12892
  • Dodokacsa
    #8479
    ezért előnyös ha sorban csinálod
    fórum tetején katt a kpre, és ott le van írva madzsarul
  • v150r
    #8478
    némelyik quest egymásra épül, némelyik külön is megcsinálható.
    előfordul az is, h össze-vissza épülnek egymásra a küldik :P
  • grimus
    #8477
    a questek egymásra épülnek? A 14-est meg tudtam csinálni, de a 15-öst már nem engedi. A Jaine's Outpost alapján próbálkozom. A odamegyek Gwii-Sik-hez, és csak valami hülye gyémántokró zagyvál, amik a bányában vannak...
  • Francesco Totti
    #8476
    van valakinek eladó g50-es swordja 2h?
  • Chamber
    #8475
    Azt a SoB-ot meg lehet oldani guildban sztem Quick, ha nagyon kell ;)
  • Chamber
    #8474
    Én nemraktam agira 1 pontot sem, kell az másra :P
    Kb 1 maget ismerek a szerveren aki rakott agira, és őis csak 50ig mert addig kerül 1 pontba :)
    Bár lehet lvl 70 fölött mikor már minden más stat 3-4 pontba kerül akkor lehet megéri agira rakni inkább, de addig sztem nem.
    Mostanában stormmageknél a 100-110 health, 90 int, 50-60 wisdom az elterjedt sztem.
  • QuickHUN
    #8473
    Hát én nem tom ,én nem tennék agira ,vagy nagyon keveset ,mert az életre több kell:)
    De Chambers jobban tudná ha nem játszana anyira :)

    Sajna visszamentem volna kalozni de az ijjászomnál kellett volna javítani egy kis mana csökkentést,ahoz meg kellett volna egy bird stone ,ahoz hogy bird stonom legyen kellett volna egy mastercard kártya,a kártya rendben volna de sajna csak visa mukodott akkor 2 hete kb :(

  • Nyuszuke
    #8472
    Grimus! Fontos az agi, mert a mage elég gyenge. Ahhoz, hogy ki tudj térni az ütések elől, kell az agi.
  • blbogus
    #8471
    amiko keztem az elején (joideje) még fiatal volt a kal és inkább a magyarok társaságát kerestem és magyarok vertek át... és miko a magyarok megkomolyottak jöhettek a külföldiek:P és jah az én bajom:D
  • grimus
    #8470
    A mage karakternél mennyire számít az agility?
  • THeArrow
    #8469
    jóvanmá na -.-" a nagy wow-ozásom mellett elfelejtettelek :D
  • Ascyra
    #8468
    Kedves grimus,
    Ha neked 20 as szinten 1síkúak az ellenfelek, akkor szerintem felesleges magadat törni:) 1ik barátom fogalmazta meg jól(akkor még nem volt d4): "A Kalban van dogebbi, nagy dogebbi meg mégnagyobb.
    MÁS: blbogus téged ki vert át? mert szerintem nem magyarok voltak. Azért nem szokás 1mást átverni. Ha meg külföldiekben megbízol akkor az a te bajod...(tapasztalat:(:(:(:(:(:(:() Engem csak annó Turbókaki(ML) és Lara vert át. Alapjábavéve a magyarok a kalban rendesek szerintem(mivelhogy majdnem mindenki csóró)
  • Ascyra
    #8467
    Sziasztok!
    Kedves RudiHuNN én azt mondtam, hogy közületek valaki ismeri Larát... ha ebben te valami vicceset vélsz felfedezni akkor lécci szólj mert én is szeretnék nevetni. Ugye az én kommenetemben más nem volt ami veletek kapcsolatos, szal lehet röhögni stb.
  • blbogus
    #8466
    basszus már ennyi az idő??
  • blbogus
    #8465
    télleg jo haverok vagyunk a "rudi féle" társasággal. mind naon jofej ezt nekem elhiheted szeretek igazat mondaniengem naon sokszor átvertek a játékban hála jo szivemnek... ezé nem tuttam soha összehozni egy igazán jo karit se. ennek már vége de nem bizok annyira senkiben mint eddig. de azé nem adom vissza a többieknek azt amit másoktol kaptam.
    és ne haragudjatok rájuk annyira megszeretnétek őket ha ismernétek... csak az qrva mondás h szerelemben és kalban... bár ne ien lenne az egész...
    és köszönöm szépen Arrowde msnre még mindig nem vettél fel
    csövi szentmártonbol
  • Curbuncle
    #8464
    Tudod ez azért egy fórum, hogy megvitassák az emberek, mi igen és mi nem tetszik nekik a témával kapcsolatban. Nyugodtan ajánlhattok egymásnak általatok jobbnak vélt játékot és majd Ő eldönti, hogy azzal fog-e játszani vagy sem.

    "Próbáltam a többi ingyen elérhető mmorpg-t, a legtöbbnek vagy rosszabb a grafikája, vagy nagyon akadozik, szóval egyik sem ilyen jó, ebben csak az nem tetszik, hogy egysíkúak az ellenségek."

    Azért azt tegyük hozzá, hogy vannak akiknek még mindig van a játékban kihívás.
  • TShun
    #8463
    Én tudnék jobbat mondani de biztos lehurrognának:P
  • grimus
    #8462
    Sziasztok!
    Néhány napig kaloztam, 20-as szintig vittem egy knight-ot, voltak jó cuccaim, egy srác adott elég jó felszereléseket, amikkel gyorsan fejlődtem, de meguntam: unalmas volt egy folytában négylábú sárkányokat vagdosni :-)
    De gyenge vagyok, kell a szórakozás, így megint feltelepítem, csak most mage leszek :-)
    A knight cuccait tovább adtam egy szerencsétlennek, nagyon ürölt neki :-)

    Próbáltam a többi ingyen elérhető mmorpg-t, a legtöbbnek vagy rosszabb a grafikája, vagy nagyon akadozik, szóval egyik sem ilyen jó, ebben csak az nem tetszik, hogy egysíkúak az ellenségek.
  • ince
    #8461
    A Haninra nem tudok folmenni, egyszeruen nem engedi...vkinek van hasonlo problemaja?
  • v150r
    #8460
    az állatok!!!
    lool.
    a végén amikor a csávó leesik a fáról, hát az kemény :D
  • THeArrow
    #8459
    ezek naon betegek :DDDD de naon jó xD
  • ronesz
    #8458
    szoktam nezni kalhqt de ez vhogy elkerulte a figyelmem. kurva nagy :D
    foleg a pus,a brutal es a half swing "megvalositasa" tetszik :)
  • JohnnyFirpo
    #8457
    Betegek.
  • Chamber
    #8456
    Ha vki nemjár KalHQ-n és/vagy esetleg lemaradt volna erről nézze meg:
    Kalonline The Movie Final Scenario (youtube videó)
    Nekem tetszett
  • THeArrow
    #8455
    blb sukár csávó :D a többiről ........ :)
  • Dodokacsa
    #8454
    jó lehet, hogy te pont "tiszta" vagy :), de rudinak volt 1-2 érdekes dolga... (nem RudiHUN-al, hanem a többi karijával ^^)
    Tyson meg, szintén más néven :) benyúlta a 10/10 G40+2 stickem...
    bocs, de ha abből a társaságból 1 emberről tudom, egyről meg sejtem, és hangosztatjátok, hogy milyen fenenagy haverok vagytok, akkor feltételezem, hogy a többieknek is van 1-2 szép ügye...
  • blbogus
    #8453
    azé teccett nem?
    és rudi mi az h mongouse??
  • v150r
    #8452
    LOL :D
  • blbogus
    #8451
    hát dodokacsa azé kössz szépen... első vagy második napom a forumon és natessék... bár nem tom hányadik isz nem tok számolni mer egy degenerált szemét vagyok... csak megsugom: a hekker/scammer/csaló/stb... a hatodik...
    kössz a szot
  • DamageAdept
    #8450
    vagy a számítógépekben óvodák....az sg remélem nem lesz az. bár eddig se járt vmi messze
  • Dodokacsa
    #8449
    magaddal együtt ez így 5 név, ebből 6 :D hekker/scammer/csaló/stb...
    de én nem ítélkezek, csak ezt hallottam, tapasztaltam...
  • v150r
    #8448
    mizu, már az óvodában is vannak számítógépek?
  • THeArrow
    #8447
    szevasszzzzz blb :DD privizz rám az msn címeddel pls :P
  • rudiHuNN
    #8446
    Hali! Olyan jókat röhögök ezeken a rudihun féle társaságos szövegeken ...
    Akít én ismerek az csak TysonHUN,LegolasHUN,VninjaHUN, Bali15 ja és blbogus (mongouse)! Mi alapítottuk a rudihun féle társaságot ! És rudihun már jó ideje nem kalozik xD!
    Jó jétékot és sok dropppot a továbbiakban :D!
    ui: Ne a játék legyen az első az életetekben, mert 5 év múlva nem sok hasznát fogjátok venni!!!
  • Francesco Totti
    #8445
    rohadt bango miat nem indul el
  • Francesco Totti
    #8444
    faszom kivan evvel a szarral ezen a héten 3.szor telepitem ujra
  • v150r
    #8443
    hm?
  • blbogus
    #8442
    nétegettétek mostanában a régi irásokat?:D igen jopofák ajánlom mindenkinek:D:D
  • blbogus
    #8441
    hehe én a rudihun féle társaságbol valo vok:D
    de nem tom ki az a Lara...
    és nem kell megkövezni mer ismerem rudihunt!!én jo gyerek vagyok:P :D
  • Ascyra
    #8440
    (Mielőtt valaki azt hinné nem verem magam mert volt 1 48 as magem)