12892
  • grimus
    #8759
    Ismeri valaki, esetleg itt van icicle?
    Beszéltem vele valamelyik nap, és hívott a guildba, ha 25-ös leszek, ami órák kérdése, csak kéne egy erősebb csillagszóró :-)
    Tudja valaki, melyik guildban van, és erről van valami bővebb infó? Közös megmozdulás, ilyesmi :-)
  • Chamber
    #8758
    XP kő 2-3M között elég változatos épp.
    A rebi viszont már nincs 1M+, most 620K kb a legolcsóbb (én 650Kért simán eladtam 2t azért tegnap).
  • Chamber
    #8757
    Long Range Protection free azaz ingyenes skill, nemkell rá pontot rakni, magától megadja a játék amint eléred a 25öt, fejleszteni nemlehet csak 1x kapod meg 25ön :P
    Nagyon hasznos lesz ha visszarakják az assákat (íjász assák ellen, nekem már megszokásból mindig fentvan), amúgy szörnyek ellen hasztalan mivel tényleg csak fizikai távolsági támadás ellen jó azaz csak devil soldier bow és spear ellen.
    Ice Mastery nem ad plussz sebzést csak minél magasabb grade (max G5) annál több esély van hogy jégtámadásokkal lassítod is az ellenfelet.
    Egyébként meg az összes skill bentvan KalEncyben :P Csak úgy működik mint a játék, amíg Scholar vagy, csak az első adagot látod. Szal tedd át a positiont Literary person-ra és mindjárt meglesznek a lvl30-50es skillek is ;)
    Ha hermit vagy CJB-re rakod akkormeg a lvl50-70esek is.
  • DamageAdept
    #8756
    Ez aztjelenti hogy nem sikerült, ilyenkor ki szokta írni hogy: Enchanting Failed nagy peros betűkkel a képernyő közepére. Lehet pont nem figyelted.
  • grimus
    #8755
    Amit kerestem:
    http://www.jainesoutpost.com/page.php?id=407
    (csak nem voltam figyelmes)
  • Brutal
    #8754
    Na felnyomtam a gammát megmaradt minden cuccom :-)
    Létezik hogy egy nyamvadt rebi scroll több mint 1 misi?????
    Meg hogy az exp stone 2misitől kezdődik?????
    Lemaradtam mint a borravaló árakban 1 év alatt....
    Akkor most én neki is állok árulni a rebijeimet én még 150k-ért vettem anno darabját :D
  • grimus
    #8753
    Miért van az, hogy minden leírásban a Heal-re 3-at kell tenni, a cure 1-re pedig 10-et?
  • miyoku
    #8752
    nem történt vele semmi, nem zöldült be. akkor nem sikerült a talizás? van ilyen?
  • grimus
    #8751
    nem pont ezt, de valami hasonlót kerestem.
    Ebből kiderül kb., hogy:
    ice mastery lvl 31-től
    speed up lvl 36-tól

    "őőő tudtommal írja a skill prerequisitjeit ha elmész a skill masterhez... "
    Ezek a skillek még fel sincsenek tüntetve, ezért nem tudom!

    Csak ezek voltak a kérdéseim ;-)
  • v150r
    #8750
    ezt is olvastad?
  • Bucser
    #8749
    őőő tudtommal írja a skill prerequisitjeit ha elmész a skill masterhez... Hanyas szint és milyen skill az előfeltétele egy adott dolognak.

    Egyébként Ice mastery asszem növel sebzést és esélyt a fagyasztásra. de talán erre DUGIMACA tudna válaszolni ő volt Jeges mágus:D Én már nagyon régen nem tudom ezeket dolgokat:D
  • grimus
    #8748
    vagyis nem kell.
    Az ice masteryt azért kérdem megint, mert sehol sem találtam arról infót(hivatalos honlap, enciklopédia, illetve a fenti banner), hogy mikortól aktív, illetve a speed up is még kérdéses...
  • Bucser
    #8747
    Long range protection: első támadást negálja. A szintjétől függ, hogy meddig él a buff. (semmi haszna egyébként mert az expert archerek is általában lőnek egyet és csak utána húzzák fel a gömböt) Ja és csak távolsági sebzésre hat és csak physicalra. szóval ha kapsz egy lightning boltot azt nem védi ki)

    Jó poén, de talán vetekszik a legfeleslegesebb buff jelzőért.
  • v150r
    #8746
    nem magától. az egy alap buff, 25ös szinten tudsz rá pontot rakni, kb annyi h akire rátolod, az nem sebződik a legelső távolsági sebzéstől. de majd a mage-ek nyilatkoznak :P
  • grimus
    #8745
    ok, köszi a segítséget!
    Nézegetem az enciklopédiát, be is lőttem magamat, tényleg tök jó a tervezéshez!
    Kérdés:
    Nem találom benne az ice masteryt, speed up-ot, viszont van helyette Long-range protection, 25-ös szinttől g1. Ez magától aktiválódik? Hogyan lehet fejleszteni?
  • Dodokacsa
    #8744
    ezonosítódat, jelszavadat soha senkinek ne add ki, mert csak károd lesz belőle. sok sikert a játékhoz
  • v150r
    #8743
    tehát akkor mégis.
    türelmetlen.
  • ricsimaster
    #8742
    kész yupy
  • ricsimaster
    #8741
    3-szor küldte el a aktiváló kulcsot
  • v150r
    #8740
  • v150r
    #8739
  • ricsimaster
    #8738
    whehehehehehehe sikerült a hotmail-ra kiküldte végre
  • ricsimaster
    #8737
    miaz istent tudtam volna elszabni
  • v150r
    #8736
    aha.
    nem gondolkoztál még azon, h miért vagy még szabadlábon ennyi ésszel?
    tisztán és világosan, sokadszorra.
    citromailre kiküldi (!) a levelet, nem teszi a kukába, nem eszi meg és szinte azonnal megkapod.
    ha mégsem, akkor valamit elszabtál a regnél.
    ennyi.
  • ricsimaster
    #8735
    de igen is van vagy egy 2órája ezzel szarozok minden másra max 1-2 perc errea .....-r a hogy az a ...... isten ..... meg ezt ........-t
  • v150r
    #8734
    hagyd, már nincs kedve regelni :P
  • Dodokacsa
    #8733
    tényleg nehéz kalba regelni amúgy... anno nekem is a szokásosnál tovább tartott (szokásos: 3 perc, kal: 5 perc)
    citromail-re elmegy, meg hotmail-re is (hotmailnél a junk mail-eket nézd)
  • Chamber
    #8732
    Skillpontok megjelenése? xD
    Neminkább a skilleké hogy melyikhez hányas szint kell meg miegyéb? :P
    Ha az utóbbi akkor ott a KalEncyclopediánk abban tervezhetsz karit is többekközött :)
    De előtte le kell szedni a Microsoft .Net Framework 1.1-et és telepíteni.
    Majd szedheted a KalEncy v1.01.18-at és aztis telepíted, majd elindítod onnan ahova felraktad (nem csinál magának ikont =)
    Azt nézz körül bent, van bent karitervező stat/skill elosztással, és fel is öltöztetheted a karit.

    Ezt most csak azért mert amúgyis ma lett új verzió KalEncyből... tudja már a Bead of Firet is =)
  • SigaDragon
    #8731
    iwiw-ve vagy myvip-en fent vagy ilyen hülyét még nem találtam!!!!
  • SigaDragon
    #8730
    Tipikus az a tipus aki lvl 1-ről eljú a 0 ra!!! grat előre
  • v150r
    #8729
    bekövetkezete?
    ezen már nincs mit sajnálni.
  • ricsimaster
    #8728
    az egyik bekövetkezete XD
  • Dodokacsa
    #8727
    az ellen nem véd
  • v150r
    #8726
    nem mi nem?
  • Dodokacsa
    #8725
    van az a vicc amikor az agyhalál meg a szívhalál versenyez... ismerős mi?
  • ricsimaster
    #8724
    nem az nem küld e-mail(aktiválót)
  • v150r
    #8723
  • Dodokacsa
    #8722
    help...agytevékenység létminimum alatt...help
  • SigaDragon
    #8721
    e' gyökér aki nemtud regelni!!!
  • v150r
    #8720
    igazán sajnállak.
    tényleg.