12892
  • Curbuncle
    #8399
    Elsők között olvastam a rossz hírt, ha nem is ott, msn-en valaki Anna vagy Morph úgy is elfecsegte volna. Elég szomorú, de mit vársz, egy idő után mindenki rájön, hogy mennyire unalmas a folyamatos grindelés, ráadásul semmi átgondolt, valamire való event nincsen. Alex jól tette, hogy kilépett a RL-ba, mert a csúcson hagyta abba! Peace DS.
    (Amúgy nem tudom hova folyik az a pénz, amit a cuccai eladásából kap, ez még egy kiskapu vissza, ki tudja...)


    @Ascyra
    Hajrá zsákolj helyettem is, erősíts sokat, mert agyonváglak ha nem. =p
    Amiatt pedig nem aggódom, hogy nem fogsz silkezni, jössz te még az én utcámba-játékomba.
    A Dec 13-at megbeszéljük telón.
  • v150r
    #8398
    szilveszterben én is benne vagyok ám, atis :)
  • Ascyra
    #8397
    RE rerererererererere!
    Nos az van hogy nemtom fogok-e még neten jáccani, mert nagyon jó a kosárcsapatunk meg bekerültem 1 jó csapatba és végre elkezdtünk komolyan jáccani. Bár lehet, hogy ez is csak ideig óráig lesz és utánna egész nap silkezni fogok:P De még nemtom jah Szabi ha 1ütt akarunk szilveszterezni akkor azt le kellene dumálni meg dec 13 gyere... Meg írj h mi van veled vazz!!!!!!
  • Szimbi
    #8396
    Hi all!!
    Nemtudom kinek milyen hír a hír, de nekem szomorú...
    XaNDeR abbahagyta a kalos pályafutását..
  • KingArcher
    #8395
    erre csak annyit mondok: fő az optimizmus
  • JohnnyFirpo
    #8394
    "farmer who lost his brain"
  • v150r
    #8393
    LOL!
  • DamageAdept
    #8392
    g55-öt csak a drunken diver commander droppol és csak a víz alatt lehet megtalálni, de ahhoz hogy letudj menni d4ből a víz alá kell 5db dogi fixing tool 32k goby és 5k salmon, ha ez mind megvan beszélj fortban a "farmer who lost his brain" nevű npcvel aztán menj d4be (múvinggal a legeccerűbb) ha meg vagy menj le f4ig és ott találsz egy return stone nevű követ ha arra rákattintassz feljön egy párbeszéd ott mindig ez elsőre kell kattintani feltéve hogy megöltél és felvettél 4db head of demon manager-t, na ha ez megvan beteleportálsz egy lejáratba ahol betudsz menni a víz alá és ott kis idő mlva megtalálod a "nagytermet" ahol a drunken diver comanderek vannak...ott hentelsz pár órát és tuti a dropp. sok sikert. bots
  • geri777
    #8391
    g55 ammort mejik szorny dropol es az hol van????
  • CoolMageHUN
    #8390
    November 28
  • ThedarkmanHUN
    #8389
    Miko fog nyilni az uj server?
  • Chamber
    #8388
    Mért azok mások lesznek? O_o
    Pl "itemhalászat" az összes szerveren lesz. Assák meg egyiken sem egyenlőre sztem.
    A várral mivan? Azis full uaz lesz sztem, vagy te mást hallottál?
    Sztem ugyanolyan lesz az összes szerver eltekintve az új szerveren lévő speciális eventektől amik a gyorsabb szintlépést segítik az elején (mint ahogy S2n is volt anno).
    Talán a CCFek/hackerek meg egyéb csalók átmennek megint az új szerverre majd, ott könnyen becsalják magukat a top100ba még, és senki nem fogja ismerni őket :)
  • KingArcher
    #8387
    Szerintetek az új szerveren mi lesz más,az assa ,,vár'' és az itemhalászaton kívül?
  • v150r
    #8386
  • Dodokacsa
    #8385
    irigyellek! de télleg! aki ennyire eccerű annak viszonylag kevés problémája van...
    de jó is lenne, ha én is egysejtű eukarióta lehetnék
  • DamageAdept
    #8384
    warning!-agytevékenység létminimum alatt-warning!
  • v150r
    #8383
    mineból vagy birdből felfelé...
  • THeArrow
    #8382
    lmao szerezz már egy kurva térképet -,^
  • geri777
    #8381
    hat most mar meg van most meg fort bol kenee CoP ba menni :d ötlet meg oda senkinek sincsen teleportja sajna akkor ötlet????
  • Dodokacsa
    #8380
    és még csak egy pinvin se volt a közelben, aki megmondta volna? ejjnya. miféle server az?
    te meg miféle primitív létforma, hogy nem sikerűlt fellelni az "m" betűt?
    sztem inkább ragadj lapátot és menj vissza homokozni, ez a játék nem neked való
  • v150r
    #8379
    kb
  • JohnnyFirpo
    #8378
    Ott az a k*rva térkép! g50 meg +10 az van, de a térképet használni már luxus.
  • DamageAdept
    #8377
    Igen ciki, hogy ezt ilyen formában bepostoltad. Komolyan ez a problémád? szerintem legközelebb sakkozd ki magadban és talán rájössz merre kell menni és megúszod, hogy írni kelljen.
  • geri777
    #8376
    en találtam párat csak az egyik sikerult is tok jo g50 ipmerial bow g50 +10 def csak narout ba vok es nincsen teleport árus :DDD es nem tom hogy gyalog mere kel meni castlebe :D ciki:d
  • v150r
    #8375
    nincs ilyen.
  • geri777
    #8374
    Tudna valki mondani valmijen privát servert ahol 50 + kezdesz full g50 ell??? es mukodik is???
  • Doma #8373
    Elkeserítelek, új szerverre nem viheted a karidat.
    D2be 41en kicsit kicsi vagy. Akkir inkább a D3. Az a vízesésnél van, nagyjából északra a d1 bejáratához képest.
  • Curbuncle
    #8372
    Szeva Tészta-Ember,

    Megcsörgethetnél, mert múltkor us én hívtalak fel, hogy smint vagy. Privát üzenetben küldd már el az id, pass-odat a silkből, mert nem tdutam leírni a múltkor. Aztán igyekezz vissza, nagyon várunk!
  • CoolMageHUN
    #8371
    valaki majd megmutatnhatná d2-t:D!
    amúgy lvl 41 vagyok most egy kicsit lazábra veszem a dolgot ha nincs party d1-be akkor elmegyek kereskedni vagy solozni mg ilyenek!
    kiváncsi vagyok arra hogy milyen lesz a Bango szerver szerintem én megnézem hogy milyen de biztos hogy vinni fogom a mostani karim!
    ha valakinek kell g 48 picit pimpes savage bo az irjon KalOnline-ba
    és hogy lehet ilyeneket csinálni hogy mással irom a nevemet mint pl. SP5? majd valaki irja le köszi bye bye
  • v150r
    #8370
    döntetlen lett :)
  • Ascyra
    #8369
    Ui: Dodi ki nyerte a múltkori billiárdpartit?
  • Ascyra
    #8368
    Sziasztok!
    Az van hogy bár ideig óráig nem lesz netem, de amit ígértem nem felejtettem el!!! Majd telón próbálok 1eztetni a dolgokról meg egyéb. Curb te meg ezzé vazz mer lealázlak:):):) Már elkezdtem komolyan gyúrni:) (igen igen tésztát) Szal leközeleb meglátjuk ki mennyit fejlődött töki.
    Addigis sok sikert mindenkinek! Csá
  • Curbuncle
    #8367
    És lám milyen egyszerű ötletek törnek utat a megoldás felé.
  • v150r
    #8366
  • Dodokacsa
    #8365
    igazáből én eredetileg azt szerettem volna, hogy a Hungariansba jöjjön 10-15-20 aktív ember (mindegy milyen szintű)
    az 50es meg az "utánpótlás" guild a te ötleted volt, amit én támogatok továbbra is, mert jó ötletnek tartom
    De úgy tűnik, hogy én is (egyenlőre), és a Hungarians is kimarad ebből
  • xalen
    #8364
    Lehet elcsesztem,és rosszul másoltam, majd látjuk...

    viduljatok inkább :)
  • xalen
    #8363
    Tudom, hogy közöm sincs ehhez a dologhoz, meg talán felesleges is leírnom, amit gondolok, de talán mégis egy-két mondattal tennék rá utalást.

    Azt hiszem, hogy én a abszolult kezdő, amatör szintemmel, aki még az elnevezéseket sem ismeri, nehogy a játék valódi lényegét, szóval én azt tapasztaltam, hogy mindenki igyekszik segíteni, amennyire képes, vagy amennyire tudja fogni a másik problémáját. Hogy mi lehet a klánon belül, azt csak ti tudhatjátok, de gondolom, hogy az összetartás sokkal nagyobb, mint a kobór, kósza (gyertek magyarok, segítsetek be egy kicsit, mert kéne egy kis segítség a szintváltáshoz) tagok között.
    Azt meg tapasztalatból mondom, hogy az ember sokszor "elérti" a másikat, és a kommunikáció hiánya csak ront a helyzeten. Attól, hogy mások az elvárások, elképzelések, vagy éppen egy másik csapatban szerzi a tapasztalatokat, miért kéne fújnotok egymásra (?) Legalábbis nekem az olvasottak alapján ez jött le :(

    (egy halványka megjegyzés lenne még: ezt a fórumot gondolom jóval többen olvassák, mint ahányan ki is fejtik a véleményüket, szóval talán nem kéne ellenreklámot gyártani magatoknak, az emberek olyan közösséget próbálnak keresni, ahol minden ok, egy játék lényeg a szórakozás, maga a játék, szóval....)
  • Elitewarrior
    #8362
    Általános!

    Elmondom mindenkianek amit már Chambi-nek is elmondtam, a HungarianElite álláspontjával kapcsolatosan:

    Mi utánpótlást nevelünk, ebben örülnénk ha a BlueSky partnerünk lenne. Mi az ML-t tartjuk az 50-es guildnek és ehez fogjuk tartani magunkat. 50-es szintig segítjük és támogatjuk az embereket és utánna átirányítjuk őket az ML-be, természetesen ha valaki nagyon maradni akar az maradhat, de mi az ML-t fogjuk nekik javasolni. Természetesen minden magyart utánna is támogatni fogunk guild-től függetlenül. Ez az a dolog amit kitaláltunk Dodó-val és mi tartjuk is hozzá magunkat.


    Üdv:Elitewarrior "SubOf HungarianElite"
  • xalen
    #8361
    köszi szépen, így már értem a a neves talikat is :), hát elég sötét ló/lovas dolog volt ez nekem, de szépen lassan kezd a kép összeállni.

    Bocs, a saját elnevezéseimért :)

    Hálás köszönet érte :)
  • Elitewarrior
    #8360
    Puna!

    Még most volt időm megnézni a fórumot. A te gondolatmenetedre reagálva elmondhatom, hogy nagyon nagy tévedésben vagy! Nem amiatt léptem ki a hungarians-ból amit elmondtál! Ráadásul te nem is voltál akkoriban fent nem tudod mi történt! De arra sem vetted a fáradságot hogy normálisan megbeszéljük és meghalgassál engem. Eldöntöttél valamit és ezt szajkózod. Én mai napig normálisan viselkedek veled és mindenkivel a hungarians-ból, de ezt nem mondhatnám el rólatok, tisztelet a kivételnek. Az általad említett partiban kb 1 percet voltam amíg ki nem utáltatok onnan! A guildet a HungarianElite-t meg nem én alapítottam tehát ebben is elvagy tévedve! Engem megkértek rá hogy segítsek és hogy a problémákra nem voltál hajlandó megoldást találni így támogadtam az új guildot. Nem a partyk voltak nálatok a gondok, és főleg nem Nyuszuke, mert attól, hogy elfordúlt sok embertől ő is többekközt tőlem is már akkor amikor még nálatok voltam, attól függetlenül a játékban még őt kedvelem a legjobban. Neked kelett volna venni a fáradságot és tisztázni a dolgokat, én megpróbáltam. Dodó meghallgatott és tisztázni is tudtunk minden nézet eltérést egymás közt. Velem is vannak problémák, mert tökéletes ember nincs, de én mindenkit meghalgatok, főleg ha gondja van. Valamint én nem csak a nagyokkal foglalkozok mint egyesek, hanem minden magyarnak szivesen segítek! Nálam nem számít, hogy milyen szinten van a játékban. Ennyi, mert így is sokat írtam ez a dolog nem sg-fórumba való. Ez a mi dolgunk egymás közt kell megoldani nem mindenki előtt. Még a guild egyesítés is megodható lett volna ha nem csináltátok volna a cirkuszokat ezt dodó is megtudja erősíteni. De ti tudjátok, de dúrva hogy valaki guildet vált és a régi guildnál köz útálatnak örvend nem?? Szerintem gyerekes de mind1. Ha megakarod normálisan beszélni én állok elébe, én nem haragszok senkire, és nem én vagyok a makacs öszvér!

    Üdv:Elitewarrior "SubOf HungarianElite"

    Ui: Te beszélsz arról, hogy értelmes emberek megtudják oldani a problémájukat, de ez egyenlőre nálad nem működik. Majd meglátjuk mit hoz a jövő.