12892
  • shaime01
    #8879
    visszafelé fejlödsz!
  • DamageAdept
    #8878
    Lehet már tudni vmit a karácsonyi eventről? Dogilord mikulásnak öltözve? esetleg minden doggebin mukilás sapka? vagy valami ejjdenagyon kreatív?
  • Doma #8877
    Pár emberre rá is férne
  • shaime01
    #8876
    majd törli a karidat .. és benyomja a kal online credit listet :D
    azbasznabe ^^ szerintem pár ember öngyilkos lenne :)
  • DamageAdept
    #8875
    Ha szaporodnak a playerek majdcsak kitalálnak vmit kis sárga barátaink és beújítanak egynéhány mobot hogy ne unatkozzanak...remélhetőleg...
    de lehet hogy olyan lesz mint a mortal combat...eléred a 75öt és kiírja hogy Congratulation you finished the game
  • shaime01
    #8874
    hát nem tudom. a legmagasabb karim idáig 66 volt ami az europai max szintől 4 szintre van de 1 nap olyan 30-50%-t simán meg tudtam csinálni ugy ,hogy ebből 3 óra volt az extra xp idő. ami alatt durván 20-25%-t csináltam a "leglassabban" fejlödö tipusu karival (blade+shield) ha pl valamelyik nagyobb szintü kalonline-s átjönne silkre neki mint már irtam másik forumban is gyerekjáték lenne fejlödni kal után >.<
  • ronesz
    #8873
    ezek a szakszavak odabasznak :)
  • Syro
    #8872
    ezt nem a sok jó fejre értettem hanem akik scammelnek meg lopnak meg kéregetnek... na azok menjenek oda :D
  • Brutal
    #8871
    Köcce megleltem
  • Chamber
    #8870
    Igen, ha elfogynak a lilák (70 körül sztemis) akkor már tuti a mage lesz a leggyorsabb fejlődésben =)
    Silkroadban nem lassú a fejlődés magas szinten? O_o
    Sztem mindegyik MMORPGben az :)
  • shaime01
    #8869
    Chamber azért jó az illegal kalonline pl én kiprobáltam.. igen volt 7x-es karim :D
    jah és csak annyit ,hogy 70 felett mmint szerintem a mage fejlödik a leggyorsabban miután megvan a neki a tüzeső,fagyeső meg a másik végülis nagyobbat sebez mint a nova és többet is sebez ha egy knight odahuzza ahol megy a zápor akkor elég szpen lehet fejlödni.. mondjuk én nem birnám ki ha megcsinálnék 1%-t 1 nap >.> aztán kapnék egy halált :) mmint 70 felett én ezért hagytam abba ano 5x még könnyü volt 2-3 hét kockulással nem rossz csak lassu.. ezért váltottam silkroadra... :)
  • Chamber
    #8868
    Belépsz vele a Kal oldalon, rányomsz jobbra fent a "MY PAGE"-re, aztán baloldalt a menüben "Secession" sztem. Ez gondolom végleg törli az egész accountot.
  • Chamber
    #8867
    Talán menj és érdeklődj az illegal szerver saját oldalán :P
    Bár ittis vannak (sajnos) sokan akik illegal szerveren tolják úgyhogy lehet tudnak segíteni. Én speciel nem mert Haninon vagyok :P
  • dragonfighter
    #8866
    X-perience private szerver... mondom a problémám.. regelek,megnézem a patchokat látok 2-t.rámeek az 1.-re(új update) letölt 3 filét és amikor minde megvan elinditom,lefut a kék csík,elindítom és a szokásos "Config Error NULL" jön be. ez mi a szar akar lenni? hogy tudom ezt megszüntetni? valaki segítsen már
  • Cingar
    #8865
    meg naraehan amikor indult a server 8 es fel nap kellett az elso 50es szintunek.termeszetesen archer volt.meg az eventet is ö nyerte.lvl56 lett az event vegere meg Blaine-nek hivtak.persze terjedtek a joindulatu pletykak hogy nem epp legalisan fejlodott bangon kb 17 ora utan a legmagasabb lvl32es volt.
  • v150r
    #8864
    72 után már szinte lehetetlen xp-t szerezni. szóval azt sztem tekinthetjük max szintnek.
  • shaime01
    #8863
    nem állnak az europai karik azért olyan messzire a koreai lvlektől ott is még csak a legnagyobb 72 ^^

    1bként mennyi a max szint?
  • Brutal
    #8862
    Fölösleges ID-t hogyan lehet végleg törölni?
  • Chamber
    #8861
    Mikor S3on első nap toltuk, akkor nemműködött a dupla XP... legalábbis mi pontosan ugyanannyi XPt kaptunk vele mint nélküle.
  • Doma #8860
    Azért annyira nem volt nehéz dolguk, lvl1től xp kővel, plusz ott volt a dupla xp event, és a dupla xp party bug...

    De 2 hét kellett így is az első 50eshez :)
  • grimus
    #8859
    Elnéztem az erősebb területek felé(le is gyilkoltak a monsterek :-) ) és ott senkit sem láttam, szóval nincs veszve semmi :-) Nem rohangálnak minden sarkon fehér ruhás mágusok :-)
  • blbogus
    #8858
    nha meek dolgozni
  • blbogus
    #8857
    hát jah :D de komolyan 4. napon már terjengtek hirek a 45ös karirol akit én személy szerint nem láttam de akko azt montam h ezekkel tartani a lépést lehetetlen és szeva:D de persze csak egy ideig..
  • grimus
    #8856
    Kíváncsi lettem volna azért a fejükre 72 óra nonstop játék után :-)
  • grimus
    #8855
    A piac még elég vicces: eel és speed up 5e :-) Szóval nehéz a helyzet, de néhány hét múlva, ha már több magasabb szintű karakter lesz, akik tudják is hasznosítani a drága és spéci tárgyakat, talán jobb lesz a piac, addig én is csak gyűjtögetem ezeket...
  • blbogus
    #8854
    cs Chamber:)
  • blbogus
    #8853
    de a server végülis rendesen beindult.. már a 3. napon voltak full g42-k g40es wepoval:D
  • Chamber
    #8852
    "Mocsok" ? O_o
    Mocskok mehetnek tőlemis Bangora, ugysem szeretem őket Haninon :P
  • blbogus
    #8851
    hát nem tom:D én csak azt montam van karim:D nem tok jáccani mer pár letöltés miatt naon naon laggol a game szinte már idegesitően élvezhetetlen..:/
  • Syro
    #8850
    Jah okés :D azt hittem már megoldásnak szántad :D Egyébként van már kialakult piacrendszer a Bangon vagy valmi lvl 4es guildek? M ert jó lenne hapár mocsok áthúzná a belét a Bangora... :D
  • blbogus
    #8849
    Ohho nekem volt mindenhol.. nem is kevés:D nah jo ez nem oan jo dolog..:D
    de csak azé irtam h van karim mer megkérdezte 8:37kor :P :D
  • Syro
    #8848
    lehet hogy van karid de attól nem lett átmásolva znurg karija :D
    nekem már csak a Naraehan van karim, anno meg volt a Haninon is de annak már vége :D
  • blbogus
    #8847
    nekem van karim a bangon...
  • Syro
    #8846
    Na azt elméletileg nem lehet habár elég sokan mondták hogy majd ez is benne lesz de nem lesz :D igazából úgy tudnál ha átmásolnák az egyik szerverről a másik szerverre a karid....
  • grimus
    #8845
    Hogyan lehet karaktert költöztetni egyik serverről a másikra?
  • Syro
    #8844
    Jah gyertek többen gamelni :D
  • Syro
    #8843
    Simi te ezeket a hülyeségeket egyedül találod ki vagy segít valaki???? :D Bazz ez a tegnapi bug/hack assa maskok kikészitettek...p ersze valaki jól megszedte magát mint haveerom is... 270kk gyűjtött be csak maskokból.... azt hittem hogy tökön szúrom magam :D
  • grimus
    #8842
    A Bango szerveren van innen valaki?
  • Brutal
    #8841
    Nah holnap megvan a lvl40 ha igy haladok :)
  • Chamber
    #8840
    Azért jobblenne ha gyorsan aktiválnának is vmi újat azokból amit beleszemeteltek :P