638
  • Esrohnoil
    #478
    Egy próbát megér, v. pedig vmelyik spec effektet nem támogatja a vidkarid. Milyen kártyád van?
    Egyébként a menüje igen összecsapott. Nem vmi komolyak a videobeállítások...
  • balcsi70
    #477
    De csak ezzel a játékkal csinál ilyet.Mással nem.Akkor is az lehet amit irtál?
  • ElfQT
    #476
    És mi lett?
    Ajánlom figyelmedbe a kX Audio Driver-t.
  • Esrohnoil
    #475
    DirectX v. videokari driver reinstall.
  • balcsi70
    #474
    Sziasztok.A 460-ra tud valaki választ? Megy a játék ,csak fehér a képernyö:vagy ilyen is kell legyen a játék közben?néha megjön rendesen a kép,valamit föl kell venni vagy mit kéne csinálni? Köszi.
  • Esrohnoil
    #473
    Vki megtalálta már az összes titkos dokumentumot, és ezzel meg tudta nyitni mind a 21 extra animot? :)
    Érdekes dolgok vannak az aktákban. Néhány megszerzéséhez egy picit néha nem árt gondolkodni. :)
  • budzse
    #472
    Köszi! Közben meg már megtaláltam alább leírva! Csak figyelmetlen voltam! Mégegyszer kösz!
  • Mikiller
    #471
    Pedig rá kell rakni az egyikre a kezet, a másikat meg a te kezed nyitja.
  • budzse
    #470
    valaki segítsen!!!!
    Mi a fenét kell csinálni annál a résznél (valahol még az elején), ahol először jellennek meg a pókok! Felmegyek a fiukkal, elküldenek valamit csinálni, ott egy levágott léz és bármit csinálok vele semmi nem történik! :( Nem tudok bemenni a szobába!
  • deicide
    #469
    azt mondja az okos gépem hogy ebben nincs is hangkártya...!!!

    kiszedem és át teszem másik slotba...kiváncsi leszek mi lesz akkor..!:)
  • Mikiller
    #468
    Nem hinném, hogy szétqrta, inkább csak a driverbe kavarhatott vmit, vagy a hangkártya amúgy is tönkremehetett, ill. tönkre ment volna annélkül is, hogy épp zenét hallgatsz.
  • deicide
    #467
    Van ilyen és létezik ilyen....???

    SB Live 5+1 hangkártyám van..!

    Ezzel a gammával játszottam még kb 10 perce...!

    Épp nagy csata...majd zugás...kékhalál és mindenféle HTQ hiba üzenet..!

    Azóta nem szol a hanngkártyám!

    Elképzelhető hogy a játék szét cseszte a kártyámat...?
  • Atika :o)
    #466
    Sziasztok az mitol van hogy nekem egy ido utan beall a jatek es nem tudok mast csak kilepni windowsba es becsukni es nem tudom mi lehet a baj van valakinek otlete????
  • Kori
    #465
    nekem

    3.129.925.632 byte
  • balcsi70
    #464
    Én most néztem. 2.91Gb-ot nyomott rá.A 460-ra tudtok választ? Köszi.
  • musha
    #463
    3,5 GB
  • grebber
    #462
    Ha jól emlékszem 2-2,5 GB de régen volt már.
  • Esrohnoil
    #461
    Az lenne a kérdésem h. mennyit telepít fel a vinyóra a game?
    Köszi
  • balcsi70
    #460
    Sziasztok.Elinditottam a játékot,de tiszta fehér a képernyö és sokszor nem látok semmit.Nincs erre valami megoldás?Már összenyomogattam én mindent de nem változik.Valaki mondja meg mit kell csinálni légyszi mert igy semmit sem látok.Kösszi.
  • Mikiller
    #459
    Működik az egérgörgő funkció a játékon belül nálad?
    Tudsz rá definiálni vmi funkciót, pl. fegyverváltás előre és hátra?
    Ha igen, kérlek tedd rá az egérgörgőre a fegyverváltást és copy/paste nekem ide a UserInputConfig.ini file-ból a következő 2 sort ami a játék könyvtárában van:
    Cycle_Weapons_Left = " ";
    Cycle_Weapons_Right = " ";
  • forza milan
    #458
    ha érteném a kérdésed,szivesen válaszolnék rá!
  • Mikiller
    #457
    #453-ra
  • Mikiller
    #456
    #453 PLS!
  • Mikiller
    #455
    UP!
  • Mikiller
    #454
    Mindig arra rakom a fegyverváltást, és amióta újraraktam az XP-t nem akarja felismerni, pedig előtte rémlik, hogy működött.
    THX!
  • Mikiller
    #453
    HI!
    Nálatok működik az egérgörgő?
    Ha megy akkor légyszi copy/paste már be nekem a UserInputConfig.ini file-ból a következő 2 sort:
    Cycle_Weapons_Left = " ";
    Cycle_Weapons_Right = " ";
  • xotyi
    #452
    nah utánna jönnek a faca animációk....
  • Sheke
    #451
    én a holdon vook:D:D
  • xotyi
    #450
    a kis szürke ufók milyen méregzsákok....
  • steweee
    #449
    hihetetlen dolgokat írsz. nekem sosincs kikapcsolva a gépen, na jó ha áranszünet van vagy egy hónapban egyszer mikor kiporolom, úgyhogy kétlem hogy ilyen tanácsot adtam volna hogy indítsd újra. akármelyik játék is kéri, én még olyannal nem találkoztam ami install után ha nem indítod újra nem indul el, talán évekkel ezelőtt egy kettő ilyenre emléxem
  • forza milan
    #448
    a burukba zárt nagyufo az uccsó pálya?
  • dardevil
    #447
    Most vittem végig, nagyon király game !
    A végén megizzadtam, sztem nem volt rövid, pont jó volt !
    Ajánlom mindenkinek !
  • grebber
    #446
    Változz szörnyé és ugy lödd az Ufokat amik a burokban vannak.
  • xotyi
    #445
    nah, már találkoztam az "akváriumba" zárt ufó val, ott tartok ahol az edgar animácó véget ér és 2 ufó védelmi löveget nemtom kicsinálni.. másfele meg nemtok menni... vmit el b.sztam?
  • forza milan
    #444
    a fö szörny nem vletlenül az a b@szott nagy ufó egy búrába vagy mibe zárva?
  • Kaslerka #443
    Neeem, ez nem olyan "szörny" lesz :)
  • xotyi
    #442
    Az ami az elején lekaszabolta a csapattársaimat?(még mielött megfertöztek)
  • Kaslerka #441
    Igen a "Főszörny" a végén nagyon érdekes lesz majd meglátod. :)
  • xotyi
    #440
    Hy, van a game-ben vmi izmos minster,ert amikkel eddig találkoztam azok elég egyhangúak voltak átváltozott ürgék,kis pókszerü izék,gömb alakú trutyik meg a láthatatlan katonák...:D van vmi más is? még csak a "holdraszállásos" pálya utánn vagyok... ha van a dögökröl vmi képed plz tedd be
  • VRSDM
    #439
    nekemis az van, meg az a 12 megás.. kiárola FTP-mre tudnád feltenni, sőt oda meg is köszönném, privátban leirom a részleteket... az ujraindítás , meg amitt volt, mert mé crack, előtt probitam elindítani , és akkor mondat hogy inditsam ujra, stb. én meg megtettem, majd utána crackeltem és most igy állok, ahoy az előbb leirtam.