638
  • steweee
    #438
    12 megás. ha van elég emil tárhelyed két darabban elküldöm, az exe 5.6-megás. vagy adj url címet vmi ingyenes tárhelyhez ahová feltölthetem. mellesleg nem kell SOHA újraindítani egyetlen játékprogramnál sem a gépet telepítés után ahhoz hogy elinduljon, ezt már tudhatnád ! sztem nem a krekkeddel van a gond, de hát az a biztos ha egy másikkal is kipróbálod. a gép meg bőven elég neki. a meghajtódriver sem hiszem hogy gond, nekem sem a legújabb van fennt
  • VRSDM
    #437
    visszaolvastam de nemtudom, biztosra hoy akkor most mit is tegyek...
    szoval fenntvan a játéknak a 3cd-s változata volt hozzá egy crack.rar amiben van néhány egyéb fáljmelett maga a crack is... megcrackeltem, ujraindítottam, de amikor elindítom, akkor átvált, a egerem egy pillanatra homokórára, majd kész, nemtörténik semmi... pedig gyors gépem van (1,6+ AMD;512mbDDRram;asus radeon 9550 gamer edition, azaz ennek mennie kénbe, szoval ez nem lehet gond...)
    volt már vkinek hasonló???
    mit tegyek? neten meg crack-et nemtaláltam sehol.
  • steweee
    #436
    hát nem lesz az év játéka az biztos, de én elvből végigjátszok minden ilyen típusú játékot ami nem nagyon rossz.már csak a sztori miatt is, de egyébként tűrhető, egynek sztem elmegy, ha van szabadidőd, mert azért a nagyok mellett labdába sem rúg
  • bricsi01
    #435
    helló!
    help,az 1-ső mappon nem találok 2 adatot,kérlek mondjátok meg,hogy hol vannak?
  • forza milan
    #434
    mert talán regisztrálni kéne!és egy kis segitség!e-mail beirásánál shift+2 parancs van,mert a game az amcsi bellentyüt támogatja!tigy hat a chatban is y helyett z,z helyett y.
  • grebber
    #433
    Nekem tetszett. :) Remélem ennyi elég.Csak ajánlani tudom.
  • abonyitomz
    #432
    hogy lehet multizni ?

    hiába írok be felhasználónevet és jelszót , nem fogadja el
  • Sheke
    #431
    a játék
  • Sheke
    #430
    1bként kinek hogy teccik?
  • steweee
    #429
    aha.kösz.gondoltam hogy egy papírdarabot simán el is lehetne olvasni, vagy egy pc-n egy fájlt megnyitni és szemmel "leszkennelni", de hát változnak az idők !
  • grebber
    #428
    Van a kezeden ilyen analizálo lézer vagy mi azzal kell őket "csekkolni".
  • steweee
    #427
    hogyan lehet felvenni aktiválni az olyan tárgyakat, pl laptop vagy top secretes levél (még csak most telepítettem)a default a tab, de arra sem reagál sem amit beállítok helyette
  • Sheke
    #426
    akkor gyere
  • abonyitomz
    #425
    egyszer már kiakasztottam a gamet , most nekiállok újra
  • abonyitomz
    #424
    én szivesen multiznék
  • papisa
    #423
    elhiheted hogy szívesen kipróbálnám a multit is ,de internet csak a munkahelyemen van otthon nincs :(
    Néha szoktunk a munkatársakkal multizni a céges hálón munkaidő után , de a netre ilyenkor se megyünk ki .
  • forza milan
    #422
    télleg ki jönne ebbe multiba?nagyon jó
  • forza milan
    #421
    én ha helyedbe nem törölném le!a multi változat rohadt jó!jöhetnél velünk multizni!
  • papisa
    #420
    végignyomtam végre .
    Jó volt a finálét kétszer is játszottam annyira tetszett az outroval együtt .
    Uninstall :)
  • Sheke
    #419
    az átváltozás az x gomb
  • torrente
    #418
    A feléig kb 5 óra alatt elérhet. Az első fele sokkal könnyebb, mint a második.
  • koko99
    #417
    Nem tudna valaki meglepni egy pár mentéssek, úgy kb. a játék 1/2- ig ??!!
    Sajnos leszedtem a játékkal eggyütt a és a párom szeretné folytatni !
    Köszi.
  • torrente
    #416
    Már túlvan egy új telepítésen és úgy sem jó neki. Lehet hogy a játék van rosszul kiírva vagy hibás a lemez.
  • forza milan
    #415
    én most az azutáni részen tartok,ahol emberré visszaváltozol az elején!nem semmi,föleg a folyosó!jó nehéz,pedig easybe nyomatom a gamet!
  • forza milan
    #414
    miért mi a baj?sztem format c,és akkor semmi baj!minden ilyenre az a gyógyir!
  • forza milan
    #413
    nem a képek alapján kell megitélni,hanem amikor jáccol vele!jobb mint a doom 3!
  • forza milan
    #412
    ebkénr rohadt jó game!
  • forza milan
    #411
    iráshiba!nekem is kiirta telepités közben!szerezd meg ujra,irasd ujra,vagy nemtom!
  • torrente
    #410
    Én is ezen kuncogtam magamban szép halkan.
  • NeoMaN
    #409
    11 kódek :))))))))
    azsesemmi :Ð
    11
    :P
  • papisa
    #408
    Hű baker,

    én meg eztet nem tudtam .
    Én melózok rendesen átváltozás nélkül .
    Hogy tudok átváltozni ?
    Tegnap ott fejeztem be a gamét ahol 2 szürke dobálja egyszerre a zombikat .
    Ha az előtte lévő teremben felvetted az új fegyvert akkor nem is olyan gáz átváltozás nélkül sem .
  • torrente
    #407
    Mikor írja ki?
  • musha
    #406
    ???
    ez egy file a vinyódon.
  • lamatic
    #405
    C:\Program Files\Midway Games\Area 51\LEVELS\MP_00\2TANGO\RESOURCE.000 ezta shitet irja ki, PLS hELP :)
  • torrente
    #404
    Szerintem dobd ki a géped, csak előbb írd meg hogy ezt mikor teszed meg és hogy pontosan hol laksz!
  • soulhunter
    #403
    hehe :DDD
    ez nagyon brutális :D

    sztem válaszd a custom telepitést,és mindent,mondom MINDENT pipálj ki,és ugy tedd fel :)
  • Lolka
    #402
    Épp ez idegesít!
    Legalább makogna hogy mivel van baja!

    Amúgy már lemondtam róla!
  • torrente
    #401
    Többieknek elindult a játék. Csak te szívsz ezzel a játékkal.
  • Lolka
    #400
    Videokártyát cseréltem és a 9600xt helyett raktam be egy x700-at!
    Semmi változás! A többieknek megoldódott a dolog?
  • torrente
    #399
    Oké, megnyugodtam! :)