638
  • grebber
    #398
    Nyugi én sem előre jöttem át hgy átváltozva gyerekjáték.
  • torrente
    #397
    Én csak az utolsónál jöttem rá, hogy így kell. Gondolhatod milyen heroikus küzdelmet folytattam az ufókkal átváltozás nélkül.
  • grebber
    #396
    Változz mutánsá és lödd ugy a burkot mire kimerül a lövedéket pont felrobban a köcsög utánna már csak a katonák vannak de azok gyengék.
  • grebber
    #395
    Nem utánna még van pálya és ha egyből felérsz a "védöburkos gray-hez szörnyé változol akkor hamar kinyirod az ufot a katonák meg már piték.
  • koliz
    #394
    figyu akkor hogy nyirjam ki a szürkét?
  • Karidzs
    #393
    a védőburkos gray az uccsó pálya??? Tény hoyg nehéz rész, de azért hosszabbat vártam. Ettől függetlenül Doom 3 óta nem volt bennem ennyi adreanalin a gép előtt :D
  • soulhunter
    #392
    280-320 hsz között van a megoldásod :)
  • grebber
    #391
    Na vége!
    Jó kis game volt ez.
  • grebber
    #390
    Már tulvagyok csak nem szoktam nagyon átváltozni.
    Kurvajó végre kinyirom a gömböt erre kidob hibaüzivel.
  • torrente
    #389
    Változz át zombivá és úgy lődd a védőburkokat. Útközben nem véletlenül van zombifeltöltő adagok a pályán.
  • grebber
    #388
    The last exit pálya vége fele nagyon idegbeteg vlettem képtelen vagyok megcsinálni már elkapratam magam párszor.
    Most kicsit lehiggadok azt nekiugrok megint.
    És kérdem a hard szintet apám a médium is huzos.
  • grebber
    #387
    Wazeg egy nehéz részhez értem :(
    A köcsög UFOnauta ot van valami védöburok mögött és dobálja a gömbjeit amiből parasztok keletkeznek na itt nem tok továbbjutni egyenlőre.
  • GrimReaper78
    #386
    Nincs mit.

    Hard-on akkor lehet játszani, ha már mediumon egyszer végigvitted. Magyarán soha, mert 2x azért nem játsza végig az ember :D
  • grebber
    #385
    Kösz.
    Lehet kibaszott vak vagyok de hard vagy medium szintnél nehezebb nincs a gameben?
    Mert mediumot találtam csak az elején és azon tolom , ennél nagyobbat nem láttam.
  • GrimReaper78
    #384
    Pontosan mi a nyavalyája?
  • GrimReaper78
    #383
    Mit jelent nálad a sok? Az egész játék nem tartott tovább úgy 10 óránál... Onnantól, ahol most vagy, még kb. 3 óra.
  • Lolka
    #382
    Hétvégén telepítettem a játtéknak egy oprendszert! Legújabb omega driver, ...!
    Hát így sem indult! Kicsit pipa lettem rá! A törésem is jó mert egy másik gépen simán megy! Szóval valami hardwer baja lesz!
    AMD 1,3Tb, 6xx-ram, ati 9600xt, abit kg7
    Azt hiszem föladom!
  • grebber
    #381
    Én nem telepítek kodeket megoldás--> VideoLan.

    Amugy milyen hosszu ez a game?
    Sok van még a Holraszálásos helyszíntől?
  • soulhunter
    #380
    tök felesleges az ACE
    annál gágyabb pack nincs...
    nekem van szétválogatva 11 codec,az be van sorszámozva,h milyen sorrendben kell telepiteni,h semmi ne ütközzön a másikkal,és minden játék tökéletesen megy,a filmek is,és a hangok is...

    sztem is felejtsd el azt a szutyit
  • Lolka
    #379
    Köszi Torrente!
    Aszem egy új winyóra telepítek csak ennek a programnak egy xp-t!
  • torrente
    #378
    Ja, telepítsd fel újra az XP-t. A biztonság érdekében szerintem addig ne telepítsd az ACE-t, amíg nem játszottad végig. Ez 2-4 nap lesz, ennyit csak kibírsz ACE nélkül. Egyébként filmekhez elég ha felrakod a legújabb XVID, DIVX és az audio miatt egy AC3-codecet.
    Szinte mindegyiket megtalálod itt: http://www.free-codecs.com/
  • Lolka
    #377
    Másik töréssel sem megy!
    Azt hiszem telepítek neki hétvégén egy új xp-t!
    De ha nem fog tetszeni akkor
  • musha
    #376
    hát pedig online van benne még elég kihívás, hidd el
  • GrimReaper78
    #375
    Na, végigtoltam a játékot. Azért a vége lehetett vonla jobb is, eléggé sablon. Változatlanul a CG-s átvezetők voltak a kedvenceim, párszor még megnézem őket, aztán uninstall, delete...
  • GrimReaper78
    #374
    Oks, gyakni fogom ezerrel...
  • troc
    #373
    vérplazmák nagyon nem szeretik a shotgun-t.
    olyan 7, max 8 óra alatt vittem végig, ennyi ideig pont szórakoztató volt.
  • torrente
    #372
    Rohanj körbe-körbe, közben figyelj, hogy szétlövöd azt a néhány "vérplazmát", mert azok eléggé szívják az energiád. Ha nincs vérplazma, mindent a főgenyóba! Ha már lankad, ne hidd, hogy meghalt, még küzd egy kicsit. Kitartóbb, mint a palackos pályán megismert rokona. Lőjjed, mint az állat!
    Már közel vagy a végéhez, ne add fel!
  • GrimReaper78
    #371
    Jaja, már az űrhajóban vagyok. A gázpalackos piti volt, de itt nincs semmi, ami robbanna...
  • Lolka
    #370
    Köszi Papisa!

    Már szedem is le!
    Remélem menni fog!
  • papisa
    #369
    Ja és az előbb kimaradt én mindig az ACE MEGA CODEC PACK-ot használom .Sok fórumon olvastam hogy szidják meg összefüggésbe hozzák azzal amivel itt is hogy esetleg azért nem mennek a játékok .Nálam soha egyetlen-egy játéknál se okozott gondot .Az Area 51 -nél is a másik crack segített .
  • papisa
    #368
    Hali !

    szedjél le másik cracket hozzá .Nekem az segített .
  • soulhunter
    #367
    2007-ben, unreal 3-nak hivják :)
  • grebber
    #366
    Az átvezető videok nagyon szépek.
    Mikor lesz már ilyen grafikája egy gamenek?
  • grebber
    #365
    Egyre jobban tetszik a game , ja és egyébként meg ria-ria Brazilia :D
  • torrente
    #364
    Adj be képet vagy írd le pontosan hogy hol vagy! Gázpalackos kör alapú pályarészen a nagy monszta vagy már az ufó irányító teremben? Rohadt sokat kell belelőni. Válts át zombivá is és úgy is lődd szét. Az is ad neki!
  • GrimReaper78
    #363
    A vége felé, amikor jön az a nagy böhöm monszta, azt hogyan lehet kinyírni? Nekem egyszer már sikerült, de pont vele murderoltam én is...
  • torrente
    #362
    SP2 nálam is fent van és megy a játék. Érdemes újraraknod a rendszert.
    Ace Codec Pack miatt nem indult el anno a gépemen (és a haveromén) a Silent hill 3 és még egy-két játék. Szerintem uninstalláld! Ha végigjátszottad az Area-t, majd újra telepítheted a codec-packot.
    Ja, ha megcrackeled, utána is kéri az egyes lemezt. Nekem végig be volt mountolva az Alcoholban. (Crack nélkül ne is próbálkozz. Szerinted miért van crack, ha anélkül is elindulna?)
  • Lolka
    #361
    Hát elég régóta megy már nálam ez az xp! gondoltam az sp2 fönnlétére de leszedni sehogy sem bírtam! Ace codec pack-ot használok! Azért fordult meg ez is a fejemben mert a filmeket valami blink videó akármi játsza le és lehet hogy ezért akad össze valamivel! Ha leszedem a kodeket akkor az kisöprődik rendesen a gépről? Ha nem használom a törést akkor az a szutyok elindul és kéri a cédét! Kezdem föladni!
  • musha
    #360
    Vampire: Bloodlines ami így hirtelen eszembe jut...
  • torrente
    #359
    Szerintem 1 fajta törés.
    Lehet hogy valamilyen program akasztja be (pl. codec pack) vagy nagyon rég volt újrarakva a rendszered. Ilyenek miatt nem szokott indulni egy játék.