12892
  • Ascyra
    #8239
    Még van 1 csak az nem jut eszembe az a karit tünteti el ha jól emlékszem ez is /set-tel kezdődik
  • Ascyra
    #8238
    Egyébként ha nem adna neked senki telét és városban beragadsz akkor nagyon hasznos a /suicide
  • Ascyra
    #8237
    Írd be: /set time x (0-9). remélem jól írtam ez az időt befolyásolja. Ha nem szeretsz sötétben jáccani akkor beírod és voilá világosabb lesz:) Ez komoly nem v150r féle...
  • Ascyra
    #8236
    Na ez tök jó! a törtön kicsit máshogy volt a dolog. Legalább ezt jobban megoldották a kalosok:)
  • ronesz
    #8235
    sehol nem tudok belekotni bar azt nem emlitetted meg h a flame elsore sikerult nekem
  • v150r
    #8234
    ;)
  • QuickHUN
    #8233
    U ez nagyon klafa volt Chambi,köszike.

    V150 neked is köszi azért! Tudom hogy segítettél volna !

  • Chamber
    #8232
    Ja, mégvmi. A mixing masternek még kell fizetni vmi jelentéktelen összeget a hozzávalókon felül, 30 vagy 70K. Ha sikerül a mixing akkor természetesen az összes hozzávaló amit bepakoltál eltűnik, és megkapod az új vagy upgraded fegyód. Ha nem sikerül a mixing akkor viszont csak a befizetet pár geon és az elementál kövek tűnnek el, a többi bepakolt hozzávaló megmarad ilyenkor!
  • Chamber
    #8231
    Na mixing előszöris 2fele bontható...
    1. Új fegyvert csinálsz (making weapon)
    Pl van egy G50 bowd (mindegy hogy milyen a 3ból, mert minden gradhez csak 1fajta imperial weapon van, tehát a bow esetében steel/CF/GCF -> ha mixeled mindegyikből ugyanaz: Imperial CF lesz)
    Tehát ha G50ből akarsz imperialt csinálni ahhoz kelleni fog az eredeti G50 fegyód, 1 G46 armor, 1 másik G50 fegyó (célszerűen a legolcsóbb tehát egy 1H sword), 2 elementál stone (itt nemszámít milyen stonet raksz rá, tehát megintcsak célszerű a legolcsóbb azaz amit kalshopban lehet venni mistery vagy demons blood ami 4-5M geon korul mozog most)
    Ezeket mind bepakolod mix masternél és szurkolsz hogy sikerüljön, minnél magasabb grade fegyvert akarsz csinálni annál kisebb az esély sikerre (G53 Overnek pls 15. próba körül lett meg imperial asszem)
    Ha a fegyód alapból statos volt akkor minden meg is marad rajt ahogy volt, csak az alapja lesz lecserelve imperialra. Pl. 14/14/5 King bowból 14/14/5 King Imperial bow lesz.

    2. Fejleszted a fegyód (upgrade weapon)
    Maradjunk G50nél, itt kell akkor: a fő fegyód amit fejleszteni akarsz, 1 másik G50 fegyó, 1 G46 armor, 1 elemental stone. Itt számít hogy milyen az az 1 kő, ugyanis ha sikerül akkor annak a kőnek a tulajdonságait fogja megkapni a fegyver plusszban (tehát az addigi összes upgrade rajtmarad a fegyón ittis).
    Ilyen módon 3x lehet upgradelni egy fegyót, az első 2 körben csak a játékban szörnyek által dobott kövek használhatók (shadow, holy, flame, ice, lightning, poison, paralisys, strenght, skill (ezek ára most a játékban elég változatos attól függően hogy melyik kő: 15-40M sztem)). Kal oldalon táblázatban megvan hogy melyik mit ad 1. ill 2. szinten.
    3. szinthez viszont csak a maradék 2 (kalshopban vásárolható, mistery ill demons blood) kő használható fel.

    Kalshopos demon swordoket a mixingnél a másodlagos fegyverek helyett lehet berakni, attól függően hogy milyen grade fegyvert helyettesítesz velük, magasabb gradehez egyre több demon sword kell.

    Namost válaszolva a kérdésekre is:
    +14es fegyóhoz nemkell 14 kő :P Ez tök külön megy attól, olyan mintha mégegy talit rakhatnál a fegyverre a meglévő mellett, csak ezt kőnek hívják.
    Fegyó kapásból nem törhet el amennyire én tudom, de nekem -8 endurance lett a vége 2 mixing kisérletemnek is, szal eltörheti a fegyót, HA kevés az enduranc-a és lemegy 0-ra egy sikertelen próbával.

    Na remélem ez elég részletes leírás xD
  • v150r
    #8230
    sajnos nem vagyok otthon benne quick, szal nem tudok neked segíteni :)
  • QuickHUN
    #8229
    Köszi

    de csak részletekbe megy a fordítás :) az a baj :)
  • QuickHUN
    #8228
    Hiho

    Sztem a mixing-re gondol az alján,

    Kérdezni is szerettem volna ezekről a kövekről amit meg lehet vásárolni hogy mire jó?
    vagyis olvasható hogy mire de
    +14 es fegyónál 14 kő kell? és ezeket adhatja vagy tuti hogy adja is !
    meg gondolom nem törhet el a fegyó!

    Stone of Demon's Blood UpgradingEffect HP+50/MP+50/Strength+6/Intelligence+6/Agility+6/Wisdom+10/Health+10

    Stone of Mystery? Upgrading Effect) Min/Max Attack + 50

    The Demons Sword? It's used on the Mix System(Upgrading or Making A Weapon

    Valaki le tudja írni hogy mükszik ?


  • Chamber
    #8227
    Mióta berakták a Mix Systemet (jópár hónapja már) azóta lehet ilyeneket csinálni.
  • v150r
    #8226
    sztem a painre gondol...
  • shaime01
    #8225
    én már félek ide irni :DD

    megint irtam megint vita... ^^

    1bként a tört server-t én saját magamnak csináltam ,hogy melyik kari mit tud mert kiváncsi voltam felprobáltam az összes létező ruhát a fegyokat nézegetem magamat végig rohantam a pályán bejártam az egész Kal-t szorakoztam picit gizdultam megprobáltam a legnagyobb sebzést kihozni a legkisebb szörnyből aztán ennyi.. szerintem ez nem bün..

    officalon van egy 45-46-s archerem.. de nem játszok vele mert jött a silkroad ami nekem jobban bejön.. mondjuk ezt is abbahagytam.. mert mostmár kell egy kis élet :)
  • gvarga12
    #8224
    nemerteni a kerdes :)
  • geri777
    #8223
    Bosci a nagy képért
    Ilyen Stcik Miota létezik es hogyan lehet csinálni???


  • Dodokacsa
    #8222
    lehet azért kapcsolták ki az assa mod-ot mer heggesztik, és atomkirályjóra megcsinálják

    vagy nem(de hátha) INIX 4 president !!!
  • Chamber
    #8221
    3. kasztváltás minek? Lvl70en lesz vszínű ha lesz, haninon ez 10 ember.
    Koreaiak megmondták hogy addig nem foglalkoznak vele amíg nem érint jóval több embert (mondjuk full top100 70+ nem lesz, vagy vmi hasonló).
    Mondjuk skillekre énis kiváncsi lennék már, dehát amíg nincs elég ember 70+ szerintük addig elodázzák, és foglalkoznak mással (van nekik mivel :)
    Azért logikus hogy nem olyan problémákkal foglalkoznak ami 10 embert érint. Szereljék meg inkább a wall/underground hacket és rakják vissza az assakat :P

  • Datas
    #8220
    Nem... az islandon az island mobjai voltak torton is, csak annyit modosult a dolog, hogy mig korean officialon az island csak egy event volt vagyis csak bizonyos ideig letezett addig torton allandosult. A mobok szinet meg akar te is orvosolhatod mert kliens alapu a hiba. Na de ez off mert ugye ez az officil forumja....
    Viszont ami on es szomoru, hogy kivettek az assa modot :/
  • Ascyra
    #8219
    Az At szerveren mindenki tudta (legalábbis majdnem mindenki), hogy hekkerek csinálták. Mellesleg a Hanin meg a Naraeha első 100 tagjának a 75% a nyomta az At-n. Tök jó volt őket leassazni:):) Nekem nem sokat mondd a 5andr0 név de ti talán ismertétek MoUz néven volt GM. Persze volt olyan ember is akinek köze nem volt a hekkhez pl Hitomi. ezeket ott dumáltuk meg lilába. És csak annyit szeretnék mégg mondani hogy sokmindent megnéztek, kipróbáltak: Kal low xp mellett kinyírni a Queent, a Lordot, Más mobokat berakni egyes helyekre...

    MÁS: Jah meg volt olyan hogy d4 3. szintjén meghalt mellettem 1 GM 70 es szinten full 60 ba:)
    MÁS: Még csak annyit, hogy én nem ismerek még 1 olyan mmorpg-t, ahol létezik ilyen cuccküldési rendszer. Szal valamit jól megcsináltak, de annyira látszik, hogy hamar kidobták. Alig van 5 féle NPC, Meg én nagyon hiányolom a 3. kasztváltást. Illetve a kis hibák kijavítását pl SBWB meg ilyenek...
  • Ascyra
    #8218
    A Törtön annyi volt hogy az islandra nyomták be d5 mobjait. Tehát nem volt igazi d5 de mégis azért jó volt meg 1 kicsit elszúrták a mobok színezését, mert 55 ös voltam a magel és 2 szürke már levert:)
  • v150r
    #8217
    pont a szigetről nincsenek screenjeim :D
  • JohnnyFirpo
    #8216
    Milyen sziget? Esetleg valami kép?
  • Datas
    #8215
    ebben igazad van. az a kal kliens ami mar tartalmazza a d4-et abban mar az island is megvan -terkep nelkul
  • Datas
    #8214
    Akkor most a d5=island ? - mert ha jol tudom az island az csak egy event volt a koreai szerveren es torton csak tevesen nevezik d5-nek. Szerintem ha az officialon lesz d5 az valami mas kell legyen, nem az island hanem valmi igazi kis dungi.
  • Csimbi
    #8213
    kérdezd már meg, kit érdekel, mi van törtön... na erröl ennyit

    (amugy meg ha törtön megvan, akkor már rég megcsinálták a koreaiak, csak gyanitom nem volt rendesen tesztelve, optimalizálva stb, ezért nem volt engedélyezve a szervereken - remélem nem gondolod, hogy a tört szerver üzemeltetöi programozták le jókedvükből)
  • ThedarkmanHUN
    #8212
    Tul gyors voltál;) pont most akartam benyogni d5 már rég van torton:) lett is gubanc belole shakrán;) g59 hegyek estek általában low drop rateban és gmek visszavettek az izland ratebol;) helyette akiknek volt g56 imperiallal megdobták oket:)
  • Cnensus
    #8211
    nah ez az oromhir? hogy végre ezeket is megcsinaljak? merthogy torton ezek is mind bennvoltak... na ennyit errol
  • Curbuncle
    #8210
    Link is van hozzá, vagy csak szóbeszéd?
  • Csimbi
    #8209
    akkor had jelentsek be egy örömhirt: (hivatalos oldalról forditva+interju)

    - lesz pvp aréna
    - a koreai tesztszerveren nov.10-én lesz bevezetve tesztelésre

    tulajdonságok:

    - guildonként lehet harcolni
    - 2 x 20 fő küzd
    - a győztes guild skill-eket tanulhat a későbbiekben (ez még rejtély)

    az international szerveren a bevezetés a koreai és a kinai után fog megtörténni (természetesen a teszt sikeres vége után...)



    (és pár szó esett az interjuban D5-röl, de ezt egyenlőre komolyan homály fedi...)
  • Chamber
    #8208
    Miért ne PvP aréna? Tökmind1 csak legyen már vmi a játékmenetet befolyásoló normális újítás :P

    Rebirth 7-800K, de most épp emelkedik az ára megint :/
    XP követ nemtom, de sztem 3-3,5M.
  • Curbuncle
    #8207
    Elkell szomorítsalak bennetek, az európai szerveren nem lesz pvp arena. Tehát ha erre vártok, az még nem most lesz az elkövetkezendő 1000 évben.
  • QuickHUN
    #8206
    Hali

    Miért pvp arána?
    Miért nem pvp sál mint a sro-ban?
    Megint csak az volna belőle hogy lag hegyek ha bemész,mert mindenki ott akar lenni! főleg az elején !
    Ide vagy oda at server,nem olyan nagy a kihívás mint az eredeti serveren,előbb vagy utóbb mindenki visszajön !

    Chamb menyi most a xp kő? meg az rebirth tekercs?
  • v150r
    #8205
    ááá neeem... :P
  • Chamber
    #8204
    Ja, Kalnak egy-két online GM kéne, meg vmi értelmes ember aki vmi használható eventet tud kitalálni :)
    Bár most megy ez a suggestions móka ahova a játékosok írhatják meg mit szretnének, pl ott a PvP aréna... szal mostmár nemis kell kreatívnak lenniük csak megvalósítani amit a közösség szeretne. Csak lenne bár belőle végre vmi!

    UI.: Azért az jó hogy lehet még normálisan is dumálni itten... ebből a privát szerver témából még eddig nemlett egymás anyázása legalábbis xD
    bár ronesz meg visor mintha kezdené megint... légyszi NEEE! :P
  • v150r
    #8203
  • ronesz
    #8202
    imadom ezeket a nelkulozhetetlen postokat toled mint (csak errol az oldalrol csemegezve): "nem biztos." ; "jah, valóban." , vagy az amire akar most valaszolok...
  • v150r
    #8201
    jah, aha. értem. jó. rendben. bocs. uram.
  • ronesz
    #8200
    most kivetelesen nem az itt osszegyult magas ertelmi szintu tarsasagrol beszeltem hanem magaban a jatekban par emberrol akiket ismerek meg akiket nem :)