12892
  • ricsimaster
    #8719
    mert mit nem tudsz rá mondani
    a.,választ
    b.,p*ncit
    c.,szidást
    d.,semmit XD
  • v150r
    #8718
    erre nem tudok mit mondani.
  • ricsimaster
    #8717
    thx
    mert miért nem hackelnék???
  • SigaDragon
    #8716
    Hogyne szivesen de ne változtass jelszót!!!!!!!
    :D
    Ezt sosem HACKElik meg :D :D lol
  • ricsimaster
    #8715
    nem az mivel meglehet változatni a jelszót
  • ricsimaster
    #8714
    ott nincs róla infó
  • v150r
    #8713
    kalhun.lapja.hu
  • v150r
    #8712
    ez nagy baromság volt. ha ezzel a névvel meg jelszóval regisztrál neked valaki, könnyedén lehúzhat később akármilyen cuccot rólad, mivel közzétetted a passwordöt...
    encore: ha tapaszataltabb vagy és van jó cuccod is kezdésnek, akkor 2 óra alatt huszon akárhány is lehetsz...
  • grimus
    #8711
    A skill pontok(mage) megjelenéséről van valami táblázat? Tehát melyik szinttől bukkan elő, és van-e előfeltétele?! Kösz!
  • grimus
    #8710
    múló állapot :-)
  • ricsimaster
    #8709
    valaki regsiztáljon nekem pls
    név:atommanus(ha nem jó akkor atommanus007)
    jelsz:kill007
    e-mail:[email protected]
    vagy [email protected]
    vagy [email protected]
  • ricsimaster
    #8708
    citromailese megy:(
  • EMEncore
    #8707
    Az hogy lehet hogy én 5perc alatt 3as szinet vagyok ?:S
  • DamageAdept
    #8706
    Csinálj egy citromailes e-mail címet Citromail és azt tartsd meg kalos címnek. Nekem se fogadott el mást még anno réges régen egy messzi messzi ip címen
  • DamageAdept
    #8705
    A grade 0 marad csinálhatsz neki bármit... Ha sikerül a talizmánozás egy rövid zöld sorral lesz több a gyűrűd nevében.
  • ricsimaster
    #8704
    Nem tudok regisztálni pls help nem küldi el az aktiválót tartalmazó levelet
  • miyoku
    #8703
    ráhúztam a talit a gyűrűre és ugyanúgy azt írja ki, h grade 0. most mi van?
  • ThedarkmanHUN
    #8702
    "üzenetet már a legelső szinteden is küldhetsz, viszont tárgyakat mellécsatolva csak a 11. szint után!" megjegyezném 21. szint az a 11. szint ahonnan kezdve lehet tárgyakat kuldeni:) 11-en trade meg az eldobást lehet elvégezni
  • v150r
    #8701
    az árukat meg pár posttal lejebb is elolvashatod...
  • v150r
    #8700
    leírtam
  • miyoku
    #8699
    hali! néhány kérdésem lenne (33-as archer) a magyar honlapon lévő küldiket végigcsináltam, honnan tudom, h mik az új küldik? létezik megmondó ember és őt hol találom? mikre jók az alábbi cuccok, mennyiért lehet őket eladni, h kell őket használni; protecion talisman, gyűrű, talisman of wander. köszi a válaszokat!
  • grimus
    #8698
    Fönt klatty a képre, ott találsz térképet, és a küldetések érthető leírását. Ez alapján már a 23. szinten vagyok :-)
  • Chamber
    #8697
    Ezt már elég rég lefordította vki nagyjából, van topic KalHQ-n róla.
  • EMEncore
    #8696
    itt a küldetéseknél nem találom chun sooin-t
  • EMEncore
    #8695
    mi az a stirrup és damon plungerer?:D
  • v150r
    #8694
    kalhun.lapja.hu leír mindent. a történet abszolút nem fontos.
  • Nyuszuke
    #8693
    Megpróbáltad kiütni a stirrupot a demon plungererből?
  • EMEncore
    #8692
    Na elmentem ehez a chun sooinhoz, és beszéltem vele, csak nem nagyon értettem a szöveget. nem tudja valaki elmondani hogy mit mondott, mert nem vagyok nagy angolos. és a missionnál még mindíg az van hogy vele kell valamit csinálni. help pls. most mit csináljak?
  • EMEncore
    #8691
    Megtaláltam :)
  • EMEncore
    #8690
    az a chun sooin hol van?:) nem találom, azt se tudom hol keresem
  • Csimbi
    #8689
    aréna ujabb infok:

    http://game3.netmarble.net/CP_site/kal/Better/LogisticalBaseDestruction.asp?btn=5&BetterChk=14
  • EMEncore
    #8688
    Nem akar valaki most játszani? jöhetne velem hogy megmutasas mit hogy kell :)
  • grimus
    #8687
    Fű, köszi!
  • v150r
    #8686
    minden most kezdőnek: kalguide
    hiányos még, egy-két dologgal lehet baj (elírtam), de sok segítség lehet így is.
  • Chamber
    #8685
    G0 tojást kaphatsz ingyen ha megcsinálod a questet hozzá lvl15 után. Ehhez az NPC Narotuthban a a folyón átívelő nagy híd végénél van (vmi doggebi who takes care of animals, nemtom mar pontosan :)
    Ajánlott állat:
    Mage - Bird
    Knight - Tiger
    Archer - Panther
    Ettől függetlenül bármelyik kaszt bármely állatot tudja használni! De azért nem árt betartani ezt az ajánlást mivel ezekhez a kasztokhoz tervezték az állatokat -> ennek megfelelő +statokat adnak.
    Eltérés az állatok között az adott statok, a külalakjuk ugye, és a mozgási sebesség ha átalakulsz állattá.
    Sebesség: (leglassabb)Brid < Tiger < Panther(leggyorsabb) Vszinűleg éppen ezért a panther a legdrágább a játékban, a tigris majdnem ugyanannyi a bird viszont jelentősen olcsóbb általában.
    Átalakulás(transformation): ehhez bizonyos grade-nél nagyobb állat kell
    baby - G11+
    young - G21+
    adult - G31+
    ancient - jelenleg még nem csinálták meg a koreaiak, nincs a játékban
    Az a kék csík a képernyőd alján a "rage bar"-od, ez is kell az átalakuláshoz. Ha átalakulsz folyamatosan fogy a raged, valamint az állatok saját skilljei is raget fogyasztanak. A ragebar közepén van egy szám is ez bizonyos számú kocka feltöltése után emelkedik max 4es lehet ha full mind a 10 kocka. Baby transformhoz legalább 1 kell legyen ez a szám, younghoz 2, adulthoz 3 (és gondolom ancienthez majd a 4).
    Raget tölteni úgy tudsz ha ölsz. A rage az általad bevitt sebzés 10%-val emelkedik mindig. (pl megütsz vmit 510 sebzéssel akkor az +51 rage)
    Ha van G11+ tojásod akkor yomd meg a H betűt ott a 3 ikon (meg alatta 8 egyenlőre üres hely) a baby/young/adult transformhoz, kihúzod a megfelelőt quickbar-ra benyomod és már alakulsz is át. Ha át vagy alakulva és benyomod a H betűt akkor megjelennek az állat saját skilljei is ott, ezeket is kihúzhatod quickbar-ra és utána onnan használhatod mint bármely más skillt.
    Egg fejlesztés:
    Minden leölt szörny után kap a karid meg az egged is XPt (Egg csak akkor ha "felvetted", doubleklikk rajt az invben és bekerül a megfelelő helyre! Egg csak akkor kap XPt ha minimum sárga szörnyet ölsz!). Az egg xp-je attól függ hányas szintű a karid... lvl11+ karinál 1, lvl21+nál 2, lvl31+nál 3, ... XPt kap az egged minden 1es leölt ellenfél után. Emelett pár percenként kap +10 XPt az egg ha online vagy. (ezért láthatsz shopokat "EGGING felirattal", csak azért van bent hogy kapja ezt a +10 XPt az egg egész nap).
    Gyors eggfejlesztés módja az "eggparty". Ami annyit tesz hogy egy full 6os partyval (nagyjából azonos szinten lévő eberek ajánlottak) elmentek olyan mobra vadászni ami még a legnagyobbnak is éppen sárga. Ebből aztán mivel sárgák qrva sokat le tud ölni a party adott idő alatt. Ez azért jó mert amíg a normál XP partyban elosztódik a tagok között, addig az egg XP nem! Vagyis az egged akkoris minden a party által leölt szörnyért meg fogja kapni uazt az XPt mint amit akkor kapna ha szoloban ölted volna le őket.

    Van még kérdés ezzel kapcsolatban? xD

    @Dodo nekem BoFok: 3 fail, 1 succes, 1 fail eddig. Az a dropparty ahol meg énis ottvagyok az tényleg csak droppra megy ám D4F2n! Még egg XPt sem fogsz kapni, ettől függetlenül jöhetsz tőlem ha arra jársz xD
  • Dodokacsa
    #8684
    partyban, meg dropp partyban is benne lennék ^^ 5 körül akkor én is leszek
  • Dodokacsa
    #8683
    najóóóó 10ből semmi, és télleg nincs több péz
  • Csimbi
    #8682
    ez miért ment el 2x ??? o.O
  • Csimbi
    #8681
    nah egy is fun video mindenkinek :D (full g55 assak és Elder Doggebi :D)
    http://dl.imperialx.com/SinPartyPartI.wmv

    dodo:
    ugy látom nincs mákod :( általában 3.-4. -re rámegy , mint mondtam... (spy 3. Chamber 4.)
    este party? :D vmikor 5 után leszünk, éjjel meg valszeg dropparty Chamberrel, tegnap végre volt drop is :D (g50, 4/1 h, water, belt, ring, 6/14, belt)

    bb
  • grimus
    #8680
    A képernyő legalja 2x5 felé van osztva, az első kettő mező már majdnem betelt, mindenesetre ki van írva, hogy young transformation possible. Ehhez kapcsolódik, hogy láttam tojásokat áruló embereket, no meg átváltozó karaktereket is. Hogy is van ez a gyakorlatban? Ha veszek egy tojást, milyet is? Utána át tudok változni? Hogyan és meddig?