12892
  • Ascyra
    #8439
    Na hali mindenkinek!
    Dozen mondtam neked, hogy LaraCrfotHun 1 k*cs*g magyar hekker nemtom emlékszel-e mikor elkezdett assázni 1-2 embert aztán meg be**art mert megtudta, hogy van 1 48 as magem Ő meg akkor **ar volt.(persze a kis lovagomat le tudta assázni, utánna meg nyalta a se**emet)1v1 live ba lenyomhatjuk:P Jah meg úgy emlékszem a Rudihun féle társaságból valaki ismeri Larát... csak nem mondja meg ki az és hol lakik(ez nem tuti csak úgy emlékszem)
    Más: Szabi este hívlak töltsd fel a telót;
    A lovagom visszatért a kalba 2 en visszük hawerral, szal ha lehet ne legyetek vele f*szok köszi:)kb dec 10.ig nem lesz netem.
  • Elitewarrior
    #8438
    Atanker!

    Még van 1 kombináció ami beszokott jönni: Ctr+Insert és beillesztés Shift+Insert

    Üdv:Elitewarrior "SubOf HungarianElite"

    [IMG][/IMG]
  • atanker
    #8437
    lol? ctrl+c ctrl+v vel nemmegy, csakha jobb klikk másolás beillesztés :D:D n1 :D sikerült... :D
  • atanker
    #8436
    úgysem ment :D másolást sem engedte :D de én 4 külömböző mailcímet adok meg, de akkorsem megy... :( Még1x megpróbálom :D
  • blbogus
    #8435
    jah és firefoxxal a születési dátumot ugy célszerű h ami ott példaként ki van irva azt kijelölöd és bemásolod :)
    másként talán az explorer... :)
    és szia Arrow!!
  • blbogus
    #8434
    sziasztok! atankernke: a honlapon egy íméllel csak egy accot lehet csinálni... vagyis ha csinálsz akko uj ímél is kell --> ezé van nekem 3-4 :D jah és én a citromailest ajánlom. oda legalább meg is jön a secret:D
    más: teszteletem a servert, a bangot... há überfos: narotu=5x fort csucsidőben, kserek mindenfele(nem véletlenül kattintanak a mobra...) meg ienek...
    jah és ha vkit érdekel: igen azé mentem az uj serverre mer egy lecsuszott kalos vok
  • atanker
    #8433
    Jah és csak IE-be megy a reg, firefoxba amikor beakarom írni a születési dátumom kidob egy hiba panelt,hogy csak számot üssek be... pedig én azt ütöm :d no comment :D
  • atanker
    #8432
    Sziasztok! Segítsetek! Akarok reggelni accot, de amikor elérek az emailcímes eksönhöz, és beírom a címem nemfogadja el(incorrect path) nah most mi a teendő? :D amúgy regeltem márvagy 4 féle mailcímet, de mindegyikre ezt írta ki :/ pls help!
  • Chamber
    #8431
    Magyarul beszélt? Én úgytudtam hogy az már rég nem az eredeti tulaj.
    Mert az eredeti sztem nemtenne ilyet.

    Más: Új szerver nyitás reggel 7kor, ha minden összejön koreában xD
  • Cnensus
    #8430
    LaracroftHun behuzta a clean botomat..
    aki talalkozik vele az tapossa meg jol a beleit..
    + ha valki viszzatudna szerezni a boto azt megkoszonnem..
    ezt a larának:
  • v150r
    #8429
  • DamageAdept
    #8428
    hogy jön ide a reményhal? és miért jön utoljára? ki beszélt itt halakról? nem értem...
  • v150r
    #8427
    a remény hal meg utoljára... :D:D:D
  • Chamber
    #8426
    Mijaza "semman" ? O_o
    Egyébként a demon worker G46/50 armort illetve G50/53 fegyvert dobhat. Szóval valaki tényleg át akart b@szni :P
  • ronesz
    #8425
    a g55 pedig arrol hires egyebkent h nagyon konnyen droppolhato...
  • DamageAdept
    #8424
    Nyilván...a g55 által nagyobb hírre és ismerettségre szeretne szert tenni, azért hogy a fórumnál sokkal nagyobb körökben fitogtathassa kimagasló "szellemi fölényét" az emberiséggel szemben.
  • v150r
    #8423
    nyilván ki akar ütni egy g55-öt, h multimilliárdos legyen.
  • ronesz
    #8422
    a demon worker nem dob sem G55 "ammor"-t, sem g56 bowot de az tenyleg igaz h g50 "ammor"-t igen
    egyebkent azt meg nem ertem h mi a szart akarsz te d4be a kokemeny lvl 32del :)
  • geri777
    #8421
    Köszönöm hogy mindene sz*rt montok mert semman a demon worker is dobb g50ammor-g55ammor-g56bow ot köszönöm hogy mindent meg akkartok eteni velem köszönöm
  • ronesz
    #8420
    ja nem is mert ez meg kivul van bocsanat
  • ronesz
    #8419
    latom a bebugolas a falba az meg megy :)
  • THeArrow
    #8418
    csoda h még megy :D
  • Doma #8417
    Kb fél éves a kliensem, de szerintem inkább több :D
  • THeArrow
    #8416
    wow mien új dezigned van :D non komoly, amúgy nem
  • Doma #8415


    Kastélynak nem így kéne kinézni, ugye?
  • THeArrow
    #8414
    úristen, nc
  • KingArcher
    #8413
    Csimbi,mi ez a játék? Vagy másik szerver?
  • miyoku
    #8412
    60 után??? én 31-es vagyok és már most unom!
  • THeArrow
    #8411
    csak azé a g55 szerepel ;) nameg a lagg, gondolj bele :D na mind1 kíváncsiság az húz
  • Csimbi
    #8410
    nesztek 1-2 kép a készülő PvP arénáról :D
    lehet csemegézni, igéretesnek tünik...
    http://www.kalhq.com/forums/index.php?showtopic=29679
  • KingArcher
    #8409
    Szimbi,ez 1. írásodra csak annyit mondok,hogy a Doggebi Lordot D3-ban lehet megidézni... Már bocs
  • Doma #8408
    Spanyol
  • Csimbi
    #8407
    lehet hogy hülye lesz a kérdés :D
    XaNDeR milyen nemzetiségü?
  • Szimbi
    #8406
    Beszéltem Alexel, és a kraiát vagy fagyasztja vagy odaadja ismerősének aki néha játszott vele. De nem ajándékozza el/adja el a cuccait.
  • Szimbi
    #8405
    Ehhez a g55 dologhoz még annyit fűznék hizzá, hogy van egy nehezebb "út" hogy megszerezd. Szerzel 9 darab tükröt a d4-ben aztán megidézed a doggebi lordot (ez már megéri, mert látványos a ceremónia) majd meg is ölöd, és hopsz g56 esetleg 59-es fegyó (bár nemtudom van-e itt) és még g55 és g50 is akad :))

    Szerk.: számhibákért elnézést, de már le vagyok maradva :)
  • Szimbi
    #8404
    Abbahagyta, mert egyrészről már nem látja értelmét (túl sok időt vesz igénybe) másrészről pedig a barátnője lerágta a fülét a sok game miatt :D
  • v150r
    #8403
    milyen részvét?
    nem halt meg, abbahagyja...
  • Doma #8402
    A rooterek?
  • KingArcher
    #8401
    Részvétem Ki ismeri innen a RootOnline-t?
  • v150r
    #8400
    kb ugyanezt akartam én is írni rá, mint curb.
    kiváncsi voltam, h a nagyok közül ki lesz az, aki először hagyja abba. lassacskán a nagy részük is fel fogja adni a játékot.
    el tudom képzelni, h milyen halálunalmas lehet ez az egész 60 után.