12892
  • v150r
    #8799
    (várom a szócsatát)
  • shaime01
    #8798
    amikor én abbahagytam a kal-t otthagytam pecázni a karimat kb 2 hétig nemtudom közben kapot-e dc-t de volt pár EEL-em ^^ meg sea brea mvagy miaz at ökömaz:D
  • grimus
    #8797
    pecázz :-) Fogsz egy eel-t, eladod 60000-ért, és bevásárolhatsz ;-)
  • ShadowHRK
    #8796
    Jó az oldal :)
  • ShadowHRK
    #8795
    Hi. Kicsit sok különbség van a kasztok között. van egy lvl 7es archerom, és egy level 7es knightom, de az archer demonokat nem lehet megölni a 7es archerral, de a 7es knightal meg simán megölöm úgy hogy fél élet se megy le. Igaz hogy a knightal már van egy jó kardom meg jobb ruházat az alapnál, de az azért van mert valaki adott nekem 2000pénzt valamelyik nap. :) Mivel lehet sok pénzt szerezni, vagy csak annyi hogy tudjak egy jó kardot venni? vagy páncélt?
  • THeArrow
    #8794
    kib*szott jó lett :) gratz
  • Doma #8793
    Megtörtént.
    Jó lett az oldal
  • Dodokacsa
    #8792
    aki lusta annak itt van:P
  • Dodokacsa
    #8791
    elkészült a Hungarians honlapja
    http://hungarians.atw.hu/
    (megtekintése firefox-al ajánlott. explorerben nem írja ki a %-ot amikor tölt :S. más böngészővel nem próbáltam)

    Doma megtennéd, hogy ezt is felnyomod a többi linkhez a kép alá?
  • DamageAdept
    #8790
    ne szólíts a nevemen tudod hogy nekem nincs valós életem...csak a kal...
  • Cingar
    #8789
    simi a baratsagos forumozo xD
  • v150r
    #8788
    gondolom én se...
  • Doma #8787
    Másfél éve így van(persze nem centire pontosan), nem tudom hogy változtattak e rajta idén. Majd Chamber kijavít ha igen.
  • DamageAdept
    #8786
    Te neszójjábele
  • Cingar
    #8785
    eddig is ezek voltak azok a zonak ahol lehetett tamadni nem? vagy csak en nem vettem eszre a valtozast...
  • v150r
    #8784



  • DamageAdept
    #8783
    Eredeti kellene beírások nélkül
  • Curbuncle
    #8782
    Hát ez kurva jó!

    Ilyen felbontású és részletes kal térképet még nem láttam.
  • v150r
    #8781
    ha feljön egy ablak és nem nézed meg h mi az, később ebből még problémád is lehet, konkrétan mindent lehúzhatnak az inventorydból.
  • grimus
    #8780
    Ez jó nagyon, legalább tudom végre, mit is jelent a d{1,2,3,4} :-)
  • Elitewarrior
    #8779
    PePsI !

    Az assa system még nincs bent tehát az nem lehetett!!! Kíhívott téged duelezni és te elfogadtad és azért tudott lecsapni. De így nem vesztettél xp-t.
  • PePsI
    #8778
    Most akarok kezdeni új karaktert, emlyik kasztot ajánljátok?
  • Ascyra
    #8777
    Halihó mindenkinek!
    Ne B*szogassátok már az új embereket ti se tudtátok mi hogy van a játék elején. Az új emberkék közül aki maget kezdett az beszélgessen el Chamberrel ha komolyan akar jáccani, mert a mage a leggyengébb kari és spanok(erős) nélkül sokxor be fognak fenyíteni. Hurrrá véget ért a gondtalan fejlődés:) assa system back fú ez tényleg nagyon jó! Nemtom valahogy éngem 41 es szinten kb. 70+(db) assa ölt meg... sokat akartam írni és vége az órának:( na páá folyt köv...
  • PePsI
    #8776
    Akkor engem valszeg egyi lyen ölt meg tegnap, mert leültem hogy töltődjön a hp-m, és odajön mellém egy level 43as knight, én csak lvl 8as voltam, és valamit kiírt nekem a játék, le ok-ztam, és elkezdett ütni. 2 ütés és meghaltam. aztán nézem a cseten hogy beírja: "HAHAHAHAHA NOOOB" , én meg azt se tudtam miven :S
  • Doma #8775
    Hozzátartozik még az is, hogy nem mindenhol támadhat az assasin a játékosokra, illetve nem mindenhol támadhatjak az assasint.
    A nyilak jelölik a [URL=http://static.filefront.com/images/personal/a/Andr3j/48996/ieezapmylr.jpg]"vadászterületet".[/URL]
  • Elitewarrior
    #8774
    Az assa az 1 mask lehetett venni, azt a maskot felvetted a fejed fölé kiírta, hogy assassin. Akkor tudtad támadni a másik embert és ő is téged vagy ők is téged attól függ mások megtámadták-e. A leg kelemetlenebb az volt amikor ütüöttél 1 mobot és közben leölt 1 assa hátulról. De a legdurvább amikor nem az assa-é volt az utolsó csapás hanem a mobé. Akkor normál halálnak vette a game, nem úgy mintha assa csapott volna le, tehát jóval több xp-t vesztettél.
  • grimus
    #8773
    Mi is ez az assa, hogyan néz ki egy "ilyen"?
  • Elitewarrior
    #8772
    Szerintem az assa systemnek van előnye de van hátránya is.

    Előny:
    Le tudom csapni a lökött embereket "kser, scammer, aki sokat idegesít, szívózik, stb...". Rendrakásra jó. Továbbá én mindig szerettem ölni az assa-kat, még ha leöltek akkor is. Változatosabb volt velük a játék. Most ebben az állásban unalmas nélkülük a game.

    Hátrány:

    Sok idióa a kis kariknak a fejlődését és játékát akadályozták. Igen bosszantó tudott lenni az a jópár idióta aki ok nélkül bárkit megtámadtak, csak mert ők voltak az erősebbek.

    De lényegében örülök hogy megint lessz szinesíti a játékot. Nem laposodik el mint mostanában elvan. Ez az én véleményem.
  • Brutal
    #8771
    De vártam már hogy visszajöjjön a sok nyomorult assa és basz...a a low leveleket :S
  • Csimbi
    #8770
    JE! assassin system back !

    http://www.kalonline.com/Community/Notice_View.asp?IDX=482

    végre pofánvághatom a sok köcsög splashy KS ert...
    kicsit átdolgozták, de részletek szerintem csak az updaet után lesz
  • Elitewarrior
    #8769
    Visor!

    Este nem tudom leszel-e a tört szerveren, ha igen szólj már rám. Jól jönne 1 kis segítség mixeléssel kapcsolatosan ha tudod hogyan kell mixelni. Köcce előre is.

    Ui:
    Prekáék megcsinálták a magyar guildet ha érdekel. Prekuci és GabiHUN az illetékes a kérdésben.
  • v150r
    #8768
    a guild vezetői vagy akik rendelkeznek ilyen jogokkal, azok nyomhatnak rád invite-ot.
    hungarians: Breno | Freezproof | SigaDragon az illetékes, ML-ben meg asszem ChamberHUN.
    küldesz nekik üzit, lehet h bevesznek. ml-ben nemtudom, h mennyi a level limit perpill...
  • PePsI
    #8767
    hi. én is játszok vele pepsihun vagy pepsiihun néven. Nagyon jó játék, volt egy level 8as knightom, de most átálltam magicianra :)
  • grimus
    #8766
    Hogyan tud az ember guildot találni és vagy választani? Látom itt az aláírásokban is a MagyarLovagokat, illetve a mastermindZ ofHungarians-t is, utóbbival elszórva találkoztam is... 26-os mage vagyok :-)
  • Chamber
    #8765
    Ja, már 1 hete. De amaradok is 65 jó sokáig sztem :)
    Nincs is kedvem most tovább XPzni (napi 8-10 óra játékkal meg XP kővel lenn 1 hónap a lvl66 =/
    Inkább droppra hajtok megint most D4ben vmi G50re hogy legyen lovém. Pénz nélkül amúgysem lehet nekiállni fejlődni, azért hogy szerzek vmennyi XPt azt mind elbukom mert nincs lové rebirthre nemérdemes.
    Úgyhogy most szépen stormozgatok D4ben és napi 5-10x halok xD
  • THeArrow
    #8764
  • QuickHUN
    #8763
    65 vagy már Chamb ?
    Hu azt a rézfán fütyülő rézangyalát!
  • QuickHUN
    #8762
    Hú de gyors voltam :)
    Közbe bufé volt :)
  • QuickHUN
    #8761
    Ha veszel egy G11 es állatkát akkor a baby transformation-t áthúzod a skillek közé ,igy rákattintva átváltozhatsz ,ez álltal gyorsabb leszel+ a toji képesség pontokat is ad+ egy madár varázslatot :)
    G21 nél megint nagyobbat fog nőni a madár + kap megint egy varázslatot!
    És G31 nél pedig kifejlődik tök szép mage leszel átváltozva is ,nem állat!
    De G11 alatt nem tudsz átváltozni ,meg kell várni míg 11 es lesz .
    Ahogy látom neked mage karid van ,igy nem marad mas mint Bird = madarat kell venned.
    A fenti képre kattintva tájékozódhatsz a mage fejlesztésével kapcsolatban!
    Nagyjából úgy jó,olvasd el figyelmesen!
    Hihi hú de felejtek!
  • v150r
    #8760
    abszolút nem rémlik.