyit a kariról
    Írnék még a témához és még máshoz is de se időm se kevem nincs hozzá
    JÁTSZATOK és ne veszekedjetek mert ez csak egy k szott játék amit néhányan szerintem többnek láttok mint ami valójában
    Ha megbántottam valakit akkor az direkt volt:)
    a helyesírás meg időközben megadta magát vagyis a billenytűzetem mondott csödöt
    Sziasztok tovább szép estét nektek
    És üdvözlök mindenkit
  • Szimbi
    #8095
    Hallotak napja van nemsokás és temetői látogatáson voltam az elmúlt 2 napban, de látom te a veszekedést pótoltad Puna :P
  • puna
    #8094
    je itt egy simbi:))
  • dzsonesz
    #8093
    najo csakhogy le legyen zarva a dolog vegre.....
    Doki anno irt nekem msn-en, hogy nem tud fellépni a karakterre és kéne 1 kis segitség ,pontosabban személyes adatokra volt szüksége tolem... ezek utann szerkesztettünk 1 levelet a GM eknek a karakterrel kapcsolatban... par nap mulva visszakapta a karakter teljes hozzafereset, persze cuccok nelkul.... innentol lehet talalgatni h valojaban mi is tortent de Doki biztos nem csinalt vele semmit...
  • Szimbi
    #8092
    ehh.. veled én nem vitázok, mert annak se vége se hossz, és Andrejnek igaza van (az anyagi fellendüléssel kapcsolatban, amúgy meg ismerem macáék passát, xanderét is, és még ha jóltudom sértetlenül játszanak mindannyian oO

    Andrej: Itt van végre a csenevész Tigris is, uhhó gyere fül ts-re :)
  • puna
    #8091
    andre dropjanal ott voltunk
    es szimbejenel is
  • puna
    #8090
    tenyleg andre harpi most mi a faszt csinal?
    massal tolja?
  • ronesz
    #8089
    nekem kicsit furcsa volt az a veletlen egybeeses h par napra ra neked csizmad volt szimbinek meg talan g50 chest de ebben nem vagyok 100%ig biztos...
  • ronesz
    #8088
    akkoriban o vitte a karit es szivesen jatszott vele szal nem ertem h o egyaltalan h jon kepbe mint "gyanusitott".
  • puna
    #8087
    nem voltunk benne a dropba
  • puna
    #8086
    a csizmadra emlekszem ott rinyltunk hogy gyere partyzni de te ott verted a zerkeket es akkor verted ki hogy kapnad be:)))
  • Doma #8085
    És hova tűnt a zseton?
    Hova lett a 2 G50 meg a kard? Illetve az azokból származó pénz?
    Sőt akkor ti belevontatok ebbe Szimbiót és engem is. Ellenben egyikünknek sem lett semmi plusz. Nekem volt egy clean g50es csizmám akkoriban.
    Ha Harp tette volna akkor nyilván hogy kellett volna valami anyagi fellendülés ami esetleg további játékot eredményezett volna részéről.
    Ellenben tavasszal Ő is kilépett. És Szimbivel és velem együtt eladta a kariját.

    Akkor mi értelme lett volna részéről hogy lenyúlja cuccokat?
  • puna
    #8084
    vihar elotti csend mingya folytatjuk

    ma rossz napom van, ma meglehet talalni.mindenkinek ajanlom :))
  • Nyuszuke
    #8083
    de csend lett...
  • puna
    #8082
    doki tenyleg fedhetetlen?
  • puna
    #8081
    ha ez igaz akkor te maris mentesultel a vad alol
  • puna
    #8080
    na latod ujabb info kerult elo :))
    te akkor meg nem kaptad meg a passt
  • puna
    #8079
    szolni fogok a greenpeace-nek