12892
  • bsyrex
    #8159
    tehát semmi cseatot nem tud mondani senki?
  • ThedarkmanHUN
    #8158
    O.o Meghokkentő ez a látvány>>>egyesek mennyire azt hiszik nincs más a világon csak egy nyomorult 3D-s kis cafka vagy osember -.- hihetetlen mennyire fuggo lett "pár" ember... Hát istenem ez már betegség! Menjetek dokihoz vagy tudja az isten hova de gyogyittassátok me ebbol baj lesz! És igen egy gyerek megoléséhez hasonlitani egy játékbn megtortént dolgot?{puna}Anno azt hittem normális emberek játszák ezt a gamet... Ugy látszik tévedtem, ti nem játékosok vagytok hanem valami megszálottak! Rosszabbak vagytok mint a botterek -.- Jajj és télleg szasza az hogy s miként? Me én hallotam egy s mást, lelopásrol,átverésről, igaz-ez? Lécci világositsatok fel.
  • ronesz
    #8157
    online jatekhoz cheat. ezt te at is gondoltad mielott megkerdezted?
  • geri777
    #8156
    Ebbe mi nem tudunk segiteni a kal ad ki ijen infokat küldel a Id det es a passodat a kalnak es ted fel nekik ezt a kérdést segiteni fodnak rajtad tuti mi is ezt csináljuk
  • Doma #8155
  • bsyrex
    #8154
    Hali
    Segítség kellene ninem tudtok valami kissebb kódot amivel fejleszthetem a karakteremet mert csak most kezdtem a gamét és kicsit le vagyok maradva.előre is köszi a segítséget!
  • v150r
    #8153
    jah, valóban.
  • ronesz
    #8152
    nem is lenne mas valasztasi lehetoseg...
  • Dodokacsa
    #8151
    ha az off oldalon lenne olyan szavazás, hogy ki a legnagyobb király KAL-ban, tuti ronesz-ra voksolnék
  • ronesz
    #8150
    jah egyebkent tegnaptol kezdodoen uj kardom van :)
  • ronesz
    #8149
    en meg a bakedet felejtettem el ami azert kicsit tobbet is ad mint a ref :)
  • spy6
    #8148
    bakedem, copam meg berserket nyomtam ennyi,ref is jó lett volna de nem volt mage sehol,meg mint mondta ronesz,ő ezt stinkybe nyomta aminek kisebb a defje ,de tetszik az ő dmg e is
  • ronesz
    #8147
    sehol nem mondtam azt h biztos...
    egyebkent a ket dmg kozotti kulonbseg kivalto oka valoszinuleg az lehet h o ezt egy d3 f6os maskra csinalta mig en egy demon monsterre aminek kevesebb defje van bar nem varom el senkitol itt h ezt tudja mert sajnos a nem tudtok eleget a jatekrol... (igen flamelni kene)
  • v150r
    #8146
    nem biztos.
  • ronesz
    #8145
    hat igen beismerem az a kb 5/5 min/max attack point amit az str meg az agi egyutt ad az oriasi elonyt jeletett szamomra...
    + honnan veszed h neki mlyen buffjai voltak mikor csak a chatje van berakva hm? (spy rakd be az egesz kepet, de egyebkent gondolom h neked is volt ref, baked, copa meg berserk a tobbi meg szart sem er de h megnyugodjon itt nekunk par ember)
  • Curbuncle
    #8144
    Te buffokkal ütsz akkorát, spy meg nélküle.

    gg
  • ronesz
    #8143
    enyem nagyobb :)
    (a fikazas megint johet h erre verhetem stb stb)
  • CoolMageHUN
    #8142
    csá!
    Quick Szasza nevet változtatott!
    valami n-betűvel kezdődik!
    amúgy szerintetek milyen ez a Haloween Event?
  • QuickHUN
    #8141
    Lool

    majd megtanulok mágyárul :)
    legyen a tutkó szavam :) ilyet :)

    Srácok Szaszával mi történt?
    nem látom a ranglistán!
  • QuickHUN
    #8140
    *ilyeneket :)
  • QuickHUN
    #8139
    Ugyan má ,21 es szinten lőttem ilyeket :)
  • sp5
    #8138
  • spy6
    #8137
    [URL=http://www.sg.hu/forumkepek/2006_11/dmg.jpg]Rekord DMG ^^[/URL]
  • Chamber
    #8136
    CoP-ban az assalisttől keletre fordulsz akkor már látod is a sátrat ahol megveheted. Fortban is van tutira, csak nemtom ott hol. Többi városban nemtom.
  • miyoku
    #8135
    igen, van tojásom.

    és ma összejött az íj! ráadásul meg is van trükközve. a cumóm is lassan 42-es páncél, szóval fejlődgetek. :)
  • geri777
    #8134
    azu uj event maskokat hol tudom megvenni ? hasznalni ?
  • v150r
    #8133
    jah, igen a bobh. nekem 1-20as szintig kisíjásszal dobott átlag 8 bobh-et, szal abból már egy jobb íj is kijön. a big handedeken azt a szintet nulláról el lehet érni egy olyan 2,5-3 óra alatt.
  • Csimbi
    #8132
    ha a pénzt geon formájában kivánod megkeresni, akkor sok sok sárga, vagy narancs ellenfelet gyilkolj, azokat hamar megölöd, és lesz belöle geon (és az eggnek is ez a legjobb)
    ha dropot szeretnél, arra ilyen szinten kicsi az esély, de próbálkozz keményen a ghostokkal, bár lehet 37-es ijjal gond lesz megölni öket (a legnagyobb narancs, vagy a legkisebb piros jó választás lehet Ghost of YOung Man, Ghost of Woman)
    ha sehogy nem sikerül összehozni egy G40-et, vegyél egy G37+2(expert) -es bowt, 50k - ért sztem simán vehetsz, Cargoba, vagy Mine ba érdemes a shoppokat nézegetni

    (ha nagyon türelmes tipus vagy, akkor gyilkolj blue és red warriorokat, amig be nem szürkül, igaz hogy az XP szar, de ha dob egy Blood of Big Handed-et, akkor megvan a G40 bow ára...)
  • v150r
    #8131
    kattanni*
  • v150r
    #8130
    jahjah, keményen rá lehet kattani :D
    most így hirtelen nincs ötletem. tojásod?
  • miyoku
    #8129
    ja és már frankó függő vagyok, öcsém harcos, a nője mega, mindenki rá van kattanva. :)
  • miyoku
    #8128
    hali! új vagyok még itt és a játékban, az itteni nickem a játékos nevem. 26 szintű archer vagyok. van tojásom, teljesítgetem a küldetéseket, halászom, eladogatok. érdemes még vmt tudnom? és ezeken kívűl h tudok még pénzt szerezni? körülöttem mindenkinek 40-es íjja van, nálam "gyengébbeknek" is, én pedig itt bénázok a 37-essel.
  • Szimbi
    #8127
    Egy kis OFF
    Emlékszem mikor Andrejjel egy kis hibára találtunk a Dungi 2-nél.. és a pokolban gyepáltuk egymást!
    [IMG][/IMG]
  • v150r
    #8126
    je, üdvözlünk.
  • CoolMageHUN
    #8125
    csá!
    nemrég regisztráltam a Fórumra ha valakit érdekel akkor a játékba irjon a nevem CoolMageHUN
    a Magyar Lovagok guildba vagyok
    általába Cool-nak szoktak szólitani de az igazi nevem Dani!:D
  • Kinca01
    #8124
    jaja, erre én is emléxem :D
  • plas
    #8123
    hogy lehet egy gyerek megölésével összehasonlítani.... nc
  • plas
    #8122
    Úúúúristen... Te élsz a Kal-on kívül is életet? Vagy csak az létezik számodra? Ahogy írod az összehasonlítási alapjaidat. Nehragudj...
    Ez egy jáááááték!
  • puna
    #8121
    mielott belekezdene a monologodba csak iranyt ado kerdesem lenne:

    melyik a nagyobb bun? elopni egy gyufat? vagy elopni egy oceanjarot?
  • puna
    #8120
    mi a szarol bezselsz ?
    ha pl problemam volt veled 5 eve, ha te nemkersz bocsit vagy nem bizonyitod hogy maskent gondolog a "megsertest"akkor en miert felejtsem el?????

    pl ha valaki megoli valaki gyereket akkor par evmulvam a sertett menjen oda az elkovetohoz es adjon neki puszit? mert az ido begyoygitja a sebeket?
    vagy mi a rakrol beszelsz?