12892
  • Curbuncle
    #8679
    Nem elég pontos? Vagy csak lusták vagyunk elolvasni? =)
  • Dodokacsa
    #8678
    na bead of fire-ről annyit, hogy sikeresen lenulláztam magam 7ből mind fail, nem ajánlom senkinek :D
  • Brutal
    #8677
    Köcce ez volt meg nekem is
  • grimus
    #8676
    Hát, nincs túlbonyolítva, az igaz :-)
  • EMEncore
    #8675
    ja csak 3 lehet? az a knight meg varázsló meg a nyilas?
  • Elitewarrior
    #8674
    Encore!

    Új karakter létrehozásánál kell választanod, én másról nem tudok.
  • EMEncore
    #8673
    kasztot merre lehet választani? csinálok egy új karaktert de ott nem lehet
  • EMEncore
    #8672
    köszi a segítséget. ma csináltam egy karaktert és az egyik játékos invitált valami partyba, és mutatta nekem mit kell csinálni :) rendes volt, de miközben mentünk vadászni a daemonokat kidobott a szerver :(
  • Elitewarrior
    #8671
    Encore!

    A játékkal kapcsolatban, majdnem mindenki a www.kalhun.lapja.hu-n található leírásokat használja és térképeket. A ki jól tud angolul az pedig még a www.kalonline.com-ot. Én ennyit tudok, ha van valami más majd valaki kiegészít.
  • Elitewarrior
    #8670
    Encore!

    Itt szinte mindenki a Haninon játszik, az én itteni nevem megegyezik a játékban lévő névvel. A többieké is legalábbis majdnem mindenkié (Dodókacsa=Freezproof) én ezt a kivételt tudom. Jó játékot neked!
  • EMEncore
    #8669
    ja és csak 3sszerver van? ki melyiiken játszik milyen nlévvel?
  • EMEncore
    #8668
    Sziasztok. még sosem játszotam mmorpgvel, de tegnap elkezdtem játszani ezt a játékot, és tetszik. csak nem nagyon tudom hogy még mit kell csinálni. vlaaki felvilágosítana pár mondatban?
  • DamageAdept
    #8667
    Ez így van kitalálva, mondhatni normális.
  • grimus
    #8666
    Miért van, hogy 50 Health fölött 2 pontot von le egy health növekedésért? Ez normális?
  • v150r
    #8665
    csá.
    te ki vagy?
  • RamOoN
    #8664
    csá all
  • Cingar
    #8663
    akkor megsem olyan nagy gaz ez az alap 50wis archernel
  • Curbuncle
    #8662
    Kellemes bogarászást, azonban ez elég pontos és részletes mit és miért leírás!

    Archer's Guide by EvaEstella
  • v150r
    #8661
    alapból kitoltam 12-ig asszem a lightning slash-t. már kicsiként se tudtam használni, abszolút de totál fos skill, ráadásul úgy eszi a manát, mint a bikacsök, ami egy kezdeti karinak nem sok van, szóval vagy tegyék át a commandernek [de úgyse, mert akkor kéne csinálni egy új skillt], ha annyira jó kimaxolva, vagy nemtudom, de saját tapasztalatból beszéltem.
    a critical valóban csak vaga-nak jó, ezt kihagytam.

    amúgy én is teljesen egyetértek veled, viszont a törthöz némi...:
    tudod az a szitu, hogy nem biztos, h pár hónap múlva ugyanúgy lesz időm kalozni, mint ahogy most lenne. és számomra a "fullfehér" eddig egy olyan elérhetetlen pont volt [tekintve hogy 20-30 körül kaptam egy-két lényeges top-ot, azóta semmi normális drop-ot, ebből kifolyólag nem sok pénzem van], amit nem fogok elérni. továbbá érdekelnek az új armorok/fegyverek, hogy néznek ki, mennyit érnek, stb.
    lényeg a lényeg, a tört szerver pár napi kikapcsolódást nyújt, amíg eléred azt a szintet, amit csak hosszú hetek alatt érhettél el simában.
    megnézheted, h milyen lenne, ha milliárdos lennél, avagy ccf-er, mennyire számít az új armor, a mixing, a scrollok, egyebek. én speciel sokkal jobban érzem magam a tört szervereken, mint sima kalban.
    nincs kser, nyugodtan lehet haladni, sokáig el tudod húzni a lvl-upot, és van sikerélményed, ami az internacionálisról nem mondható el.
    köszönöm a figyelmet.
  • ronesz
    #8660
    meg soha senkivel nem ertettem egyet ennyire ebben a topicban mint most veled...
  • Brutal
    #8659
    Na ja tudom hogy játszik engem traktál sms-ben hogy mikor mit csinál :-)
  • Brutal
    #8658
    Skacok expert archernek milyen skilleket kell fejleszteni 50-ig hogy ne legyen elk..va?
  • Chamber
    #8657
    Hát ezekhez ponthogy nem programozó kell hanem 2D/3D grafikus, textúrákat és a modelleket megcsinálni. A programozás része már készvan, ott a kal engine, hacsak nem akarsz full új játékot írni xD
    Najó azért kell egy ember aki kisakkozza hogy ezek a dolgok a Kalban milyen formában hogyan vannak letárolva/hogyan lehet hozzájuk nyúlni.
    Sok sikert hozzá, annyit tudok segíteni hogy a 3D modellek (.gb) vmilyen egyszerüsített 3DStudio formátum (.3ds) A textúrák pedig (.GTX) valójában .DDS-ek csak a fejlécbe turkáltak bele a kalosok.
  • Dodokacsa
    #8656
    mostmivan?
  • Dodokacsa
    #8655
    motmivan?
  • Curbuncle
    #8654
    Megértem, hogy ily becses szavakkal illeted Dodo-t. Szerintem is helyes srác.
    Csak nehogy valaki fényt derítsen a titokra.
  • Dodokacsa
    #8653
    bocs, de negyedszer már nem magyarázom el...
  • Csimbi
    #8652
    igen, a defense növeli a 2H parry képzettség blokkolási esélyét is, bár kisebb mértékben, mint a pajzsnál...
  • Csimbi
    #8651
    elite:

    - pont azokra a dolgokra kérdeztem rá, hogy miért jók, amiket te leírtál mégegyszer... mi értelme van az egésznek, ha mindent készen megkapsz? miért partizzak, miért gyilkoljak, minek menjek nap mint nap játszani, ha nincs cél a szemem előt?? (nehogy erre azt ird, hogy mert jol érezzük magunkat, mert cél nélkül eltötleni az időmet, annál szarabb dolgot el nem birok képzelni -> ergo nem érzem jol magam)
    - új város új map új mobok ... LOL max a meglevőeket tudjátok átirni a saját izlésetek szerint, forráskód nélkül egy centi uj cuccot nem fogtok bepakolni, de még forrással sem valószinü...

    visor:
    - lightening slash max vagának nem jo (bár láttam vagát LSel), viszont még mindig a leggyorsabb támadás a játékban, igy commandernek az egyik legjob duel comboja (1 vaga hit = 3 LS)... maxra tolva 3x80=+240 dam, +5 otp-vel
    - critical szintén csak vagának kell maxra(bár még ebben sem vagyok biztos), comm-nak 10-ig elég mivel utána az esély már nem nöl, csak a sebzés (+10% nem ér meg 5 pontot)
    - weapon mastery nélkül a knight szart sem ér, nem a + dam miatt természetesen, hanem az +10 otp miatt

    nah peace...
  • Elitewarrior
    #8650
    Visor!

    Nem csak pajzsal ér valamit a defense. Levettem róla a pontokat és gyengébb lettem. Szerintem kell a vaga-nak is. Én 67 vagyok majd próbáljuk ki duelben:) Prekával nemtudom tesztelni mert ő még csak 64.
  • v150r
    #8649
    lightning slash alapból szar és felesleges. critical kell, főleg, mert 61-en jön az increase critical, ami ugyan 20ból egyszer sebez többet, de akkor 1,5-2x-esen.
    weapon mastery sem árt. úgy, h kimaxoltam a defense-t (majd kipróbálom commandert) még van így is 7 skillpontom 66on.
  • Elitewarrior
    #8648
    grimus

    Én már 4 napja nem voltam fent de az eel 75-80k volt.

    Csimbi!

    A tört szerveren nincs elrontva a karim, hamar erős vagy, megtudsz venni mindent és bárhova elmehetsz szórakozni. Jókat dudsz partyzni anélkül, hogy rádkiabálnák. Egymásnak kiütjük a cuccokat, és közben jól érezzük magunkat:) Pl: az én szerveremen már 3 programozó barátom dolgozik és még én is. Új pályák, új városok, új mobok és stb..
  • Csimbi
    #8647
    két vonalkód programozás között egykét dolgon elfiloztam a tört szerverrel kapcsolatosan,
    - mi a franc kihivás van egy olyan játékban, ahol rögtön lvl60-70 vagy
    - minden cuccod megvan 2 hét alatt
    - nem küzdesz meg semmiért, és minden a segged alá van tolva..
    - jó társaság, jo dumák -> go TS go CHAT go mIRC stb.. ehhez nem kell játék

    ui:
    elite, az E/2 nem neked szól, hanem általánosságban azoknak,akik a tört szervereket preferálják...
  • grimus
    #8646
    Az eel mennyiért adható el, hogy meg is vegyék?
  • Elitewarrior
    #8645
    Visor!

    Te is knight vagy a skillek közül a lighting fullra ki van fejlesztve, monkery szintén a critical-on van most 5-6 pont. Szerintem az is rossz, amikor a törtön a critikál van kifejlesztve teljesen és a weapon monstery. Most szerinted mit értettem félre?? Tegnap volt Morfi-nak még 1 de Preka megelőzött:((De nem baj majd lessz:) Megfigyelted, hogy knight cucokat alig lehet kapni, csak archer és mage cucok vannak de az dögivel? Lóvét mi úgy gyüjtünk, hogy d2-ben 1 kisebb teremben Lady splashy-zik mi meg segítünk és szedjük a csomagokat. Fél óra alatt fejenként 5-6 milla megvan:)Amúgy a cuccaim nincsennek tuningolva úgy nem hiteles az erőm majd ha mindent leteszteltem feltunningolom:)
  • v150r
    #8644
    45?! azigeeeeeeeen.
    amúgy elite... olyan mértékben tudod félreérteni a dolgokat néha ... :D
  • Elitewarrior
    #8643
    Csimbi!

    Az igaz amit írzs, hogy szólóban 1 knight is jó d1r9-ben de 1 gond van, hogy elrontottam a karimat int-re 45-öt raktam, a skillek is teljesen elvannak rontva, nem tudok egyedül ütögetni. Ez tény! És ezért is hagyom abba, meg amiatt amit írtam, a törtön mindenem megvan, iszonyat stabil a karim. A sima szerveren nem. Valamint a sima szerveren nem tudok 50 lenni, mert nincs pénzem rá. Ha d4 droppolna esetleg lenne, de már medit sem tudok venni, így nem izgat, meg amit említettem, hogy az emberek hozzáállása is olyan. Mi megfogadtuk, hogy nem megyünk sehova partyzni többet idegennel, csak mi baráti társaságunk ha egyszer újra játszanánk a sima szerveren! Nem kell nekünk, hogy ránk kiabálják a partykat.

    Dodó!

    Ha nem szivesen hívtál a partyba akkor miért? Mert ha komolyan gondoltad és komolyan mert írtad hogy húztál akkor miért hívtál le?? Szartál volna rám. Én miattad mentem csak, tudod d4f2-n voltam, nem volt létszügségem rá, de téged kedvellek és így lementem, de látod többektől megkaptam érte a magamét. Szólj ha nincs igazam, hogy abbahagyom. CoreyHUN nagyon örülni fog a karimnak, mert megkapja a g50-es armoromat is:) Csak teljen le neki a büntije:) Vannak emberek akik d4f2-n simán kitúrnak köszönés nélkül a helyemről ahol ütögetek 2-3 órája és magyarok méghozzá ML tagok!! 10 percig köszöntem nekik és le sem szartak de kitúrtak. Lady-t pedig az 1 sponosról turta ki 1 Hungarians-os úgy, hogy 4-en voltunk ott. Még a külföldi is megjegyezte a dolgot akit magyarra tanítottunk:(( Elszomorító! De ez van. Dodó te hiányozni fogsz:)) Jó veled dumcsizni:)
  • v150r
    #8642
    vettem morkitól egyet, még azt törlesztem.
    másik nincs sajnos.
  • Athina
    #8641
    Szia JohnnyFirpo!

    Köszi a választ.. megpróbálom....
  • Chamber
    #8640
    Én még megvagyok, régi nagyokból már nemsok sajna :(
    Segítőkész most nemigazán tudok lenni mert le vagyok égve rendesen xD
    Erre az új armor set systemre b@szom el a pénzt jelenleg (pontosabbban most dropra vadászok D4ben mert már nincs pénz rá =)
    Stormok már megvannak szal most nem XPzek, nyugodtan halhatok amennyit akarok, maradok 0 XPn jódarabig sztem.
    Devil is nemrég visszatért (de csak hétvégeken játsszik), neki szereztem utoljára egy közepes 2H swordot hogy legyen mivel ölnie 50en majd :)