12892
  • dzsonesz
    #8199
    olvass vissza pár oldalt ott le van írva
  • ThedarkmanHUN
    #8198
    Hey! Témába vágva kis "off"jelző elhanyagolásával de felmerem tenni eme nemes kérdést>>>Szaszával mi a broki tortént?-.-<<< Előre is köszönöm fontoskodo és buzgo megjegyzéseiteket esetleg pár normális ember normális hozzászolását! Addig is good night léptem Shakrára;)
  • v150r
    #8197
    ki tett ilyet?
  • ronesz
    #8196
    a private szerver temahoz csak annyi a hozzafuzni valom h aki azon akar jatszani mert nincs ideje/kedve ennyit jatszani hivataloson, akkor az jatszon leszarom csak utanna ne jartassa a szajat buszken meg hirdetve h az milyen fasza/o milyen fasza mert a kettot osszehasonlitani se lehet...
  • dzsonesz
    #8195
    sajna ez így igaz és az a vicc ,hogyha ezzel az elejétől kezdve törödtek volna ,akkor mellesleg még 1 rahedli pénzt is szedhettek(nem havidíjra gondoltam, csak mint motivációs példaként emlitem) volna rajta a fejlesztők ill. a gm- stb. de sajna nemtörödömségük és kreatívitásuk teljes hiánya ide vezetett és télleg kár érte mert alapjábavéve 1 jó játéról beszélünk ,amit 1 kis odafigyeléssel még 100xx jobbá tehettek volna...
  • Doma #8194
    Hmm azért el tűnt pár hacker anno a hivatalos szerverről is nyom nélkül, lásd pl Krimos, meg volt egy másik akinek a neve már nem ugrik be. Asszem valami p (talán ponzer?) betűs kis csira volt.
    Sokan akik anno a CCFben benne voltak, vagy kiszálltak, vagy átmentek az új official szerverre, és ott nem ccfeltek mert nem volt már rá mód.
    A legfrissebbeket nem tudom, de pls a 1hit hack és a ToD, ToA, ToE piacra dobás, nagyon szűk körhöz volt köthető. Akik valószínűleg még most is játszanak valamilyen formában, de szerintem a nevük soha nem fog kiderülni.
    Jah AT.. érdekes arc volt. Eccer csak eltűnt, aztán megjelent full fehérben, állítólag a tesója is nagy csíra volt valami ijász, az ő nevére sem emléxem már :(
    Szal a lényeg hogy amíg ezek nem fizettek a nagy guildeknek addig mindenki utálta őket, utána meg egy kis geon, egy kis ez egy kis az és akár már alliance is lett a dologból...

    Szal hiába... Vannak dolgok amik soha nem kerülnek napvilágra.

    At szerver meg valszeg sok olyan játékost elvonzott akik megcsömörlöttek a lassúságtól, lehet sokuk nem is ismerte őt a amikor a gyanús dolgai voltak :)
  • Dodokacsa
    #8193
    na lol, nem kaloztam 3 napja, most felmentem foci előtt (teremfoci) 10 percre, gondoltam benézek és dobott egy mage csukát (g50):D
    szal ha eladom meglesz a full fehér 55-ön, csak hogy a témába vágjak ^^
  • Curbuncle
    #8192
    A Kalról egy pár szóban Chamber.

    Az igazság az, hogy a Kal-al egyszer foglalkoztak a készítők, amikor megalkották a játékot. További, ésszerű frissítést vagy a játékot jobbá tevő megoldást nem láttam még. Lassan 2 éve megy a game, és azóta egyszer sem volt erőfeszítés, a glitchek, bugok, hackelhető dolgok javítására. Ne érts félre, egy évig én is játszottam, a karim még mindig megvan, de a GM-ek nem törődömsége nagyon elszomorít. Ennyire hagyni egy játékot tespedni a semmiségben, vétek, mert jó játék!

    At szerveréről meg annyit, hogy azon illetők játszanak privát szerveren, akik erőfeszítések nélkül, gyorsan akarnak magaszintűek lenni, jó cuccokban. Az Official szerver a normálforma, ahol mindenki egyenlő, gondolná az átlagos ember. Az a helyzet azonban, amit neked is bekell látni Chamber, hogy hack folytán számtalan játékos szerzett előnyt, pénzben és szintben a hivatalos szerveren is. Ezen a ponton kérdem, mi a különbség a két szerver között barátom. Az egyikken normál állapotok mellett futó szerver, törődő GM-ek nélkül vagy a valamivel többet adó szerver, ahol GM-ek vannak és valamilyen szinten, ha nem is személyesen veled, a szerver állapotával azonban törődnek.

    Egyik sem jobb a másiknál. Talán majd a INIX esti óráiban rájön, hogy milyen fantasztikus játékot hagyott elhalálozni.
  • v150r
    #8191
    semmilyen cucc nem tűnt el egyik arctól sem, aki az at-n játszott. még attól sem, aki volt olyan hülye, h ugyanazt az id-t/pw-t adta meg, mitn a normál kalban. amúgymeg az én rendszerembe nemnagyon fog betörni senki sem...
  • Chamber
    #8190
    Irigy is vagyok rájuk, könnyebb nekik G50ben haladni mint nekünk anno alig talizott G46ban, dehát ez van :)

    "Én szeretném a legjobban ha tényleg jó lenne a mage, de sajnos 60 felett már nem lehet elmenni hawerokkal ütni és a Hermithez nagyon sok pénz kell, hogy lehessen vele jól haladni."

    Na ez totál igaz sajna :/ Ha olyat ölünk partyval ami nekem jól megy akkor azért húzom le az XPt mert nekem az narancs max piros. Hameg olyat ami nekem lila akkor meg azzal hogy a többieknek kell leölni mert én alig sebzem -> csak "leechelek". Hermittel partyzni csak mage partyba lehet (splashy/IR/storm) ha azt akarjuk hogy a party mindenkinek megérje.

    Az e havi suggestions részben írták nekik hogy jólenne PvP aréna végre.. megfontolják mjad :)
  • Cnensus
    #8189
    hát kurvára elvagytok tévedve már bocsi...
    1. nem at torte fel a kalt hanem bakabug
    2. at ék kurvasokmindent csinaltak a kallban
    pl: fejlesztették, kialakitottak egy jo pénz korforgast, valmi értéke volt a pénznek, ÉLVEZET volt játszani,
    3. igen gyulolom az olyan csing-bao rizsfoldi szalmakalapos rétiniggereket akik abban lelik oromuket h. xarrábszzák a szervert
    na ők a kocsog hekkerek
    4. csak ugy szolok h. aték megcsinaltak egy olyan progit amit az inix soha a budos életben nem fog
    5.ott törödtek veled, ha bajodvolt , jelentettél egy csalot vagy valami akkor azt AZONNAL kivizsgálták és ha rajtakaptak pl egy 1hh-st akkor annak bizony a karacsonyfa ala vagy a pirostojas mellé egy bann járt
    és végezetul....
    LEGYEN SZABAD TÁNCSICS MIHÁLY!
    ^^
  • Ascyra
    #8188
    Akkor már mind1 volt, hogy felmegyek-e vagy sem mert már nem tud mit ellopni a mostani lovagomról meg ha lelopja a cuccot akkor egésszégére. Jó mikor te 54 voltál akkor nehezebb volt, de nézd meg a Hungariansban az 50+ osokat majdnem mindenkinek közel full g50 cuccai vannak jah és vkinek még fel van túrva talival...

    Ha lenne rendes PvP lehetőség az tényleg jó lenne.
  • Chamber
    #8187
    Énis örültem volna full G50nek 54en, de sajna ez D4 előtt nemvolt lehetséges, úgyhogy 59en lett meg az első darab csak. Mostmeg sokan 50-55re full G50ek official szerveren mindenféle csalás nélkül is akár.

    Hackelésről: szted nem veszélyes egy hacker szervéren játsszani??? Ami kitudja milyen progikat telepítget / portokat nyitogat a gépeden a háttérben =)
    Mondjuk amíg nincs semmi hasznos infó számára a gépeden addig nincs mit lelopnia, de ha véletlen van akkor megszerzi sztem elég könnyen ha nap mint nap az ő szerverére csatlakozol fel önként.

    "Számomra akkor lenne értelme ha lenne 1 60-as karim és este mikor hazaérek akkor 1-2 sört iszogatva assáznám az embereket kicsiket, nagyokat egyaránt." Nekedis PvP aréna kell úgylátom, remélem megcsinálják egyszer a koreaiak, kiváncsi lennék rá :)
    65 után nincs értelme tolni a maget amíg nincs jobchange, szal kéne PvP :) Koreaiak viszont nemfogják megcsinálni még nemlesz sokkal több 70+os emberke. szal ebből így probléma lesz, mert sztem sokan leállnak ha már nincs új skill amit el lehetne érni =/
  • Ascyra
    #8186
    Kedves Csimbi!
    Nézd igaz, hogy nem vagyok profi programozó, azonban van igazi hecker barátom aki mondjuk nem foglalkozik ilyen dolgokkal, de bármikor képes lenne megcsinálni amit leírtam. És ha nem az ip-vel akkor mac alapján mindent meg lehet csinálni. Szerinted azok nem tudják megcsinálni akik írtak külön anti-hacket maguknak meg egyéb programokat? Persze sok hekker csak írja, hogy menny fel ide és írd be az ID-t meg a PW-t, illetve keyloggerekkel próbálkozik. Azonban van 1-2 ember aki ennél többet tud. Mellesleg nem tudom mennyire értesz a programozáshoz, de az biztos feltünt, hogy a hekkerek nem véletlenül küldözgetik a cuccaikat más más ip-ről. o.O Meg mióta A drága chellósok végre pontos dátumot adtak meg az ip változtatásról azóta miért nem történik semmi fura dolog?(újra raktam a rendszert) De ezeket te is megnézheted ha a googlebe beírod akkor is kidob 1 csomó icq hakket az msn után talán picit többet kell keresgélni. Ha meg megtudja az e-mail címedet akkor a Brutus A2-vel simán bejut. bárki e-mailcímére bemehetsz azzal a progival csak állítsd át BruteForce-ra.

    Én elég sokat Kaloztam és amikor kezdtem elég lassan ment, azonban 30 tól mind a hawerok mind Carték sokat segítettek és egyre gyorsabban ment . nekem kb 9 hó alatt összejött: 36 os healer, 48 as healer, 25 ös lovag, 34 es lovag, 28 archer, 33 archer, meg még volt vagy 3 25 fölötti de azokra már nem emlékszem.
    Az elsőt még a GM blokkolta annó mikor a ToD hack volt. Vettem kemény 5 darabot. A többiről eltüntek a cuccok. Jah még ebben az időszakban Wowon felhúztam 4 nap alatt 1 Taurentet 38 ra, illetve 1 hó lineage 2 és ott volt 1 25 ös Orcom, 57 es Sorci. At szerveren 47 es archer, 62 es mage. A többit haweroktól kértem el hogy megnézzem. Diabló2 őztem is és az Ancestral Recallban van: 87 Barbár, 65 ös Sorci, 54 Amazon meg még van 1 pár...

    Én szeretném a legjobban ha tényleg jó lenne a mage, de sajnos 60 felett már nem lehet elmenni hawerokkal ütni és a Hermithez nagyon sok pénz kell, hogy lehessen vele jól haladni. A healert meg mindig lenyomják.
    És a többi kari is tényleg nem az igazi, bár a Vaga más az csak unalmas.

    Én mindenkinek jó Kalozást kívánok! És senkinek nem kívánom hogy úgy járjon mint én.
  • Chamber
    #8185
    És mértis ne fikázzam? At egy hacker aki ellopott egy "kész" játékot, beletúrt néhány fileba, legfőbb erénye hogy felcsavarta az XP szorzót 20x-ra (vagy vmi hasonló, nemtom pontosan) és most ezért mindenki őt imádja, holott legtöbb országban sztem lecsuknák ha elkapnák.
    Neked egyébként nem rámolta ki vki jópár karid? Ha nem is At volt, de vszínű hogy vmi hasonló kis hacker.
    Szal remélem At-ot és a szerverét szeretnéd felgyújtani, mert megérdemli simán ;)

    Majd ha megír maga egy hasonló szintű játékot és azt adja közre ingyen mint a "rizsmunkások", akkor nemfikázom esetleg. Addig meg csak örülök hogy elhúzott az official szerverről :P
  • Cnensus
    #8184
    természetesen kommenteket nemolvastamvissza
  • Cnensus
    #8183
    1. kifaszom eza bisex gyerek vagy kiarak?
    2. az At servert nem fikazni mert itt pihen a kanna benzin s ha korulnézek gyufa is van a konyhaban...
    3. csak megsugom h. az at server a normalservert méroldekkel (1mérföld> 1.609 km) leelozte
    pl hasonlitsd össze a mezitlabas rizsmunkasokat akik szakéra koltik el a pénzt meg nem a servert max a 3hengeres gözkapát fejlesztik ezzel szemben a britekkel-ugyanis az at az inglis server vott-
    ..majd még irok csak kozben keresem a gyufat... ^^
  • v150r
    #8182
    gondolj bele chamber milyen volt az, amikor egy kellemes nyári szombat délelőtt felmegyünk, és azt látjuk, h ascyra kariján van valaki. annak tudatában, h egy sitera sem ment fel, és egy több hónapja tartó "haveri" kapcsolata tört be a gépére, pár nappal azelőtt.
  • Csimbi
    #8181
    LOL LOL LOL
    ennyi marhaságot irni !

    1.
    ne b@ssz már fel ilyen hülyeséggel, hogyha tudják az IP-det, akkor már rögtön bejutnak a gépedbe...
    közlöm veled, hogy még ez a szutyi forum is loggolja az IPdet, és az összes site ahova fellépsz a neten... ennyiböl téged és bárkit bárki bármikor meghackelhet, csak mert kiderült az IPd, ejnye.

    2.
    szar a mage még 89 en is, szar a vaga, szar a comm, szar az ea, ic meg csak 62-töl jó.. éjjen akkor ha az összes kaszt szar, akkor mi a gond?? egyik szarabb mint a másik, akkor mindegyik ugyanolyan nem? (éjjenek az ick)

    3.
    8 hónap alatt: 3 kari : 54, 51, 50, napi 3-4 óra game... (ebböl az 51-es 3 hónap alatt lett felhuzva) ne mondd már hogy ilyen sok idö kell ahhoz, hogy 50+ legyél (és egyikkel sem használtam még XP-stonet)
  • Chamber
    #8180
    Persze hogy vannak hackerek, csak Kalban aki aztmondja meghackelték, annak 99%át valójában nem hackelték meg hanem saját hülyesége.
    Ezekszerint te sajnos pont a maradék 1%ba tartozol :(
    Ahogy leírtad neked tényleg elhiszem hogy meghackeltek, de te vagy az első, szal maradok továbbrais szkeptikus ha vki aztmondja hogy meghackelték.

  • Ascyra
    #8179
    Sziasztok!
    Nézd Chamber neked van időd, pénzed meg szerencséd.Ha én is full g50 be lennék 54 es szinten mint sokan a guildünkbe, akkor valószínűleg nem At-ztam volna. Mellesleg nem nyaltam senkinek a seggét se acc-ért se cuccért. Továbbá nem érzem magam baromnak mert ott játszottam. Bizonyossá vált hogy a mage karaktert akár ki is hagyhatták volna a Kalból mert annyira ratyi még 89-es szinten is.Érted 89-es szinten ratyi akkor mit akar az ember normál szerveren???Illetve a védő lovag gyenge ,a Vagának meg 54 től nincs új skillje és nagyon unalmas. Csapsz vele 40-50 órát és lépsz 1 szintet de semmi változás.Jó 1 hjszálnyival erősebb lesz. A támadó ijász 2-es skilljei alig jobbak az 1 esnél a védő meg csak 62 felett élvezetes ezek után minek legyek a gép előtt évekig mire elérem a 62 őt. Ti nem 1 éve toljátok és az életetek részévé vált a Kal. Sajnos én későn jöttem erre rá hogy gyúrás és eddzés helyett Kaloztam a nagy semmiért. Számomra akkor lenne értelme ha lenne 1 60-as karim és este mikor hazaérek akkor 1-2 sört iszogatva assáznám az embereket kicsiket, nagyokat egyaránt.
    Lehetne a Kal jó sőt nagyon jó játék. De látjátok beraktak most is vmi Dogebbi fixing toolt. Na ezzel már el lehet törni a fegyvert!! Mindenkinek ajánlom ezt vegyétek fegyvert lehet törni vele nagyon super. Ilyen frissítések mellett az amúgyis unalmas utés folyamatosan még unalmasabb lesz. De ezek után tuti lesz olyan ember aki azzal fogja eltörni a fegyverét:)(nem biztos hogy törheti a fegyvert csak ezt hallottam, nem igazán vagyok fent a haninon)
    Csak nézzétek meg a Kalonline hivatalos siteján a videókat. Köze nincs ahoz a grafikához... Az van, hogy az európai szerver nem igazán érdekli az inix softot.
    Egy kicsit a hackelésről: Chamber tudom te nem hiszed el ezt a hack dolgot.
    De vegyük azt hogy az ember jáccani akar a Kalal. És beáll valamelyik külföldi guildbe. Namármost lesz 1-2 hawerod, felmentek ts re lehet azt mondják h szerezz be icq-t ...
    Ezeken keresztül megszerzik az ip-címedet ezek után valamilyen progival megszerzik az ID-t meg a PW-t ha rosszul jársz akkor az e-mailedre is benéznek és ha esetleg nem törölted le a secret numot akkor azt is megtudják:P jó mi? szerintem aki ezt csinálja arra rá lehet mondani, hogy hacker. Ezek után minden védő progit ki lehet iktatni csak belép 1 nyitvahagyott átjárón és átállítja a dátumot és a tűzval kikapcsol:) De számtalan más megoldás van. A router mögül is meg lehet tudni az ip-t 1 500k-s progival.

    Ennek ellenére én még mindig szeretek Kalozni...folyt köv ...
  • Chamber
    #8178
    Ja, erre tényleg jó a tört szerver, nemis ezzel volt a bajom. Csak az volt furcsa hogy pár hónapja még mindenki anyázta a hackereket, mostmeg mindenki imádja őket csakhogy kapjon accountot vmelyiknek az illegális szerverén. Kétszinű, gerinctelen vagy nemtom mi a jó szó az ilyenekre, majd vki kijavít ha akar :)

    Mielőtt még vki azzal jönne hogy csak irigykedek, nagyon vszínű hogy énis tudnék szerezni accot. Sajnos van olyan haverom aki abbahagyta official szerveren és átment privátra szintén :( Asszem pont at szerverén GM.
  • v150r
    #8177
    jah és h ki ne maradjon...
    ir party, tükörterem, d3f7, mixsystem, d5 néhány szörnye, d4f3-4 és még sorolhatnám.
  • ThedarkmanHUN
    #8176
    És csatlakozok visor kijelentéséhez!
  • ThedarkmanHUN
    #8175
    Belestem offical serverre rogton egy bobh esett ^^ mennyit ér ez mostanság? ha esetleg vkinek kellene irjon itt privátot;)
  • v150r
    #8174
    nézd chamber. én ebbe a játékba _soha_ nem fogok annyi időt beleölni, hogy legyen egy igazán magas szintű karim. viszont, mivel egy éve játszom, hallottam/láttam egyet s mást a magas szintről. megvolt a lehetőség, kipróbáltam. tetszett, h az 50-et nem fél évbe kerül elérni, hanem egy hét alatt ott vagy. bele se merek gondolni, hogyha nekem 50-ről 60-ra volt kb 1,5 hónap eljutni az at szerveren, a 20x xp+xpkő mellett, akkor mennyire qrvasok időbe telik ugyanez xpkő nélkül az internacionális szerveren. arról nem is beszélve, hogy egy csomó item (scrollok, extra potik) soha nem lesznek elérhetők számomra, mert kalcash-t nem váltok, annyi pénzem meg soha nem lesz, h minden napra megvegyem az adagomat.
    így, hiszed-nem hiszed, SOKKAL élvezetesebb volt a játék, megnézhetted, h miket kell majd ütni 50 felett, minél mire van esély (mert attól még, h emelve volt a droprate, maradt minden ugyanaz), mehettem warozni (2 halál, 14 sikeres pvp), rohangálhattam kedvemre full fehérben, ilyen guildekbe léphettem bele, h hall of fame, eliteexposure, valamint megnézhettem, h milyen az, amikor egy fél délutánt azzal töltöttem h 14/14 legyen a kard és legendary. + csinálhattam egy csomó olyan dolgot, amit az internacionális szerveren egy jó darabig/vagy soha nem fogok tudni.
    ez sztem nem csalás, mert attól még a sima szerveren ugyanúgy marad minden. ez kiváncsiság.
  • ThedarkmanHUN
    #8173
    Pssszt! Shakra servere a legatomabb ;) Nincs lagg(kivéve war de az csak heti 1 alkalom) nincsenek már hackerek és levan zárva szerencsére a reg is :) Volt anno egy 1hit hacker aki lordot 1 suhintásbol kifingatta azota kapnak ip bannt akiket bug használaton vagy hacken érnek :) Szal az a legálatabb benne hogy azé szenvedni kell itt is csak a zsé van elengedve picit ^^ Joez a tort serveres dolog kivéve ahol ien 60X xp van mert ott már télleg nincs értelme:\ Mindegy joéjt all (kicsit korán;) én maradok torton de már huz a szivem officalra :P szal lehet meglesz a nagy visszatérés!
  • Csimbi
    #8172
    az az igazság, hogy én már sok gamet toltam tört szerveren (starcraft, warcraft, diablo stb..), mindegyiknek megvan a saját hangulata, de mivel csak egy szük körnek elérhető, ezért előbb utóbb ellaposodik az összes, nem beszélve arról, hogy a kihivás is nulla lesz a kedvezmények miatt...
  • Chamber
    #8171
    Ja, ezért nemis látom értelmét illegális szerveren nyomni :P
    Főleg nem az ilyen idióta hackerekén mint "at"... Mindenki hogy szidta anno a hackereket mikor basztatták az orig szervert (engine.exe errorok, számtalan laghalál a szervertámadások miatt, stb). Mostmeg sokan ezek közül at-nál nyaliznak hogy kapjanak egy accot a szerverén (sőt páran GMek akarnak lenni ott). Na az ilyen kis kétszinű barmok forduljanak fel mind!!!
    Persze hallottam más illegális private szerverről is, pl volt full holland szerver. Ők jólérezték magukat egy darabig de aztán megunták, és most megint orig szerveren vannak.

    Sztem aki csalni akar az csináljon magának saját szervert, azt tolja ott 1edül! Kezdjen lvl100ról mondjuk, aztán... aztán unja halálra magát vagy nemtom mi mást tehetne ha játsszani nem akar :P
  • v150r
    #8170
  • bsyrex
    #8169
    visor!!!!


    kösz, nagyon aranyos vagy!Gondolom te már sokszór kipróbáltad, hogy ennyire jónak tartod, de el kell keserítsenek vannak jóakaróim akik megsúgták a kód hivatottságát és sajnos a poénod nem jött be.De azért hajrá tetszik a lelkesedésed!
  • v150r
    #8168
    de mondom, próbáld meg a /suicide beírását a chatablakba, az pl tök jó.
  • shaime01
    #8167
    de private serveren létezik... ejjhaj

    .levelup :D
  • ThedarkmanHUN
    #8166
    Hát shamie barátom te mindenhol rámtalálsz?:) Mien kicsi ez a világ ^^ Azt hinné az ember elvonulhat más elől, de téved ;)
  • bsyrex
    #8165
    Hali!
    Igazatok van, ez egy rossz ötlet volt.Bocs,, hogy ilyennel rontottam a forum hangulatát, máskor nem teszek ijet.További jó kalozást:)
  • Chamber
    #8164
    Online játékhoz nincs cheat, és nem is lesz remélem. Kóddal játsszani amúgyis tök értelmetlen, de ha neked az kell menj keress vmi singleplayer játékot szedj hozzá cheatet és toljad. Mondjuk "pálya megnyerése cheat" beírod gyorsan mind a 10 pályán, és 5 perc alatt végig is toltad a játékot. Jó szórakozást az ilyen "játékhoz".
    Még1x: Kalhoz nemlétezik cheat amit csak úgy beírsz!!! :P
    Sajna ez olyan hogy tényleg játsszani kell vele ha el akarsz érni vmit.
  • shaime01
    #8163
    Szerintem mindenkinek van egy hobbija, pl én régen sokat CS-tem lanra jártm minden szar egy-egy komolyabb bukot meccs után krva szarul voltam pár napig.. nem kellet orvoshoz mennem... minden olyan játék amivel valaki azonosul egyfajta függöséget okoz. de másnak megitélni ,hogy ez neki jó vagy rossz egysszerüen nincs joga.
  • v150r
    #8162
    ez ONLINE játék. az ONLINE játék arról szól, h te rááldozod az idődet és úgy jutsu előre a ranglistán. ez nem ilyen, h beírod, h iddqd, aztán gyertek, megölök mindenkit, aki nálam 80 szinttel magasabb, és lépek 30 szintet.
    amúgy van egy remek kód, írd be a chat menübe, h /suicide.
  • shaime01
    #8161
    ti mindenen összevesztek? :)

    régebben tök normális volt ez a forum... még olvasni is jó volt..
  • bsyrex
    #8160
    De semmien kisseb kódot nem tudtok ami csak segíti a játékot de nem add előnyt mással szemben?